رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

مرسی:icon_redface:

فعلا شب بخیر کمی روحیه گرفتم:icon_pf (44):

فک کنم هر کی میاد مارو میبینه روحیه میگیره:ws47:

شب شما هم بخیرicon_pf%20(44).gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان باید از پست دفترچه رو بگیریم؟

یا اینترنتی بخریم رمزو کافیه دفترچه رو هم فقط دانلوده دیگه؟

یعنی مراحل بعد(در صورت قبولی) نیازی به فرمی چیزی تو دفترچه نیست که برگه ای داشته باشیش نه فایلی؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
الان باید از پست دفترچه رو بگیریم؟

یا اینترنتی بخریم رمزو کافیه دفترچه رو هم فقط دانلوده دیگه؟

یعنی مراحل بعد(در صورت قبولی) نیازی به فرمی چیزی تو دفترچه نیست که برگه ای داشته باشیش نه فایلی؟

اینترنتی میشه ثبت نام کرد بدون هیچ مشکلی.فقط یه فرم هست توی دفترچه که باید آموزش دانشکده تون تایید کنه وپیشت باشه تا ان شاالله قبول شدی فکر می کنم باید برای ثبت نام ارائه بدی

• Like 4
لینک به دیدگاه
اینترنتی میشه ثبت نام کرد بدون هیچ مشکلی.فقط یه فرم هست توی دفترچه که باید آموزش دانشکده تون تایید کنه وپیشت باشه تا ان شاالله قبول شدی فکر می کنم باید برای ثبت نام ارائه بدی

بعد اون فرم تو همین فایل دفترچه که رو سایت سنجش هست وجود داره یا باید دفترچه رو از بست بگیریم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
بعد اون فرم تو همین فایل دفترچه که رو سایت سنجش هست وجود داره یا باید دفترچه رو از بست بگیریم؟

اواخر دفترچه اینترنتی هست پرینتش بگیرید.

فرم تاییده معدل است .

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوستان کسی میدونه آزمون هوا فضا بعد مکانیکه یا قبلش؟اگه بعدش باشه میخوام دو رشته ثبت نام کنم اگه قبلش باشه فقط مکانیک
آزمون هوافضا بعد از مکانیک برگزار میشه یک روز بعد از مکانیک
  • Like 4
لینک به دیدگاه

دوستان من سال بعد کنکور ارشد میدم. به نظر شما امسال کنکور ثبت نام کنم؟ (به صورت آزمایشی). تا موقع کنکور فقط ریاضی 1 و 2 و استاتیک رو وقت میکنم بخونم. به نظرتون ثبت نام کنم؟ ارزش پول ثبت نام رو داره؟ درضمن اگه هم ثبت نام کنم، در این صورت قسمت تایید معدل رو هم نمیتونم بدم آموزش. مشکلی پیش نیاد؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان من سال بعد کنکور ارشد میدم. به نظر شما امسال کنکور ثبت نام کنم؟ (به صورت آزمایشی). تا موقع کنکور فقط ریاضی 1 و 2 و استاتیک رو وقت میکنم بخونم. به نظرتون ثبت نام کنم؟ ارزش پول ثبت نام رو داره؟ درضمن اگه هم ثبت نام کنم، در این صورت قسمت تایید معدل رو هم نمیتونم بدم آموزش. مشکلی پیش نیاد؟

پول ثبت نام که چیزی نیست حدود یارانه ماهانه هست دیگه...

در مورد فرم ثبت نام مشکلی پیش نمی اد

• Like 2
لینک به دیدگاه

بستگی بخودتون داره ....یعنی الان شما ترم 5 هستید؟

لینک به دیدگاه
یعنی چنده هزینه اش ؟ مگه 14000 نیست؟ اصلا ارزششو داره که برم کنکور بدم؟ من که فعلا چیزی بارم نیست

خب وقتی هنوز چیزی نخوندید چرا میخواهید شرکت کنید؟من توصیه نمیکنم

• Like 1
لینک به دیدگاه

هیچی که نه. دروس تخصصی ساخت و تولید رو واسه کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی خونده ام. ریاضی عمومی ها و استاتیک رو هم تا اون موقع میخونم، مقاومت رو هم کمی بلدم. در ضمن، کارت رو خریدم از اینترنت (قبل از نظر شما )

• Like 2
لینک به دیدگاه
هیچی که نه. دروس تخصصی ساخت و تولید رو واسه کنکور کاردانی به کارشناسی خیلی خونده ام. ریاضی عمومی ها و استاتیک رو هم تا اون موقع میخونم، مقاومت رو هم کمی بلدم. در ضمن، کارت رو خریدم از اینترنت (قبل از نظر شما )
خب این خیلی خوبه...ولی در صورت قبولی باز هم نمیتونید جایی ثبت نام کنید چون هنوز دو ترم دارید.فقط تا حدودی با محیط آشنا میشید.واسه کاری که نتیجش تاثیری در زندگیتون نداره زیاد انرژی نذارید.انرژیتون رو واسه سال دیگه بزارید.در حال حاضر فقط دروس این ترمتون رو خوب بخونید.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

کارت رو خریدی؟:w58: تموم شد که/ پس شرکت کن زیاد فشار نیار/ از درس های این ترم غافل نشو که به تبع مهم تره از ارشده

• Like 1
لینک به دیدگاه
کارت رو خریدی؟:w58: تموم شد که/ پس شرکت کن زیاد فشار نیار/ از درس های این ترم غافل نشو که به تبع مهم تره از ارشده

خرید اینترنتیش تموم شده:JC_thinking:

دفترچه ها این هفته میان دیگه!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
بلا به دوووووور!!

این هفته میاد دیگه؟

اصلا سایتی به نام سازمان سنجش رفتی تا بحال؟:vahidrk:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
اصلا سایتی به نام سازمان سنجش رفتی تا بحال؟:vahidrk:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اری بسیار:vahidrk:

پارسال با دفترچه میخردی کارتو از باجه ها.مگه امسالم اینجوری نیست؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...