رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

شما سعی کن ب اعصابت مسلط باشی و درست بحرفی

بحثای مفید :ws28:

احساس میکنم با ی عده عقده ای طرفم ! ی چن خط نتیجه گیری اونم از حرفای خودتون اینهمه تیکه طعنه نداشت واقعا !

از همه دوستانی که ممکنه این پست من و بخونن و فکر کنن که واقعا حقش بوده جواب فردی مثه تورو ندم متأسفم اما تجربه ثابت کرده به اندازه شعور هرکس باهاش برخورد کنم!!

1)من اگر خوبم اگر بد تو برو خود را باش هرکسی ان درود عاقبت کار که کشت

2)از قدیم گفتن تحصیلات واسه کسی شعور نمیاره شما جزء تحصیل کرده های بی.... هستی!!!!

3)اگه شما احساس میکنی با یه عده عقده ای طرفی ، من یقین دارم با یه ابله طرفم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از همه دوستانی که ممکنه این پست من و بخونن و فکر کنن که واقعا حقش بوده جواب فردی مثه تورو ندم متأسفم اما تجربه ثابت کرده به اندازه شعور هرکس باهاش برخورد کنم!!

1)من اگر خوبم اگر بد تو برو خود را باش هرکسی ان درود عاقبت کار که کشت

2)از قدیم گفتن تحصیلات واسه کسی شعور نمیاره شما جزء تحصیل کرده های بی.... هستی!!!!

3)اگه شما احساس میکنی با یه عده عقده ای طرفی ، من یقین دارم با یه ابله طرفم

منم شعورتو دیدم ک این جوابو دادم :there:

لینک به دیدگاه
منم شعورتو دیدم ک این جوابو دادم :there:

شما اگه عادت داشتی از نعماتی که خدا بهت داده استفاده کنی سعی میکردی بیشتر چشات و ببندی و از مغزت استفاده کنی...کاربرد مغز بیشتر از چشمه..نزار آکبند بمونه..حیفه به خدا!!!

لینک به دیدگاه
شما اگه عادت داشتی از نعماتی که خدا بهت داده استفاده کنی سعی میکردی بیشتر چشات و ببندی و از مغرت استفاده کنی...کاربرد مغز بیشتر از چشمه..نزار آکبند بمونه..حیفه به خدا!!!

با چن تا ارسال اینو فهمیدی ؟؟

من هیزم تری ب تو فروختم احیانا یا کلا با همه برخوردت اینجوریه ؟

لینک به دیدگاه
شما لازم نیس نظرات دیگران و به اشتباه جمع بندی کنی!!!هرکسی مایل باشه میتونه بیاد تمام پست هارو بخونه و جمع بندی و تو ذهنش انجام بده..شما فقط با نتیجه گیری مغرضانه و اشتباهت نتیجه بحث های مفید چند نفر و در کمتر از چند ثانیه به فنا دادی!!!!

اولا خواهش میکنم یکم آروم تر و اینقدر هیستریک پست ندین و بحث رو متشنج نکنین:icon_gol:

دوما ایشون واسه خودشون و من نتیجه گیری کردن از طرف سازمان ملل که حرف نزده شما اینقدر عصبانی میشی:ws52:

لینک به دیدگاه

به خاطر نوع برخورد شما و استارتر تاپیک من نمیخواستم دیگه در این تاپیک ، پستی ارسال کنم ولی خب . . . وقتی شما اصرار دارین ، نتایجتون به دور از هرگونه غرض ورزی هست مجبور شدم چند خط جواب بدم.

ازدواج در ایران یک امر شومه ک درصد موفقیتش 1 به صده

شما با استناد به کدوم آمار ، از کابرای چند صفحه ی قبل ، به این امار مهم دست پیدا کردین و تونستین درصد گیری کنین!!؟ در این چند صفحه ، کدوم یک از دوستان ، آماری در رابطه با این نتیجه گیری داد!؟

خوانندگان محترم تا جایی ک امکان داره از این امر جدا اجتناب کنید روابط آزاد بدون قید و بند از ازدواج بهتره

روابط بی قید و بند!!؟

چند تا سوال :

اولا که کجای این تاپیک گفته شده و تاکید شده که جدا ازدواج نکنید!!؟ جالب اینجاست که اول تاپیک هم گفته شد که هرکسی نظر خودش رو داره و دلیل نمیشه که چون شما به ازدواج معتقد هستید ، سعی کنید این عقیده رو به دیگران تحمیل کنید و در رابطه با نظرات مخالف ، اینطوری نتیجه گیری کنید!!

