رفتن به مطلب

راست مغزید یا چپ مغز؟

ارسال های توصیه شده

راست میگند مغز مشکل داشته باشه که پیش ارتوپد نمیرند که........:icon_pf (34)::w00:

مگه شکسته یا مشکل اینچنینی داره............:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راست میگند مغز مشکل داشته باشه که پیش ارتوپد نمیرند که........:icon_pf (34)::w00:

بابا این بهار لنگ هستش جدی نگیریدش دیشب رفته پیش دکتر ارتوپد و خیال میکنه این دکتر حکم حکیم گذشته رو داره:ws3:

لینک به دیدگاه

متوجه طنز مطلب نشدی؟

لینک به دیدگاه
بابا این که هر دو طرف حرکت می کنه

عزیز این شماره متخصص ارتوپدی رو بهم میدی :ws3:

ولی جدی گفتم هر دو طرف می ره

وقتی توانایی دیدن هر دورو دارین یعنی از هر دو نیمکره به یک میزان استفاده می کنید

هم توانایی راست برتر بودن رو دارید هم چپ برتر اما بهتره که فقط از یکیش استفاده کنید:ws3:

لینک به دیدگاه
. . اگر قطار بسمت راست حرکت می کند – نیمکره چپ مغز شما فعال و توسعه یافته است. این بخش از ذهن توانایی های زبانی شما را بعهده دارد. این نیمه از مغز گفتار و توانایی خواندن و نوشتن شما را کنترل می کند. همچنین حقایق، نام ها، تاریخ و نوشته ها را به یاد شما می آورد. سمت چپ مغز مسئول منطق و تجزیه و تحلیل است. به این معنی که تمام واقعیات را بررسی می کند. اعداد و سمبل های ریاضی توسط این بخش شناخته می شوند. اطلاعات از طریق نیمکره چپ مغز بترتیب پردازش می شوند.

الان دیدم با پی سی داشت میرفت طرف چب اگه اشتباه میره سر ایستگاه بگم برگرده:ws28:

لینک به دیدگاه

به سمت چپ میره...

اما بهار یه چیزی هستا...

قبلا من تصویر دیده بودم که باید می فهمیدی به راست میچرخه یا چپ...

بعد گفته بود که اگه متوجه چرخشش به دو سمت بشی دو طرف مغزت فعاله...

قابل توجه بچه هایی که به دو طرف دیدن...کارتون خیلی درسته...:ws3:

لینک به دیدگاه

اگر قطار بسمت راست حرکت می کند – نیمکره چپ مغز شما فعال و توسعه یافته است. این بخش از ذهن توانایی های زبانی شما را بعهده دارد. این نیمه از مغز گفتار و توانایی خواندن و نوشتن شما را کنترل می کند. همچنین حقایق، نام ها، تاریخ

و نوشته ها را به یاد شما می آورد. سمت چپ مغز مسئول منطق و تجزیه و تحلیل

است. به این معنی که تمام واقعیات را بررسی می کند. اعداد و سمبل های ریاضی توسط این بخش شناخته می شوند. اطلاعات از طریق نیمکره چپ مغز بترتیب پردازش می شوند.

خوب بود

دوس داشتم :w16:

لینک به دیدگاه

یه سوال از اونایی که دیدن به طرف راست می ره :

شما فرض کنید توی اتومبیل نشستید و همین طور که ماشین به طرف جلو می ره صورتتون رو دقیقا برمی گردونید به طرف شیشه کناری سمت راست و خیابون رو می بینید.

همین طور که صورتتون روبه روی شیشه کناری راست هست، می بینید که درخت ها به طرف راست حرکت می کنن در صورتی که ماشین تو اون جهتی که شما هستید به طرف چپ.

این جا هم تنها نماد حرکت که اون خطوط خارج قطار م مثلا سطح بیابون، هست. این خطوط برای من به سمت راست حرکت می کنن و در نتیجه قطار به طرف چپ.

شمایی که راست می بینید یعنی این خطوط براتون به سمت چپ حرکت می کنه؟

لینک به دیدگاه

والا اگر به قسمت پایین شیشه نیگا کنیم چپ به راسته

ولی اگر به بالای شیشه نیگا کنیم و به دوردست ها راست به چپه

فک نکنم زیاد تست معتبری باشه

ممنون عزیز جان:icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه سوال از اونایی که دیدن به طرف راست می ره :

شما فرض کنید توی اتومبیل نشستید و همین طور که ماشین به طرف جلو می ره صورتتون رو دقیقا برمی گردونید به طرف شیشه کناری سمت راست و خیابون رو می بینید.

همین طور که صورتتون روبه روی شیشه کناری راست هست، می بینید که درخت ها به طرف راست حرکت می کنن در صورتی که ماشین تو اون جهتی که شما هستید به طرف چپ.

این جا هم تنها نماد حرکت که اون خطوط خارج قطار م مثلا سطح بیابون، هست. این خطوط برای من به سمت راست حرکت می کنن و در نتیجه قطار به طرف چپ.

شمایی که راست می بینید یعنی این خطوط براتون به سمت چپ حرکت می کنه؟

پ چرا من همین طور که ماشین به طرف جلو می ره صورتمرو دقیقا برمی گردونم به طرف شیشه کناری سمت راست و خیابون رو می بینم نتیجه میگرفتم که درختا ثابتن و حرکت نمیکنند؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
والا اگر به قسمت پایین شیشه نیگا کنیم چپ به راسته

ولی اگر به بالای شیشه نیگا کنیم و به دوردست ها راست به چپه

فک نکنم زیاد تست معتبری باشه

ممنون عزیز جان:icon_gol:

درود

اومدم همين نكته را بگم كه شما زحمتش رو كشيده بوديد

البته اينكه در يك تصوير به كدام قسمت نگاه كنيد خود بخشي از اين تست محسوب مي شود .اما در كل نمي تواند معتبر باشد زياد.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پ چرا من همین طور که ماشین به طرف جلو می ره صورتمرو دقیقا برمی گردونم به طرف شیشه کناری سمت راست و خیابون رو می بینم نتیجه میگرفتم که درختا ثابتن و حرکت نمیکنند؟؟؟؟؟:ws52:

نمی دونم شاید من بد منظورم رو گفتم. ببینید اگه تعمدا حواستون به این موضوع باشه و خودتون رو ثابت و به عنوان مبدا در نظر بگیرید و به ذهنتون بقبولونید که شما ساکنید احساسی که به وجود میاد این نیست که خب پس درخت ها یکی یکی دارند حرکت میکنند اون هم در جهتی ذقیقا عکس حرکت ماشین؟

یا یه مثال دیگش فرض توی ماشین نشستید اما خودتون پشت فرمون نیستید و ماشین هم کنار ماشین دیگه ایستاده و شما دارید به اون ماشین نگاه می کنید. تو عالم خودتونید و بدون این که متوجه باشید کسی که کنار شما پشت فرمون یه متر دنده عقب اومده، فکر می کنید ماشین کناری داره یه متر جلو می ره. دو تا جهت عکس هم. واقعیت و فکر شما.

کلا اصلا بگید که اون خطوط که مثل نماد سطح بیابونن کدوم طرف می رن و حرکت از نظر شما کدوم طرفه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...