رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

[

مریم خانم چه راحت همه رو به بی اطلاعی محکوم میکنی در حالی که تنها چیزی که از آدما میدونی یه آواتاره با یه یوزر نیم ! همونطور که خود بزرگ بینی عادت زشتیه دیگر کوچک بینی هم زشته:w16:

:w155::w155:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مریم خانم چه راحت همه رو به بی اطلاعی محکوم میکنی در حالی که تنها چیزی که از آدما میدونی یه آواتاره با یه یوزر نیم ! همونطور که خود بزرگ بینی عادت زشتیه دیگر کوچک بینی هم زشته:w16:

کسی که میگه یه نفر به خاطر مهریه یه عمر میره زندان بی اطلاعه :banel_smiley_4:

نسبت پول پرستی دادن به همه هم برای خیلیا آسونه

لینک به دیدگاه
با توجه به اینکه بنده هرچی دختر خانومه دکتر و مهندس میشناسم ، تا 45 سالگی مجرد تشریف دارن ولی بقیه دخترای کدبانو که نتونستن خانم دکتر بشن ، نهایتا دیگه تا 25 سالگی مجرد بودنو تحمل میکنن.

سئوال برام پیش اومد که این عامله x چیه که دخترا اونو به شوهر ترجیح میدن و وقتی دارنش اصلا لزومی بر عاشق شدنو لونه ی عشق ساختن و 2کبوتر عاشق و اینا نمیبینن؟

:ws52:

پول

روی پای خودشون ایستادن

به نظرم اینا دلایل تجرد موندنه دخترا میتونه باشه

لینک به دیدگاه
عزیز من هیچکس رو برای مهریه یه عمر نمیندازن زندان..نهایت 2-3 ماه میمونه بعد قسط بندی میکنن میاد بیرون.. لطفا بدون اطلاع حکم ندین

دور و بریهای شما طلاق رو بد نمیدونن ولی آیا همه این 70 میلیون نفر مثل همون 500 نفر دور شما فکر میکنن؟؟

زندگی دختر 1000 بار بیشتر خراب میشه....کسی نمیتونه منکر این بشه...

حرفات کاملا مشخصه مریم جان این ها نمی خوان بپذیرن که دختر بیشتر ضرر می کنه یادشون رفته که اجازه ی زن در دست شوهرشه حالا مردی اجازه نداده زن بره سر کار و بعد طلاق هم زن شغلی نداره قرار کاسه ی گدایی تو خیابون دستش بگیره همه فقط همون چندرغاز مهریه که قسط بندیه و الان حتی 1 روز هم به خاطرش زندادن نمی اندازن چون الان دارم به یکی ازدوستام برای طلاقش کمک می کنم و باهاش پیش وکیل میرم و ... الان حتی یه روز هم به خاطر مهریه زندادن نمی اندازن اینا همه قوانین قدیم و مظلوم نمایی آقایون که می خوان همین یه مهریه ی قسط بندی هم از زن ها بگیرن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آقا خدایی منصفانه نگاه بکنین دیگه

کدوم جنسیت وقتی با جنس مخالفی آشنا میشه بیشتر به سرو وضعو ماشینشو ساعت مچیه مارک دارشو دست به جیبیش نگاه میکنه؟

خوب وقتی مردها زیر شیکم پرست هستن زن ها هم باید چیزی بدست بیارن

مردها هم چون هیچ چیزی ندارن زن ها با چی ازدواج کنن؟ پس تنها دلیلشون میشه پول:w00:

لینک به دیدگاه

بچه ها من یه چیزی از دیروز این تاپیکو خوندم تو گلوم مونده امروزم به شقایق گفتم که دلم میخواد اینو بگم

با عرض معذرت

دختر اگه عقل داشته باشه شوهر نمیکنه :ws3:

لینک به دیدگاه
بچه ها من یه چیزی از دیروز این تاپیکو خوندم تو گلوم مونده امروزم به شقایق گفتم که دلم میخواد اینو بگم

با عرض معذرت

دختر اگه عقل داشته باشه شوهر نمیکنه :ws3:

حرف همیشگی مامانم و باور امروز من...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
مامان منم به من میگه جنازتو هم رو دوش هیچ مردی نمیدم :ws37:

چه جالب مامانا بعضی وقتا طرز فکراشون خیلی شبیه میشه...اما من برام سئواله چون مامانم همیشه از زندگیش و ازدواجش با بابام راضیه ولی اصلا دوست نداره من ازدواج کنم...بماند که خودمم به هیچ وجه دوست ندارم...

