رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گوشی موبایل

ارسال های توصیه شده

سلام

میشه چند مدل معرفی کنید؟ هزینه هم تا یک تومن

هنگی و شارِِژ گوشی و دوربینش نسبت به چیزا دیگه برام مهمه

ممنون

دوست خوبم من خودم G2 مینی دارم. ازشم راضیم نمیدونم نظرتون نسبت به مارک ال جی چیه ولی میتونید در موردش تحقیق کنید :a030:

لینک به دیدگاه
این رو هم چک کنید

Nokia X2 Dual SIM

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مث همون مورد ک ب دوستمون گفتم، پیشنهاد من اینکه اول نیازتون رو بررسی کنید و هدف خرید رو مشخص کنید.

البته اگر مثل اکثر دوستان هدف خاصی ندارین. بازهم بهترین وسیله همون نوکیا ساده هاس. واقعا تلفن های خوبی هستند ک البته هوشمند نیستن:a030:

آقا این که از 400هم بالا رفته:ws3:

من گفتم خداکثر بودجه 300تومن!

لینک به دیدگاه
ممنون از راهنماییتون :icon_gol:

1520 تو سایت دیجیکالا نظرات نوشته بودن 2 روز شارژ داره

اگه 1030 اسفند معرفی بشه میشه بعد از عید خرید ؟:ws52:

درسته ولی من دیجی کالارو قبول ندارم چون هر پستی که باعث بشه اون گوشی بیشتر فروش بره تایید میکنن اهل چاپلوسین قیمتاشم واقعن بالاست البته نسبت به قیمتای شهرمون تبریز.

درمورد

1030 نمیتونم نظر دقیقی بدم چون اسفند پارسال 630 و 930 رو معرفی کردن و 630 تقریبا مرداد ماه به بازار دادن و 930 رو هم فک کنم مهر ماه اینا بود و در مقابل 535 رو یه ماه پیش معرفی کرد و الان وارد ایران شده!! نمیشه نظر خاصی داد بهشون اگه میخاین دقیقتر تحقیق کنین به سایت winphone.ir مراجعه کنین اونجا کلی ویندوزی هست و مطمئن باشین از من بهتر تر میتونین نتیجه بگیرین کلی مطلب و کلی متخصص داره. من خودم 620 دارم و تخصصم رو همینه اردیبهشت گرفتم 520 تومن رنگ زردشو یه مقایسه کنین با قیمت دی جی کالا که اونوقت قیمت زده بود هر سوالی داشته باشین در مورد این فسقلی من در خدمتم ( کوچیکترین و انصافن با کیفیترین گوشیه نوکیاست :) )

موفق باشین.

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون

سلام

عزیز ویندوز به هیچ وجه هنگی نداره به هیچ وجه و عنوان ، دوربینایی که تو گوشیایه ویندوزی استفاده میشه کارل زایس هستش و لنزای این شرکت خیلی معروفه و برای همین بیشترین کیفیت رو به ارمغان میاره طبق گفته ها ویندوز چون از رم و سی پی یو بهینه استفاده میکنه واسه همین شارژ دهیش مطلوبه اگه دقت کنین باتری هایی که رو این گوشیا میذارن کم ظرفیت تر از گوشیایه اندروییدیه ! ولی شارژ شدنش از همه مدل گوشیا سریعتره این واقعیته .

و اما معرفی چندتا مدل ویندوزی

1320: یه فبلته تمام عیار میگن قیمتش 850 تومنه 6 اینچیه 2هسته سی پی یو و رمشم 1 گیگه و کیفیت صفحه نمایشش عالیه فقط دوربینش 5 مگاپیکسلیه کم نیست چون اگه نوکیا بنویسه 5 ینی 5ه نوکیا واقعن رو کیفتش حرف نداره ، اگه فبلت میخاین عالیه نگران رمش نباشین من با رم 512 تو وایبر و لاین و دیگر شبکه های اجتماعی هنگی ندیدم تا بحال فقط یکم تو فیلم برداری برام اذیت میکنه که فک کنم از سرعته مموریمه

