رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گوشی موبایل

ارسال های توصیه شده

لومیا نخرید

من داشتم سه بار تاچش شکست و ترکید و با کلی ضرر رد کردم رفت

پیشنهاد من ال جی هست،خیلی در حال پیشرفت هست و به نسبت قیمت هایی که داره کارایی عالی داره

htc هم در رنج قیمت مد نظر شما مدلهای خیلی زیادی داره که اون رو هم پیشنهاد میکنم

سمت چینی هم اگه میرید فقط هوآوی مدلهای جدید رو پیشنهاد میکنم

پیرکاردین و سایر مدلها کلا تعطیل

چی جوری تاچش شکسته؟!یعنی تاچهای مدلهای دیگه قوی تره؟

من پیشنهادمی کنم همون بلای که سرلومیااوردیدسربقیه بیاربیسن چی می شود!

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

البته دوستم بیشتردراین زمینه می دونه می پرسم خبرمی دم

لینک به دیدگاه

سر آیفون آوردم هیچی نشد:w02:تاچش خیلی حساسه...با کوچکترین ضربه ترک برمیداره:ws37:

تجربه تجربه،تا بیام ثابت کنم پیر شدم...

منم پیشنهادمیکنم شما در همون لینکهایی که دادید نظرات رو بخونید ببینید چندین مورد شکستن تاچ رو گفتن،

تاچی که گیر هم نمیاد تو بازار ایران و با هزار مصیبت پیدا میشود!

همون کلمه تاچ روفقط سرچ کنید

ببینید چه میشود!!

و چند مورد سوختگی تاچ،اگه قانع شدید که شدید،نشدید دیگه من مقصر نیستم

راهنمایی من کاملا بر اساس تجربه هست و اصلا مورد اشتباه پیشنهاد نمیکنم...

لینک به دیدگاه

:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوستان من یه گوشی میخام بگیرم تو رنج قیمت زیر 700-800 تومن. کلن با این گوشی در حد وب گردی و ایمیل چک کردن میخام کارکنم. یه دوربین متوسط هم داشته باشه. یه چیزی میخام باشه که دو سه سالی برام کار کنه. چند تا مدل هست که دیدم و خوشم اومده یکیش نوکیا لومیا بوده و یکی هم سامسونگ اس فور مینی که اومدم توی تالار دیدم یه پستی بود و دقیقن گفته بود که این مدلا رو نخرین :ws3: البته من برادرم اس فور رو داره و راضیه ازش. ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

نمیدونم چرا بعضی فقط قصد تخریب رو دارن و دلیل قانع کننده ای ندارن -_-

هممون میدونیم نوکیا نهایت قدرت تو کیفیته و اگه به حرفام شکی دارین میتونین برین تو سایت آپارات و کیلیپاشو دان کنید و ببینید ، گوشی که گواهینامه ضد آب بودنو نداره ( لومیا 925 ) ولی کاملا ضد آبه !!!

خب بیخیال حرفای الکی .. پیشنهاد من به شما ( چون لومیا پسندین ) لومیا 535 با قیمت 485 تومن ( تو تبریز و همین امروز از نمایندگی قیمت کردم 93.12.10 ) رم 1 گیگ با 4 هسته سی پی یو ( شایان ذکرم که نتاسفانه این مدل مشکل نرم افزاری تاچ دارن که ماکروسافت یه آپدیتی زده و حل شده ) خلاصشو بگم یه گوشی تمام عیار سلفی بگیر ماهره ؛ شما اگه اینقد به یه اندویید بدین ( به قول دوستان هنگرویید :D ) همش تو هنگ خواهد گذشت روزتون ( یکی از دوستام اس فور مینی داره وقتی یه عکس میگیره میخواد دربیاد دوساعتی باید منتظر باشه :D واقعن افتضاحه اندرویید تو رنج قیمت 1.5 به پایین ) درضمن نگران قطعات یدکی و ایناش نباشین چون ماکروسافت به تازگی دست به کاری زده که برا ما ایرانیا خبر خوشیه اونم اینکه تو بعضی گوشیا با رام ایران !! میزنه مخصوصا گوشیای تازه از جمله 535 ( من که تو اندروییدیا رام ایران ندیدم ) این کار ماکروسافت ینی اونا توجهی به تحریم و اینا رو ندارن ( تو مسابقاتیم که امسال برگذار کرد دو نفر ایرانی خوش شانس برنده شدن و جوایز براشون ارسال شد!! ) و اینم بگم که تو ویندوز 10 واقعن گل کاشته و خیلیییییی خیلی امکانات با خودش میاره از جمله اینکه دیگه نگران کم بود برنامه ها نمیشین ( هرچند الانم من نیستم ) چون برنامه ها کاملا یونیورسال خواهند بود ینی برنامه نویسی که برای ویندوز 10 تدارک دیدن حالت یونیورسالی داره ( این ویژگی رو میتونین با برنامه VLC تجربه کنین ) زبان XAML (زبان XML محور شرکت مایکروسافت برای ایجاد رابط کاربری می باشد و این زبان هم قالب برداری و هم چند رسانه ای و متن را پشتیبانی می کند) باعث این حالت شده ینی از این به بعد شاهد نرم افزار های یکسانی در لبتاب و گوشی هایمان خواهیم بود و همچنین سیاست جدیدش اینه که دیگه برنامه نویسان راحتر میتونن برنامه هایی رو که واسه دیگر سیستم عاملها مینویسن به ویندوزفون تغییر بدن ...

