رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

با احترام:icon_gol: بحث کردن با شما منو یاد بحث کردن خبرنگار های خارجی با احمدی نژاد میندازه

خبره هستی در پیچوندن بحث و نقض کردنه گفته های خودت

اون آقا تو پست قبل از پست اول من گفت خانومها سلاحی به نام مهریه دارن..من گفتم مهریه کم سلاح نیست..مردی با مهریه 5 سکه ای همسرش در معرض هیچ خطر و تهدیدی نیست

کجاش نقض کردم؟؟؟ شمایی که میپیچونی و همیشه حق به جانبی

تشبیه یه نفر به اون هم توهین بسیار بزرگیه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دختر اگه عقل داشته باشه شوهر نمیکنه :ws3:

مامان منم به من میگه جنازتو هم رو دوش هیچ مردی نمیدم :ws37:

تو مملکتی که دختر با ازدواج ، دیگه هیچ اختیاری از خودش نداره ،به نظرم این نگرش کاملا طبیعیه!:ws2:

:icon_gol::w16::icon_gol:

به قول یکی دختر که بله گفت و رفت شد زن از سگم پست تر میشه

البته تو مملکت ما

همه چی ریسکه

اما فعلا شرایط فعلی میگه ریسک ازدواج خیلی زیاده بخصوص برا دخترا

چرا دروغ من خودم وختی این مسایل رو می بینم از ازدواج خیلی می ترسم

و این یعنی محدود شدن! ;)

این درسته که باید شناخت ها بوجود بیاد ولی مطمئنا در اصل ماجرا هیچ تغییری ایجاد نمیشه.

دقیقا همین تفکر رو دارم ;)

به هر حال نظر شما محترمه اما همونطور که گفتم حالتی رو در نظر بگیر که به احتمال 0.1 درصد ، این شناخت اشتباه از آب در بیاد . . . به هر حال ، انسان تغییر میکنه . . . مسلما ، دختر مجبور میشه بخاطر دور موندن از عواقب بعدی ، به خواسته های شوهرش تن بده.

با توجه به بحث هایی که شکل گرفت و نظرات متفاوت ما با شما ، طبیعیه بخاطر درست جلوه دادن عقاید خودتون و اشتباه جلوه دادن عقاید ما ، احساسی ، غیر منطقی و مغرضانه نتیجه گیری کنید!

هر کسی نظراتی داره . . . دلیل نمیشه بخاطر اینکه پدر شما ، یه مرد ایده آل هست یا مثال هایی از این قبیل ، حتما ازدواج ، یه امر پسندیده و مقدس باشه! به هر حال ، ما هم یه سری تفکراتی داریم که در نظر شما مسخره هست و بلعکس!

شاید باورتون نشه! ولی دختری رو سراغ دارم که از همین سن 20 سالگی ، قبول داره که جای زن ، پستوی خونه هست و وقتی ، دلایل خودم رو مبنی بر غلط بودن تفکرات اون میگم ، به نظر اون کاملا غیر منطقی و مسخره میاد!

کلام آخر : احساسی نتیجه گیری نکنید و منطقی باشید! ;)

شما لطف کن یه دور همه پست هارو بخون

خب اگه نتیجه گیریم از این پستا اشتباه بود شما درستشو بگین

لینک به دیدگاه
کجاش نقض کردم؟؟؟ شمایی که میپیچونی و همیشه حق به جانبی

تشبیه یه نفر به اون هم توهین بسیار بزرگیه

شما یه جا میگی مهریه زیاد خوشبختی نمیاره ، یه جا میگی مهریه کم بدبختی میاره ؛ مثل یه نفر هم هی میگی آمارت کو؟ مدرکت کو؟ اسم ببر و ...

دقیقا مثل سئوالایی که مموت از خبرنگار میپرسه:ws52:

لینک به دیدگاه
خب اگه نتیجه گیریم از این پستا اشتباه بود شما درستشو بگین

خانومی که اون پست اول رو نوشته متاهل و مادر دو فرزند هستن..