830 : من که خیلی ازش خوشم میاد طراحیش عالیه قیمتش حباب شدید داره 1.400 قیمتشه اگه عجله ندارین بذارین یکم بگذره تا قیمتش بیاد پایین فک کنم تا 1 تومن یا 950 میاد ؛ 4 هسته 5 اینچ 1 گیگ رم دوربین 10 مگا پیکسلی اگه به لومیا دینیم آپدیتش کنین میتونین با 8.3 مگاپیکسل و 24 فریم بر ثانیه با کیفیت 4k فیلم برداری کنین بغلاش آلومینیومیه که خیلی شیکش میکنه گوشیه ایده آلیه 730 هم تو همین رنج قیمته ولی بنظرم این از اون سرتره 730 دوربینش 6.7 مگاپیکسلیه و 4k نمیتونی فیلم برداری کنی فقط صفحش آمولد هستش ینی کیفیت صفحه نمایشش بینظیره در ضمن این گوشی مخصوص سلفی بگیراست دوربین جلوش 5 مگاپیکسلیه و با زاویه باز که میگن بینظیره ولی از 830 ضعیفتره و 100 تومن اینا تفاوت قیمت دارن قیمت 730 باید 700 باشه نه 1.300 اصلن اینو پیشنهاد نمیکنم براتون اگه بتونین یکم یا صبر کنین یا یکم هزینه زیاد بدین و 830 بخرین.

و در نهایت مدل جدید ماکروسافت که لومیا 535 هستش هنوز کامل وارد بازار نشده ولی قیمتش فوق العاده پایینه حتی با این حبابش!!! قیمت 550 الی 600 تومن هستش تو این حباب البته!!

5 اینچ صفحشه 4 هسته گوریلا گلس که تو همشون هستش تو اینم ورژنه 3 هستش ینی صفحه کاملن ضد خشه رم 1 حافظه داخلی 8 و قابل ارتقا تا 128 گیگ!! دوربین جلو و عقب 5 هستش با زاویه باز (ینی سلفی بگیر) فلش ال ای دی هم داره این گوشی واقعن عالیه رو این گوشی 5 تا ویژگی هست اونم : 1 قیمت 2 دوربین سلفی 3 صفحه نمایشش 4 رم 1 گیگ 5 آخرین آپدیت ماکروسافتو داره ینی دینیم.

فقط اینم بگم که نگین نگفتم فیلم برداریش با کیفیت FWVGA در ابعاد 480 × 848 پیکسل و با سرعت 30 فریم بر ثانیه هستش این کم خرج بالا نشینه.

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر درمورد ویندوز میتونین به سایت winphone.ir مراجعه کنین

موفق باشین.

لینک به دیدگاه
آقا این که از 400هم بالا رفته:ws3:

من گفتم خداکثر بودجه 300تومن!

اخه اینا ک میخای همه چیش خوب باشه ارزون هم باشه ک تو این مملکت نداریم :ws3:

ب نظرم من ارزشش رو داره.

سلام

ممنون

سلام

میشه از s4 بگین ؟ باتریش بعد یه مدت باد نکرده ؟چه مدلیه i9500 یا i9505 ؟

ممنون

مدل 9505 اصلا نیست تو ایران :banel_smiley_4: اس 3 هم همینطوری ه. اون مدل خوبش تو ایران نیست.

چرا خوبه؟ چون اون یکی پردازنده سویچ نمیشه و کلا هشتایی. نه مث این دو تا 4 تا!

و البته تولیدکننده پردازنده اش هم معتبر تر از این 9500 هست.

اما باطری.

روز اول باهاش کار کردم، تو نت خونده باودم داغ می کنه. حساس شده بودم. گفتم وای داغ کرده.

ببینید. این ویژگی های ک این گوشی داره گرم شدنش کاملا طبیعی ه.

خودرو بوگاتی در ابتدا تولید 1.5 متر از دهانه اگزوز شعله داشت! و همین الانش هم 3-2 توانش ب صورت مختلف هدر می ره!

ب هر حال. مطمئن بشید ک باطری با کد رو جعبه اش یکی ه و کد تشخیص سازنده گوشی رو هم بزنید.

باطری رو در بیارین و نگاه کنید ک باد نکرده باشه.

برای این کار، از فروشنده اجازه بگیرید. مث تخم مرغ روی میز بچرخونیدش. اگه باد گکرده باشه راحت می چرخه. نیمدونم تونستم منظورم برسونم یا نه. دیگه خسته ام . ببخشید

بقیه چیزهاش هم تو ی تاپیکی ب اسم همه چیز درباره s4 نوشتم.