در ثانی :

قید و بند از نظر شما یعنی چی!!؟ یعنی اینکه حتما باید سلاح و تهدیدی به اسم مهریه وجوود داشته باشه که زن و شوهر رو مجبور به پایبندی به این روابط بکنه!!؟ یا حتما باید خطبه ای خونده بشه که با استناد به اون ، رابطه ی جنسی برقرار بشه!!؟ و مهم ترین سوال :

آیا قید و بند روابط هر شخصی رو شما تشخیص میدین که فکر میکنید این نوع روابط بدون قید و بند هست!!؟

ازدواج خانومارو محدود میکنه و ب جز اختیارات اولیه هر انسان هیچ اختیاری از خودشون ندارن

در این مورد که مفصل با شما صحبت کردم . .. گفتم همونطور که میدونید ، دادگاه در هر زمینه ای رای رو به شوهر میده و زن ، در صورتی که شوهرش اجازه نده ، هیچ حقی نخواهد داشت.

حالا شما اگه اصرار دارید این قانون اشتباه هست . . . من دیگه نمیتونم کار خاصی بکنم. این تفکر شماست و بر خلاف شما ، من به اون احترام میذارم.

مهریه ی زیاد پشتوانه ی محکمیه واسه خانوما پس خانومی ک مهریش زیاده ی عمر خوشبخته

اتفاقا این نتیجه گیری رو دوست شما انجام داد!!

از اون بپرسید دلیل این حرف ، چی بوده! ;)

لینک به دیدگاه
دختر هیچ حق قانونی نداره..

بله ، طرف اگر آدم حسابی باشه نیازی نیست بریم سراغ قانون ولی اگر نبود چی؟؟ وقتی پای قانون پیش بیاد من هیچ حقی تو دادگاه جز مهریه ندارم تازه اونم اگر تمکین کرده باشم

واقعا همه این ملت فرهیخته هستن؟؟

حق تمکین

مهم ترین نکته اینجاست

زن باید تمکین کنه

یعنی جلو مرد زانو بزنه

اجازه بده مرد هرگونه که عشقش کشید از زن سواستفاده ج کنه

هرموقع مرد دلش خواست زن نباید نه بگه

زن غیربله گفتن حرفی نباید بگه

این تمکین رو هنوز خیلی از دختر خانوما معنیشو نمیدونن

لینک به دیدگاه
اولا خواهش میکنم یکم آروم تر و اینقدر هیستریک پست ندین و بحث رو متشنج نکنین:icon_gol:

دوما ایشون واسه خودشون و من نتیجه گیری کردن از طرف سازمان ملل که حرف نزده شما اینقدر عصبانی میشی:ws52:

ببین اقای حامد من توی هیچ پستی به شما یا کسایی که با حرفام مخالف بودن هیچ توهینی نکردم..فقط نظر دادم..این روش خیلی زشته که بیای و نظرات دیگران به صورت بر عکس و وارونه جلوه بدی و نزاری بحث مسیر خودش و طی کنه..اینجا کسی نمیخواد کسی و توجیه کنه..هرکی نظرش و میده..شاید نظرات شما توی ناخودآگاه ذهن من تأثیر بزاره و باعث بشه نظرم عوض شه ام وقتی یه نفر میاد و نظرات و با بار منفی القا میده هیچوخ این اتفاق نمیافته..کسی از روابط ازاد و بی مرز حرف نزده..کسی امار ارائه نداده..منم بخوام نظرات شما رو جمع بندی کنم میتونم به گونه ای جمع بندی کنم که تأثیر مثبت داشته باشه میتونم کاری کنم که بی نهایت تأثیر منفی داشته باشه..توهین و هم ایشون شروع کردن و نه من!

لینک به دیدگاه

من از شیما خواهش کردم یک نتیجه گیری واسم بکنه از پست های دوستان و شیما هم این کار رو کرد:w16: و من ازش خیلی ممنونم:icon_gol: نتیجه گیری که احتیاج به دفاع نداره یه برداشت شخصیه ، شما میتونین بگین این نتیجه گیری رو قبول نداری:w16: خوشحال میشم نتیجه گیری شما و همه دوستان رو هم از تایپیک بدونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
حق تمکین

مهم ترین نکته اینجاست

زن باید تمکین کنه

یعنی جلو مرد زانو بزنه

اجازه بده مرد هرگونه که عشقش کشید از زن سواستفاده ج کنه

هرموقع مرد دلش خواست زن نباید نه بگه

زن غیربله گفتن حرفی نباید بگه

این تمکین رو هنوز خیلی از دختر خانوما معنیشو نمیدونن

دقیقا نمیدونن چیه

تمکين در اصطلاح فقهي به معناي اطاعت زن از شوهر در اموري که شرعا واجب مي باشد است . در اين امور در صورت امکان و توانائي بايد کاملا در اختيار شوهر باشد.

