رفتن به مطلب

راست مغزید یا چپ مغز؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نکته جالبش اینه که من چندوقت پیش که دیدم دوطرفه بودم الان شدم راست:banel_smiley_4:

کلا دست چپ بودم که حالا با راست می نویسم و نصفه کارههام باچپه:banel_smiley_4:

تست اینجوری که میزنم میشه دونیمکره

حالا یکی بمن کمک کنه من چی هستم؟:ws52:

لینک به دیدگاه

خوب دقت کنید

★(täk ßäx)★™قطار به سمت راست در حرکت است یا سمت چپ★(täk ßäx)★™

ghatar.gif

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر قطار بسمت راست حرکت می کند – نیمکره چپ مغز شما فعال و توسعه یافته است. این بخش از ذهن توانایی های زبانی شما را بعهده دارد. این نیمه از مغز گفتار و توانایی خواندن و نوشتن شما را کنترل می کند. همچنین حقایق، نام ها، تاریخ

و نوشته ها را به یاد شما می آورد. سمت چپ مغز مسئول منطق و تجزیه و تحلیل

است. به این معنی که تمام واقعیات را بررسی می کند. اعداد و سمبل های ریاضی توسط این بخش شناخته می شوند. اطلاعات از طریق نیمکره چپ مغز بترتیب پردازش می شوند.

اگر قطار بسمت چپ حرکت می کند- نیمکره راست مغز شما فعال است. نیم کره راست متخصص پردازش اطلاعات تصویری و نمادهاست اما نه اطلاعات کلمه ای. این نیمه از مغز به ما فرصت خواب دیدن و خیالبافی را می دهد. با کمک نیمکره راست، ما می توانیم داستان های مختلف را با هم ترکیب کنیم. همچنین این نیمکره مسئول توانایی های موسیقی و هنر های تجسمی است. نیمکره راست به طور همزمان می تواند بسیاری از اطلاعات مختلف را پردازش کند. این بخش می

تواند مشکلات را بعنوان یک کل حل کند و نه با استفاده از تجزیه و تحلیل.

اگر هم قطار را در حرکت به هر دو سمت میبینید که مغز تان را به متخصص ارتوپدی نشان دهید :-):ws3:

ببخشید یه سوال چرا قطار به قول شما حرکت می کنه ولی کوهای اون پشت سره جاشونن

با این تفاسیر اون حرکت نیست خارو خاشاک زمینه که داره با باد میره و اون تکونا مربوط به جشن تولدیه که تو واگن کناری گرفتن اون پسره هم مواظب مامور قطار نیاد .

قطار حرکتی نداره

لینک به دیدگاه

با این تفاسیر اون حرکت نیست خارو خاشاک زمینه که داره با باد میره و اون تکونا مربوط به جشن تولدیه که تو واگن کناری گرفتن اون پسره هم مواظب مامور قطار نیاد .

قطار حرکتی نداره

:ws52:

لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستانی که فکر کردن که بفهمن راست یا چپ این شکل فقط خطای دیده هیچ ربطی به راست یا چپ نداره پیشنهاد می کنم از پائین عکس به بالا نیگا کنید میفهمید که سر کار بودید بدون حقوق و مزایا :ws28:

لینک به دیدگاه

قطار حرکتی نداره

خب چون اصولا کوه یه چیزی هست خیلی بزرگ و فاصله ش هم احتمالا زیاده.:w58:

برا همین توی یه مسافت نسبتا کم اون سر جاش به نظر می رسه.

مثل زمانی که تو اتوبان حرکت می کنی و از اول تا آخر اتوبان ماه مثلا جلوته هنوز. سر جاشه و عقب نمی ره

لینک به دیدگاه

اگر قطار بسمت چپ حرکت می کند- نیمکره راست مغز شما فعال است. نیم کره راست متخصص پردازش اطلاعات تصویری و نمادهاست اما نه اطلاعات کلمه ای. این نیمه از مغز به ما فرصت خواب دیدن و خیالبافی را می دهد. با کمک نیمکره راست، ما می توانیم داستان های مختلف را با هم ترکیب کنیم. همچنین این نیمکره مسئول توانایی های موسیقی و هنر های تجسمی است. نیمکره راست به طور همزمان می تواند بسیاری از اطلاعات مختلف را پردازش کند. این بخش می

خوشمان آمد:ws37:

لینک به دیدگاه
خب چون اصولا کوه یه چیزی هست خیلی بزرگ و فاصله ش هم احتمالا زیاده.:w58:

برا همین توی یه مسافت نسبتا کم اون سر جاش به نظر می رسه.

مثل زمانی که تو اتوبان حرکت می کنی و از اول تا آخر اتوبان ماه مثلا جلوته هنوز. سر جاشه و عقب نمی ره

شما خودتون جواب خودتونو دادید هر موقع از رو به رو ماه رو ببینید معلومه که حرکتی نمی بینید ،مگه اینکه بری اون یکی نیم کره

لینک به دیدگاه

من به بهار گفته بودم چه وضعیتی پیش میاد توجه نکرد :banel_smiley_4:

حالا بهار خانوم تحویل بگیر یه انجمن داریم یه عالمه ........................

باید به محمد بگم یه قرار دسته جمعی برامون توی دفتر یه روانشناس بزاره روانشناس رو دیوونه کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...