رفتن به مطلب

تور یک روزه کاشان

FrnzT

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 663
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخه من نمی دونم این چه کاریه که از اونجا گل بچینن؟؟؟؟؟؟؟

هنوز گل باز نشده حتی غنچه هم نشده میرن می چینن حالا بماند که ماشین و همینطوری وسط جاده ول می کنن میرن و کلی ترافیک درست می کنن

بابا اگه گل می خوای برو 1 کیلو گل بخر اینجوری بچتون هم نمی پره وسط جاده....

من هم حتما میام و از کاشان بهتون ملحق میشم

راستی 6 خرداد تولد منم هست:icon_redface:

میگم اگر بتونین اتوبوس رو برای تور های بعدی خودتون بگیرید و غذا رو هم هر کسی خودش بیاره اینجوری هزینتون میاد پایین تر فقط کافیه از آژانس یدونه لیدر بگیرید که مجوز داشته باشید

البته خداییش قیمتش خیلی مناسبه.....

ایشاله که خیلی خوش میگذره

پس ایشالا می بینیمت اونجا :a030:

به خاطر تأمین مجوز و بیمه و امنیت بیشتر، بهتر بود با یه آژانس مشخص هماهنگی ها انجام بشه تا اینکه مجوز و بیمه از آژانس باشه و وسیله حمل و نقل از جای دیگه.

البته میشد غذا رو به عهده خود دوستان گذاشت که هزینه پایین تر بیاد، ولی نمی خواستیم کیفیت تور به خاطر این مسئله پایین بیاد :a030:

سلام چند سوال :

1- آیا سفر یکروزه کاشان افراد عضو این سایت هستند یا نه ؟

2- آیا سفر کاملا استاندارد و علمی تفریحی است یا نه مقل تورهای بیرون در اتوبوس ماجرای رقص و آهنگ و خالی کردن عقده های رقص افراد و اعصاب خوردی است ؟

3- اگر واقعا معقولانه در اتوبوس آرام و افراد آرام و با نظم و لذت از مناظر طبیعت و سکوت و هوای بهاری است اعلام بفرمایید . متشکرم

سلام دوست عزیز.

تاپیک زیر رو حتماً مطالعه کنید: :a030:

شرایط شرکت در تورهای گردشگری نواندیشان

تور، استاندارد و همونطور که گفته شود توسط آژانس مسافرتی که تو پست اول تاپیک هم گفته شده، انجام میشه و در عین حال با هزینه کمتر.

نظم هم لازمه هر سفری هستش. اما اگر منظورتون از اتوبوس آروم، سکوت کامل تو اتوبوس هستش، باید بگم نه. چون سه ساعت مسیری که تا کاشان هست، تقریباً بیابونه و سعی می کنیم نذاریم تو این مسیر حوصله دوستان هم سر بره.

• Like 12
لینک به دیدگاه

ممنون از اعمال محدودیت پست و شناس بودن

هرچند الان حس میکنم بهتر میبود حتی این بخش کلا تو دید عموم نباشه و تالاری بشه مجزا برای اعضایی با اون شرایط! تا خیال اعضا راحت باشه

درهرحال لطفا ادرس و تلفن تور مربوطه و یا وبسایتشو هم بذارید

ممنون

سلام چند سوال :

1- آیا سفر یکروزه کاشان افراد عضو این سایت هستند یا نه ؟

2- آیا سفر کاملا استاندارد و علمی تفریحی است یا نه مقل تورهای بیرون در اتوبوس ماجرای رقص و آهنگ و خالی کردن عقده های رقص افراد و اعصاب خوردی است ؟

3- اگر واقعا معقولانه در اتوبوس آرام و افراد آرام و با نظم و لذت از مناظر طبیعت و سکوت و هوای بهاری است اعلام بفرمایید . متشکرم

دوست عزیز بلیط سفر مد نظر شما تو ترمینال مسافربری به فروش میرسه! نه تور!

• Like 9
لینک به دیدگاه

هرچند الان حس میکنم بهتر میبود حتی این بخش کلا تو دید عموم نباشه و تالاری بشه مجزا برای اعضایی با اون شرایط! تا خیال اعضا راحت باشه

ممنون

کار غیرقانونی یا مسئله خاصی نیست که این بخش تو دید عموم نباشه.