اموري که زن بايد شرعا از شوهر تمکين نمايد ، عبارت اند از:

1- زن بدون اذن شوهر از منزل خارج نشود ( به نظر آيت الله سيستاني و آيت الله فاضل در مواردي که ضرورت ايجاب کند مانند آن که ماندن در منزل حرجي باشد يا براي طبابت نياز به بيرون رفتن داشته باشد، مي تواند بدون اذن شوهرخارج شود) بنابراين اگر بدون رضايت شوهرش از خانه بيرون رود ، ناشزه خواهد بود پس نفقه به او تعلق نمیگیرد ، مگر در مواردي که استثنا شده است.

2- خود را براي هر لذتي که شوهر مي خواهد ، در اختيار او قرار دهد.

3- بدون عذر شرعي - مثل ايام عادت ماهيانه و يا در صورتي که براي زن ضرر مهم داشته باشد- از نزديکي کردن شوهر ممانعت نکند.البته مقصود نزديکي از راه معمول مي باشد، اما نزديکي از راه غير معمول بر زن واجب نيست. به فتواي برخي از فقها، در صورت عدم رضايت زن، حرام مي باشد . اصطلاح تمکين اين مورد را شامل نمي شود.

4- از چيزهايي که موجب نفرت شوهر باشد ،خودداري کند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این وسط حق و حقوق زن چیه؟؟ خدا میدونه!!! زن مهریه رو میذاره اجرا و به قول استارتر مرد رو یه عمر میندازه زندان و بدبخت میکنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من از شیما خواهش کردم یک نتیجه گیری واسم بکنه از پست های دوستان و شیما هم این کار رو کرد:w16: و من ازش خیلی ممنونم:icon_gol: نتیجه گیری که احتیاج به دفاع نداره یه برداشت شخصیه ، شما میتونین بگین این نتیجه گیری رو قبول نداری:w16: خوشحال میشم نتیجه گیری شما و همه دوستان رو هم از تایپیک بدونم:icon_gol:

دقیقا مشکل اینجاست که شما از ایشون میخوای برای شما نتیجه گیری کنه باید فقط به شما نتیجه گیری و ابلاغ کنه..تاپیک مثه پارکینگ خونه یه فضای مشاع محسوب میشه..نباید توی این فضای مشاع چیزای شخصی گذاشت..ضمن اینکه لحن ایشون به اندازه کافی گویا هست.نیازی به دفاع نیس...

لینک به دیدگاه
ببین اقای حامد من توی هیچ پستی به شما یا کسایی که با حرفام مخالف بودن هیچ توهینی نکردم..فقط نظر دادم..این روش خیلی زشته که بیای و نظرات دیگران به صورت بر عکس و وارونه جلوه بدی و نزاری بحث مسیر خودش و طی کنه..اینجا کسی نمیخواد کسی و توجیه کنه..هرکی نظرش و میده..شاید نظرات شما توی ناخودآگاه ذهن من تأثیر بزاره و باعث بشه نظرم عوض شه ام وقتی یه نفر میاد و نظرات و با بار منفی القا میده هیچوخ این اتفاق نمیافته..کسی از روابط ازاد و بی مرز حرف نزده..کسی امار ارائه نداده..منم بخوام نظرات شما رو جمع بندی کنم میتونم به گونه ای جمع بندی کنم که تأثیر مثبت داشته باشه میتونم کاری کنم که بی نهایت تأثیر منفی داشته باشه..توهین و هم ایشون شروع کردن و نه من!