دلیل اینکه این همه رو تایپیدم این بود که حرصم میگیره وقتی یه نفر اینجوری ویندوز رو تخریب میکنه اینایی که سنگ ال جی رو به سینشون میزنن با اینکه گارانتیش عالیه ولی خب برین ببینین چند درصد محصولاتش برگشتی داره ال جی خیلی تازه وارده نمیشه رو محصولاتش نظر خاصی داد :( اچ تی سی هم برا کاربراش اهمیت نمیده چه تو ویندوز باشه چه اندرویید و تو ایران نمیشه استفاده کرد با اینکه گوشی عالیه ...

من نمیگم حتمن ویندوزی بگیرین ولی مطمئن باشین بهترین انتخابتون همین گوشی ویندوزی خواهد بود هم شیکه هم حرف نداره ، سبکی سیستم عامل و احترام به حقوق مشتری جزو دلایلی بود که منو عاشق ویندوز کرد انتخاب با شماست میتونین با 800 تومن یه اندرویید 8 مگاپیکسلی گیرتون بیاد و بیشتر از 2 سال ( اونم شاید ) دستتون دووم نمیاره و همیشه تو عذاب باشین که اه چرا داغ میکنه چرا هنگ میکنه چرا مصرف باتریم زیاده چرا آپدیت کردم گوشیم خراب شد و و و ... ( گوشی داداشام اندروییده ولی جرات نمیکنن آپ کنن سیستم عاملشو چرا؟؟ چون میترسن بلایی که سر گوشی قبلیش که اومد دوباره تکرار بشه ، آپ کردن و گوشی بالا نیومد هرکیم فلش زد درست نشد تا اینکه ( طبق گفته گارانتی ! ) کلا گوشی رو پاک کردن و سیستم عامل اصلی رو فلش کردن که هزینه زیادی ازمون خاستن ، بله اندرویید با اینکه سورس بازه ولی این مشکلاتو داره ، ولی منه ویندوزی به هیچ کدوم از آپ هام نه نگفتم و زدم ^_^

گوشیای لومیارو ترجیح میدم چون :

1 - حساسیت صفحه نمایشش هیچ کدوم از گوشیا نداره ، با هرچی بگین امتحان کردم و کار کرده حتی دستکش چرمی!!!!!!!!

2 - سیستم عامل بسیـــــــــار روونش

3 - کیفیت سخت افزار عالی ازجمله دوربین هایی که استفاده میکنن 5 کارل زایس برابری میتونه بکنه با 8یی که مارکش معلوم نیست :D

4 - شخصی سازی که میتونم انجام بدم ( پین کردن هزارتا برنامه بدون اینکه دل آزدتون بکنه و یا هنگ :) )

5 - کیفیت نمایشی صفحه نمایشش مخصوصن زیر نور آفتاب

6 - تکراری نبودن طراحی گوشی با سایر گوشیا ( مجبور نیستین رنگ مشکی رو انتخاب کنبن شاد باشین و شاد انتخاب کنین )

7 - دست هرکسی نمیتونین شبیه گوشیتونو ببینین مگر افراد خاص و یا با کلاس

و کلی حسن دیگه هم داره که بخواین بازم میتونم بشمارمشون براتون

حالا انتخاب با خودتونه من فقط خاستم بگم دوست عزیزی که میگن نخرین چون تاچش شکسته یکم غیر معقوله

میتونین از سایت winphone.ir هم که همگی ویندوزین کمک بگیرین زیر 6 ساعت جواب میگیرین

موفق باشین:a030:

#zibeder

لینک به دیدگاه
مرسی

الان ویژگی هاش رو خوندم به این صورت در اومدم:w58:

روی کاغذ آره فوق العاده ست، ولی من متاسفانه از فضا و رابط کاربری گوشی های هواوی اصلا خوشم نمیاد هر جور حساب می کنم نمیتونم کنار بیام با این قضیه.

