رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گوشی موبایل

ارسال های توصیه شده

میشه قیمتها رو هم بگید ؟ :ws37:

شما میتونید از این سایت ها قیمت های بروز این گوشی ها رو داشته باشید..

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

و

لینک به دیدگاه
اخه. هر دو اس، مدلهای جی تی متفاوتی دارن. مثلا همین اس 3 مدل 9305 رمش 2 گیگ هست. اس فور فول اچ دی ه. اس 3 تری اچ دی. پردازنده اس 4 قوی تره.

البته با کمال تعجب ی مدل اس4 هست ک تی اف تی ه ! :banel_smiley_4:

دیجی کالا خوبه، ولی خوب کاسبی هم می کنن دیگه. ممکنه خیلی از نظرات ساختگی باشه. ی سر تو جی اس ام ارنا gsmarena هم برو.

ولی من ی نتیجه ای رسیدم، این موبایل ساز ها کلا کاسب ان. تمام این لگ و مشکلات سخت افزاری و کمبودهاش عمدی ه :ws3: بعدش ی عدد و ی حرف اضافه می کنن جیب من و شما رو خالی می کنن :ws3:

درسته بهقول قدیمی ها هیچ ماست فروشی نمیگه ماستم ترشه...

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال

این برنامه های مدیریت اطری به درد به خور هستن

لینک به دیدگاه
دوستان یه سوال

این برنامه های مدیریت اطری به درد به خور هستن

نمی دونم. ولی فک نمی کنم مضر باشه :ws3: نصب کن خبرشو بده خوب :ws3:

این همه گشتم 9305 رو انتخاب کردم. حالا تو بازار نیست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

گوشي فقط 1100 .... گوشت كوب الكترونيك !

هنوز دارمش ( دست خواهرمه )

تو راهرو دانشگاه با بچها گل كوچيك بازي ميكرديم باهاش !

گردو ميشكستم !

حكم پنجه بوكس داشت ! دعوا ميكردم ! به عنوان آجر پرتابش ميكردم سمت يارو !

ديگه كاربردها مختلفي داشت ...

گاهي هم باهاش زنگ ميزدم و اسمس ميدادم !

خدايش جدي گفتم همه اين كار رو باهاش كردم ! هنوز صفر مثل روز اول !

لینک به دیدگاه
سیستم عامل ویندوز فون otg نداره فک کنم.

من خیلی گشتم :ws3: اول باید بدونید چی می خوایید.

والا ما ک نداشتیم، ولی میگن اپل بلوتوث نداره :ws3: ب نظر من خیلی ضایس :ws3: یا مثلا وقتی بی سی متصلش می کنی. کلی باید بگردی دنبال ی فایلت .

نوکیا رو دوس دارم. شنیدم داره واگذار ب ماکروسافت می شه. بنابراین بعیده پشتیبانی داشته باشه.

ولی در کل ب غیر از سری ایکس ک اندرویدی شده و بهترین شم ایکس 2 هست. ک هنوز نیومده . بقیه اش ویندوزی ه ک یک سری کارایی هاش کمه .

من این فاکتور ها رو بررسی کردم.

1- دوسیم بودن یا نبودن

2- امکانات جانبی (قطب نما، رادیو، فلاش، دوربین، صفحه ضد خش و با کیفیت ال ای دی برا اینچ بیشتر از 4 . )

3- سیستم عامل و باز بودن و تنوع نر افزار ها

4-سوال از چند تا تعمیر کار موبایل درباره بیشترین مارک های مراجعه کننده

5- تحقیق میدانی

6-پردازنده و رم

7- اینکه اهل خرید و فروش ش هستم یا نه.(تو انتخاب مارک مهمه )

مهندس جان اطلاعاتت درمورد ویندوز خیلی کمه هااا از من بپرس هرچی میخای بگم.

اولن ویندوزفون خیییییییلی عالیه به هیچ عنوانی هنگی نداره ، در صورتی که تو همه آندروییدی ها ، بهتر بگم هنگروییدی ها هنگ هست مگر اینکه بالایه 1.5 به گوشی بدی :icon_redface:

که معقولانه نیست برایه گوشی این همه پول داد ، مگر اینکه خیلی پولدار باشی :ws52: که اینم نمیشه معمولن ، در مورد OTG این ویژگی تو سیستم عامل ویندوزفون 8 نبود یا اگه هم بود ما ندیدیم ولی تو ویندوزفون 8.1 این ویژگی اضافه شده و اینم بگم که یک هفته ای هست که مایکروسافت شروع به عرضه رسمی این زیست بوم جدیدش کرده .