خوب شما همین پستت رو با اون پست صفحه قبلت مقایسه بکن

علامت سئوال و تعجب پی در پی، هرچند شما میگید علامت تعجب اسمش روشه ولی مشخصه آدم تو چه شرایطی و وقتی با چه لهنی حرف میزنه ازش استفاده میکنه

بحث وقتی عصبی بشه به ضرر همست ، کسی دوست نداره توهین بشنوه پس بهتره با آرامش و دوستانه بحث بکنیم ، همین ببین آقای حامد که گفتی از 100 تا فحش بدتره:ws3:

اینم گفتم که شیما برداشت شخصیشو گفت همه آزادن این کار رو بکنن:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دقیقا مشکل اینجاست که شما از ایشون میخوای برای شما نتیجه گیری کنه باید فقط به شما نتیجه گیری و ابلاغ کنه..تاپیک مثه پارکینگ خونه یه فضای مشاع محسوب میشه..نباید توی این فضای مشاع چیزای شخصی گذاشت..ضمن اینکه لحن ایشون به اندازه کافی گویا هست.نیازی به دفاع نیس...

خوب من از شمام میخوام:w16:

این بحث فضای مشاع هم خیلی حقوقی شد من سر در نمیارم:ws3: ولی فکر نکنم تو قوانین باشه ، راجع به موضوع تایپیک بود و اسپم حساب نمیشه:ws52:

لینک به دیدگاه
دقیقا نمیدونن چیه

تمکين در اصطلاح فقهي به معناي اطاعت زن از شوهر در اموري که شرعا واجب مي باشد است . در اين امور در صورت امکان و توانائي بايد کاملا در اختيار شوهر باشد.

اموري که زن بايد شرعا از شوهر تمکين نمايد ، عبارت اند از:

1- زن بدون اذن شوهر از منزل خارج نشود ( به نظر آيت الله سيستاني و آيت الله فاضل در مواردي که ضرورت ايجاب کند مانند آن که ماندن در منزل حرجي باشد يا براي طبابت نياز به بيرون رفتن داشته باشد، مي تواند بدون اذن شوهرخارج شود) بنابراين اگر بدون رضايت شوهرش از خانه بيرون رود ، ناشزه خواهد بود پس نفقه به او تعلق نمیگیرد ، مگر در مواردي که استثنا شده است.

2- خود را براي هر لذتي که شوهر مي خواهد ، در اختيار او قرار دهد.

3- بدون عذر شرعي - مثل ايام عادت ماهيانه و يا در صورتي که براي زن ضرر مهم داشته باشد- از نزديکي کردن شوهر ممانعت نکند.البته مقصود نزديکي از راه معمول مي باشد، اما نزديکي از راه غير معمول بر زن واجب نيست. به فتواي برخي از فقها، در صورت عدم رضايت زن، حرام مي باشد . اصطلاح تمکين اين مورد را شامل نمي شود.

4- از چيزهايي که موجب نفرت شوهر باشد ،خودداري کند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این وسط حق و حقوق زن چیه؟؟ خدا میدونه!!! زن مهریه رو میذاره اجرا و به قول استارتر مرد رو یه عمر میندازه زندان و بدبخت میکنه:banel_smiley_4:

خب ببین یه صورت قانون و فقه است و یکی هم صورت اجرایی ان

این قوانین وختی میره برا اجرا خیلی پیچیدگیا ایجاد می کنه

و یه زن خیلی سخت میتونه ثابت کنه که حق با اونه

لینک به دیدگاه
خوب شما همین پستت رو با اون پست صفحه قبلت مقایسه بکن

علامت سئوال و تعجب پی در پی، هرچند شما میگید علامت سئوال اسمش روشه ولی مشخصه آدم تو چه شرایطی و وقتی با چه لهنی حرف میزنه ازش استفاده میکنه

بحث وقتی عصبی بشه به ضرر همست ، کسی دوست نداره توهین بشنوه پس بهتره با آرامش و دوستانه بحث بکنیم ، همین ببین آقای حامد که گفتی از 100 تا فحش بدتره:ws3:

اینم گفتم که شیما برداشت شخصیشو گفت همه آزادن این کار رو بکنن:icon_gol:

ببین اقای حامد این که برداشت شما از نوشته ی من چطوریه واقعا جریانی که سهم من توش کمتر از 5% .

علامت سوال نه علامت تعجب..من عادت دارم علامت تعجب استفاده کنم میتونی چک کنی...توی همهی پست هام نه این تاپیک همه ی تاپیک ها اینطوریه!!!نمیتونم با توجه به اینکه هرکسی چه برداشتی داره طرز نوشتارم عوض کنم...منم از نوع نگارش شما میتونم برداشت کنم عصبی هستی..دلیل نمیشه که!!

