رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

دوستان از بین پارسه-ماهان-مدرسان شریف کدوم یکی رو پیشنهاد میکنن برای آزمونهاش

ثبت نامشون شروع شده از الان

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببین سهیل جون اگه نظر منو میخوای اصلا شرکت نکن آزمون هارو.

فقط همون آخرا 3-4 تا شرکت کن تا یکم دستت بیاد مدیریت زمان و این صحبتا.

به نظر من واقعا ارزش دیگه ای ندارن این آزمونا.

من خودم ماهان بودم فقط سوالای ریاضیش استاندارد بود که اونم همش از کنکورای قبل بود.

یه سری آزمونا بود از سوالای جامداتش به زور یکی دو تا رو حل میکردم سرجلسه،انگار سوال المپیاد بود.

یا باکس دینامیکش اینقدر آسون که راحت میشد 50-60 بزنی:banel_smiley_4:

منتها کنکور اصلا این شکلی نبود سوالاتش.

بقیشون هم تا جایی که من اطلاع دارم همین شکلین.

فقط حواست باشه،آزمون شرکت کردی و یه آزمون ، دو آزمون ، سه آزمون ... رتبت خوب نشد،انگیزت کم نشه که این آفت این آزمون هاست.

روی خود منم دو سه بار اثر گذاشت.

واسه همین میگم همون آخری ها رو شرکت کنی بهتره.

• Like 7
لینک به دیدگاه

:a030:

سعید میگم این ماهان کتاباشو به زور میفروشه مث پارسه؟

دوره کاملشو رفته بودی؟ هزینش چقدر بود؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

نه

ماهان بدون بسته هاش هم آزمون میتونی بدی.

من آره 8 تا آزمونش رو ثبت نام کردم.

پارسال من توی تیر بود فک کنم(آخرای تیر) رفتم ثبت نام،320000 تومان هزینه ثبت نامش بود به ما 20000 تومن تخفیف دادن:banel_smiley_4:

پارسه که خیلی هم گرونه،پارسال 500 تومن میشد پارسه.

جزوه های ماهان هم که مفت نمی ارزه.

شاید فقط نظمی که به مطالعت میدن خوب باشه،اونم خودت میتونی ردیفش کنی.

• Like 6
لینک به دیدگاه

سهیل جان سعی کن یکی رو حتما شرکت کنی اونم همه رو 8 تا 9 تا..

زیاد مهم نیست کدوم باشه پارسه نصیر ماهان

به مطالع ات نظم میده و این چیز کمی نیست مخصوصا برای رشته ما که نظم دادن به مطالعه خیلی سنگینه..

حس رقابت برانگیخته میشه..

مخصوصا دوستانی که فارغ التحصیل شدن شرکت کنند تا تنوعی بشه..بیرون رفتن و..

تمرین مدیریت زمان

تمرین مواجه شدن با سوالات غلط و گیج نزدن سرجلسه بخاطر یکی دوتا سوال..

پولی نیست می ارزه اگه باعث بشه بجای شبانه فلان، روزانه فلان قبول بشی

• Like 6
لینک به دیدگاه

اولا چرا اینجا این سوال رو مطرح کردی؟

چرا توی تاپیک 92 مطرح نکردی؟ :w02:

دوما بین جوابای بالا یکی رو انتخاب کن...

سعید گفته: آزمونهای جامع رو برو

علی گفته: همه رو

:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه

در ابتدا بگم که من با نظر سعید موافقم . این آزمون ها ارزش وقت گذاشتن ندارن و به درد تحلیل و ارزیابی هم نمیخوره .

تنها جنبه مثبت آین آزمون ها پیش رفتن با برنامه پیشنهادی اون هاست که یه نظم به برنامه هات میده .

در ضمن طبق آخرین اخباری که من دارم ، پارسه دیگه مثل قدیم کتاباشو زوری نمیده . میتونی نگیری.

