رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

گرايش سازه كه نزديك به جامداته مربوط به طراحي بال و بدنه ي هواپيماست

گرايش پيشرانش يا جلوبرندگي نزديك به درساي موتور و سوخت و احتراق دوره ي كارشناسيه و كلاً مربوط مي شه به ايجاد نيرو

گرايش آئروديناميك مربوطه به جريان هوا روي هواپيما

گرايش مكانيك پرواز مربوطه به نيروهاي دراگ و ليفت و اين صحبت ها

مهندسي ماهواره مربوط به مسائل خارج از جو مي شه

مهندسي فضايي هم مربوط به فضاپيماهاست و بيشتر حالت مديريتي داره تا مهندسي. اين از همه بدتره. چون فقط سازمان فضايي ايران استخدام مي كنه كه اونم فقط خودي ها رو مي گيره. مثل مالك

از بين گرايش ها پيشرانش عمومي تر از همست و جاهايي مثل ايران خودرو هم كاربرد داره و البته با احتمال خيلي كم ممكنه استخدام كنن.

بعد سازست كه نزديكه به طراحي كاربردي.

از نظر محتوا آئرو تقريباً همون تبديله و واسه همين بيشترين مشتري رو داره بين بچه ها. بقيه رو هم بذار در كوزه آبشو بخور :hanghead:

درس هاي هوافضا تقريباً خيلي گلاب تشريف دارن نسبت به بقيه گرايش هاي مكانيك.

از اين نظر بهت گفتن واسه خانوما خوب نيست چون كارش فقط تو جاهايي مثل سپاه و وزارت دفاعه. اگر خيلي خاص باشي و همچي هفته اي يكي دوتا مقاله بدي كه بحثي نيست. ولي اگه معمولي باشي زياد شانسي نداري.

شما كه نه سربازي داري نه ازت انتظاري ميره الان سر كاري جايي باشي. بگير بشين واسه سال بعد بخون خب! هوافضا خودش به قدر كافي بد هست ديگه پولم بالاش بدي آخرم كار گيرت نياد كه خيلي سوز داره. اگه جايي مي خواي شبانه بزني هم، مثلا مشهد رو بزن كه كنار دانشكده مهندسي پژوهشكده هوا خورشيد داره و مطمئني يكم سفت تر كار كني همين جا استادها دستت رو بند مي كنن. تبريز و اينا رو من نمي دونم پژوهشكده داره يا نه. ولي فكر كنم تو برنامه هاشون بوده واسه تبريز و شيراز بزنن

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آها يه صحبت ديگه هم اينكه، هوافضا يه حبابي داره. يعني مثلا ممكنه با رتبه 1000 شبانه فردوسي بياري يه سال ولي سال بعد مثلا با 700 نياري

اونم ظاهراً واسه اينه كه اكثرا بچه هاي مكانيكند. اگه مكانيك خوب بدن سراغ هوافضا نميان خالي مي مونه براي رتبه هاي بالا تر. اينو حتما مد نظر داشته باش

الان رنج قبول شدن من از علم و صنعت شروع مي شه تا شبانه فردوسي. حساب كردم كلا تهران به علاوه مشهد فقط 220 تا مي گيره

• Like 3
لینک به دیدگاه
حمید سی اف دی/حسین بی/سمیه خانم هم سریعا به من اطلاع بدن چکار کردن:w000:

سلام

من که آخر پست چند صفحه پیش همین تاپیک رتبه ام رو گفتم:w58:

1052 تبدیل آوردم

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز دکترا ندارن؟:w58::w58:

چطور ممکنه؟

دفترچه انتخاب رشته دکترا رو دانلود کردم،این دوتا دانشگاه دکترا ندارن.عجیبه واقعا!

به نظرتون توی انتخاب رشته دانشگاه اصفهان که دکترا نداره باید تو اولویت باشه یا مثلا بوعلی که داره؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

این چی میگه؟!:ws27:

[h=1] اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با رشته‌هاي تحصيلي جديد علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته (دفترچه شماره 2)، اصلاحيات دفترچه راهنما و همچنين اعلام تمديد مهلت انتخاب رشته و ويرايش آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال 1391

[/h]

1391/03/10

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال 1391 مي‌رساند كه اطلاعيه اين سازمان در خصوص رشته‌هاي تحصيلي جديد، اصلاحيات دفترچه راهنما و همچنين مهلت انتخاب رشته و ويرايش انتخاب رشته آزمون مذكور روز پنجشنبه مورخ 11/3/91 در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
درج خواهد شد.

