رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

شما سعی کن ب اعصابت مسلط باشی و درست بحرفی

بحثای مفید :ws28:

احساس میکنم با ی عده عقده ای طرفم ! ی چن خط نتیجه گیری اونم از حرفای خودتون اینهمه تیکه طعنه نداشت واقعا !

نتیجه گیری از تمام پست های شیما

ازدواج کنید با عقل بسته ازدواج خیلی خوبه (چون من رویایی فکر می کنم به دور از واقعیات و قانون)

امام حسن عگسری فرمودند سعی کنید کسی که برای خودش شخصیت قائل نیست از شرش در امان بمونید:ws37:

شیما جون چند سالته؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نتیجه گیری از تمام پست های شیما

ازدواج کنید با عقل بسته ازدواج خیلی خوبه (چون من رویایی فکر می کنم به دور از واقعیات و قانون)

امام حسن عگسری فرمودند سعی کنید کسی که برای خودش شخصیت قائل نیست از شرش در امان بمونید:ws37:

شیما جون چند سالته؟

ب احترام حامد ک ازم خواست تو تایپیکش این بحثا پیش نیاد نمیخواستم جواب کسیو بدم

ولی داداش شرمنده نذاشتن

عزیزم شما همه پستای منو خوندی ؟

من کجا اینی ک گفتیو گفتم ؟ پستمو ک این مفهومو میرسوند واسم بزار همین الان

اگه نتونستی ثابت کنی منتظر معذرت خواهیت هستم ...

لینک به دیدگاه

بیخیال شیما:ws3::icon_gol:

یه نتیجه گیری کرده واسه خودش دیگه ، بذار هرکسی هرجوری میخواد برداشت بکنه :w16: جانی دپ یه نتیجه گیری هم واسه من بزار بی زحمت :ws52: خیلی زیبا این کار رو میکنی:ws3: بزار شاد شیم:ws3:

لینک به دیدگاه

آخه مطمئنم ارسالای منو نخونده

مشکل جامعه ما همینه

همیشه میخواسم جلوی هم واستادیم

با همه چی مخالفت کنیم

بگیم در حق ما ظلم شده اختیارامونو ازمون گرفتن

خب آخه آدم حسابی اگه کسی آزادی و اختیارتو گرفته خودتم مقصری

اگه تو مثه غلام حلقه ب گوش هرچی بهت بگن سرتو بندازی پایین بگی چشم معلومه آزادیو اختیار نداری

حالا میخواد اون پدرت باشه شوهرت باشه یا قانون و حاکماش

داره با من بحث میکنه ک قانون این حقو ب مردا داده خب تو نزار این قانونو روت اجرا کنن

قانونو ک فعلا نمیشه عوض کرد

چشم من دیگه بحث نمیکنم ولی منتظر معذرت خواهی هستم

چون اگه از اول بخونی دوستان ب اندازه کافی توهین کردن و سعی کردن ک بگن نمیفهمم

-----

شاد شدنو موافقم :ws3:

لینک به دیدگاه

اشکال نداره آجی:w16: تو این مملکت هر کسی مخالفه نظر حرف بزنه یعنی نمفهمه:w16: یا میگن سن و سالت کوچوله ، یا میگن یه چیزی یه جا خوندی ، یا میگن بدونه مدرک حرف میزنی یا ... خلاصه تو نمیفهمی منم که میفهمم :sigh:

هممون اینجورییما ، ولی خوب شدت و ضعف داره

کلاً از این پس به جای واژه مخالف باید نفهم استفاده بشه:ws3:

لینک به دیدگاه
ب احترام حامد ک ازم خواست تو تایپیکش این بحثا پیش نیاد نمیخواستم جواب کسیو بدم

ولی داداش شرمنده نذاشتن

عزیزم شما همه پستای منو خوندی ؟

من کجا اینی ک گفتیو گفتم ؟ پستمو ک این مفهومو میرسوند واسم بزار همین الان

اگه نتونستی ثابت کنی منتظر معذرت خواهیت هستم ...

