رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

یه سوال دیگه؟!!

سیالات مانسونو کسی خونده؟ من هنوز نتونستم ترجمه کتابو گیر بیارم .:ws6: میگن خیلی متن روونی داره و منبع خوبیه واسه اونایی که سیالاتشون خیلی ضعیفه. به نظرتون برم اونو گیر بیارمو بخونم؟؟!!:ws37:

دوست عزیز ترجمه سیالات مانسون 895 صفحه است!!!

اصلا به درد ارشد خوندن نمیخوره.

همون راهیان خوبه.

منم یه سری از فصول سیالات رو که مشکل داشتم از رو راهیان نگاه کردم دیدم میشه فهمید از روی همین کتاب.فوقش یه جا رو متوجه نشدی میری از روی کتاب مرجع میخونی.

منم با حرف اسی به شدت موافقم.اینقدر توی منابع نباید وسواس به خرج داد.یعنی اولش که میخوای منبع رو تهیه کنی چرا.باید دقت کنی.ولی بعدش اگه بخوای از این کتاب به اون کتاب بپری خیلی ضرر میکنی.ضربه ای که خودم تو کنکور سراسری خوردم.پس هر کتابی که انتخاب کردی همون رو باید با دقت بخونید.مطمئن باش باهاش اخت میشی و نتیجه بهتری میگیری.

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام

من به شخصه برای ارشد و جهت دوستانی که از سیالات ترس دارن کتاب سیالات فاکس رو پیشنهاد میکنم ممکنه به نظر خیلیها سنگین باشه ولی خیلی کاملتر از منابع دیگه است

در مورد انتقال حرارت هم اینکروپرا عالی بیان کرده

ترمو دینامیک هم کتاب دو جلدی راهیان ارشد خیلی خوبه

موفق باشید

• Like 7
لینک به دیدگاه
با سلام

من به شخصه برای ارشد و جهت دوستانی که از سیالات ترس دارن کتاب سیالات فاکس رو پیشنهاد میکنم ممکنه به نظر خیلیها سنگین باشه ولی خیلی کاملتر از منابع دیگه است

در مورد انتقال حرارت هم اینکروپرا عالی بیان کرده

ترمو دینامیک هم کتاب دو جلدی راهیان ارشد خیلی خوبه

موفق باشید

تشکر،همه را درست فرمودید.

کتاب های استریتر و شیمز در زمینه سیالات،قدیمی شده اند.

خود وزارت علوم هم در زمینه سیالات،کتاب فاکس را به عنوان مرجع در نظر گرفته.

• Like 7
لینک به دیدگاه

با تشکر از همگی شما دوستان!

میدونید واسه چی از سیالات میترسم؟چون امسال همین درس باعث شد خیلی خراب کنم. درسته که آزمایشی امتحان دادم اما به خاطر این که سیالاتو پایین زدم رتبم شد 1300 !!!:ws44:

به هر حال نتیجه این شد::a030:

میشینمو بکوب راهیانو میخونم اگه فهمیدمش که چه بهتر اما هرجارو که متوجه نشدم اون وقت میرم سر وقت منابعی مثل مانسون و فاکس باز هم اگه بعضی مطالبو متوجه نشدم میام سروقت شما !:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان عزیز

اگر میخواهید ارتعاشات رو از صفر شروع کنیدوپایه تون در این درس ضعیف هست،به هیچ عنوان برای فهم درس و استارت سراغ رائو نروید

برای مسائل رو نمیدونم ولی برای درس رو

من تجربه کردم و به شدت پشیمون هستم و دارم دنبال مرجع بهتر میگردم

• Like 4
لینک به دیدگاه

سوال:

آیا ممکنه در سیستم انگلیسی هم از ما در کنکور سوال شود یا خیر،همه سوالات در سیستم siمطرح میشوند؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
سوال:

آیا ممکنه در سیستم انگلیسی هم از ما در کنکور سوال شود یا خیر،همه سوالات در سیستم siمطرح میشوند؟

نه طبق بخشنامه وزارت علوم،سیتسم si جایگزین سیستم آمریکایی و انگلیسی شده و از اون سوال نمیاد.

اگر هم بیاد نیازی به تبدیل واحد خاصی نیست،همون تو بحث تبدیل ft به in و دانستن شتاب گرانشی g در سیستم انگلیسی ( 32.2ft/s^2) کفایت میکنه....

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

منابع مرجع رو از کجا باید گرفت؟؟؟

واسه امسال چیا هستن؟

یکی سوال کرد موندم!!

