رفتن به مطلب

تور یک روزه کاشان

FrnzT

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 663
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws37:خصوصی بهت گفتم

اگه خودتم بیای که یه نفر دیگه اضافه میشه به دوستای گلی که دارن میان

میسی انوشه جان:icon_gol:

خدا کنه این بروبچ پایه بشن منم تکون بدن بیام:icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقـــــــــــــــــــــای ون و خانوم های محترقه که دوستان یا ؟آشناهاشون میان خواهشا لطف کنن اگه طرفی که دارن میارنش جنبه نداره

لطفا نیارن خب چه کاریه:banel_smiley_4: همه جونن ور میدارن مادر بزرگ و خاله وعمه رو میارن دنبال شوهر

اینجا بنگاه معملات همسر یابیم نیست ور ندارین رفیقاتونو بیارین دنبال یه کیس مناسب

بگردن:ws48:

ما خودمون آخر کیسیم هاردمون 1000 گیگه رممونم 4 هسته ای شاخ تر از ما بود بیارین

بگردین دوستان خوش سفرتون رو بیارین:w16:

در آخر در طول مسیر هی نگین

یک دارم

دو دارمw000.gif

:ws47:

• Like 2
لینک به دیدگاه

بچه ها، شهرداری در بلوار ابتدای قمصر بوته های گل محمدی کاشته که گل زیادی هم داره.. هر سال مسافرا میرن تو اون بلوار و کلی گل برا خودشون میچینن.... چن روز پیش متاسفانه به خاطر بی احتیاطی یه مادر که مشغول گل چینی بوده یه بچه میره وسط خیابون و :w821:....... یکی نیست بگه آخه چرا حواست به بچه نبووووووووود:w00:... گل مهمتره یا بچه ت :w74:... مراقب خودتون باشید:w36:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام به همه.

ببخشید من تو نوشته های بعضی از دوستان یه چیزایی دیدم که واقعا: این شکلی شدم :ws52: :w58:

ببخشید اینو می گم ولی خودخواهی محضه که برای دیگران تعیین تکلیف می کنید. هر کی می خواد بره و خوش بگذرونه. مگه شما یه تور دیگه اسم می نویسید لیست تک تک افراد موجود در تور رو می پرسید؟

درسته اینجا بچه ها یه کم با هم آشنا تر هستن اما دلیل نمی شه حرفی بزنید که کسی بهش بر بخوره. اگه فلانی بیاد من نمی یام...اون بره این بیاد و....

سعی کنید با هر جمعی هستید خوش باشید.

• Like 15
لینک به دیدگاه
سلام به همه.

ببخشید من تو نوشته های بعضی از دوستان یه چیزایی دیدم که واقعا: این شکلی شدم :ws52: :w58:

ببخشید اینو می گم ولی خودخواهی محضه که برای دیگران تعیین تکلیف می کنید. هر کی می خواد بره و خوش بگذرونه. مگه شما یه تور دیگه اسم می نویسید لیست تک تک افراد موجود در تور رو می پرسید؟

درسته اینجا بچه ها یه کم با هم آشنا تر هستن اما دلیل نمی شه حرفی بزنید که کسی بهش بر بخوره. اگه فلانی بیاد من نمی یام...اون بره این بیاد و....

دقیقا همینی که مهناز گلی گفتند............:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به همه.

من هم با حرف مهنازی موافقم ، ما اینجا همگی با هم دوست هستیم و مهم این هست که در کنار هم خوش باشیم .:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
یک سوال جدی از مسئول تور نواندیشان:

این سوالاتی که تو فایل ضمیمه پرسیدین یک کم زیادی خصوصی نیست؟

برای بیمه شدن شخص هستش.

شماره تماس هم برای هماهنگی با شخص در صورت بروز مشکل.

• Like 6
لینک به دیدگاه

چند تا نکته:

1- اینا رو الان براتون اسکن کردم امیدوارم کیفیتش خوب باشه خواستم زیاد نشه حجمشون که اذیت بشید .قصدم اشنا شدن دوستان با محصولاتی بود که ممکنه در مغازه ها باهاش برخورد کنن.

یهو نرن کلی شیشه ببینن ندونن چی به چیه اینطوری میتونن از قبل انتخاب کنن که چی می خوان .

2- کلا خانوادگی تو این کارا نیستیم فکر نکنید تبلیغ می کنم .