تنها ایرادش اینکه هوش مصنوعی فوق العاده قوی، در دستورات صورتی رو باید حتما انلاین استفاده کنید.

بازهم میگم هدف رو مشخص کنید.

من گرفتم ک فیلم ببینم گاهی چند تا حساب دیفرانسیل گاهی، و البته دوس نداشتم وقتی دستوری میدم هنگ کنه یا کند اجرا کنه. ک از اون اول تا حالا این طوری نشده :w16:

لینک به دیدگاه

دوستان تو رنج 800/ 900 پیشنهادی دارین؟

ترجیحن تو برند LG و HTC ، بقیه برندها هم میشه.

برام سرعت پردازش، هنگ نداشتن، کیفیت و گرافیک اولویت دارن.

خودم در تحقیقاتم به

رسیدم

اگر نظری دارید ممنون میشم بگید

ماشالا انقد تنوع زیاده آدمی می مونه...

لینک به دیدگاه
دوستان تو رنج 800/ 900 پیشنهادی دارین؟

ترجیحن تو برند LG و HTC ، بقیه برندها هم میشه.

برام سرعت پردازش، هنگ نداشتن، کیفیت و گرافیک اولویت دارن.

خودم در تحقیقاتم به

رسیدم

اگر نظری دارید ممنون میشم بگید

ماشالا انقد تنوع زیاده آدمی می مونه...

براتون هوآوی هانر6 رو پیشنهاد میدم قیمتش 1ملیونو 90 تومنه دیروز از بازار تبریز قیمت کردم ینی جمعه 93.10.5 من هانر 3c رو دیدم عالیه و هنگی نداره این هانر6 واقعن مهشره فک کنم از این گوشیای ویندوزی هم بهترهروش حتمن فکر کنید

دوریبن 13

سی پی یو 6 هسته ای با سرعت فکر کنم 1.7

رم هم 3 بود

قیمت 1ملیونو 90

لینک به دیدگاه
براتون هوآوی هانر6 رو پیشنهاد میدم قیمتش 1ملیونو 90 تومنه دیروز از بازار تبریز قیمت کردم ینی جمعه 93.10.5 من هانر 3c رو دیدم عالیه و هنگی نداره این هانر6 واقعن مهشره فک کنم از این گوشیای ویندوزی هم بهترهروش حتمن فکر کنید

دوریبن 13

سی پی یو 6 هسته ای با سرعت فکر کنم 1.7

رم هم 3 بود

قیمت 1ملیونو 90

مرسی

الان ویژگی هاش رو خوندم به این صورت در اومدم:w58:

روی کاغذ آره فوق العاده ست، ولی من متاسفانه از فضا و رابط کاربری گوشی های هواوی اصلا خوشم نمیاد هر جور حساب می کنم نمیتونم کنار بیام با این قضیه.

البته ناگفته نماند که از نظر طراحی و کیفیت ساخت بی نظیره، خودم امروز p7 رو گرفتم دستم ظاهرش فوق العاده ست ولی به همون دلیلی که عرض کردم از گزینه هام رفت کنار، با اینکه امکانات و ویژگی هاش اصلا قابل قیاس نیس با گوشی های هم قیمتش در برند های دیگه... خیلی نسبت به قیمتش آپشناش بهتره.

البته من کار نکردم یا اطرافیانم هم هواوی ندارن نمیدونم واقعن به همین کیفیتی که تو ویژگی هاش هست یا نه

لینک به دیدگاه

سلام سلام

کدوم از این گوشی ها خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا نظرتون رو بگید......نمیدونم کدومو بخرم !!!!!!!! من گوشی مستطیلی دوست دارم خوشم نمیاد کنارهاش چجور بگم حالت منحنی داشته باشه

اینکه میگن هواوی بعد یه سال کیفیت میاد پایین درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه پیشنهاد بهتری داشتید بگید مرسیییییییییییییییییییییییییییییی