ارشد مکانیک

ارشد هوافضا

منابع برای کنکور ارشد مکانیک در تاپیک زیر به آنها اشاره شده است. :JC_thinking:

http://noandishaan.com/forums/showthread.php?t=36938

• Like 5
لینک به دیدگاه

دوستان می دونم ، نباید روی انتخاب کتاب زیاد حساسیت نشون داد و بهتره یک کتاب رو چند بار به صورت کامل خوند ، اما واقعا دوست دارم بدونم کتاب سیالات سمیع پور (پوران پزوهش ) چطوره ؟ کسی از دوستان قبلا این کتاب رو خونده ؟ به نظرتون کتاب کاملی در زمینه ارشد ؟ اخه یکی خیلی تعریف می کرد

:ws52: خودم کتاب انتقال حرارت سمیع پور رو دارم ، به نظرم کتاب خوب و کاملیه ، می خواستم بدونم ترمو و سیالاتش چطوره ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوستان می دونم ، نباید روی انتخاب کتاب زیاد حساسیت نشون داد و بهتره یک کتاب رو چند بار به صورت کامل خوند ، اما واقعا دوست دارم بدونم کتاب سیالات سمیع پور (پوران پزوهش ) چطوره ؟ کسی از دوستان قبلا این کتاب رو خونده ؟ به نظرتون کتاب کاملی در زمینه ارشد ؟ اخه یکی خیلی تعریف می کرد

:ws52: خودم کتاب انتقال حرارت سمیع پور رو دارم ، به نظرم کتاب خوب و کاملیه ، می خواستم بدونم ترمو و سیالاتش چطوره ؟

کتاب انتقال حرارت که فقط سمیع پور،چون هم درسش کامله هم تست هاش.

اما در مورد سیالات و ترمو،راهیان ارشد بهتر است،جامع تر است و تنوع تست های سایر رشته هاش بیشتره.

نکات را هر دو گفته اند،اما راهیان تست های بیشتری از سایر رشته ها حل کرده و اگر فرصت شد،اونها را حل کنید نتیجه بهتری میگیرید.

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همه دوستان

کتاب کنترل آریاز برادرانی چاپ جدید نداره؟ آخرین چاپش کدومه و الان گیر میاد؟

در مورد ریاضی 1و2 به نظرتون آقاسی بهتره یا نیکوکار؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان

سلام دوست عزیز

خیلی خوش اومدی

چاپ جدید که فکر نکنم اومده باشه

همون قبلیه خوبه

نمبدونم چه سالی بود

کامله

فقط باید در کنارش سوالات کنکور های جدیدتر رو حل کنی

آقاسی بهتر تره

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان

کتاب آریاز چاپ پارسالش هست هنوز

فکر نکنم به این زودیها چاپ جدید بده،تست هاش تا سال89هست

کتابهای آقاسی بسیار حجیم،فرموله و حفظی هستند.منبع تست خوبی هست درسش هم بتونی کامل بخونی خوبه...نیکوکار رو ندیدم راستش

• Like 2
لینک به دیدگاه
کتاب آریاز چاپ پارسالش هست هنوز

فکر نکنم به این زودیها چاپ جدید بده،تست هاش تا سال89هست

کتابهای آقاسی بسیار حجیم،فرموله و حفظی هستند.منبع تست خوبی هست درسش هم بتونی کامل بخونی خوبه...نیکوکار رو ندیدم راستش

من نیکوکار رو دیدم...ابتدا درس مختصری میده و سپس چندین تست و در انتهای کتاب تست های سالهای مختلف قرار داده شده است....بنظرم در تابستان آقاسی رو مطالعه کنند بهتره

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام کسی لینکی چیزی برای دانلود نمونه های ساخته شده توسط سالید ورکس رو نداره به من بده خواهش میکنم در عوض منم لینک دانلود pdf سایت های معتبر جهان در رابطه با مکانیک رو براتون میزارم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تروخدا اگه دارین دریق نکنید :ws21:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام لینکی برای دانلود نمونه های ساخته شده توسط سالید ورکس رو ندارید به من بدید خواهش میکنم در عوض منم لینک دانلود pdf سایت های معتبر جهان در رابطه با مکانیک رو براتون میزارم

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام لینکی برای دانلود نمونه های ساخته شده توسط سالید ورکس رو ندارید به من بدید خواهش میکنم در عوض منم لینک دانلود pdf سایت های معتبر جهان در رابطه با مکانیک رو براتون میزارم

برای پرسیدن سوال خود به این ادرس مراحعه فرمایید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام کسی لینکی چیزی برای دانلود نمونه های ساخته شده توسط سالید ورکس رو نداره به من بده خواهش میکنم در عوض منم لینک دانلود pdf سایت های معتبر جهان در رابطه با مکانیک رو براتون میزارم

تاپیک ارشد 91 هست !!

لطفا با دوتا پست تکراری بی ربط تاپیک رو منحرف نکنید:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...