• Like 4
لینک به دیدگاه

الان پرسیدم واسه آزمونهای ماهان مکانیک 440 هزار تومنه بدونه کتب و جزوات:banel_smiley_4:

220 تومنم جزواتشه

از 10 ابان طی 20 مرحله شروع میشه:w58: کی درس میخونه پس دانشجوی بدبخت؟:banel_smiley_4:

دوستان لطفا بودجه بندی آزمونها هرکدومشو که دارین بذارین اینجا:icon_gol:

کسانی که تو آزمون ها شرکت نمیکنن با یه برنامه منظم برن جلو

• Like 4
لینک به دیدگاه
الان پرسیدم واسه آزمونهای ماهان مکانیک 440 هزار تومنه بدونه کتب و جزوات:banel_smiley_4:

220 تومنم جزواتشه

از 10 ابان طی 20 مرحله شروع میشه:w58: کی درس میخونه پس دانشجوی بدبخت؟:banel_smiley_4:

خیلی ستمه بقرآن :w58:

بابا بشینید مثل بچه آدم درس بخونید. یه نظمی بدید دیگه

همه که توی این آزمونها شرکت نکردند و موفق شدند:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خیلی ستمه بقرآن :w58:

بابا بشینید مثل بچه آدم درس بخونید. یه نظمی بدید دیگه

همه که توی این آزمونها شرکت نکردند و موفق شدند:w02:

:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

220 تومنم جزواتشه

عجیب نیست آقا

کرِمی (cream) که 5-6 ماه پیش گرفتیم 7800 پریروز رفتیم بگیریم یارو میگه 14500:banel_smiley_4:

خب ماهان مگه چیش از بقیه کمتره؟:banel_smiley_4:

اسکنر گیرم بیاد اسکن میکنم برنامه آزمونارو.

20 مرحله هم خیلی مشکوکه ها:ws38:

میشه هرهفته یه آزمون:w58:

برو بپرس شاید 12 تا آزمونش اینترنتی باشه، از اینا بعید نیست:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

به نظر من آزمونای جامع رو بدی خیلی بهتره تا همه رو.

ولی این موضوع رو هم در نظر بگیر که این یه حرف کلیه و به شرایط آدما بستگی داره.

مثل میزان آمادگیشون تا آزمون ها. این ازمونا معمولا بودجه بندیشون خیلی زیاده. منظورم از زیاد بودن تو بازه زمانی هست که آزمون میگیرن. یعنی برفرض مهر ماه شروع میکنه از هر درسی یه سری فصل ها رو تعیین میکنه، ممکنه برای اذر این بودجه بندی خوب هم باشه اما برای مهر خیلی ها نمیرسن اون حجم رو بخونن. در نتیجه رتبه خوبی نمیارن تو ازمون. یه دو بار که این قضیه تکرار شه و فقط به خاطر نرسیدن از نظر زمانی نه نداشتن سواد، رتبه خوبی نیاری ناخودآگاه تو باور آدم نسبت به رتبه کنکور خودش تاثیر منفی میذاره.

یه مسئله دیگه کیفیت سوالات هست. مثل ماهان که گاهی آزموناش اصلا کیفیت خوبی نداره و غلط داره.

و خلاصه این که تو این کنکور ها شرایط برابر نیست. یعنی این که شما الان برای مثلا ازمون شماره 3 طبق بودجه بندی یه زحمت تا سرفصل های تعیین شده رو میخونی. فقط در حدی که تموم کرده باشی و خونده باشی. بعد میری سرجلسه امتحان و خیلی از رقیبات کسایی هستن که سال دوم امتحان دادنشون هست. و خیلی وقت هست که رو این مطالب تسلط دارن. در نتیجه رتبه ای که میاد معیار خوبی برای رتبه نهایی نیست. اکثرا این رتبه های ناخوشایند نه تنها حس رقابتی ایجاد نمیکنه بلکه بدتر آدم رو سرخورده میکنه.