فعالیتیه خارج از انجمن با حضور اعضای انجمن

آژانس مربوطه وبسایت نداره، اما شماره تماس و آدرسش رو مسئول تور انجمن میاد یا همینجا واستون میذاره یا با پیغام خصوصی واسه کسایی که بخوان میفرسته :a030:

• Like 10
لینک به دیدگاه
کار غیرقانونی یا مسئله خاصی نیست که این بخش تو دید عموم نباشه.

فعالیتیه خارج از انجمن با حضور اعضای انجمن

آژانس مربوطه وبسایت نداره، اما شماره تماس و آدرسش رو مسئول تور انجمن میاد یا همینجا واستون میذاره یا با پیغام خصوصی واسه کسایی که بخوان میفرسته :a030:

بحث غیرقانونی بودنش نیست

بحث یکدستی جمع مطرحه تا به همه خوش بگذره نه اینکه تمام روز بخاطر اختلاف عقیده و سلیقه باعث ازار هم باشیم!

ممنون

• Like 6
لینک به دیدگاه

ممنون

ما چنین کاریو نمیتونیم انجام بددیم چون در این صورت این بخش ویژه قراره دقیقا برای چه کسانی باشه؟افرادی که از نظر کی قابل قبول هستند حق دیدن این بخش رو دارن؟کی، رو چه حسابی، چه کسی رو تایید کرده؟

من شاید یه کاربر رو اعلام کنم خوبه اما خیلی ها حتی من رو نشناسن چه برسه به کاربری که معرفی کردم...

متوجه حساسیتت هستم اما امیدوارم دوستان خودشون متوجه باشن که دارن توی یک برنامه جمعی شرکت می کنن و در چنین برنامه هایی حد و حریم هایی باید وجود داشته باشه تا همه احساس راحتی کنن...

خارج از این مسائل از دوستان، کسایی که همو میشناسن میتونن خودشون برنامه های گروهی و دوستانه بذارن و حتی تو انجمن اعلام هم نکنن پس بحث این تالار و این کار یه مقدار متفاوت هست...

در صورتی که تو برنامه بیشتر کاربرای قدیمی و جدیدی که قابل اعتماد هستند شرکت کنند حتی افراد تازه وارد هم متوجه میشن که چه برخوردی باعث راحتی همه هست... پس امیدوارم دوستای قدیمی استقبال بهتری از برنامه داشته باشن

اگر میخواید از قانونی بودن تور مطمئن باشی اطلاعات کاملش رو به صورت خصوصی در اختیارت میذارم... به صورت عمومی جنبه تبلیغاتی میگیره

بحث غیرقانونی بودنش نیست

بحث یکدستی جمع مطرحه تا به همه خوش بگذره نه اینکه تمام روز بخاطر اختلاف عقیده و سلیقه باعث ازار هم باشیم!

ممنون

امیدوارم که تو هیچ برنامه ای چنین چیزی پیش نیاد:rose:

امیدوارم همه دوستان درک کنند که برنامه ی گروهی و جمعی یعنی تطبیق دادن خودمون با خواسته های اکثریت جمع و احترام متقابل به همدیگه

در اینصورت مشکلی که پیش نمیاد هیچ یک سفره پر از خاطره هم برای دوستان باقی میمونه

• Like 13
لینک به دیدگاه
ما چنین کاریو نمیتونیم انجام بددیم چون در این صورت این بخش ویژه قراره دقیقا برای چه کسانی باشه؟افرادی که از نظر کی قابل قبول هستند حق دیدن این بخش رو دارن؟کی، رو چه حسابی، چه کسی رو تایید کرده؟

من شاید یه کاربر رو اعلام کنم خوبه اما خیلی ها حتی من رو نشناسن چه برسه به کاربری که معرفی کردم...

متوجه حساسیتت هستم اما امیدوارم دوستان خودشون متوجه باشن که دارن توی یک برنامه جمعی شرکت می کنن و در چنین برنامه هایی حد و حریم هایی باید وجود داشته باشه تا همه احساس راحتی کنن...

خارج از این مسائل از دوستان، کسایی که همو میشناسن میتونن خودشون برنامه های گروهی و دوستانه بذارن و حتی تو انجمن اعلام هم نکنن پس بحث این تالار و این کار یه مقدار متفاوت هست...

