رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

آخه شروکردم دیدم نمیتونم گذاشتمش کنار واقعا حس وحال ریاضی ندارم بدم میاد از ریاضی :banel_smiley_4: واسه بعضیا آره خوندنش ساده تره ولی برا من نه :vahidrk:

حالا با اوم مشخصاتی کهفتم آیا میشه زیر 500 آورد؟ :ws37:

زیر 500 نه

اگر به تنهایی سخته واستون با یکی از دوستاتون صحبت کنید و با هم بخونید

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با خب هیچجور تومغزم نمیره وقت تلف کردنه جون تو :ws37:
منم دقیقا کنکور 91 اشتباه تو رو انجام دادم ..با این تفاوت که اون موقع کسی نبود که به من بگه کارم اشتباهه .البته من برعکس کارتو رو انجام دادم ..رو باکس ریاضی خیلی وقت گذاشتم ولی دینامیک ارتعاشات رو اصلا نخوندم . نتیجه : سوال های باکس ریاضی خیلی سخت بود نتونستم اون جوری که می خواستم بزنم ولی سوال های باکس ارتش آسون بود وچون نخونده بودم نزدم ... واینجاست که می گن همه درس ها رو باید بخونی!:vahidrk:... دوستانه بهت میگم بدون ریاضی عمرا بشه زیر 500 آورد.. مگر این که کنکور 92 هم شبیه 91 باشه!
  • Like 2
لینک به دیدگاه
منم دقیقا کنکور 91 اشتباه تو رو انجام دادم ..با این تفاوت که اون موقع کسی نبود که به من بگه کارم اشتباهه .البته من برعکس کارتو رو انجام دادم ..رو باکس ریاضی خیلی وقت گذاشتم ولی دینامیک ارتعاشات رو اصلا نخوندم . نتیجه : سوال های باکس ریاضی خیلی سخت بود نتونستم اون جوری که می خواستم بزنم ولی سوال های باکس ارتش آسون بود وچون نخونده بودم نزدم ... واینجاست که می گن همه درس ها رو باید بخونی!:vahidrk:... دوستانه بهت میگم بدون ریاضی عمرا بشه زیر 500 آورد.. مگر این که کنکور 92 هم شبیه 91 باشه!

راس میگه:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یکی از رتبه های خوب کنکور 92 از دست رفت
من که انتخاب رشته کردم چه جوری می تونم کنکور 92 شرکت کنم .. از اون حرفا بودا... :ws38:..راستی اگه یکی کنکور شرکت کنه و روزانه (شهرستان)قبول شه سال بعد نمیتونه انتخاب رشته کنه ،چون روزانه قبول شده . اما اگه سال بعد کنکور شرکت کنه و بخواد فقط بره شبانه (منظورم شبانه دانشگاه های تهران) چی؟ میزارن همچین کاریو انجام بده یانه؟تطبیق واحد انجام میدن یانه ؟
  • Like 2
لینک به دیدگاه
من که انتخاب رشته کردم چه جوری می تونم کنکور 92 شرکت کنم .. از اون حرفا بودا... :ws38:..راستی اگه یکی کنکور شرکت کنه و روزانه (شهرستان)قبول شه سال بعد نمیتونه انتخاب رشته کنه ،چون روزانه قبول شده . اما اگه سال بعد کنکور شرکت کنه و بخواد فقط بره شبانه (منظورم شبانه دانشگاه های تهران) چی؟ میزارن همچین کاریو انجام بده یانه؟تطبیق واحد انجام میدن یانه ؟

من که نمیدونستم...حالا اگه دوست دارید رتبتون هم بگید و اینکه حدس میزنید کجا قبول میشید:icon_gol:

نمیدونم...برای لیسانس میدونم اگر روزانه قبول شده باشه، یک سال نمیتونه شرکت کنه و سال بعد مجازه....روزانه و شبانش هم فرقی نداره ...واسه ارشد هم فکر کنم همین جور باشه

• Like 2
لینک به دیدگاه
من که نمیدونستم...حالا اگه دوست دارید رتبتون هم بگید و اینکه حدس میزنید کجا قبول میشید:icon_gol:

نمیدونم...برای لیسانس میدونم اگر روزانه قبول شده باشه، یک سال نمیتونه شرکت کنه و سال بعد مجازه....روزانه و شبانش هم فرقی نداره ...واسه ارشد هم فکر کنم همین جور باشه

قبلا گفته بودما یه کم فکرکن!!!!!:vahidrk:
  • Like 1
لینک به دیدگاه

1180طراحی 1550 تبدیل :icon_pf (34)::whistles::w000::4564::hanghead:

اول او نجاهی که محاله رو زدم واسه دلخوشی

بعد دانشگاه تبریز - دانشگاه شیراز - فردوسی مشهد -دانشگاه اصفهان -صنعتی بابل - دانشگاه گیلان

پیش بینی خودم: طراحی صنعتی بابل نهایتا دانشگاه گیلان

حیف شد واقعا!!!!!!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
1180طراحی 1550 تبدیل :icon_pf (34)::whistles::w000::4564::hanghead:

اول او نجاهی که محاله رو زدم واسه دلخوشی

بعد دانشگاه تبریز - دانشگاه شیراز - فردوسی مشهد -دانشگاه اصفهان -صنعتی بابل - دانشگاه گیلان

پیش بینی خودم: طراحی صنعتی بابل نهایتا دانشگاه گیلان

حیف شد واقعا!!!!!!!

اشکال نداره...فرصت واسه جبران زیاده..ایشالا روی یه موضوع خوب کار میکنید و جبران میشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
13 ام:ws3:

چه دردی بابا؟:banel_smiley_4:

:4564:

کی میاد نتایج مردم به خدا:4564:

سعیدو حمید درده منو میفهمن:4564:

:ws3:

وقتی که باید برای کنکور میخوندن سعید و حمید از انجمن بیرون نمیرفتن....یادش بخیر بهشون میگفتم....انجمن هم یکی از رفرنس های ارشده..از وقتی کنکور دادن...دیگه انجمن نمیان:ws28:

زینا هم که همش مارو دق میده....:vahidrk: قبول میشی دیگه:icon_razz:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سازمان سنجش اعلام کرد جهت حالگیری زودتر داوطلبین نتایج رو بعد از عید فطر و هفته اول شهریور اعلام می کنه :persiana__hahaha:

دقیقا کدوم داوطلبین:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...