به این دلایل به نظر من کسی که سال اول هست شرکت میکنه فقط جامع ها رو بده بهتره. اما در کنارش خیلی خوبه همون ازمونهای مرحله ای رو از جایی گیر بیاره و بعدا بزنه

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بدا به حال علم تو کشور ما که افتاده دست چند تا موسسه ی منفعت طلب که هر روز یه نرخ براش تعیین میکنن و هر روز یه جور مردمو بازی میدن.

و البته بدا به حال نظام آموزشیمون که برای فیلسوف شدن و دکترا گرفتن هم بری و سر جلسه به جای تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به رشتت تست بزنی

و بدا به حال ما دانشجوا و دانش آموزا ک این بازارو داغ کردیم:sad0:

• Like 6
لینک به دیدگاه
به نظر من آزمونای جامع رو بدی خیلی بهتره تا همه رو.

ولی این موضوع رو هم در نظر بگیر که این یه حرف کلیه و به شرایط آدما بستگی داره.

مثل میزان آمادگیشون تا آزمون ها. این ازمونا معمولا بودجه بندیشون خیلی زیاده. منظورم از زیاد بودن تو بازه زمانی هست که آزمون میگیرن. یعنی برفرض مهر ماه شروع میکنه از هر درسی یه سری فصل ها رو تعیین میکنه، ممکنه برای اذر این بودجه بندی خوب هم باشه اما برای مهر خیلی ها نمیرسن اون حجم رو بخونن. در نتیجه رتبه خوبی نمیارن تو ازمون. یه دو بار که این قضیه تکرار شه و فقط به خاطر نرسیدن از نظر زمانی نه نداشتن سواد، رتبه خوبی نیاری ناخودآگاه تو باور آدم نسبت به رتبه کنکور خودش تاثیر منفی میذاره.

یه مسئله دیگه کیفیت سوالات هست. مثل ماهان که گاهی آزموناش اصلا کیفیت خوبی نداره و غلط داره.

و خلاصه این که تو این کنکور ها شرایط برابر نیست. یعنی این که شما الان برای مثلا ازمون شماره 3 طبق بودجه بندی یه زحمت تا سرفصل های تعیین شده رو میخونی. فقط در حدی که تموم کرده باشی و خونده باشی. بعد میری سرجلسه امتحان و خیلی از رقیبات کسایی هستن که سال دوم امتحان دادنشون هست. و خیلی وقت هست که رو این مطالب تسلط دارن. در نتیجه رتبه ای که میاد معیار خوبی برای رتبه نهایی نیست. اکثرا این رتبه های ناخوشایند نه تنها حس رقابتی ایجاد نمیکنه بلکه بدتر آدم رو سرخورده میکنه.

به این دلایل به نظر من کسی که سال اول هست شرکت میکنه فقط جامع ها رو بده بهتره. اما در کنارش خیلی خوبه همون ازمونهای مرحله ای رو از جایی گیر بیاره و بعدا بزنه

خب این مواردی هست که میشه تا چند صفحه بسطش داد..

سهیل جان خوبه که این موارد مو امثالهم رو هم از قبل در نظر بگیری تا اگر احیانا مشمولشون شدی، اعتماد به نفست کم نشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

] سلام به همگی بچه هامن امسال کنکور دادم رتبه ام تو طراحی 1180شد به نظرتون جایی قبول میشم... این طراح ریاضی حالمونو گرفت .. ارزش داره سال دیگه بخونم ؟؟؟!!!..چون اگه بخوام بخونم باید تا مرداد ماه برم سازمان سنجش وانصراف از گزینش نهایی بدم .. بدجوری سر دو راهی موندم .. لطفا یکی راهنماییم کنه . من امسال به خاطر وقتی که سر ریاضی از دست دادم به زبان و باکس آخر یعنی دینامیک وارتعاشات نرسیدم