لذا كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مزبور مي‌توانند با مراجعه به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني فوق و با توجه به مفاد اطلاعيه مذكور، در خصوص انتخاب رشته اينترنتي خود اقدام نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

• Like 6
لینک به دیدگاه
این چی میگه؟!:ws27:

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با رشته‌هاي تحصيلي جديد علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته (دفترچه شماره 2)، اصلاحيات دفترچه راهنما و همچنين اعلام تمديد مهلت انتخاب رشته و ويرايش آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال 1391

1391/03/10

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال 1391 مي‌رساند كه اطلاعيه اين سازمان در خصوص رشته‌هاي تحصيلي جديد، اصلاحيات دفترچه راهنما و همچنين مهلت انتخاب رشته و ويرايش انتخاب رشته آزمون مذكور روز پنجشنبه مورخ 11/3/91 در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
درج خواهد شد.

لذا كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مزبور مي‌توانند با مراجعه به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني فوق و با توجه به مفاد اطلاعيه مذكور، در خصوص انتخاب رشته اينترنتي خود اقدام نمايند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

منم همینجا گیر کردم..

اگر فردا مهلت تموم میشه پس چرا فردا میخوان اصلاحیه بزنن...:ws52:

یعنی انتخاب رشته نکنیم ممکنه فردا رشته اضافه بشه..؟

یه سوال دیگه من دو تا رشته مختلف مجاز شدم(دو تا گرایش از یک رشته نه...رشته اصلی و شناورم رو هر دو رو مجاز شدم) بعد گفته هر دو رو تو همون فرم پر کنم...گیر کردم نمیدونم چیکار کنم...>..اصلن میتونم هر دو رو انتخاب کنم ...یا اون برای کسانی هست که یک رشته گرایشهای مختلف مجاز شدن؟؟!

کسی انتخاب رشته نکرده؟:ws52:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

من که آخر پست چند صفحه پیش همین تاپیک رتبه ام رو گفتم:w58:

1052 تبدیل آوردم

درود حمید جان

تبریک/به اندازه قبولی پارسال مریم خانم خوشحال شدم

روزانه بابل رو دریاب

• Like 2
لینک به دیدگاه
من امروز از استادمون پرسيدم دكتراشو فك كنم شريف خونده گف به دردت نميخوره.من كنترل پروازشو پرسيدم گف هوا فضا كلا به درد خانوما نميخوره.شبانه اش چي ارزششو داره؟ در مورد گرايشاش نظري ندارين؟ كدومش خوبه؟

بدرد دخترا نمیخوره رو متوجه نشدم..

اطلاعات خاصی ندارم/یکی از دوستان اشاره کردن..

• Like 4
لینک به دیدگاه
گرايش سازه كه نزديك به جامداته مربوط به طراحي بال و بدنه ي هواپيماست

گرايش پيشرانش يا جلوبرندگي نزديك به درساي موتور و سوخت و احتراق دوره ي كارشناسيه و كلاً مربوط مي شه به ايجاد نيرو

گرايش آئروديناميك مربوطه به جريان هوا روي هواپيما

گرايش مكانيك پرواز مربوطه به نيروهاي دراگ و ليفت و اين صحبت ها

مهندسي ماهواره مربوط به مسائل خارج از جو مي شه

مهندسي فضايي هم مربوط به فضاپيماهاست و بيشتر حالت مديريتي داره تا مهندسي. اين از همه بدتره. چون فقط سازمان فضايي ايران استخدام مي كنه كه اونم فقط خودي ها رو مي گيره. مثل مالك

از بين گرايش ها پيشرانش عمومي تر از همست و جاهايي مثل ايران خودرو هم كاربرد داره و البته با احتمال خيلي كم ممكنه استخدام كنن.

بعد سازست كه نزديكه به طراحي كاربردي.

از نظر محتوا آئرو تقريباً همون تبديله و واسه همين بيشترين مشتري رو داره بين بچه ها. بقيه رو هم بذار در كوزه آبشو بخور :hanghead:

درس هاي هوافضا تقريباً خيلي گلاب تشريف دارن نسبت به بقيه گرايش هاي مكانيك.