پست دوم نقل قول یه مادر هستش که در این فروم عضو نیست

پست سوم، از نظر قانون ایران زن پس از ازدواج حق تصمیم گیری در هیچ زمینه ای رو نداره.برای مثال از نظر قانون شرع زن فقط برای رفتن به حمام میتونه بدون اجازه شوهر از منزل بره بیرون اونم برای اینکه بره غسل کنه که از نماز نیافته.. این یعنی محدودیت..یعنی بی اختیار بودن کامل.. شما اگر نمیخوای قبول کنی بحث دیگه ای داریم.

پست چهارم، کسی که اینو گفته باز خارج از این فرومه خانومی هم که این نقل قول رو کردن تو پست های بعدی توضیح دادن..خیلی از من باسوادتر و بامعلومات تر هستن میتونی نظر و توضیحشونو درباره این نقل قول بیشتر بپرسی

پست پنجم، غیر از اینه؟ ازدواج ریسک نیست؟ هم برای پسر و هم برای دختر؟ از قدیم بیخود گفتن ازدواج هندونه دربسته است؟ با این قانون ضد زن که تو این کشور هست ریسکش بالاتر نرفته؟

پست هفتم اشاره است به عواقب بعد از طلاق..بعد از طلاق برای خیلی از دخترها فرصت ها از بین میره..در و همسایه و فامیل و آشنا به یه چشم دیگه نگاه میکنن..ببخشید من باید باز کنم، مردهای اطراف به چشم دیگه ای نگاه میکنن...چون مشکل بکارت در میون نیست. شما "همیشه پای یک زن در میان است " رو ببین متوجه میشی.

پست آخر هم پیشنهاد بود به اون دوستمون که نخونده حکم ندن..

نظرات شما محترم ولی به نظر من خیلی دور از واقعیت و براساس دید و ذهنیات خودتونه نه واقعیات جامعه و قانون.

لینک به دیدگاه
شما یه جا میگی مهریه زیاد خوشبختی نمیاره ، یه جا میگی مهریه کم بدبختی میاره ؛ مثل یه نفر هم هی میگی آمارت کو؟ مدرکت کو؟ اسم ببر و ...

دقیقا مثل سئوالایی که مموت از خبرنگار میپرسه:ws52:

اینو برو نقل قول بگیر بیار ببینم کجا نوشتم ؟

مهریه باعث خوشبختی و بدبختی نیست ولی اگر زندگی با یکی پا نگرفت موقع طلاق گرفتن مهریه زیاد میتونه کمک کنه سریعتر جریان پیش بره..این به خاطر اینه که زن و مرد حق قانونی برابر ندارن.

لینک به دیدگاه
خانومی که اون پست اول رو نوشته متاهل و مادر دو فرزند هستن..

خب باشن منظورتون چیه ؟

پست دوم نقل قول یه مادر هستش که در این فروم عضو نیست

ولی نظرشون مورد تایید بوده ک گفتن ..منم نتیجه گیریام از این پستا بود نه از طرز تفکر مادر ایشون ک تو فروم نیستن

پست سوم، از نظر قانون ایران زن پس از ازدواج حق تصمیم گیری در هیچ زمینه ای رو نداره.برای مثال از نظر قانون شرع زن فقط برای رفتن به حمام میتونه بدون اجازه شوهر از منزل بره بیرون اونم برای اینکه بره غسل کنه که از نماز نیافته.. این یعنی محدودیت..یعنی بی اختیار بودن کامل.. شما اگر نمیخوای قبول کنی بحث دیگه ای داریم.

الان تو همه ی خونه ها این قانون اجرا میشه ؟؟ من نگفتم اینو میخوام قبول کنم یا نه من خودم همچین چیزیو تا حالا ندیدم

پست چهارم، کسی که اینو گفته باز خارج از این فرومه خانومی هم که این نقل قول رو کردن تو پست های بعدی توضیح دادن..خیلی از من باسوادتر و بامعلومات تر هستن میتونی نظر و توضیحشونو درباره این نقل قول بیشتر بپرسی

چی بگم الان :banel_smiley_4:

پست پنجم، غیر از اینه؟ ازدواج ریسک نیست؟ هم برای پسر و هم برای دختر؟ از قدیم بیخود گفتن ازدواج هندونه دربسته است؟ با این قانون ضد زن که تو این کشور هست ریسکش بالاتر نرفته؟