اگه عصبی بودن لحن من انقد واضحه چطور طعنه ها و لحن تمسخر آمیز ایشون و نمیبینید؟؟!؟!؟این خودش جز جانب داری تعبیر میشه؟!؟!؟!

ایشون بازهم حق ندارن نتیچه گیری فردیشون و به اشتراک بزارن...چون همونطور که دیدید اولین نفری که دید چه واکنشی نشون داد..اگه قراره ما اینجا هی وقت بزاریم تایپ کنیم بعد یکی بیاد تو 3 ثانیه نتیچه گیریش و بزاره که نمیشه!!!اگه مایلید منم میتونم خوب نتیجه ای از حرفای شما و ایشون ارائه بدم اما بعید میدونم به صلاح ادامه بحث باشه و بزاره کسی نتیجه ای هم بگیره

ضمن اینکه ایشون نتیجه گیریش هم بر اساس بحث ها نبود و فقط یه سری مسائلی و طرح کرد که حاشیه سازه و باعث میشه همه در برابرش گارد بگیرن!!مثه : روابط ازاد و بی قید و بند!!!!ازدواج شومه!!!!!!!

معمولا در نتیجه گیری کسی نظرات شخصیش و قاطی نمیکنه بلکه محتوا رو خلاصه و موجز میکنه!!!این قانون نتیجه گیریه!!!!!...

لینک به دیدگاه
ببین اقای حامد این که برداشت شما از نوشته ی من چطوریه واقعا جریانی که سهم من توش کمتر از 5% .

علامت سوال نه علامت تعجب..من عادت دارم علامت تعجب استفاده کنم میتونی چک کنی...توی همهی پست هام نه این تاپیک همه ی تاپیک ها اینطوریه!!!نمیتونم با توجه به اینکه هرکسی چه برداشتی داره طرز نوشتارم عوض کنم...منم از نوع نگارش شما میتونم برداشت کنم عصبی هستی..دلیل نمیشه که!!

اگه عصبی بودن لحن من انقد واضحه چطور طعنه ها و لحن تمسخر آمیز ایشون و نمیبینید؟؟!؟!؟این خودش جز جانب داری تعبیر میشه؟!؟!؟!

ایشون بازهم حق ندارن نتیچه گیری فردیشون و به اشتراک بزارن...چون همونطور که دیدید اولین نفری که دید چه واکنشی نشون داد..اگه قراره ما اینجا هی وقت بزاریم تایپ کنیم بعد یکی بیاد تو 3 ثانیه نتیچه گیریش و بزاره که نمیشه!!!اگه مایلید منم میتونم خوب نتیجه ای از حرفای شما و ایشون ارائه بدم اما بعید میدونم به صلاح ادامه بحث باشه و بزاره کسی نتیجه ای هم بگیره

ضمن اینکه ایشون نتیجه گیریش هم بر اساس بحث ها نبود و فقط یه سری مسائلی و طرح کرد که حاشیه سازه و باعث میشه همه در برابرش گارد بگیرن!!مثه : روابط ازاد و بی قید و بند!!!!ازدواج شومه!!!!!!!

معمولا در نتیجه گیری کسی نظرات شخصیش و قاطی نمیکنه بلکه محتوا رو خلاصه و موجز میکنه!!!این قانون نتیجه گیریه!!!!!...

اگه همیشه تایپتون اینجوریه به نظر من درست نیست و خیلی میتونه سوء تفاهم ایجاد کنه

من 7 ساله نتم و فقط آدمای عصبانی رو دیدم اینجوری تایپ میکنن

پس شیما هم حق داره در مقابل کسی که عصبانیه گارد بگیره ، خوب منم اگه به خاطر یه پست معمولی اینجوری باهام حرف میزدن عصبانی میشدم. همونطور که شما حق داری نتیجه گیریتو به اشتراک بزاری شیما هم این حقو داره ؛ ما اینجا داریم تمرین آزادی بیان میکنیم :w16: کسی نمیتونه مانع از اظهار نظر دیگری بشه ، کسی که قبول نداره میتونه بگه من این نتیجه گیری رو قبول ندارم

وقتی نتیجه گیری شخصیه چطور نظر شخصیشو قاطی نکنه؟:ws3:

لینک به دیدگاه
خوب در این شرایط مامانه مهریشو میزاره اجرا و باباهه هم قیافه روشنفکرانه میگیره باز و میگه: عزیزم اصلا چه کاریه به همون زندگیه قبلیت ادامه بده

اوقت الان این زندگی مشترک ؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...