برای من هنگ کردن گوشی خیلی عذاب آوره و موقع خرید گوشی نمیخاستم زیاد هزینه ای بکنم و با ویندوزفون خیلی وقت بود آشنایی داشتم و اینکه الان وارد این زیست بوم شدم یکی از دلایل محکم و قویه من همین هنگ نکردن بود که باور کنین بینهایت روونه این سیستم عامل ، گوشیه من لومیا 620 هستش با CPU دوهسته 1G هرتزی و یک رم 512 مگابایتی !! باورتون میشه هیچ چی کم نداره؟؟؟ از رویه تعصب نمیگم واقعیته همه برنامه ها و گیم ها روش نصب میشه نمیگم تو بعضی برنامه ها مشکلایی دارن ولی به سرعت داره پیشرفت میکنه و میره جلو .

و اما از ویژگی هایه بارزی که میشه اشاره کرد

1 - شخصی سازی : میدونید اگه تو آندرویید انبوهی از برنامه هارو نصب کنین و بعد دنبال یه برنامه خاصی بگردین باور کنین زمان بر و حوصله آدمو بهم میریزه اما تو ویندوز شما میتونید انبوهی از برنامه هایب که کاربرد زیادی دارن رو به دسکتاپتون پین کنین و یا وقتی به طرف راست سوایپ میکنین که دنبال برنامه ای بگردین خیلی راحت میتونین دنبال برنامتون باشین چون برنامه ها سطرین و به ترتیب حروف الفبایه سیستمتون باور کنین تو کمتر از 5 ثانیه پیداش میکنینش.

2 - سرعت سیستم عامل : اینو بالا هم گفتم و اینم بگم که نگران رم 512 مگابایت نباشین اصلن و ابدن ، اگه یکم نگرانی دارین همین 1 گیگ کافیه الکی پول زیادی صرف این رمه نکنین.

3 - کیفیت عکاسی : واقعن عالی کار کردن و عالیترم میشن باورتون میشه با آپدیت کردن گوشیتون به ویندوز8.1 کیفیت عکسا چندین برابر افزایش میابه؟؟؟ شعار ماکروسافت به اینه که نیازی نیست تو گوشی از رم زیاد و CPU بزرگی استفاده کرد و فلش کار گذاشت و داره رو اینا کار میکنه ، اگه به گوشیایی که رده پایینی که ارائه میده توجه کنین میبینن که از فلش خبری نیست من خودم نتونستم گوشی بخرم که فلش نداشته باشه ولی شنیدم که میگن بدونه فلش خیلی عایه عکسا تو محیطایه تاریک و عکسایی که گرفته میشه نمیدونم به دلیل کال زایس بودن دوربینه یا از سیستم عاملش ، ولی هرچیه خیلی عالیه من که خیلی راضیم از دوربین 5ش که راحت میتونم بگم که در حد 8 هستش...

4 - سرعت شارژ شدن باتریش : خیلی سریع باتریاش شارژ میشن که ماکروسافت میگه به خاطر سیستم عامل 8.1شه

5 - آپدیت هاش و پشتیبانی : اینکه میگن چون مایکروسافت نوکیارو خریده دیگه از گوشیایه نوکیا پشتیبانی نمیکنه دروغه محضه ، شما خودتون قضاوت کنین اگه مایکروسافت نمیخاست پشتیبانی کنه پس چرا نوکیارو خریده که پیشرفت کنه و گسترش بیابه و اینم یادتون باشه که مایکروسافت همه بخشاهایه نوکیارو نخریده بلکه نوکیا تو بخشهایی هم خودش کار میکنه که اگه اشتباه نکنم نوکیا هیر و نوکیا ترافیک بخشهایه بزرگه این قسمتهاست در کل میشه گفت پشتیبانی که نوکیا و مایکروسافت داره آندرویید نداره ینی اگه آندرویی رو آپدیتش کنی احتمال اینی که آپدیته موفق باشه فقط 30% هستش من از خیلیا شنیدم به خاطر همین 30% آپدیت نمیکنن چون معمولان کار نمیکنه گوشی متاسفانه گوگل خیلی ضعیفه تو این مورد ولی مایکروسافت برایه هر گوشی ( برایه هر رده از گوشیاش ) یه آپدیت مخصوصی میده و هرکسی که دلش بخواد که میخواد آپدیت میکنه:w16:

6 - کم بود بد افزار و ویروس : من نشنیدم ویروسی برایه ویندوز فون باشه ولی بد فزار هاشو یه سرچ بزنین میبینین که اگه اشتباه نکنم 1% از بین بدافزار و ویروس هایه همه سیستم عامل هاست اینم مدارکش:

mobile_threats_2013_f-secure_thumb.png

این یک مزیت خیلی خوبیه کم نگیریدش :a030:

7 - کرتانا : بهترین و جذاب ترین ویژگیه یه بار این اسمو سرچ بزنین ببینین چقدر جذابه

باقیه امکانات و مزایاشو میزارم بمونه که اگه یه موقعی تصمیم گرفتین که یه گوشیه ویندوز فونی بخرین خودتون کنجکاو باشین به کشف راز هایه پنهان این زیست بوم

در ضمن به این لینک هم سری بزنین پشیمون نمیشینا

امیدوارم با این حرفا رو تصمیمی که دارین در خرید گوشی دقتتونو بیشتر کنین و یه خرید مطمئنی داشته باشین :a030:

موفق باشین

---------------------------

پی نوشت : اینو یادم رفته بود بگم که اندرویید فقط یه حسن داره اونم اینکه سورس بازه یعنی اینکه به راحتی میتونین به همه اجزایه سخت افزاریتون دسترسی داشته باشین و راحتر میتونین برنامه واسش بنویسین و از همه امکانات گوشی استفاده کنین البته این قابلیت برایه افراد معمولی زیاد کاربردی نداره ، بیشتر برایه کسایی خوبه که برنامه نویسن و یا از دستشون برمیاد این کار ، بازم البته که تو ویندوز هم میشه این کارا ولی طی یه مدت زمان طولانی مثلن یه ماهی میکشه ثبت شه این برنامه :(

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
من میخوام گوشی بگیرم اما نمیدونم 1020 بگیرم یا 1520 یا 930 :ws52:

1020 رو بیخیال یه ایراد مهمی که داره اینه که حافظه جانبی نمیشه بهش اضافه کرد و عکسایی که میگیره حجمشون بالاست به خاطر کیفیتش تقریبا 10 مگابایته هر عکسش و خیلی زود پر میشه 1520 و 930 هر دوتاشون عالین ولی من جای شما بودم 930 رو انخاب میکردم چون شیکه و جدیده ولی اگه بخایم ریزتر برسی کنیم باید خدمتتون بگم که :

1520 صفحش واقعن بزرگه 6 اینچی تو جیب که جا نمیشه یه مشکل بزرگیه خودش و اینکه صفحه نمایشی 1520 ips هست با تراکم پیکسلی 360 اینا ولی 930 amoled هستش و 440 هم تراکم پیکسلیشه این نوع صفحه نمایش که سامسونگ تو اکثر گوشیاش استفاده میکنه به عینه میبینیم که واقعن فوق العادس و اینم بگم که 930 5 اینچیه ینی مناسبه مناسبه و متاسفانه مموری خور نیست :( دوربین هر دوتا در یه حده ولی امکاناتی که تو دوربین 930 هستش مثلن ضبط صدای استریو و اگه اشتباه نکنم صدای دالبی داره که تو 1520 نداره در عوض 1520 باتریش خیلی قویه و اونطوری که میگن تا 3 روز شارژ دهی داره ( اینو خودتون پیگیر بشین منم شنیدم) ولی قوی تر از 930 هستش