ریسک هست... منم گفتم با توجه ب این سعی کنید ریسک نکنید و ازدواج نکنید :ws2:

پست هفتم اشاره است به عواقب بعد از طلاق..بعد از طلاق برای خیلی از دخترها فرصت ها از بین میره..در و همسایه و فامیل و آشنا به یه چشم دیگه نگاه میکنن..ببخشید من باید باز کنم، مردهای اطراف به چشم دیگه ای نگاه میکنن...چون مشکل بکارت در میون نیست. شما "همیشه پای یک زن در میان است " رو ببین متوجه میشی.

نمیدونم شما و آقای حسیت تی چرا اصرار دارین با فیلم ب من بفهمونین :icon_pf (34): همه دارن پیشرفت میکنن ماهام باید پیشرفت کنیم دنیا داره کجا میره ما داریم کجا میریم !

مردای اطراف مگه ی دخترو فقط ب خاطر بکارتش میخوان ؟؟

پست آخر هم پیشنهاد بود به اون دوستمون که نخونده حکم ندن..

نظرات شما محترم ولی به نظر من خیلی دور از واقعیت و براساس دید خودتونه نه واقعیات جامعه و قانون.

مرسی ک همه ارسالارو واسه من توضیح دادین تا متوجه بشم !

لینک به دیدگاه
اینو برو نقل قول بگیر بیار ببینم کجا نوشتم ؟

مهریه باعث خوشبختی و بدبختی نیست ولی اگر زندگی با یکی پا نگرفت موقع طلاق گرفتن مهریه زیاد میتونه کمک کنه سریعتر جریان پیش بره..این به خاطر اینه که زن و مرد حق قانونی برابر ندارن.

مردی با مهریه 5 سکه ای همسرش در معرض هیچ خطر و تهدیدی نیست

این مگر یعنی غیر از اینکه مهریه اگه کم باشه مرد هیچ تهدیدی نداره و هرکاری که خواست میتونه بکنه زنه هم خواست حرف بزنه به راحتی طلاقش میده؟

یعنی چی؟ خوب منم میگم اختیاراتی که مرد داره دلیل خوشبختیش نیست!!!! مهریه یعنی پول ، پول دلیل خوشبختی نیست اما اجازه خارج رفتن دلیل خوشبختیه؟

لابد علم بهتر از ثروته از نظر شما:ws52:

منطق چیزه بدی نیست ، من قبول دارم جامعه عقب افتادس و به زنا بیشتر ظلم میشه

ولی اینکه مهریه خوشبختی نمیاره اما مردا خوشبختن چون میتونن نظارن زنا برن خارج دیگه آخرشه:sigh:

مهریه زیاد همیشه کمک میکنه طلاق سریعتر اتفاق بیوفته؟ حتی اگه مرد بخواد طلاق بده و زن با استفاده از مهریه نذاره؟

لینک به دیدگاه
خب باشن منظورتون چیه ؟
.

یعنی شوخی کردن :banel_smiley_4: یه زن متاهل و یه مادر با اون اسمایلی وقتی یه همچین چیزی رو مینویسه یعنی داره شوخی میکنه :banel_smiley_4:

الان تو همه ی خونه ها این قانون اجرا میشه ؟؟ من نگفتم اینو میخوام قبول کنم یا نه من خودم همچین چیزیو تا حالا ندیدم

تو همه نه..تو بعضی خونه ها میشه..ما داریم کلی صحبت میکنیم..چنین چیزی وجود داره.. به همین دلیل آدم چشمش میترسه.. چون شما ندیدی دلیل نمیشه وجود نداشته باشه

نمیدونم شما و آقای حسیت تی چرا اصرار دارین با فیلم ب من بفهمونین icon_pf%20%2834%29.gif همه دارن پیشرفت میکنن ماهام باید پیشرفت کنیم دنیا داره کجا میره ما داریم کجا میریم !