[h=2]سامسونگ Z[/h]cachefile_phone_37475_Samsung_Z_01_0_f.jpg

Huawei Ascend P6

huawei-ascend-p6-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C-6.jpgSony Xperia C3 Dual SIM

sony-xperia-c3-dual-sim-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B3%DB%8C-3-%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%85.jpgSamsung Galaxy Grand 2

cachefile_phone_37316_Samsung_Galaxy_Grand_2_04_0_f.jpgGalaxy Grand Neo

cachefile_phone_37372_Samsung_Galaxy_Grand_Neo_01_0_f.jpg

لینک به دیدگاه
سلام سلام

کدوم از این گوشی ها خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا نظرتون رو بگید......نمیدونم کدومو بخرم !!!!!!!! من گوشی مستطیلی دوست دارم خوشم نمیاد کنارهاش چجور بگم حالت منحنی داشته باشه

اینکه میگن هواوی بعد یه سال کیفیت میاد پایین درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه پیشنهاد بهتری داشتید بگید مرسیییییییییییییییییییییییییییییی

سامسونگ Z

cachefile_phone_37475_Samsung_Z_01_0_f.jpg

Huawei Ascend P6

huawei-ascend-p6-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C-6.jpgSony Xperia C3 Dual SIM

sony-xperia-c3-dual-sim-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B3%DB%8C-3-%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%85.jpgSamsung Galaxy Grand 2

cachefile_phone_37316_Samsung_Galaxy_Grand_2_04_0_f.jpgGalaxy Grand Neo

cachefile_phone_37372_Samsung_Galaxy_Grand_Neo_01_0_f.jpg

درود

ی چیزی ک خیلی ها موقع خرید دقت نمی کنن سایز گوشی ه.

بارها دیدم، افرادی ک دستای ریزی دارن ی گوشی 6 اینچی رو گرفتن در گوششون :banel_smiley_4: جدا از یکم تابلو بودنش. ب راحتی میشه از دستشون زد :ws3:

نکته دیگه اینکه چقدر زیر نور افتاب راحت دیده می شه صفحه. پس تکنولوژی ب کار رفته نمایشگر هم مهمه.

نگته دوم اینکه، هدفتون چیه؟ گوشی رو میخرید ک نفروشید تا چند سال؟ میخرید ک فیلم ببینید؟ اهل وب گردی با گوشی هستین؟چقدر می خایید هزنیه کنید؟

ب نظرم از لحاظ ظاهر با توجه ب فاکتوری ک خودتون گفتین همون سامسونگ زد مناسب باشه.

لینک به دیدگاه
درود

ی چیزی ک خیلی ها موقع خرید دقت نمی کنن سایز گوشی ه.

بارها دیدم، افرادی ک دستای ریزی دارن ی گوشی 6 اینچی رو گرفتن در گوششون :banel_smiley_4: جدا از یکم تابلو بودنش. ب راحتی میشه از دستشون زد :ws3:

نکته دیگه اینکه چقدر زیر نور افتاب راحت دیده می شه صفحه. پس تکنولوژی ب کار رفته نمایشگر هم مهمه.

نگته دوم اینکه، هدفتون چیه؟ گوشی رو میخرید ک نفروشید تا چند سال؟ میخرید ک فیلم ببینید؟ اهل وب گردی با گوشی هستین؟چقدر می خایید هزنیه کنید؟

ب نظرم از لحاظ ظاهر با توجه ب فاکتوری ک خودتون گفتین همون سامسونگ زد مناسب باشه.

سلام سلام

اره من گوشی میخرم تا 3سال یا بیشتر دارمش

معمولا خیلی با گوشی کار میکنم

وب گردی..رمان خوندن..عکس و فیلم که 100% کلا اچار فرانسه:ws3:

میخوام یه چیزی باشه که تا چندسال واسم کار کنه

لینک به دیدگاه
سلام سلام

اره من گوشی میخرم تا 3سال یا بیشتر دارمش

معمولا خیلی با گوشی کار میکنم

وب گردی..رمان خوندن..عکس و فیلم که 100% کلا اچار فرانسه:ws3:

میخوام یه چیزی باشه که تا چندسال واسم کار کنه

چقدر مخاید پول بدی؟

من تجربه خودم رو میگم.

اس فور. جز سه برترین نمایشگر موبایل دنیاس. فولاچی دی. سوپر امو ال ای دی. با عینک افتابی، زیر نور شدید افتاب. تنظیم نصف نور صفحه اونم در حالت ذخیره سازی نیرو :ws3: ب راحتی باهاش کار می کنم.

