رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابت مشکلات به وجود اومده و تأخیر تو وصل شدن مجدد انجمن از شما عزیزان معذرت میخوام.

چند روز به خاطر فشاری که به سرور اومده بود، سرویس دهی به انجمن رو قطع کرده بودند که با رایزنی های انجام شده فعلاً دسترسی باز شده.

تو این مدت یه هاست جدید هم گرفتیم که میخواستیم اطلاعات به هاست جدید منتقل کنیم ولی به خاطر حجم بالای دیتابیس این کار هنوز انجام نشده.

احتمال داره تا چند روز آینده این تغییر انجام بشه.

امیدوارم دیگه شاهد مشکلات این چنینی نباشیم. :a030:

لینک به دیدگاه
بابت مشکلات به وجود اومده و تأخیر تو وصل شدن مجدد انجمن از شما عزیزان معذرت میخوام.

چند روز به خاطر فشاری که به سرور اومده بود، سرویس دهی به انجمن رو قطع کرده بودند که با رایزنی های انجام شده فعلاً دسترسی باز شده.

تو این مدت یه هاست جدید هم گرفتیم که میخواستیم اطلاعات به هاست جدید منتقل کنیم ولی به خاطر حجم بالای دیتابیس این کار هنوز انجام نشده.

احتمال داره تا چند روز آینده این تغییر انجام بشه.

امیدوارم دیگه شاهد مشکلات این چنینی نباشیم. :a030:

با سلام.

این حقیر به نوبه ی خویشتن راه اندازی دوباره ی انجمن رو تبریک عرض مینمایم

لینک به دیدگاه
لینک های تو امضای من کار نمیکرد پیج بلنک باز میکردTAEL_SmileyCenter_Italy%20%2893%29.gif

با این درس وارد سایت شوید

http://www.noandishaan.com/forums

لینکای امضاها همه با کام باز میشوند.

لینک به دیدگاه

تو سایت هایی که لینک مستقیم واسه دانلود نمیده نمیشه از اون طریق فایل ضمیمه کرد و فقط میشه لینک دانلود رو گذاشت. مثلاً وقتی تو سایت 4shared آپلود میکنی. چون لینک مستقیم نمیده. بیاد لینک دانلود جداگونه تو پست آورده بشه.

لینک به دیدگاه

مثلاً کدوم عکسا؟ چون من چند تا تاپیک که دیدم عکس داشت مشکلی ندیدم. تو امضا اگر عکس ها بزرگتر از حد مجاز باشه، لینک نشون میده. ولی تو پست ها من این مشکل رو ندیدم. تو کدوم پستا اینطوری می بینی عکسا رو؟ از چه مرورگری استفاده میکنی؟

لینک به دیدگاه
مثلاً کدوم عکسا؟ چون من چند تا تاپیک که دیدم عکس داشت مشکلی ندیدم. تو امضا اگر عکس ها بزرگتر از حد مجاز باشه، لینک نشون میده. ولی تو پست ها من این مشکل رو ندیدم. تو کدوم پستا اینطوری می بینی عکسا رو؟ از چه مرورگری استفاده میکنی؟

کلا همه عکسهارو........عکسهای تو پروفایلها.....یا تو تاپیک ها و امضاها......همه رو.......:w58:.من نابود شدم....:icon_pf (34):

از فایر فاکس....:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...