3- قسمت اخر هم نمی خواستم بذارم ولی دیدم بهتره باشه چون این روستا با نیاسر زیاد فاصله نداره و میتونید با اون شماره تماس بگیرید هماهنگ کنید . من یه بار رفتم قبلا دیگ گلاب گیری هم داره و تولید به مصرف هست هم میتونید بازدید کنید هم خرید کنید . ( انصاف داره)

البته اگه خواستید باهاشون هماهنگ کنید از قبل که وقتتون تلف نشه من نمی دونم کی هستن کی نیستن . برا همین شماره شو دادم.

اگر هم یه جا دیگه خواستید خرید کنی با این اطلاعات میتونید خریداتون رو از قبل انتخاب کنید

b4mkjft7v0329dernz72.jpg

50v1p449a1aa7vjdh120.jpg

u7mwanqsmxsvf0vk2f5.jpgxo99eniceuwf4sharin.jpg

• Like 11
لینک به دیدگاه

دوستان با عرض پوزش تمامیه پست های اسپم پاک میشه

لطف کنید تو این تاپیک اسپم نکنید تا اگر کسی خواست تو سفر شرکت کنه بتونه در جریان حرفهای جدی و سوالاتی که برای بچه ها پیش میاد قرار بگیره

یک سوال جدی از مسئول تور نواندیشان:

این سوالاتی که تو فایل ضمیمه پرسیدین یک کم زیادی خصوصی نیست؟

اطلاعات به این خاطر هست که کسانی که ثبت نام می کنند بیمه می شن و این حداقل اطلاعات لازمه...

شماره تماس هم برای هماهنگی روز برنامه لازم هست

وگرنه اگر کسی شماره نذاره مسئولیت اینکه در روز مقرر نتونه گروه رو پیدا کنه با خودش هست

man dige safar mojaradi nemiram chon ye tehran raftam az damagha dar avord age doost darin berin razish konin ke ma ham biyaym

خب همون شخصی که باید راضی بشه رو خودتون راضی کنید و باهم بیایید:w16:

• Like 8
لینک به دیدگاه
کجا من با دوستام بیام استقبالتون:icon_redface:

حتما برسیم کاشان باهات هماننگ میکنیم که اونجا بیای پیشمونو ببینیمت:icon_gol::w16:

منم تلاش میکنم ردیف کنم ودر جمعتون باشم

امیدوارم این سری هماهنگی ردیف باشه:دی

ایشاا... که حتما بتونی بیایی

فقط لطف کن اگر اومدنت قطعی شد زودتر به من اطلاع بده

پیشاپیش ممنون:ws37:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بچه ها، شهرداری در بلوار ابتدای قمصر بوته های گل محمدی کاشته که گل زیادی هم داره.. هر سال مسافرا میرن تو اون بلوار و کلی گل برا خودشون میچینن.... چن روز پیش متاسفانه به خاطر بی احتیاطی یه مادر که مشغول گل چینی بوده یه بچه میره وسط خیابون و :w821:....... یکی نیست بگه آخه چرا حواست به بچه نبووووووووود:w00:... گل مهمتره یا بچه ت :w74:... مراقب خودتون باشید:w36:

آخه من نمی دونم این چه کاریه که از اونجا گل بچینن؟؟؟؟؟؟؟

هنوز گل باز نشده حتی غنچه هم نشده میرن می چینن حالا بماند که ماشین و همینطوری وسط جاده ول می کنن میرن و کلی ترافیک درست می کنن

بابا اگه گل می خوای برو 1 کیلو گل بخر اینجوری بچتون هم نمی پره وسط جاده....

من هم حتما میام و از کاشان بهتون ملحق میشم

راستی 6 خرداد تولد منم هست:icon_redface:

میگم اگر بتونین اتوبوس رو برای تور های بعدی خودتون بگیرید و غذا رو هم هر کسی خودش بیاره اینجوری هزینتون میاد پایین تر فقط کافیه از آژانس یدونه لیدر بگیرید که مجوز داشته باشید

البته خداییش قیمتش خیلی مناسبه.....

ایشاله که خیلی خوش میگذره

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام چند سوال :

1- آیا سفر یکروزه کاشان افراد عضو این سایت هستند یا نه ؟

2- آیا سفر کاملا استاندارد و علمی تفریحی است یا نه مقل تورهای بیرون در اتوبوس ماجرای رقص و آهنگ و خالی کردن عقده های رقص افراد و اعصاب خوردی است ؟

3- اگر واقعا معقولانه در اتوبوس آرام و افراد آرام و با نظم و لذت از مناظر طبیعت و سکوت و هوای بهاری است اعلام بفرمایید . متشکرم

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...