متن زیاد می خونم. مستند هم زیاد میبینم باهاش. کلا ی جور بود اولاش ب تبلت فک کردم بعد دیدم این ک فلشم می خوره، پردازنده اشم قوی ه. نسبتا جمع و جور هم هست. خوبه دیگه . همین رو گرفتم. 5 اینچه با 441 پیکسل در هر اینچ ! مقایسه کنید. )

الان ارزون شده فک کنم 1 تومن باشه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چقدر مخاید پول بدی؟

من تجربه خودم رو میگم.

اس فور. جز سه برترین نمایشگر موبایل دنیاس. فولاچی دی. سوپر امو ال ای دی. با عینک افتابی، زیر نور شدید افتاب. تنظیم نصف نور صفحه اونم در حالت ذخیره سازی نیرو :ws3: ب راحتی باهاش کار می کنم.

متن زیاد می خونم. مستند هم زیاد میبینم باهاش. کلا ی جور بود اولاش ب تبلت فک کردم بعد دیدم این ک فلشم می خوره، پردازنده اشم قوی ه. نسبتا جمع و جور هم هست. خوبه دیگه . همین رو گرفتم. 5 اینچه با 441 پیکسل در هر اینچ ! مقایسه کنید. )

الان ارزون شده فک کنم 1 تومن باشه.:icon_gol:

نه بابا 1تومن زیادهههههههههههههههههه

فوقش تا 800

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان من یه گوشی میخام بگیرم تو رنج قیمت زیر 700-800 تومن. کلن با این گوشی در حد وب گردی و ایمیل چک کردن میخام کارکنم. یه دوربین متوسط هم داشته باشه. یه چیزی میخام باشه که دو سه سالی برام کار کنه. چند تا مدل هست که دیدم و خوشم اومده یکیش نوکیا لومیا بوده و یکی هم سامسونگ اس فور مینی که اومدم توی تالار دیدم یه پستی بود و دقیقن گفته بود که این مدلا رو نخرین :ws3: البته من برادرم اس فور رو داره و راضیه ازش. ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام دوستان من یه گوشی میخام بگیرم تو رنج قیمت زیر 700-800 تومن. کلن با این گوشی در حد وب گردی و ایمیل چک کردن میخام کارکنم. یه دوربین متوسط هم داشته باشه. یه چیزی میخام باشه که دو سه سالی برام کار کنه. چند تا مدل هست که دیدم و خوشم اومده یکیش نوکیا لومیا بوده و یکی هم سامسونگ اس فور مینی که اومدم توی تالار دیدم یه پستی بود و دقیقن گفته بود که این مدلا رو نخرین :ws3: البته من برادرم اس فور رو داره و راضیه ازش. ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

لومیا نخرید

من داشتم سه بار تاچش شکست و ترکید و با کلی ضرر رد کردم رفت

پیشنهاد من ال جی هست،خیلی در حال پیشرفت هست و به نسبت قیمت هایی که داره کارایی عالی داره

htc هم در رنج قیمت مد نظر شما مدلهای خیلی زیادی داره که اون رو هم پیشنهاد میکنم

سمت چینی هم اگه میرید فقط هوآوی مدلهای جدید رو پیشنهاد میکنم

پیرکاردین و سایر مدلها کلا تعطیل

لینک به دیدگاه
لومیا نخرید

من داشتم سه بار تاچش شکست و ترکید و با کلی ضرر رد کردم رفت

پیشنهاد من ال جی هست،خیلی در حال پیشرفت هست و به نسبت قیمت هایی که داره کارایی عالی داره

htc هم در رنج قیمت مد نظر شما مدلهای خیلی زیادی داره که اون رو هم پیشنهاد میکنم

سمت چینی هم اگه میرید فقط هوآوی مدلهای جدید رو پیشنهاد میکنم

پیرکاردین و سایر مدلها کلا تعطیل

ممنون از جوابتون :a030:

فک نمیکردم نوکیا دیگه انقد کیفیتش اومده باشه پایین. توی دیجی کالا با هرچی مقایسش میکردم این امتیاز بیشتری میگرفت.

