رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

من نمیتونم پستامو ادیت کنم.... از شکلکهای فروم هم نمیتونم استفاده کنم.... تشکر هم کلی طول میکشه.... تمام جملاتم پشت سر هم نوشته میشه....از ***** شکن هم استفاده نمیکنم...

:w58:

با مرور گر دیگه هم تست کردی؟ یا جای دیگه تست کردی؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نمیتونم پستامو ادیت کنم.... از شکلکهای فروم هم نمیتونم استفاده کنم.... تشکر هم کلی طول میکشه.... تمام جملاتم پشت سر هم نوشته میشه....از ***** شکن هم استفاده نمیکنم...

مشکل از مرورگرت هست

اگر از فایر فاکس استفاده میکنی باید یه بار از طریق Safe mode تنظیمات مرورگرت رو ریست کنی

لینک به دیدگاه

(ستاده بد جلوه دادن فروم :banel_smiley_4: :ws28: )

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

اون قلمزه که گفتی...خوتتی....

:w58:

با مرور گر دیگه هم تست کردی؟ یا جای دیگه تست کردی؟

مرورگرمو عوض کردم درست شد....:icon_gol::icon_gol:

مشکل از مرورگرت هست

اگر از فایر فاکس استفاده میکنی باید یه بار از طریق Safe mode تنظیمات مرورگرت رو ریست کنی

میسی از راهنماییتون....:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

امضای من 7 خط نمیشه (5خطه) ولی بازم اگه رنگ فونتو عوض کنم گیر میده و میگه تعداد خطوط زیاده یا اگه یه اینتر بزنم بینش با اینکه میشه 6 خط (قاعدتا دو خط دیگه جا داره) ولی بازم پیغام خطا میده و نمیتونم تغییر بدم.

مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه
امضای من 7 خط نمیشه (5خطه) ولی بازم اگه رنگ فونتو عوض کنم گیر میده و میگه تعداد خطوط زیاده یا اگه یه اینتر بزنم بینش با اینکه میشه 6 خط (قاعدتا دو خط دیگه جا داره) ولی بازم پیغام خطا میده و نمیتونم تغییر بدم.

مشکل چیه؟

لطفاً یه بار دیگه تست کنید. :a030:

مشکلی توی یکی از تیبل های دیتابیس به وجود اومده بود.

لینک به دیدگاه

ممنون ولی متاسفانه بازم حل نشد

میخوام اینجوری بشه ولی نمیشه

آموختم که گاهی اوقات همه ی آن چیزی که انسان نیاز دارد، دستی برای گرفتن و قلبی برای درک شدن است...

دل من دیر زمانیست که میپندارد:

«دوستی» نیز گلی است ؛ مثل نیلوفر و ناز، ساقه ی ترد ظریفی دارد.

بی گمان سنگدل است آنکه روا میدارد

جان این ساقه ی نازک را

- دانسته -

بیازارد!

لینک به دیدگاه

اول اینو امتحان کنید میخوام اول مشکل رو پیدا کنم. بعدش احتمال زیاد 10تاش کنم. ولی خداییش امضای بلند، بعضی بچه ها رو به خصوص اونایی که با دیل آپ میان رو اذیت میکنه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اول اینو امتحان کنید میخوام اول مشکل رو پیدا کنم. بعدش احتمال زیاد 10تاش کنم. ولی خداییش امضای بلند، بعضی بچه ها رو به خصوص اونایی که با دیل آپ میان رو اذیت میکنه :icon_pf (34):

مرسی درست شد

ولی متن که حجمی نداره بخواد مشکلی ایجاد کنه.عکس که نیست!!

حالا بازم هر جور صلاح میدونید اصراری نیست:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درسته. ولی خب مثلاً 2،3 خط پست میشه، 10خط امضا. :ws3:

البته الان که 10خط مجاز شده.

اگه مشکل اونه

در صورتی که تنظیماتو تغییر ندید هم میشه 20 خط امضا رو تو یه عکس نوشت و قرار داد!!

و خب قطعا حجم اون عکس بیشتر از 20 خط نوشته ی معمولی میشه! پس بازم این مساله چاره نیست

به هر حال ممنون از رسیدگیتون

لینک به دیدگاه
اگه مشکل اونه

در صورتی که تنظیماتو تغییر ندید هم میشه 20 خط امضا رو تو یه عکس نوشت و قرار داد!!

و خب قطعا حجم اون عکس بیشتر از 20 خط نوشته ی معمولی میشه! پس بازم این مساله چاره نیست

به هر حال ممنون از رسیدگیتون

خب محدودیت عکسم گذاشتم دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه

با سلام.....

من میخوام عکس بک گراند پروفایلم رو عوض کنم....ولی نمیشه.....

این علامت insertimage.gif برای من نمیاد....نمیشتونم کاری کنم.....url عکس رو هم میزنم قبول نمیکنه...؟؟

چه کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام.

سرعت سایت خیلی پایین هست .یعنی من اصلا من نمیتونم تاپیک بزنم .کلی طول میکشه تا صفحه ها باز بشن:ws52:

از firefox استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...