• Like 4
لینک به دیدگاه
] سلام به همگی بچه هامن امسال کنکور دادم رتبه ام تو طراحی 1180شد به نظرتون جایی قبول میشم... این طراح ریاضی حالمونو گرفت .. ارزش داره سال دیگه بخونم ؟؟؟!!!..چون اگه بخوام بخونم باید تا مرداد ماه برم سازمان سنجش وانصراف از گزینش نهایی بدم .. بدجوری سر دو راهی موندم .. لطفا یکی راهنماییم کنه . من امسال به خاطر وقتی که سر ریاضی از دست دادم به زبان و باکس آخر یعنی دینامیک وارتعاشات نرسیدم

آره قبول میشید

نمیخواد سال دیگه بخونید در عوض دوره ارشد جبران کنید پایان نامه قوی..مقاله..

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام کسی درمورد مکانیک انرژی های تجدید پذیر اطلاعات داره ؟ تو فایل های پارسه که بچه ها گذاشتند (ردیف 929)بارتبه4913شبانه انرژِی تجدید پذیر دانشگاه تهران قبول شده مگه میشه ؟اشتباه نشده؟چه رشته ایه که با4913دانشگاه تهران قبول شدند..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ws52::ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام کسی درمورد مکانیک انرژی های تجدید پذیر اطلاعات داره ؟ تو فایل های پارسه که بچه ها گذاشتند (ردیف 929)بارتبه4913شبانه انرژِی تجدید پذیر دانشگاه تهران قبول شده مگه میشه ؟اشتباه نشده؟چه رشته ایه که با4913دانشگاه تهران قبول شدند..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ws52::ws52:

سال گذشته روزانه از 300 زدن و تا 700 هم گرفته اما در مورد شبانش نمیدونم...مدرک دانشگاه تهرانه ولی در دانشکده علوم و فنون نوین کلاساش برگزار میشه.من هم بعید میدونم....

• Like 1
لینک به دیدگاه

رشته تسلیحات دانشگاه مالک اشتر چه جوریه.. کارت تضمینیه؟.. من شنیدم قبلا بورس وزارت دفاع می کردند اماجدیدا این کارو انجام نمیدند ...به نظرتون تسلیحات مالک اشتر بخونی بهتره یا طراحی کاربردی دانشگاه ها شهرستان مثل (گیلان-شاهرود و....) باتوجه به این که محل سکونتتون تهران باشه.. سوال دیگه ای که داشتم اینه که اگه مصاحبه دانشگاه مالک قبول بشی دیگه انتخاب های دیگه تو نگاه نمی کنند .یانه یه نمره ای به سازمان سنجش اعلام می کنند وبعد بر اساس اولویت بهت می گن کجا قبول شدی .. لطفا هرکی هرچی در مورد این دانشگاه میدنه بگه . دم همتون گرم

• Like 1
لینک به دیدگاه
رشته تسلیحات دانشگاه مالک اشتر چه جوریه.. کارت تضمینیه؟.. من شنیدم قبلا بورس وزارت دفاع می کردند اماجدیدا این کارو انجام نمیدند ...به نظرتون تسلیحات مالک اشتر بخونی بهتره یا طراحی کاربردی دانشگاه ها شهرستان مثل (گیلان-شاهرود و....) باتوجه به این که محل سکونتتون تهران باشه.. سوال دیگه ای که داشتم اینه که اگه مصاحبه دانشگاه مالک قبول بشی دیگه انتخاب های دیگه تو نگاه نمی کنند .یانه یه نمره ای به سازمان سنجش اعلام می کنند وبعد بر اساس اولویت بهت می گن کجا قبول شدی .. لطفا هرکی هرچی در مورد این دانشگاه میدنه بگه . دم همتون گرم

بستگی به خودتون داره ....بهر حال مالک اشتر یک دانشگاه خاص هستش با شرایط خاص و یک سری از محدودیت های خاص خودش رو داره.من بودم دانشگاه دیگری رو میخوندم..

نمیدونم

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...