لینک به دیدگاه
با توجه به اینکه بنده هرچی دختر خانومه دکتر و مهندس میشناسم ، تا 45 سالگی مجرد تشریف دارن ولی بقیه دخترای کدبانو که نتونستن خانم دکتر بشن ، نهایتا دیگه تا 25 سالگی مجرد بودنو تحمل میکنن.

سئوال برام پیش اومد که این عامله x چیه که دخترا اونو به شوهر ترجیح میدن و وقتی دارنش اصلا لزومی بر عاشق شدنو لونه ی عشق ساختن و 2کبوتر عاشق و اینا نمیبینن؟

:ws52:

به نظر من دلیلش بالا رفتن سطح فرهنگ مردم کشورمونه

یه زمانی بود دخترا از ترس فشار خانواده یا چرت و پرت های مردم تن به ازدواج میدادن بدون اینکه احساسی نسبت به طرف مقابلشون داشته باشن

یه زمونی بود این حاج خانم بزکا میشستن میگفتن دختره که خشکله چرا شوور نمیکنه لابد اشکال ایرادی چیزی داره دیگه!!!! یا اگه دختر شوهر نمیکرد میگفتن ترشیدست اصلا خود خونواده عوض حمایت ازش و احترام به عقایدش بهش فشار میاوردن این بالا رفتن سطح فرهنگ یه عامل برای همه ی دختر خانمها و دومین عامل برای دخترای تحصیلکردس که چون مستقل میشن از نظر مالی و میتونن رو پای خودشون بایستن و احساساتی نمیشن در نتیجه دیر ازدواج میکنن یا اصلا تمایلی به ازدواج ندارن و معتقدن عشق و این لونه و... مفت نمی ارزه

لینک به دیدگاه

یک نکته بسیار جالبی که من از صحبت پسرها و دخترها در این تاپیک فهمیدم اینست که:

اکثر پسرها به داشتن خانواده و تک همسری اصرار دارند،اما اکثر دخترها به عدم ازدواج و روابط آزاد !!!!!!

واقعا زمونه بر عکسه برعکسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
یک نکته بسیار جالبی که من از صحبت پسرها و دخترها در این تاپیک فهمیدم اینست که:

اکثر پسرها به داشتن خانواده و تک همسری اصرار دارند،اما اکثر دخترها به عدم ازدواج و روابط آزاد !!!!!!

واقعا زمونه بر عکسه برعکسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از نشانه های آخرالزمانه:ws3:

لینک به دیدگاه

خب دومی رو راحت میشه توجیه کرد!!

تو مملکتی که دختر با ازدواج ، دیگه هیچ اختیاری از خودش نداره ،به نظرم این نگرش کاملا طبیعیه!:ws2:

لینک به دیدگاه

تو مملکتی که دختر با ازدواج ، دیگه هیچ اختیاری از خودش نداره ،به نظرم این نگرش کاملا طبیعیه!:ws2:

دخترای اطراف شما بعد از ازدواج هیچ اختیاری از خودشون ندارن ؟؟

لینک به دیدگاه

آخه واقعا برام عجیبه.

دستورات دین مبین اسلام کاملا به نفع مرده،از تعدد زوجات تا صیغه و ارتباط با کنیز و.....

اما اکثر مردان ایرانی میگویند نه ما یک همسر میخواهیم که با او باشیم و تشکیل خانواده بدهیم.

اما اکثر خانم ها تو این تاپیک میگن،ازدواج سیخی چنده،روابط آزاد و عشقولانه را بچسب !!!!!

در حالیکه مردان خیلی راحت تر میتوانند هوس بازی کنند......... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

:icon_gol::w16::icon_gol:

به قول یکی دختر که بله گفت و رفت شد زن از سگم پست تر میشه

البته تو مملکت ما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...