رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

یه سوال خیلی خیلی خیلی مهم

مالک اشتر که جز رشته های نیمه متمرکزه اگه مثلا انتخاب اولمون باشه و قبول بشیم دیگه بقیه انتخاب ها خونده نمیشه و فقط مالک اشتر را داری؟

و سوال دوم اینکه اگه همین مالک انتخاب صدم ما باشه و یکی از رشته های قبل ترش را قبول شده باشیم دیگه سیستم اصلا مالک اشتر را بررسی نمیکنه؟

پاسخ این سوال ممکنه سرنوشت کسی را تغییر بده اگه کسی میدونه لطفا پاسخ بده.

من دفترچه را هم خوندم چیزی دستگیرم نشد...:w58::ws38:

نیمه متمرکز مالک می دونی چطوریه؟ مصاحبه عقیدتی دارن. سوالاشون مثلا این بوده که شب لیله الرغائب چه شبیه. یا سوالای سیاسی در مورد 88

اگه با اینا مشکل نداری بزن، بعد اونا چک می کنن ببینن پاکی یا نه بعد دعوت می شی به مصاحبه. زیاد به رتبت کار ندارن.

در مورد اینم که کدوم اوله، یکی از دوستای من خیلی سال پیش کنکور سراسری داده بود، اول مهندسی نفت آبادان قبول شد بعد یه هفته بعد زنگ زدن که نیمه متمرکزشم قبول شده بیاد مصاحبه. رفت از اونجا خوشش اومد مهندسی نفتو ول کرد. حالا دسترسی ندارم بهش ببینم کدوم رو اول زده بوده! :icon_redface:

گروه مکانیک سایت ترکونده ها! تو قسمت عمران برای برادرم رفتم نگاه کردم دریغ از یه پست درست درمون در مورد آمار کنکورشون!

حالا ما که زیاد اینجا نیستیم ولی دممون گرم :ws3:

و خدمت جناب دکتر حسابی سایت:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
)

در مورد آموزش محور. گلشون این بود:

من با مشاوره پارسه به صورت اینترنتی صحبت کردم و ایشون گفت که :

"زماني كه رشته آموزش محور را انتخاب مي كنيد به اين قضيه توجه كنيد كه آموزش محور پايان نامه ندارد و زماني كه مي خواهيد در مصاحبه دكترا شركت كنيد

چون روي موضوع خاصي كار نكرده ايد، در مصاحبه پذيرفته نخواهيد شد

مگر اينكه شما خودتان در طول مدت تحصيل روي موضوعي كار كرده و مقاله بدهيد (يا مثلاً واحد پايان نامه را به صورت اختياري بر داريد)."

حالا خودتون قضاوت کنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این رشته های آموزش محور چطوره؟

بزنیم یا نه؟:ws52:

اگه قصد ادامه تحصیل دارید من اینو پیشنهاد نمیکنم چون همه ارزش ارشد به پایان نامه شه:vahidrk:

• Like 3
لینک به دیدگاه
این ها درسته واقعا؟

ردیف 613 با رتبه 1520 طراحی کاربردی روزانه رشت قبول شده؟

یعنی امسال با 1420 میشه قبول شد؟:sigh:

آقا سعید شما اولویتتون کدوم گرایشه؟:ws52: رتبه تبدیلتون چنده؟

من نمیدونم ساکن کجا هستید ولی دانشگاه صنعتی بابل رو میارید:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آقا سعید شما اولویتتون کدوم گرایشه؟:ws52: رتبه تبدیلتون چنده؟

من نمیدونم ساکن کجا هستید ولی دانشگاه صنعتی بابل رو میارید:w16:

من راستش هنوزم نمیدونم کدوم گرایش رو برم!!

احتمالا هردوتا رو انتخاب کنم.

اراک هستم من

طراحی شدم 1420

تبدیل 1553

روزانه منظورتونه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
من راستش هنوزم نمیدونم کدوم گرایش رو برم!!

احتمالا هردوتا رو انتخاب کنم.

اراک هستم من

طراحی شدم 1420

تبدیل 1553

روزانه منظورتونه؟

اگه طبق پارسال باشه که تبدیل شبانه بابل حتما قبولید چون میدونم پارسال تا ۱۹۰۰ گرفت:whistle:

در مورد طراحی کاربردی شک دارم پارسال روزانه تا چند گرفت ولی حتما در میارم بهتون میگم:a030:

اینکه در مورد دانشگاه بابل صحبت میکنم چون خودم لیسانس اونجا بودم و دانشگاه شهرمه:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دانشگاه صنعتی شیراز و کرمان و همدان و صنعتی بابل را از نظر اعتبار مقایسه کنید لطفا

صنعتی شیراز

صنعتی بابل

کرمان و همدان هم تقریبا در یک سطح هستن

البته برای چند سال پیش

دوستان من اینا رو از کتاب ارشد تعاونی سنجش می گم که سوالات ارشد مکانیک رو داره با پاسخ تشریحی

و اینکه برای چند سال پیشه/اصلا سوالات کنکور ارشد 89/90/91 رو نداره

آخر کتاب در مورد ترازها نوشته..

و اینکه تبدیل باشه یا طراحی فرق میکنه..