البته ناگفته نماند که از نظر طراحی و کیفیت ساخت بی نظیره، خودم امروز p7 رو گرفتم دستم ظاهرش فوق العاده ست ولی به همون دلیلی که عرض کردم از گزینه هام رفت کنار، با اینکه امکانات و ویژگی هاش اصلا قابل قیاس نیس با گوشی های هم قیمتش در برند های دیگه... خیلی نسبت به قیمتش آپشناش بهتره.

البته من کار نکردم یا اطرافیانم هم هواوی ندارن نمیدونم واقعن به همین کیفیتی که تو ویژگی هاش هست یا نه

درسته منم از دوستام پرسیدم گفتن رو کاغذ عالیه ولی یه ماه بعد استفاده یا یه سال حداکثر شرو میکنه به غر زدن!!!

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا بعضی فقط قصد تخریب رو دارن و دلیل قانع کننده ای ندارن -_-

هممون میدونیم نوکیا نهایت قدرت تو کیفیته و اگه به حرفام شکی دارین میتونین برین تو سایت آپارات و کیلیپاشو دان کنید و ببینید ، گوشی که گواهینامه ضد آب بودنو نداره ( لومیا 925 ) ولی کاملا ضد آبه !!!

خب بیخیال حرفای الکی .. پیشنهاد من به شما ( چون لومیا پسندین ) لومیا 535 با قیمت 485 تومن ( تو تبریز و همین امروز از نمایندگی قیمت کردم 93.12.10 ) رم 1 گیگ با 4 هسته سی پی یو ( شایان ذکرم که نتاسفانه این مدل مشکل نرم افزاری تاچ دارن که ماکروسافت یه آپدیتی زده و حل شده ) خلاصشو بگم یه گوشی تمام عیار سلفی بگیر ماهره ؛ شما اگه اینقد به یه اندویید بدین ( به قول دوستان هنگرویید :D ) همش تو هنگ خواهد گذشت روزتون ( یکی از دوستام اس فور مینی داره وقتی یه عکس میگیره میخواد دربیاد دوساعتی باید منتظر باشه :D واقعن افتضاحه اندرویید تو رنج قیمت 1.5 به پایین ) درضمن نگران قطعات یدکی و ایناش نباشین چون ماکروسافت به تازگی دست به کاری زده که برا ما ایرانیا خبر خوشیه اونم اینکه تو بعضی گوشیا با رام ایران !! میزنه مخصوصا گوشیای تازه از جمله 535 ( من که تو اندروییدیا رام ایران ندیدم ) این کار ماکروسافت ینی اونا توجهی به تحریم و اینا رو ندارن ( تو مسابقاتیم که امسال برگذار کرد دو نفر ایرانی خوش شانس برنده شدن و جوایز براشون ارسال شد!! ) و اینم بگم که تو ویندوز 10 واقعن گل کاشته و خیلیییییی خیلی امکانات با خودش میاره از جمله اینکه دیگه نگران کم بود برنامه ها نمیشین ( هرچند الانم من نیستم ) چون برنامه ها کاملا یونیورسال خواهند بود ینی برنامه نویسی که برای ویندوز 10 تدارک دیدن حالت یونیورسالی داره ( این ویژگی رو میتونین با برنامه VLC تجربه کنین ) زبان XAML (زبان XML محور شرکت مایکروسافت برای ایجاد رابط کاربری می باشد و این زبان هم قالب برداری و هم چند رسانه ای و متن را پشتیبانی می کند) باعث این حالت شده ینی از این به بعد شاهد نرم افزار های یکسانی در لبتاب و گوشی هایمان خواهیم بود و همچنین سیاست جدیدش اینه که دیگه برنامه نویسان راحتر میتونن برنامه هایی رو که واسه دیگر سیستم عاملها مینویسن به ویندوزفون تغییر بدن ...

دلیل اینکه این همه رو تایپیدم این بود که حرصم میگیره وقتی یه نفر اینجوری ویندوز رو تخریب میکنه اینایی که سنگ ال جی رو به سینشون میزنن با اینکه گارانتیش عالیه ولی خب برین ببینین چند درصد محصولاتش برگشتی داره ال جی خیلی تازه وارده نمیشه رو محصولاتش نظر خاصی داد :( اچ تی سی هم برا کاربراش اهمیت نمیده چه تو ویندوز باشه چه اندرویید و تو ایران نمیشه استفاده کرد با اینکه گوشی عالیه ...

