رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

با internet explorer بیا ببین بازم هیمنجوریه؟

الان امتحان کردم..... یه چیزی فهمیدم .......با یوزر لیلیان این جوریه!!!!:w58: چون اکسپلورر با یوزر خواهرم لاگ این شد.....ولی اون این مشکلو نداشت.....ولی لیلیان با اکسپلورر هم این مشکلو داره.....:jawdrop: یعنی چه به روزه لیلیان اومده؟؟؟؟:ws44:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

همون موقع امتحان کردم....نشون داد....یعنی فقط با لیلیان نشون نمیده!!! :w58::ws44:

آهااااااا

تو تنظیمات یه بخش داره فکر کنم میزنی عکسا رو نشون نده

تو تنظیمات شخصیت برو

ور رفتی باهاش ایجور شده

میخواستی پروفایلتو به دلایلی ببندی..اشتباه زدی

گزينه هاي قابل نمايش در تاپيكها

شما اين امكان را داريد كه عناصر و بخشهايي كه در هر تاپيك هست را قابل ديدن و يا مخفي كنيد. به عنوان مثال ممكن است سرعت اينترنت شما پايين باشد و تمايلي به ديدن عكسهايي كه در پستها وجود دارد نداشته باشيد و يا -نمادهاي كاربران (Avatar) به شما نمايش داده نشود. نمایش امضاء ها

-نمایش آواتارها

-نمایش تصاویر (پیوست شده و یا لینک از سایت دیگر)

لینک به دیدگاه
آهااااااا

تو تنظیمات یه بخش داره فکر کنم میزنی عکسا رو نشون نده

تو تنظیمات شخصیت برو

ور رفتی باهاش ایجور شده

میخواستی پروفایلتو به دلایلی ببندی..اشتباه زدی

گزينه هاي قابل نمايش در تاپيكها

شما اين امكان را داريد كه عناصر و بخشهايي كه در هر تاپيك هست را قابل ديدن و يا مخفي كنيد. به عنوان مثال ممكن است سرعت اينترنت شما پايين باشد و تمايلي به ديدن عكسهايي كه در پستها وجود دارد نداشته باشيد و يا -نمادهاي كاربران (Avatar) به شما نمايش داده نشود. نمایش امضاء ها

-نمایش آواتارها

-نمایش تصاویر (پیوست شده و یا لینک از سایت دیگر)

چرا طعنه میزنی خوب!! :viannen_38: آره فهیمدم... راس میگی.... ممنون که کمکم کردی....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

امکانش وجود داره برچسب ها به طور خودکار اضافه بشن ؟

یعنی اینکه هر کی یه تاپیک می زنه خود به خود با توجه به عنوان تاپیک برچسب اضافه بشه !

برای بالا رفتن رتبه ی سایت هم جالبه !

لینک به دیدگاه
درود

امکان تغییر قالب سایت نیست؟!نسبت به بسیاری از تالارهای ایرانی و به طور کلی قالب بسیار شلوغ و سنگینی است و متاسفانه شدیدا" تمرکز را بهم می زند ... سپاس ... !

سلام. این قالب، قالب دیفالت vbulletin هستش که تو اکثر فروم ها هم ازش استفاده میشه، فقط رنگ بندیش تغییر کرده.

شما میتونید از قالب های دیگه انجمن هم استفاده کنید، واسه این کار، وارد کنترل پنل بشین و در قسمت ویرایش تنظیمات شخصی تو تنظیمات انتهایی که مربوط به تنظیمات متفرقه هست، قسمتی برای استایل انجمن هستش که میتونید اون رو تغییر بدین :a030:

امکانش وجود داره برچسب ها به طور خودکار اضافه بشن ؟

یعنی اینکه هر کی یه تاپیک می زنه خود به خود با توجه به عنوان تاپیک برچسب اضافه بشه !

برای بالا رفتن رتبه ی سایت هم جالبه !

بله این امکان وجود داره ولی غیرفعالش کردیم. چون برچسب هایی که به صورت خودکار اضافه میشه خوب نیست و حتی کلماتی مثل هر، همین، است و .... رو جز برچسب میدونه و کیفیت برچسب ها پایین میاد. اگر برچسب ها به صورت دستی وارد بشه و واقعاً اون کلمات کلیدی وارد بشن، تأثیر خیلی بیشتری دارن. :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من چرا اینقد برا ورود به سایت مشکل دارم؟:ws52: وقتی ام که میام بعد از اینکه یه چن صفه که باز کردم....دیگه صفه هام باز نمیشه.... یعنی بلنک باز میشه......:ws52:

لینک به دیدگاه
من چرا اینقد برا ورود به سایت مشکل دارم؟:ws52: وقتی ام که میام بعد از اینکه یه چن صفه که باز کردم....دیگه صفه هام باز نمیشه.... یعنی بلنک باز میشه......:ws52:

این مشکل رو منم دارم

مربوط به کش آی اس پی می شه !

البته با دیل آپ شاید این مشکل کمتر باشه

فک می کنم بین 24 تا 48 ساعت طول بکشه تا کش ریست بشه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

internal error رو به خاطر سیستم امنیتی سرور میده. مشابه سرور اولیه که داشتیم، این سرور هم سیستم امنیتی حساسی رو داره و به خیلی از کلمات حساسه. به خاطر همین با این ارور مواجه میشین.

تو سرور اولی هم خیلی از دوستان میگفتن برخی از مطالبی که میخوان بذارن یا ویرایش کنن با این ارور مواجه میشن.

در مورد مشکل ورود بعضی از دوستان به سایت هم که پیمان عزیز توضیح دادن. ایشالا این مشکل زودتر رفع بشه و کسی واسه ورود مشکل نداشته باشه دیگه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...