رفتن به مطلب

پایان فعالیت ها و سرویس دهی نوانديشان

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

به نظر من مدير بايد قبل از گرفتن جنين تصميمي با ما صحبت ميكرد.همش كه ما نبايد از اون اجازه ميگرفتيم.

تو نگران تاج و تختت هستي حامد جون....الان درك شرايط برات يه خورده سخته:gol cheshmak:

تاج و تخت؟؟ :ws28:

ایول باحال گفتی... :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:banel_smiley_4:

دو حالت داره :ws38:

1- دروغ 13: که اگه این باشه خیلی جالبه. :ws3:

2- برداشت اشتباه از پیغام: یعنی یکی از بچه ها خواسته از بقیه اینطوری خداحافظی کنه و بگه پایان فعالیت خودش تو انجمنه. نه پایان فعالیت انجمن. که اگه این باشه اون شخصی که پیغام داده کیه؟ :167:

اگر قرار بود انجمن بسته بشه مگه بیکار بودیم همین یکی دو روز پیش سرور اختصاصی بگیریم :banel_smiley_4:

مدير جان...هيچ دو حالتي وجود نداره...بيا و براي يه بار هم كه شده با كاربرا روراست باش...البته ما عادت داريم.تو مملكت ما هميشه اول شايعه ميشه و بعد به واقعيت مي پيونده...ميخواي اسم مديري كه بهش قرار بود براي تاييد پيام ارسال بشه رو بگم؟

لینک به دیدگاه

میگم این به جریانات لیبی و سوریه و بحرین و اینا ربطی داره ؟؟؟؟؟/

فکر کنم ربط داشته باشه ها.........

شایدم این همون جریانه 2012 باشه انداختنش جلو ........

لینک به دیدگاه

آره اسمو بگو :ws3:

ولی بعدش یه تصمیمی با بچه ها میگیریم که به خاطر این دروغ 13 باحال یه امتیاز بهت بدیم :a030: یا اینکه ازت کم کنیم :167:

لینک به دیدگاه

دو حالت داره :ws38:

1- دروغ 13: که اگه این باشه خیلی جالبه. :ws3:

2- برداشت اشتباه از پیغام: یعنی یکی از بچه ها خواسته از بقیه اینطوری خداحافظی کنه و بگه پایان فعالیت خودش تو انجمنه. نه پایان فعالیت انجمن. که اگه این باشه اون شخصی که پیغام داده کیه؟ :167:

اگر قرار بود انجمن بسته بشه مگه بیکار بودیم همین یکی دو روز پیش سرور اختصاصی بگیریم :banel_smiley_4:

خب خواستین انجمن با خوش نامی و سرور قدرتمند بسته بشه... :ws44:

لینک به دیدگاه
آره اسمو بگو :ws3:

ولی بعدش یه تصمیمی با بچه ها میگیریم که به خاطر این دروغ 13 باحال یه امتیاز بهت بدیم :a030: یا اینکه ازت کم کنیم :167:

محمد جان تو خودت منو خوب ميشناسي.من به اون مدير اعتماد دارم و منتظر مي مونم تا زودتر بياد و خودش ماجرا رو تعريف كنه.نميشه كاربرا رو غريبه دونست كه؟

لینک به دیدگاه

یعنی اگه تبلیغم می کردی 10 دقیقه ای نمی تونستی همه رو این جا جمع کنی:persiana__hahaha:

maryam_k, H A M I D+, Mohammad.A, partow, soleyman, کهربا, Waffen, yasi * m+, سمندون*+, سارا-افشار+

لینک به دیدگاه
به این میگویند یک فروند دروغ سیزده بسیار جالب و آب دار...

منم دارم فکر میکنم چه خالی ببندم ولی عقلم به جایی قد نمیده... :ws52:

وافن جان بهتره كمي واقع بين باشيم.فكر ميكني چرا مدير پروفش رو بسته؟

لینک به دیدگاه
یعنی اگه تبلیغم می کردی 10 دقیقه ای نمی تونستی همه رو این جا جمع کنی:persiana__hahaha:

maryam_k, h a m i d+, mohammad.a, partow, soleyman, کهربا, waffen, yasi * m+, سمندون*+, سارا-افشار+

همه اينا بخاطر اين اينجا هستن كه اين سايت رو با زحمتهاي خودشون به اينجا رسوندن و الان كه مي بينن ناديده گرفته شدن ناراحتن.

لینک به دیدگاه
خب خواستین انجمن با خوش نامی و سرور قدرتمند بسته بشه... :ws44:

:ws28:

راست میگی اینو :ws3:

آرزو به دل نموند. به آرزوش که سرور اختصاصی بود رسید. دیگه آرزویی نداره.

بابا لااقل میخواین ببندین بیاین اطلاع بدین :w000: نمیگین من امروز این همه زحمت کشیدم شونصد تاپیک زدم :w000:

این روزای آخر تا می تونیم اسپم کنیم و شاد باشیم. :gnugghender:

لینک به دیدگاه
وافن جان بهتره كمي واقع بين باشيم.فكر ميكني چرا مدير پروفش رو بسته؟

یعنی داری با زبان بی زبانی میگی با مدیر دست به یکی کردید مارو سکته بدید ؟ :ws3:

جان من خالی بندی باشه دیگه... ما کلی بدبختی کشیدیم همه رو اینجا جمع کردیم... :hanghead:

لینک به دیدگاه

چه ناز ... :167:

در هرصورت اگر انجمن باز بود که هستیم در خدمتتون... :icon_gol:

اگرم انجمن از صفحه ی دنیای مجازی محو شد که پیشاپیش خدافظی می کنم ...با آرزوی موفقیت ... :icon_gol:

چقدر خوبه این چند روز، قبل از وقوع حادثه، ازش باخبر میشیم ... :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...