رفتن به مطلب

تور یک روزه کاشان

FrnzT

ارسال های توصیه شده

میشه شماره حساب من رو بدید:ws3:

بچها پولاتون و بریزینبه حساب 2020 آتزوس نفری 10000 هزار تومنم بیشنر تمیگیرم :ws3:

پیام خصوصی بدین شماره فیش رو دادید ثبت نامتون میکنم

:w36:

ظرفیت خاور 1000 نفر مکان:مهدیه تهران:ws3:

تاهارم کیک و ساندیسه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 663
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا گلاب گیری هیچی نداره ............خوش نمیگذره......بریم ابیانه

:ws46:خود آب و هوای قمصر و بوی گل و گلستانایی که داره وصدای چه چه بلبل توی گلستاناش کلی آدمو سرحال میاره.....:girl_yes2:

ابیانه هم خوبه اما همیشه میشه رفت ... فصل گل و گلاب و سالی یه بار میشه رفت....

• Like 3
لینک به دیدگاه

برید خوش بگذره

من بطور اتفاقی کاشان رفتم ، باغ فین و حمام فین هم رفتم ولی بقیه جاهاش و نرفتم

همه چی برای این تهرانیها هست.........

وقتی اومدید شیراز خبرم کنید بیام ببینمتون

ولی چقدر گرونه هزینهش:jawdrop:

• Like 6
لینک به دیدگاه
برید خوش بگذره

من بطور اتفاقی کاشان رفتم ، باغ فین و حمام فین هم رفتم ولی بقیه جاهاش و نرفتم

همه چی برای این تهرانیها هست.........

وقتی اومدید شیراز خبرم کنید بیام ببینمتون

ولی چقدر گرونه هزینهش:jawdrop:

نسبت به هزینه تورهایی که هست فکر کنم مناسبه :ws52: حالا با کلی چونه 28 تومن رو رسوندیم به 20 :ws3:

اگه قیمت بگیرین از جاهای دیگه که تور یکروزه کاشان با پذیرایی کامل چنده متوجه میشین :icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه
نسبت به هزینه تورهایی که هست فکر کنم مناسبه :ws52: حالا با کلی چونه 28 تومن رو رسوندیم به 20 :ws3:

اگه قیمت بگیرین از جاهای دیگه که تور یکروزه کاشان با پذیرایی کامل چنده متوجه میشین :icon_pf (34):

آخه راهی نیست از تهران اونم برای یک روز...........:banel_smiley_4: ولی خوب شماها وضعتون خوبه مشکلی نیست

حالا از اینجا یه چیزی:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
فرجه ها رو چیکار کنیم :w821:

بذارید تابستون خودم اولین نفرش میشم:4chsmu1:

ای بابا:banel_smiley_4:

یعنی این اشک و گریه ماله همون 1روزه؟

باید بیای زوریه اسمتم رفت تو لیست:4chsmu1:

پا میشی میای یکمم مغزت هوا میخوره از فرداشم درس مرسارو بهتر میخونی و یاد میگیری:w16:

ما 4سال همه درس خوندنمون تو فرجه ها بود همراه با تفریحات و سفر به شماهم توصیه میکنیم:ws3:

با اجازه بزرگترا اولآ آقای قرمز وسپس آقایان و خانوم سبز :ws3:

میگم اگه صلاح دونستین یکم تغییر در برنامه ایجاد کنین نیاسر رو حذف کنین بزارین با ابیانه مثلا. حتما سایر خونه های معروف رو ( طباطبایی ها, عباسی) و بازار کاشون و مسجدآقا بزرگ رو بزارین توی برنامه. بجای نیاسر فکرکنم بشه اینا رو جاکرد توی برنامه. :ws50:

حالا دیگه هر جور صلاحه. :w16: البته احتمالا برنامه ریزی انجام شده و امکان تغییر نباشه. :sigh:

پیشنهاد خوبی بود ولی فکر نمیکنم جای تغییر داشته باشه

مساله اینه که اگه همه خونه های معروف رو بخوایم ببینیم با مشکل زمان مواجه میشیم... چون فکر می کنم کسایی که رفتن میدونن که چقدر بزرگه و دیدنه همه قسمتهاشون وقت گیر

ولی تا جایی که بشه سعی بر این هست که به همه خوش بگذره و از جایی که میرن و مکان هایی که میبینن لذت ببرن:w16:

آخه راهی نیست از تهران اونم برای یک روز...........:banel_smiley_4: ولی خوب شماها وضعتون خوبه مشکلی نیست

حالا از اینجا یه چیزی:ws3:

از لحاظ قیمت ساده ترین کار اینه که یه زنگ بزنید و یه پرس و جو کنید تا مطمئن شید گرون نیست:62izy85:... من شاهد چونه هایی که زده شده هستم:ws3:

و یه چیز دیگه اینکه قمصر تو این فصل خیلی قشنگ میشه و چنان بوی فوقاالعاده ای تو فضاش میپیچه که ارزش یک بار دیدن و رفتن تو این فصل رو داره... من خودم اون باری که رفته بودم اونجا به قدری گل و شکوفه زده بود که حسابی خاطره ی فضا و محیط واقعا قشنگش واسم مونده:ws37:

• Like 10
لینک به دیدگاه
ای بابا:banel_smiley_4:

یعنی این اشک و گریه ماله همون 1روزه؟

باید بیای زوریه اسمتم رفت تو لیست:4chsmu1:

پا میشی میای یکمم مغزت هوا میخوره از فرداشم درس مرسارو بهتر میخونی و یاد میگیری:w16:

ما 4سال همه درس خوندنمون تو فرجه ها بود همراه با تفریحات و سفر به شماهم توصیه میکنیم:ws3:

آره دیگه

تو دیگه چرا این حرفو میزنی :ws3:

مگه توام میری؟

با اجازه کی؟:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
آره دیگه

تو دیگه چرا این حرفو میزنی :ws3:

مگه توام میری؟

بله که میرم:62izy85:

آخه برنامه به این خوبی حیف نیست از دست بره:shame:

واسه یک روز به نسبت راحت میشه آدم روزشو خالی کنه:w16::ws50:

( تازه من 3سال پیش همه اینجاهارو رفتم ولی چون بهم خیلی خوش گذشت بازم دوست دارم برم:girl_yes2:)

:Ghelyon:

• Like 6
لینک به دیدگاه

ممنون از همۀ دوستان و ابراز لطفشون :ws3:

همونطور که انوشه و محمد عزیز گفتن هزینۀ این تور نسبت به تورهای مشابه بسیار ارزان هم هست.

اونم با کلی چک وچونه به این مقدار رسیده :w16: برای اینکه دوست داشتیم اکثر بچه های انجمن بتونن شرکت کنن.

برای امتحانات هم فکر نمیکنم یه روز بتونه توفیری داشته باشه :hanghead: بازم هر کسی هر طور صلاح میدونه

در مورد ساعت 5 صبح هم حق با شماست. :hanghead: اگه بشه با چند نفر از دوستان هماهنگ کنید و با هم بیاید شاید بشه .

• Like 12
لینک به دیدگاه

خداییش خیلی قیمت خوبی داره

پارسال ما با بچه های دانشگاه رفتیم نفری 80 تومن پیاده شدیم!!! :banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
خداییش خیلی قیمت خوبی داره

پارسال ما با بچه های دانشگاه رفتیم نفری 80 تومن پیاده شدیم!!! :banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

80 تومن کاشان :jawdrop:

:imoksmiley:

• Like 2
لینک به دیدگاه
80 تومن کاشان :jawdrop:

:imoksmiley:

بخدا!

اولش گفتن 30-40 میشه! بعد که رفتیم گفتن به توافق نرسیدن بیشترش کردن و بعد 2-3 نفر نیومدن و پول اونهارو هم از ما گرفتن!! شد 80 تومن!!

کلا رفت تو پاچمون!! :icon_razz::ws44:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...