در کل 930 با ویندوز 8.1 اومده ولی 1520 با 8 و عمده فرقشونم همون صفحه نمایشیشه و پیشنهادی که میتونم بهتون بدم اینه که صبر کنید تا پرچمدار خود ماکروسافت بیاد بیرون 930 اسفند ماه سال پیش معرفی شد اگه عجله دارین 930 انتخاب معقولانه ایه اگر بتونین با همون 32 گیگ بسازین که مناسبه (3 گیگ برای خود سیستم عامله بقیه آزاد)

البته اگه میخاین یه گوشی داشته باشین که عکساش منحصر به فرد باشه 1030 هم میخاد بیاد با دوربین 51 مگاپیکسلیش فک کنم تا اسفند معرفیش کنن

لینک به دیدگاه
1020 رو بیخیال یه ایراد مهمی که داره اینه که حافظه جانبی نمیشه بهش اضافه کرد و عکسایی که میگیره حجمشون بالاست به خاطر کیفیتش تقریبا 10 مگابایته هر عکسش و خیلی زود پر میشه 1520 و 930 هر دوتاشون عالین ولی من جای شما بودم 930 رو انخاب میکردم چون شیکه و جدیده ولی اگه بخایم ریزتر برسی کنیم باید خدمتتون بگم که :

1520 صفحش واقعن بزرگه 6 اینچی تو جیب که جا نمیشه یه مشکل بزرگیه خودش و اینکه صفحه نمایشی 1520 ips هست با تراکم پیکسلی 360 اینا ولی 930 amoled هستش و 440 هم تراکم پیکسلیشه این نوع صفحه نمایش که سامسونگ تو اکثر گوشیاش استفاده میکنه به عینه میبینیم که واقعن فوق العادس و اینم بگم که 930 5 اینچیه ینی مناسبه مناسبه و متاسفانه مموری خور نیست :( دوربین هر دوتا در یه حده ولی امکاناتی که تو دوربین 930 هستش مثلن ضبط صدای استریو و اگه اشتباه نکنم صدای دالبی داره که تو 1520 نداره در عوض 1520 باتریش خیلی قویه و اونطوری که میگن تا 3 روز شارژ دهی داره ( اینو خودتون پیگیر بشین منم شنیدم) ولی قوی تر از 930 هستش

در کل 930 با ویندوز 8.1 اومده ولی 1520 با 8 و عمده فرقشونم همون صفحه نمایشیشه و پیشنهادی که میتونم بهتون بدم اینه که صبر کنید تا پرچمدار خود ماکروسافت بیاد بیرون 930 اسفند ماه سال پیش معرفی شد اگه عجله دارین 930 انتخاب معقولانه ایه اگر بتونین با همون 32 گیگ بسازین که مناسبه (3 گیگ برای خود سیستم عامله بقیه آزاد)

البته اگه میخاین یه گوشی داشته باشین که عکساش منحصر به فرد باشه 1030 هم میخاد بیاد با دوربین 51 مگاپیکسلیش فک کنم تا اسفند معرفیش کنن

ممنون از راهنماییتون :icon_gol:

1520 تو سایت دیجیکالا نظرات نوشته بودن 2 روز شارژ داره

اگه 1030 اسفند معرفی بشه میشه بعد از عید خرید ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
grand دوسیم کارته کسی خریده ببینه چطوریه؟:hanghead:

درود

چقدر میخاید پول بدین و چ هدفی دارین؟

برادر بزرگ من داره. هر سوالی دارین بپرسین.

ب نظر من، خودش اصلا راضی نیست. هنگش زیاد بود اینطور ک خودش می گفت البته

لینک به دیدگاه
درود

چقدر میخاید پول بدین و چ هدفی دارین؟

برادر بزرگ من داره. هر سوالی دارین بپرسین.

ب نظر من، خودش اصلا راضی نیست. هنگش زیاد بود اینطور ک خودش می گفت البته

ماکز دیگه یک تومن بین سونی اکسپریا z و گرند شک دارم

لینک به دیدگاه
grand دوسیم کارته کسی خریده ببینه چطوریه؟:hanghead:

من داشتم.. اولا راضي بودم ولي همونطور كه مستر سجاد گفت هنگش زياده!!

بهتر از اونم هست!