• Like 3
لینک به دیدگاه
صنعتی شیراز

صنعتی بابل

کرمان و همدان هم تقریبا در یک سطح هستن

البته برای چند سال پیش

دوستان من اینا رو از کتاب ارشد تعاونی سنجش می گم که سوالات ارشد مکانیک رو داره با پاسخ تشریحی

و اینکه برای چند سال پیشه/اصلا سوالات کنکور ارشد 89/90/91 رو نداره

آخر کتاب در مورد ترازها نوشته..

و اینکه تبدیل باشه یا طراحی فرق میکنه..

امروز چقد زود از خواب پا شدی علی اقا:w58:

ساعت 5 پست زدی:w58:

من لیساسنم جامداته (اگه این ترم به خیر و خوشی تموم شه:sad0:) برم تبدیل پیش نیاز میدن بهمون؟:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
امروز چقد زود از خواب پا شدی علی اقا:w58:

ساعت 5 پست زدی:w58:

من لیساسنم جامداته (اگه این ترم به خیر و خوشی تموم شه:sad0:) برم تبدیل پیش نیاز میدن بهمون؟:ws38:

نزدیک اذان صبح بیدار شدم..

بستگی داره البته درس های اصلی که مشترک بودن/ به دانشگاه هم بستگی داره بعضی دانشگاه ها حتی به ریز نمرات هم اهمیت میدن اصلا هم کاری ندارن به درصدهات..مثلا ممکنه باکس ارتعاشات زده باشی80 ولی چون دینامیک رو شدی 10 یه پیش نیاز خوشگل بهت میدن..

پس الان از سه راهی(تبدیل/طراحی/بیو) رسیدی به دوراهی(تبدیل/طراحی)/این خیلی خوبه/بحث پیش نیاز رو اهمیت نده..

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها گرایش مکاترونیک چطوره وضعیتش تو ایران؟:ws38:

همینجور واسه ادامه تحصیل

قبلا تو همین انجمن یه خبرایی خوندم در مورد مکا..

پس الان شد چهار راه:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
قبلا تو همین انجمن یه خبرایی خوندم در مورد مکا..

پس الان شد چهار راه:4564:

:ws28:

نه چهار راه نشده هنوز

گفتم یه اطلاعاتی بگیرم ببینم تو چه وضعیته

اراک ارشد ساخت و مکا داره آخه،ولی طراحی و تبدیل نداره.

گفتم یه آماری بگیرم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
:ws28:

نه چهار راه نشده هنوز

گفتم یه اطلاعاتی بگیرم ببینم تو چه وضعیته

اراک ارشد ساخت و مکا داره آخه،ولی طراحی و تبدیل نداره.

گفتم یه آماری بگیرم.

:ws3:

یاد ترم سال اول لیسانس افتادم. می تونی آمار این دختره رو بگیری؟ خیلی ها به واسطه همین آمار گیری ها با هم ازدواج کردن ان شالله که خوشبخت شده باشن..

• Like 2
لینک به دیدگاه
دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان......

دانشگاهی که هیچی ازش نمیدونم و نمیدونم اونا باید در چه اولویتی قرار دهم؟

من همه عمرم تو گلپایگان بودم . سراسری هم همینجا خوندم اینجا تازه پارسال ارشد اورده و وضع این شهر و دانشگاش :whistle: کلا خرابه . دیگه اگه بین سربازی و اینجا گیر کردی و هیچ جای دیگه قبول نمی شدی اینجا را بزن فکر کنم تا 1900 می گیره . خلاصه بیای اینجا دیوونه می شه . از ما گفتن بود.

• Like 3
لینک به دیدگاه
من همه عمرم تو گلپایگان بودم . سراسری هم همینجا خوندم اینجا تازه پارسال ارشد اورده و وضع این شهر و دانشگاش :whistle: کلا خرابه . دیگه اگه بین سربازی و اینجا گیر کردی و هیچ جای دیگه قبول نمی شدی اینجا را بزن فکر کنم تا 1900 می گیره . خلاصه بیای اینجا دیوونه می شه . از ما گفتن بود.

تایید میشه

دانشگاهش رو با مزرعه تزئین کردن:ws3:

دلت گرفت میتونی بری بیرون یکم با گاو و گوسفندا بازی کنی شاد شی:ws3:

شیر هم همونجا میدوشی و از تولید به مصرف:ws3:

ولی خداییش شیرهاشون خیلی خوبه:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

آره هوا فضا رو رو هوا بزن:ws37:

من امروز از استادمون پرسيدم دكتراشو فك كنم شريف خونده گف به دردت نميخوره.من كنترل پروازشو پرسيدم گف هوا فضا كلا به درد خانوما نميخوره.شبانه اش چي ارزششو داره؟ در مورد گرايشاش نظري ندارين؟ كدومش خوبه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

این انجمن نواندیشان جو صمیمی تر و دوستانه تری نسبت به باشگاه مهندسان داره با اینکه شاید خلوت تر از باشگاه مهندسان باشه ولی بچه ها واقعا هوای هم را دارن و به هم کمک میکنن و واسه کمک به هم وقت میگزارن.از همگی بسیار سپاسگزارم.:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...