مردای اطراف مگه ی دخترو فقط ب خاطر بکارتش میخوان ؟؟

با فیلم مثال میزنم چون گویا شما از جامعه ایران هیچ شناختی نداری و این چیزهایی رو ندیدی..گفتم شاید با این واقعیت ها آشنا بشی :banel_smiley_4: حرف ما هم دقیقا همینه.. چرا من باید تو قرن 21 سر واقعیت ظلمی که داره به زنها میشه با یه دختر بحث کنم؟

خواهش میشه

لینک به دیدگاه
.

تو همه نه..تو بعضی خونه ها میشه..ما داریم کلی صحبت میکنیم..چنین چیزی وجود داره.. به همین دلیل آدم چشمش میترسه.. چون شما ندیدی دلیل نمیشه وجود نداشته باشه

با فیلم مثال میزنم چون گویا شما از جامعه ایران هیچ شناختی نداری و این چیزهایی رو ندیدی..گفتم شاید با این واقعیت ها آشنا بشی :banel_smiley_4: حرف ما هم دقیقا همینه.. چرا من باید تو قرن 21 سر واقعیت ظلمی که داره به زنها میشه با یه دختر بحث کنم؟

شما که کلی صحبت میکنین باور دارین زن بد هم وجود داره و این فقط مردها نیستن که غولن؟ یا نه زنا پاک و مقدسن و این مردا هستن که همشون ... هستن؟

دیگران رو به ندانستن محکوم نکن خانم محترم ؛ اگه با نظرشون مخالفی مخالفت کن ولی به ندانستن محکوم نکن لطفا:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مردی با مهریه 5 سکه ای همسرش در معرض هیچ خطر و تهدیدی نیست

این مگر یعنی غیر از اینکه مهریه اگه کم باشه مرد هیچ تهدیدی نداره و هرکاری که خواست میتونه بکنه زنه هم خواست حرف بزنه به راحتی طلاقش میده؟

یعنی چی؟ خوب منم میگم اختیاراتی که مرد داره دلیل خوشبختیش نیست!!!! مهریه یعنی پول ، پول دلیل خوشبختی نیست اما اجازه خارج رفتن دلیل خوشبختیه؟

لابد علم بهتر از ثروته از نظر شما:ws52:

منطق چیزه بدی نیست ، من قبول دارم جامعه عقب افتادس و به زنا بیشتر ظلم میشه

ولی اینکه مهریه خوشبختی نمیاره اما مردا خوشبختن چون میتونن نظارن زنا برن خارج دیگه آخرشه:sigh:

مهریه زیاد همیشه کمک میکنه طلاق سریعتر اتفاق بیوفته؟ حتی اگه مرد بخواد طلاق بده و زن با استفاده از مهریه نذاره؟

دقیقا همینطوره...

خارج رفتن یه مثال بود از محدودیت بی حد و حصری که مرد میتونه برای زن ایجاد کنه...من نگفتم مرد خوشبخته..میگم مرد قدرت بی نهایت داره..مرد خدای زن دونسته شده تو قانون.مهریه کم که قبول داری هیچی نیست..مهریه زیادشم قسط بندی میکنن پس عملا پولی دست زن رو نمیگیره.. یه زن باید خیلی مشکل مغزی داشته باشه به خاطر ماهی 1 سکه که اونم مرد 1 ماه میده و 6 ماه نمیده بره زندگی خودشو نابود کنه

نه خیر...ثروت و علم در کنار هم خوب هستن

وقتی زن بخواد طلاق بگیره و مرد طلاق نده با اجرا گذاشتنش کمک میکرد..الان هم که دیگه گویا زندانش رو برداشتن

هیچ زنی در هیچ صورتی نمیتونه جلوی طلاق داده شدنش رو بگیره... فقط مردی اگر بخواد زنش رو طلاق بده باید کل مهریه رو یه جا بده که اگر مهریه زیاد باشه، باعث میشه نتونه

لینک به دیدگاه
شما که کلی صحبت میکنین باور دارین زن بد هم وجود داره و این فقط مردها نیستن که غولن؟ یا نه زنا پاک و مقدسن و این مردا هستن که همشون ... هستن؟

دیگران رو به ندانستن محکوم نکن خانم محترم ؛ اگه با نظرشون مخالفی مخالفت کن ولی به ندانستن محکوم نکن لطفا:icon_gol:

من گفتم زن بد وجود نداره؟؟ من یه همچین چیزی گفتم؟؟ کجا؟؟ من گفتم مردها همه بد هستن؟؟ کجا گفتم؟؟ منو با جانی اشتباه گرفتین

نپیچون آقا بحث رو

از دید من ایشون از واقعیات جامعه اطلاعی نداره... شما نفر اولی بودی که دخترهارو به پول پرستی محکوم کردی..