والا من خودم میخاستم LG G80 بگیرم ولی داداشم گیر داد که تا حالا LG نگرفتی بعدن یه چیزی توش درمیاد خودت پشیمون میشی. به نظر گوشی خوبی هم میومد فقط یک مقدار صفحش بزرگ بود واسه دستم. اینطوری شد که من Samsung S4mini خریدم. تا الان هم خدایی مشکلی ازش ندیدم و خوب کار کرده.

لینک به دیدگاه
ممنون از جوابتون :a030:

فک نمیکردم نوکیا دیگه انقد کیفیتش اومده باشه پایین. توی دیجی کالا با هرچی مقایسش میکردم این امتیاز بیشتری میگرفت.

والا من خودم میخاستم lg g80 بگیرم ولی داداشم گیر داد که تا حالا lg نگرفتی بعدن یه چیزی توش درمیاد خودت پشیمون میشی. به نظر گوشی خوبی هم میومد فقط یک مقدار صفحش بزرگ بود واسه دستم. اینطوری شد که من samsung s4mini خریدم. تا الان هم خدایی مشکلی ازش ندیدم و خوب کار کرده.

اغلب به دلیل همین که شما گفتید(سرشناسی) میرن سمتش از جمله خود من ولی...

سامسونگ خیلی خوبه

برا من یکی که امتحانشو پس داده

ال جی هم کم کم داره جا باز مینه

مخصوصا با اومدن g2وg3و اخیرا هم که شنیدم g4 رو روانه بازار میکنه...

تبلت نوت دارم خیلی راضی ام.البته 4-5ماهه خریدم ولی خوبه

من که خیلی خوشم اومد

لینک به دیدگاه
اغلب به دلیل همین که شما گفتید(سرشناسی) میرن سمتش از جمله خود من ولی...

سامسونگ خیلی خوبه

برا من یکی که امتحانشو پس داده

ال جی هم کم کم داره جا باز مینه

مخصوصا با اومدن g2وg3و اخیرا هم که شنیدم g4 رو روانه بازار میکنه...

تبلت نوت دارم خیلی راضی ام.البته 4-5ماهه خریدم ولی خوبه

من که خیلی خوشم اومد

تبلت دارین؟ من تو سامسونگ نگا میکردم یه مدل دیدم S 8.4 به نسبت قابلیتاش خیلی قیمتش مناسب بود ولی حالا هنوز تصمیم به خریدش ندارم. برنامه بعدیمه :ws3:. به نظر خیلی خوب میاد. میتونم بپرسم مدل شما چی بوده؟

لینک به دیدگاه
تبلت دارین؟ من تو سامسونگ نگا میکردم یه مدل دیدم S 8.4 به نسبت قابلیتاش خیلی قیمتش مناسب بود ولی حالا هنوز تصمیم به خریدش ندارم. برنامه بعدیمه :ws3:. به نظر خیلی خوب میاد. میتونم بپرسم مدل شما چی بوده؟

بله

من توی تبلت دو تا رو تجربه کردم تا الان

یکی نکسوس

یکی سامسونگ که مدل نوت 8 هست که بعد از اون باز هم اومده به بازار

تبلت خواستی بخری سامسونگ خوبه تو اندرویدبعلاوه چند مورد دیگه

بستگی داره نیاز شما چی باشه

سیستم عامل ویندوز بخوای یا اندروید یا آی او اس که من سه تاش رو هم داشتم و دارم و هر کدوم ویژگی خودشو داره

و سایر خواسته های شما از تبلت

لینک به دیدگاه
بله

من توی تبلت دو تا رو تجربه کردم تا الان

یکی نکسوس

یکی سامسونگ که مدل نوت 8 هست که بعد از اون باز هم اومده به بازار

تبلت خواستی بخری سامسونگ خوبه تو اندرویدبعلاوه چند مورد دیگه

بستگی داره نیاز شما چی باشه

سیستم عامل ویندوز بخوای یا اندروید یا آی او اس که من سه تاش رو هم داشتم و دارم و هر کدوم ویژگی خودشو داره

و سایر خواسته های شما از تبلت

نوت 8 خوبه

فک کنم 1 تومن شده آخرین بار که دیدم! منم احتمالا سامسونگ بخرم برام راحتتره که اندروید باشه

آره دیگه هر کدومشون یه قابلیتایی دارن که اون یکی نداره

همین یه کم آدمو گیج میکنه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...