لینک به دیدگاه
ماکز دیگه یک تومن بین سونی اکسپریا z و گرند شک دارم

شک نکن اس فور

من دارم. الان یمگن اومده پایین

1 اینا باید باشه

ب مراتب بهتر از سونی ه:w16:

بهترین نمایشگر دنیا. فول اچ دی. 5 اینچ. شیشه نسل ضد خش 3. دو پردازنده 4 هسته ای غیر همزمان. دوربین 13. دوربین جلو فول اچ دی. قابیلت خوندن فلش.و خیلی ویژگی های دیگه ک تو نت پره ازش

البته نیازت رو نگفتی. ولی ببین اگ اهل کوه و بیابون و جاهای کم انتن هستی. مث من از این نوکیا ساده ها هم داشته باش :icon_gol:

بین این دوتا ک گفتی اگر بازهم مقیدی، سونی بهتره. یکی از دوستام داره راضیه. :w16:

لینک به دیدگاه

با سلام

قصد خرید گوشی با این معیارها دارم:

بودجه 300تومن

اندروید

باتری با دوام و بشه باتریش رو درآورد

پیام دادن راحت باشه

راحتی کاربر

صدای بلند

2سیم کارته( 2سیک کارته کندی و خرابی نداره؟؟)

سخت افزارو نرم افزار خوب( بتونه اکثر فایل ها ویوئی و فلش ها رو ساپورت کنه)

بدنه خوب

امکانات دسترسی به اینترنت داشته باشه

وایبر بشه روش نصب کرد

زیاد بزرگ نباشه

هنگ نکردن گوشی با ران کردن 2تا نرم افزار

زیاد هم اهل بازی نیستم

دوربینی که بشه زوم کرد و با کیفیت خوب

سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام

بودجه 300تومن

اندروید

پیام دادن راحت باشه

راحتی کاربر

صدای بلند

بدنه خوب

وایبر بشه روش نصب کرد

زیاد بزرگ نباشه

زیاد هم اهل بازی نیستم

سلام

این مدل رو بین

htc desire 200

لینک به دیدگاه

با سلام

بودجه 300تومن

اندروید

پیام دادن راحت باشه

راحتی کاربر

صدای بلند

بدنه خوب

وایبر بشه روش نصب کرد

زیاد بزرگ نباشه

زیاد هم اهل بازی نیستم

این رو هم چک کنید

[h=1]Nokia X2 Dual SIM[/h]

مث همون مورد ک ب دوستمون گفتم، پیشنهاد من اینکه اول نیازتون رو بررسی کنید و هدف خرید رو مشخص کنید.

البته اگر مثل اکثر دوستان هدف خاصی ندارین. بازهم بهترین وسیله همون نوکیا ساده هاس. واقعا تلفن های خوبی هستند ک البته هوشمند نیستن:a030:

لینک به دیدگاه
، گوشیه من لومیا 620 هستش با CPU دوهسته 1G هرتزی و یک رم 512 مگابایتی !! باورتون میشه هیچ چی کم نداره؟؟؟ از رویه تعصب نمیگم واقعیته همه برنامه ها و گیم ها روش نصب میشه نمیگم تو بعضی برنامه ها مشکلایی دارن ولی به سرعت داره پیشرفت میکنه و میره جلو .

:(

سلام

میشه چند مدل معرفی کنید؟ هزینه هم تا یک تومن

هنگی و شارِِژ گوشی و دوربینش نسبت به چیزا دیگه برام مهمه

ممنون

شک نکن اس فور

من دارم. الان یمگن اومده پایین

1 اینا باید باشه

ب مراتب بهتر از سونی ه:w16:

بهترین نمایشگر دنیا. فول اچ دی. 5 اینچ. شیشه نسل ضد خش 3. دو پردازنده 4 هسته ای غیر همزمان. دوربین 13. دوربین جلو فول اچ دی. قابیلت خوندن فلش.و خیلی ویژگی های دیگه ک تو نت پره ازش

البته نیازت رو نگفتی. ولی ببین اگ اهل کوه و بیابون و جاهای کم انتن هستی. مث من از این نوکیا ساده ها هم داشته باش :icon_gol:

بین این دوتا ک گفتی اگر بازهم مقیدی، سونی بهتره. یکی از دوستام داره راضیه. :w16:

سلام

میشه از s4 بگین ؟ باتریش بعد یه مدت باد نکرده ؟چه مدلیه i9500 یا i9505 ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...