من نمیگم حتمن ویندوزی بگیرین ولی مطمئن باشین بهترین انتخابتون همین گوشی ویندوزی خواهد بود هم شیکه هم حرف نداره ، سبکی سیستم عامل و احترام به حقوق مشتری جزو دلایلی بود که منو عاشق ویندوز کرد انتخاب با شماست میتونین با 800 تومن یه اندرویید 8 مگاپیکسلی گیرتون بیاد و بیشتر از 2 سال ( اونم شاید ) دستتون دووم نمیاره و همیشه تو عذاب باشین که اه چرا داغ میکنه چرا هنگ میکنه چرا مصرف باتریم زیاده چرا آپدیت کردم گوشیم خراب شد و و و ... ( گوشی داداشام اندروییده ولی جرات نمیکنن آپ کنن سیستم عاملشو چرا؟؟ چون میترسن بلایی که سر گوشی قبلیش که اومد دوباره تکرار بشه ، آپ کردن و گوشی بالا نیومد هرکیم فلش زد درست نشد تا اینکه ( طبق گفته گارانتی ! ) کلا گوشی رو پاک کردن و سیستم عامل اصلی رو فلش کردن که هزینه زیادی ازمون خاستن ، بله اندرویید با اینکه سورس بازه ولی این مشکلاتو داره ، ولی منه ویندوزی به هیچ کدوم از آپ هام نه نگفتم و زدم ^_^

گوشیای لومیارو ترجیح میدم چون :

1 - حساسیت صفحه نمایشش هیچ کدوم از گوشیا نداره ، با هرچی بگین امتحان کردم و کار کرده حتی دستکش چرمی!!!!!!!!

2 - سیستم عامل بسیـــــــــار روونش

3 - کیفیت سخت افزار عالی ازجمله دوربین هایی که استفاده میکنن 5 کارل زایس برابری میتونه بکنه با 8یی که مارکش معلوم نیست :D

4 - شخصی سازی که میتونم انجام بدم ( پین کردن هزارتا برنامه بدون اینکه دل آزدتون بکنه و یا هنگ :) )

5 - کیفیت نمایشی صفحه نمایشش مخصوصن زیر نور آفتاب

6 - تکراری نبودن طراحی گوشی با سایر گوشیا ( مجبور نیستین رنگ مشکی رو انتخاب کنبن شاد باشین و شاد انتخاب کنین )

7 - دست هرکسی نمیتونین شبیه گوشیتونو ببینین مگر افراد خاص و یا با کلاس

و کلی حسن دیگه هم داره که بخواین بازم میتونم بشمارمشون براتون

حالا انتخاب با خودتونه من فقط خاستم بگم دوست عزیزی که میگن نخرین چون تاچش شکسته یکم غیر معقوله

میتونین از سایت winphone.ir هم که همگی ویندوزین کمک بگیرین زیر 6 ساعت جواب میگیرین

#zibeder

مرسی بابت وقتی که گذاشتین و جواب دادین

من این پستو خیلی وقت پیش زده بودم و الان S4mini خریدم خوبه و ازش راضیم

:ws3::a030:

لینک به دیدگاه

به نظر منم لومیا عالیه و یه مدت دیگه کل بازار رو با سیستم ویندوزش قبضه میکنه

من خودم htc one m8 دارم و ازش راضیم .اندروید بخواید بگیرید فقط اچ تی سی

ولی رنج قیمت نوکیا لومیا ها عالیه کیفیتشونم خوبه

لینک به دیدگاه

اصلن به تاریخ نگا نکردم ایشالا مبارکتون باشه

سامسونگ رو دوست دارم فقط بخاطر طراحیاش و کیفیت صفحه نمایش البته گه گداری هم دوربینای عالی استفاده میکنه

لینک به دیدگاه
به نظر منم لومیا عالیه و یه مدت دیگه کل بازار رو با سیستم ویندوزش قبضه میکنه

من خودم htc one m8 دارم و ازش راضیم .اندروید بخواید بگیرید فقط اچ تی سی

ولی رنج قیمت نوکیا لومیا ها عالیه کیفیتشونم خوبه

:ws37::a030:

لینک به دیدگاه

ا چرا نگفتی شیرینی بگیرم ازت:w000:

مبارکه

خیلی عالیه

چندگرفتی؟

شک نکن انتخاب خوبیه و بهتر از لومیاس:banel_smiley_4:

اندروید عالیه

لینک به دیدگاه

مبارکه

خیلی عالیه

چندگرفتی؟

اندروید عالیه

اندرویید نه مهندس هنگرویید :ws3::ws28:

لینک به دیدگاه

بسته به مدل گوشی داره.

