رفتن به مطلب

پایان فعالیت ها و سرویس دهی نوانديشان

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان:icon_gol:

همين الان يه پيام خصوصي دريافت كردم كه فكر كنم مدير ميخواست به يكي از همكاراش بده و اشتباهي براي من فرستاد.خيلي برام تعجب آور و غير فابل باور بود.مثل اينكه قراره انجمن بسته بشه.متن خداحافظي رو هم آماده كردن.من عين پيام رو براتون ميزارم.فقط كاش اينجوري نشه و كاش مديران كمي شفافتر بودن و مشكلات رو با كاربرا در ميون ميزاشتن شايد ميشد با همفكري همه ما بخشي از مشكلات رو حل كرد.به شخصه خيلي از اين مسئله ناراحت شدم.

پيام زير عينا" متنيه كه قراره بعنوان خداحافظي بر روي صفحه سايت قرار بگيره.:icon_pf (34):

با عرض سلام و تبریک بهترین نوروز عمرتون باید با نهایت تاسف به اطلاع اون دسته از عزیزانی که در این یک سال فعالیت سایت در کنار انجمن ها و در کنار دوستان خوبشون در این سایت دقایقی رو سپری کردن و یا به هر نحوی از من و یا از بچه های خوب این سایت خاطرات خوبی رو دارن برسونیم که با توجه به مشکلات به وجود آمده برای سایت و محدودیت های فعالیت چنین سایتی که در جهت پیشرفت اینترنت ایران هدف های کوچیکی داشت در حال حاضر که 12 فروردین 1390 می باشد دیگر قادر به سرویس دهی به ایرانیان عزیز نباشیم و افتخار خدمت به بهترین دوستانم رو نداشته باشیم

می دونم که هر کسی یه تیکه خاطره خوب و یا بد از این سایت داره و امیدوارم که همه خاطره ها خوب باشه خودم سعی می کنم بتونم با خاطره های خوبم از این سایت و از دوستان این سایت برای همیشه خداحافظی کنم و پیشنهاد می کنم هر کسی این سایت براش مهم بوده و یا هست سعی کنه با خاطره های خوبش این سایت رو بیاد بیاره و لحظه لحظه های فعالیت در این سایت رو شیرین داشته باشه

در حال حاضر باید بگم تصمیم خودم رو گرفتم و متاسفانه اونقد مشکلات بزرگ بود که دیگه قادر به برگشت نیستم بزرگترین خواهش من از شما دوستانم در این سایت این هست که لطف کنید در مورد بازگشایی دوباره سایت و یا سرویس دهی دوباره به من اس ام اس و یا زنگ و یا ایمیل و پیام در یاهو و یا هر چیزی که مربوط به نوانديشان باشه ندین و بزارید این چند روز که از لحاظ روحی دچار مشکلاتی به دلیل مجبور بودن به اتمام خدمت رسانی این سایت هستم به حال و هوای خودم باشم

در پایان از تمام عزیزانی که به هر نحوی قدم کوچیکی در هدف کمک به من و یا در هدف پیشرفت این سایت برداشتن تشکر ویژه دارم و امیدوارم در این یک سال تونسته باشم جبران کرده باشم

می دونم که حس حال جالبی ندارید و از این موضوع بسیار ناراحت هستید من هم مثل شما هستم و کاری نمی تونم انجام بدم

حرف بیشتر فقط می تونه سره شما رو به درد بیاره پس با تمام وجود از تمام دوستان و عزیزان نوانديش خداحافظی می کنم و شما رو به خدای بزرگ می سپارم امیدوارم در سایت دیگه ای بتونم با شما فعالیت کنم و نه به عنوان مدیر بلکه به عنوان یک کاربر در کنار شما باشم که همیشه درجه کاربری رو بیشتر از مدیریت دوست داشتم

فروردین 1390

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نهههههههههههههههههه

اگه اینجا نباشه من واقعا تنها میشم!!!

تنها؟؟؟؟؟؟؟من كه داغون ميشم.

محسن گرفتی ما رو ها؟:ws38::w58:

سلام مريمي:icon_gol:

نه عزيزم...اين دقيقا" چيزيه كه تو پيام خصوصي اشتباهي براي من ارسال شد.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من الان حس کردم واقعا ما کاربرا اینقد غریبه ایم که به همین راحتی خداحافظی میکننو سایتو میبندنو ،تموم!!!!!!

از مديران نوانديش سايت نوانديشان بيشتر از اين انتظار ميرفت.

لینک به دیدگاه
:ws28: محسن تو روحتتتتتتتتتتتت

این دروغ 13 رو شما باور میکنید؟ :ws3:

حالت خوبه امين؟...من يه پيام ديگه هم همين الان گرفتم كه به دلايلي نميتونم متنش رو بهتون بگم.

لینک به دیدگاه
:ws28: محسن تو روحتتتتتتتتتتتت

این دروغ 13 رو شما باور میکنید؟ :ws3:

راس میگیا...عجب نکته مهمی!!!:JC_thinking:

:ws28:

ولی آقا محسن واقعا که!خیلی بی مزه بود...نزدیک بود غصه بخورما!!!:viannen_38:

لینک به دیدگاه

خیلی تعجب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی آقا محسن بهتر نبود اول یه صحبتی با ادمین می کردی بعد چنین تاپیکی میزدی؟

میذاشتی صحتش کامل معلوم بشه بعد...................

به اندازه کافی تو زندگی خبر بد از چپ و راست میرسه:banel_smiley_4:

الان شما مطمئنی؟

فقط یه پیام اشتباه اومده واست

اصلا شاید دروغ 13باشه:banel_smiley_4:

نباید که یه دفعه چنین تاپیکی بزنی همرو ناراحت کنی که :sigh:

عجبااااااااا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

:jawdrop:

الان دوربین مخفیه؟؟؟؟؟

قراره بعدش بگی سرکارتون گذاشتم؟؟؟؟

محسن جان نکن از این شوخیا با ما ............

فکرشم نمیتونم بکنم.....:ws44:

این همه دوستایی که اینجا دارم یعنی همشون میشن یه خاطره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

دو حالت داره :ws38:

1- دروغ 13: که اگه این باشه خیلی جالبه. :ws3:

2- برداشت اشتباه از پیغام: یعنی یکی از بچه ها خواسته از بقیه اینطوری خداحافظی کنه و بگه پایان فعالیت خودش تو انجمنه. نه پایان فعالیت انجمن. که اگه این باشه اون شخصی که پیغام داده کیه؟ :167:

اگر قرار بود انجمن بسته بشه مگه بیکار بودیم همین یکی دو روز پیش سرور اختصاصی بگیریم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خیلی تعجب کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی آقا محسن بهتر نبود اول یه صحبتی با ادمین می کردی بعد چنین تاپیکی میزدی؟

میذاشتی صحتش کامل معلوم بشه بعد...................

به اندازه کافی تو زندگی خبر بد از چپ و راست میرسه:banel_smiley_4:

الان شما مطمئنی؟

فقط یه پیام اشتباه اومده واست

اصلا شاید دروغ 13باشه:banel_smiley_4:

نباید که یه دفعه چنین تاپیکی بزنی همرو ناراحت کنی که :sigh:

عجبااااااااا:banel_smiley_4:

به نظر من مدير بايد قبل از گرفتن جنين تصميمي با ما صحبت ميكرد.همش كه ما نبايد از اون اجازه ميگرفتيم.

خالی بندیه... :ws3:

یعنی کاشکی باشه... :ws44:

تو نگران تاج و تختت هستي حامد جون....الان درك شرايط برات يه خورده سخته:gol cheshmak:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...