در صورتی که تو برنامه بیشتر کاربرای قدیمی و جدیدی که قابل اعتماد هستند شرکت کنند حتی افراد تازه وارد هم متوجه میشن که چه برخوردی باعث راحتی همه هست... پس امیدوارم دوستای قدیمی استقبال بهتری از برنامه داشته باشن

اگر میخواید از قانونی بودن تور مطمئن باشی اطلاعات کاملش رو به صورت خصوصی در اختیارت میذارم... به صورت عمومی جنبه تبلیغاتی میگیره

امیدوارم که تو هیچ برنامه ای چنین چیزی پیش نیاد:rose:

امیدوارم همه دوستان درک کنند که برنامه ی گروهی و جمعی یعنی تطبیق دادن خودمون با خواسته های اکثریت جمع و احترام متقابل به همدیگه

در اینصورت مشکلی که پیش نمیاد هیچ یک سفره پر از خاطره هم برای دوستان باقی میمونه

مگه نگفتید محدودیت گذاشته شده؟ منظورم این بود برای همون تعداد میتونه باز باشه

بحث حریمها همیشه و همه جا هست و این بدیهیه! منم حرف از شکستن حریمها نزدم! و اتفاقا چون با توره و خصوصی نیست و اعضارو تا حدی میشناختم دوست داشتم شرکت کنم.

موردی هم که گفتم فکر میکنم دلیلش واضح بود و به شکستن حریم ربطی نداشت!

به هر حال این نظر من بود هرطور صلاح میدونید.

• Like 7
لینک به دیدگاه

مریم جان تا جایی که بشه سعی میکنیم از همین دوستان که مدتهاست با هم آشنا شدیم ثبت نام بشه.

کلا نفس تور اینه که هر کسی که تمایل به ایرانگردی داشته باشه بتونه ثبت نام کنه.پس ما تا حدی میتونیم محدودیت ایجاد کنیم و بیش از اون از نفس تور خارج خواهد شد.

مهم اینه که هستۀ اولیۀ گروه که از دوستان قدیمی هستن دست به دست هم بدن و با مدیریت صحیح و نظارت ویژه اجازه ندن افراد ناخالص جو صمیمی رو بهم بریزند.

ما برای اینکار فردی رو به عنوان ناظم در نظر میگیریم که مامور نظارت بر رفتار افراد گروه باشه.

البته تور های یک روزه فکر نمیکنم مجالی برای رفتارهای خارج از عرف داشته باشه ولی برای تورهای چند روزه این برنامه ریزی ریخته شده.

یک مورد دیگه که باید گفت اینه که مطمئن باش نمیشه تمام افراد گروه رو از نظر فکری و عقیدتی یکدست کرد...حتی المقدور سعی میشه با فرهنگ برخورد صحیح تیم مدیریتی ،هر کسی رو به رفتار شایسته دعوت کرد.و فکر میکنم این وظیفه همچینین بر عهدۀ تک تک دوستانی هست که دوست دارن این جو بر گروه حاکم بشه.

• Like 13
لینک به دیدگاه
ششم بود..... و فکر کنم جمعه:ws37:

ایشالا که بتونی بیای...

ببینم اگر کسی بود میام حتما

اون دفعه که نتونستم بچه ها ببینم شاید این دفعه شد

فقط من باید خودم بیام و فقط توی گشتها با بچه ها باشم و خودم هم برگردم.........من از جهت مخالف میام آخه:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان بیان، لطفاً هزینه مورد نظر زودتر بریزن تا با آژانس مسئله رو قطعی کنیم.

الان دوستان زیادی اعلام آمادگی کردن ولی در صورتی که تو این 2،3 روز هزینه واریز نشه و تعداد شرکت کنندگان به اون حداقل نرسه، تور ملغی میشه.

چون در مقابل آژانس مسافرتی هم تعهد داریم.

• Like 12
لینک به دیدگاه
دوستانی که میخوان بیان، لطفاً هزینه مورد نظر زودتر بریزن تا با آژانس مسئله رو قطعی کنیم.

الان دوستان زیادی اعلام آمادگی کردن ولی در صورتی که تو این 2،3 روز هزینه واریز نشه و تعداد شرکت کنندگان به اون حداقل نرسه، تور ملغی میشه.

پولو بريزين ديگه محمدو حرص ندين:persiana__hahaha:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من تصمیم کبری را برای آمدن گرفتم......

فردا هم پول را بعد از دانشگاه میریزم به حسابتان.....

امیدوارم دوستان بیشتری بیان که زیارتشان کنیم. :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...