من همیشه اپدیتش میکنم الان اندروید ۵ روشه مشکلی هم نداره کلی برنامه هم همزمان باز میکنم.

هرچیزی رو بر اساس توانایی هاش باید ازش انتظار کار داشته باشید.

هیچ سیستم عاملی راحتی کار با اندروید رو نداره

براحتی میتونی واسش برنامه بنویسی و کلی مزایای دیگه

لینک به دیدگاه

بسته به مدل گوشی داره.

من همیشه اپدیتش میکنم الان اندروید ۵ روشه مشکلی هم نداره کلی برنامه هم همزمان باز میکنم.

لینک به دیدگاه

من تا الان یک بار هم هنگ ندیدم ازش

گوشی بازم هیچ مشکلی نداره

ویندوز موبایل خوبه اصن،دست با کلاسا هم هست،آی او اس و اندروید و صفحه رتینا که بهترین صفحه دنیا هست و

قابل استناد هست به درد نخورن!

به هیچ عنوان هنگ نداره الانم آپدیت به آخرین اندروید کردم

بسته به مدل گوشی داره.

بله دقیقا موافقم

دیگه برنامه نویسی خیلی توسعه داشته و داره به این سمت میره

لینک به دیدگاه

مبارکه

خیلی عالیه

چندگرفتی؟

اندروید عالیه

من که خیلی وقت پیش گفتم خریدم

به این نگاه کن #318

شیرینی چیه بابا؟ :whistle:

لینک به دیدگاه
من که خیلی وقت پیش گفتم خریدم

به این نگاه کن #318

شیرینی چیه بابا؟ :whistle:

دیگه بدتر

شیرینی رو از خیلی وقت پیش پیچوندی:banel_smiley_4:دارم برات حالا،من استاد شیرینی گرفتنم:w02:

لینک به دیدگاه
بسته به مدل گوشی داره.

من تا الان یک بار هم هنگ ندیدم ازش

گوشی بازم هیچ مشکلی نداره

ویندوز موبایل خوبه اصن،دست با کلاسا هم هست،آی او اس و اندروید و صفحه رتینا که بهترین صفحه دنیا هست و

قابل استناد هست به درد نخورن!

به هیچ عنوان هنگ نداره الانم آپدیت به آخرین اندروید کردم

بله دقیقا موافقم

دیگه برنامه نویسی خیلی توسعه داشته و داره به این سمت میره

صبر کنید سال بعد که ویندوز 10 اومد اونوقت ازتون میپرسم که ویندوز موبایل چجوره :ws37::w16::hapydancsmil:

درضمن شما که میگین هنگی ندیدین والا شما اولین نفری هستین که من ازتون این حرفو میشنوم ، تو واقعیتی که دیدم یجور دیگس یه داداشم z1 داره پشیمونه یه داداشمم اس4 مینی اینا که تعطیلات هنگن :ws28:

و من هیچ ایرادی برای ای او اس و یا دیگر سیستم عاملا نکردم من اندروییدو میگم که با اینکه واسه یه برنامه نویس بهترین انتخابه ولی گاهی واقعن هنگیش افتضاحه مخصوصا تو وایبر:icon_redface:

لینک به دیدگاه
صبر کنید سال بعد که ویندوز 10 اومد اونوقت ازتون میپرسم که ویندوز موبایل چجوره :ws37::w16::hapydancsmil:

درضمن شما که میگین هنگی ندیدین والا شما اولین نفری هستین که من ازتون این حرفو میشنوم ، تو واقعیتی که دیدم یجور دیگس یه داداشم z1 داره پشیمونه یه داداشمم اس4 مینی اینا که تعطیلات هنگن :ws28:

و من هیچ ایرادی برای ای او اس و یا دیگر سیستم عاملا نکردم من اندروییدو میگم که با اینکه واسه یه برنامه نویس بهترین انتخابه ولی گاهی واقعن هنگیش افتضاحه مخصوصا تو وایبر:icon_redface:

سلام عزیز

*من که گفتم ویندوز موبال خوبه و گزینه عالی هستش ولی کیفیت قطعات و سخت افزار یه گوشی هم شرطه.

شما یه گوشی خوب که اندروید داره دست بگیر اون موقع تفاوت رو حس میکنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...