لینک به دیدگاه
.

منم نگفتم وجود نداره انقد کمه ک زیاد ب چشم نمیاد

با دقت بیشتر بخونی بد نیست

وجود داره دلیلشم بی عرضگی خانوماست

خواهش میشه

آها مرسی واقعا ک چشم و گوش منو داری باز میکنی

چرا تو قرن 21 ی دختر نباید بتونه از حق خودش دفاع کنه و هرچی شوهرش میگه نگه چشم ؟ هرکی باشه وقتی ببینی طرفش ی آدم بی ادعا و ضعیفه بیشتر بهش زور میگه

من حرفم این بود ک دختر باید خودش قدرتشو داشته باشه ک اختیار کارای خودشو ب دست بگیره

نه اینکه بگه چون اختیارامو از دست میدم ازدواج نمیکنم !

لینک به دیدگاه
آها مرسی واقعا ک چشم و گوش منو داری باز میکنی

چرا تو قرن 21 ی دختر نباید بتونه از حق قانونی خودش دفاع کنه و هرچی شوهرش میگه بگه چشم ؟ هرکی باشه وقتی ببینی طرفش ی آدم بی ادعا و ضعیفه بیشتر بهش زور میگه

من حرفم این بود ک دختر باید خودش قدرتشو داشته باشه ک اختیار کارای خودشو ب دست بگیره

نه اینکه بگه چون اختیارامو از دست میدم ازدواج نمیکنم !

دختر هیچ حق قانونی نداره..

بله ، طرف اگر آدم حسابی باشه نیازی نیست بریم سراغ قانون ولی اگر نبود چی؟؟ وقتی پای قانون پیش بیاد من هیچ حقی تو دادگاه جز مهریه ندارم تازه اونم اگر تمکین کرده باشم

واقعا همه این ملت فرهیخته هستن؟؟

لینک به دیدگاه
واقعا نشون دهنده ادب شما بود :icon_gol:

منظور فقط طرز بحث کردنتونه ؛ کسه دیگه ای رو نتونستم پیدا کنم واسه تشبیه کردم :w16: مطمئنن سایر خصوصیاتتون خیلی بهتر از اونه:rose:

لینک به دیدگاه
من همچین قصدی نداشتم

خواستم ی جمع بندی از ارسالا داشته باشم

دلیلی نمیبینم ک مغرضانه نتیجه گیری کنم

جبهه گیریم نکردم و نگفتم ک حتما ازدواج ی امر پسندیدست

تفکرات شما اصلا از نظر من مسخره نیست امیدوارم تفکرات منم از نظر شما مسخره نباشه !

فکر کنم با توجه ب ارسالاتون شما باید منطقی باشید

شما لازم نیس نظرات دیگران و به اشتباه جمع بندی کنی!!!هرکسی مایل باشه میتونه بیاد تمام پست هارو بخونه و جمع بندی و تو ذهنش انجام بده..شما فقط با نتیجه گیری مغرضانه و اشتباهت نتیجه بحث های مفید چند نفر و در کمتر از چند ثانیه به فنا دادی!!!!

لینک به دیدگاه
شما لازم نیس نظرات دیگران و به اشتباه جمع بندی کنی!!!هرکسی مایل باشه میتونه بیاد تمام پست هارو بخونه و جمع بندی و تو ذهنش انجام بده..شما فقط با نتیجه گیری مغرضانه و اشتباهت نتیجه بحث های مفید چند نفر و در کمتر از چند ثانیه به فنا دادی!!!!

شما سعی کن ب اعصابت مسلط باشی و درست بحرفی

بحثای مفید :ws28:

احساس میکنم با ی عده عقده ای طرفم ! ی چن خط نتیجه گیری اونم از حرفای خودتون اینهمه تیکه طعنه نداشت واقعا !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...