از اين نظر بهت گفتن واسه خانوما خوب نيست چون كارش فقط تو جاهايي مثل سپاه و وزارت دفاعه. اگر خيلي خاص باشي و همچي هفته اي يكي دوتا مقاله بدي كه بحثي نيست. ولي اگه معمولي باشي زياد شانسي نداري.

شما كه نه سربازي داري نه ازت انتظاري ميره الان سر كاري جايي باشي. بگير بشين واسه سال بعد بخون خب! هوافضا خودش به قدر كافي بد هست ديگه پولم بالاش بدي آخرم كار گيرت نياد كه خيلي سوز داره. اگه جايي مي خواي شبانه بزني هم، مثلا مشهد رو بزن كه كنار دانشكده مهندسي پژوهشكده هوا خورشيد داره و مطمئني يكم سفت تر كار كني همين جا استادها دستت رو بند مي كنن. تبريز و اينا رو من نمي دونم پژوهشكده داره يا نه. ولي فكر كنم تو برنامه هاشون بوده واسه تبريز و شيراز بزنن

:w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز دکترا ندارن؟:w58::w58:

چطور ممکنه؟

دفترچه انتخاب رشته دکترا رو دانلود کردم،این دوتا دانشگاه دکترا ندارن.عجیبه واقعا!

به نظرتون توی انتخاب رشته دانشگاه اصفهان که دکترا نداره باید تو اولویت باشه یا مثلا بوعلی که داره؟

دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز در مقایسه با دانشگاههای صنعتی اصفهان و دانشگاه شیراز دانشکاههای خیلی بالایی نیستن:ws37:

سعی کن حتی الامکان دانشگاهی رو انتخاب کنی که دکتری داشته باشه:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دانشگاه اصفهان و صنعتی شیراز در مقایسه با دانشگاههای صنعتی اصفهان و دانشگاه شیراز دانشکاههای خیلی بالایی نیستن:ws37:

سعی کن حتی الامکان دانشگاهی رو انتخاب کنی که دکتری داشته باشه:w16:

دقیقا!

نخسوزن دانشگاه صنعتی شیرازو من از خیلیها شنیدم ولی اینگار این دانشگاه شیراز خیلی کولاکه:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
درود حمید جان

روزانه بابل رو دریاب

ممنونم:icon_gol:

زیاد تمایلی به شهرستان رفتن ندارم

منم باید بیشتر فکر کنم در مورد انتخاب رشته...

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

میبینم که بحث حسابی گل گرفته و دارین رتبه هاتونو به رخ همدیگه میکشید:w02:

یه سوال ازتون دارم.

حداکثر با چه رتبه ای میشه اینا رو قبول شد ؟

ساخت و تولید روزانه

ساخت و تولید شبانه

طراحی کاربردی روزانه

طراحی کاربردی شبانه

• Like 1
لینک به دیدگاه

یک توصیه برای پدیرفته شدگان مقطع ارشد

شهری و انتخاب کنید که صنعتی باشه!! به دانشگاه زیادم توجه نکنید

• Like 2
لینک به دیدگاه
درود حمید جان

روزانه بابل رو دریاب

:sigh: چقدر کم خوشحال شدید؟:sigh:

منم به این کنکوری ها میگم بابل خوبه باور نمیکنند:ws3: ولی دانشگاه بابل بیشتر برای ساکنان سه استان شمالی مناسبه

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها . خوبین ؟ منم 80 شدم :hapydancsmil::ws3:. حالا نمیدونم با کم شدن ظرفیت احتمالا روزانه شریف نشه !! شاید شبانه شد شایدم تهران ...

من یه 30-40 صفحه ای از این تاپیک رو سریع خوندم .اینو برای 92 یی ها میگم تر خدا خودتون انقد درگیر جزوه ها نکنین . باور کنین یه بارم دنبال این شریعت پناهی و نایی و پوران نبودم . چند تا کتاب (البته با یه پایه ی تاحدودی قابل قبول ) بگیرین بشینین بخونین ، درست بخونین حله ، انقد قضیه رو سخت و پیچیده نکنین .

و البته تبریک میگم به بچه هایی که از رتبشون راضین .

موفق باشید .

اخ گفتی

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...