از توهین اولین پستت تو همین تاپیک که بگذریم میرسیم به این پست ها

نمیدونم چرا اینایی ک شما میگینو من خیلی کم دیدم

مامان خودم حتی واسه مسافرتاشم از بابا اجازه نمیگیره

تا حالا شده رفتن جایی بعد ک دیر کرد زنگیدیم گفت شام بگِرین من رفتم شمال فردا میام :ws28:

وقتی ی دختر انقد قدرت نداشته باشه و شوهرش هر چی بهش بگه , بگه چشم مسلما تو خونه ی پدرشم وضعش همین بوده ... ربطی ب ازدواج نداره قبل ازدواج اختیارش کامل دست پدرشه بدشم دست شوهرش

پس اینجوری ک شما میگین باشه کلا تو ایران دخترا زندگیشون از بدو تولد خیلی پسته !

خب با شناختی ک از پدرم دارم مطمئنم این شرایط پیش نمیاد

ولی قاضی خب معلومه ک حقو ب بابام میده

چون این حق طبیعیشه

هر کسیم طرفشو بهتر میشناسه و با توجه ب شناختی ک ازش داره رفتار میکنه

من حرفم این بود ک بعد از ازدواج لزوما همه ی اختیارات زن محدود نمیشه ب اجازه همسر !

اگرم همچین اتفاقی بیفته از طرز تفکر و ضعیف دونستن خود خانومه

اگه من خودمو یک انسان عاقل و بالغ بدونم واسه تصمیمایی ک میخوام بگیرم و کارایی ک انجام بدم از همسرم مشاوره میگیرم نه اینکه منتظر باشم اون بهم اجازه بده من پامو از خونه بیرون بزارم یا نه

:jawdrop:

QUOTE=::: شیـــما :::;445088]نوع رفتار منظورم این نبود ک کاریو ک میخوادو ب خاطر همسرش انجام نده ... ینی از ی طریق دیگه کارشو پیش ببره تا مشکلیم پیش نیاد

شما اگه اصرار دارین ازدواج محدودیت میاره واسه خانوما ازدواج نکنین

البته بعضی محدودیتا واقعا لازمه .... دلیلی نداره دختری ک نامزد داره یا شوهر داره جوری رفتار کنه یا جاهایی بره ک امکان داره نسبت ب خونه و زندگیش بی تفاوت و سرد بشه

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آخه مطمئنم ارسالای منو نخونده

مشکل جامعه ما همینه

همیشه میخواسم جلوی هم واستادیم

با همه چی مخالفت کنیم

بگیم در حق ما ظلم شده اختیارامونو ازمون گرفتن

خب آخه آدم حسابی اگه کسی آزادی و اختیارتو گرفته خودتم مقصری

اگه تو مثه غلام حلقه ب گوش هرچی بهت بگن سرتو بندازی پایین بگی چشم معلومه آزادیو اختیار نداری

حالا میخواد اون پدرت باشه شوهرت باشه یا قانون و حاکماش

داره با من بحث میکنه ک قانون این حقو ب مردا داده خب تو نزار این قانونو روت اجرا کنن

قانونو ک فعلا نمیشه عوض کرد

چشم من دیگه بحث نمیکنم ولی منتظر معذرت خواهی هستم

-----

شاد شدنو موافقم :ws3:

شما که انقدر زرنگ هستید قوانین دور می زنید از این زرنگیاتون به بقیه هم یاد بدید:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بیخیال شیما:ws3::icon_gol:

یه نتیجه گیری کرده واسه خودش دیگه ، بذار هرکسی هرجوری میخواد برداشت بکنه :w16: جانی دپ یه نتیجه گیری هم واسه من بزار بی زحمت :ws52: خیلی زیبا این کار رو میکنی:ws3: بزار شاد شیم:ws3:

نتیجه گیری پست های شما از همون پست اولت مشخصه

لینک به دیدگاه

خب برداشتت چجوری بود ک ب این رسیدی ؟ دونه دونه توضیح بده شاید تو وجود ناخودآگاهم ب اینا ک گفتی معنقدمو خبر ندارم

همه ی ارسالای منو برداشتی نقل قول کردی ی شکلکم انداختی تهش.. این ک نشد جواب من

لینک به دیدگاه
از توهین اولین پستت تو همین تاپیک که بگذریم میرسیم به این پست ها

:jawdrop:

QUOTE=::: شیـــما :::;445088]نوع رفتار منظورم این نبود ک کاریو ک میخوادو ب خاطر همسرش انجام نده ... ینی از ی طریق دیگه کارشو پیش ببره تا مشکلیم پیش نیاد

شما اگه اصرار دارین ازدواج محدودیت میاره واسه خانوما ازدواج نکنین

البته بعضی محدودیتا واقعا لازمه .... دلیلی نداره دختری ک نامزد داره یا شوهر داره جوری رفتار کنه یا جاهایی بره ک امکان داره نسبت ب خونه و زندگیش بی تفاوت و سرد بشه

:shame:

الان چیو میخوای ثابت بکنی؟ شما درست میگین؟ خوب باشه شما درست میگین منو شیما اشتپ

این بحثو دیشب کردیم تموم شد دیگه بیخیال :hanghead:

لینک به دیدگاه
خب برداشتت چجوری بود ک ب این رسیدی ؟ دونه دونه توضیح بده شاید تو وجود ناخودآگاهم ب اینا ک گفتی معنقدمو خبر ندارم

همه ی ارسالای منو برداشتی نقل قول کردی ی شکلکم انداختی تهش.. این ک نشد جواب من

خوب بقیه جواب داده بودن

بعد به قول خودت یه نتیجه گیری کردم از حرفای خودت اینهمه تیکه و طعنه نداشت احساس می کنم با یه آدم عقده ای بحث می کنم

از این حرفا بگذریم میرسیم به توضیح دونه دونه

پست اول مادرتون دارین مثال می زنین که اینجوریه اونجوریه بابام اینجوریه اونجوریه که دفاع از

ازدواج یعنی خوبه همون رویایی بودن البته جواب دقیق حسین داد

پست دوم که تاکید به ازدواج با مغز بسته چون زن مقصر نشون داده شده نه قانون

پست سوم هم مربوط به حدیثی بود که آوردم چون برای عقل خودت ارزش قائل نشدی

لینک به دیدگاه

:shame:

الان چیو میخوای ثابت بکنی؟ شما درست میگین؟ خوب باشه شما درست میگین منو شیما اشتپ

این بحثو دیشب کردیم تموم شد دیگه بیخیال :hanghead:

الان با گفتن این حرف شما فردا قوانین ایران عوض خواهدشد ما هم شاد و خوشحال میشیم:ws37:

لینک به دیدگاه
خوب بقیه جواب داده بودن

بعد به قول خودت یه نتیجه گیری کردم از حرفای خودت اینهمه تیکه و طعنه نداشت احساس می کنم با یه آدم عقده ای بحث می کنم

از این حرفا بگذریم میرسیم به توضیح دونه دونه

پست اول مادرتون دارین مثال می زنین که اینجوریه اونجوریه بابام اینجوریه اونجوریه که دفاع از

ازدواج یعنی خوبه همون رویایی بودن البته جواب دقیق حسین داد

پست دوم که تاکید به ازدواج با مغز بسته چون زن مقصر نشون داده شده نه قانون

پست سوم هم مربوط به حدیثی بود که آوردم چون برای عقل خودت ارزش قائل نشدی

جواب این ارسالتو نمیدم چون انقد فکراتون بسته ست ک ب قول خودتون نمیفهمین

فکر نکن الان خیلی زرنگی ک مقابله ب مثل کردی چون بقیه گفتن نتیجه گیریم مغرضانه بود تو ام ی نتیجه گیری مغرضانه بکنیو حرف خودمو بیای ب خودم بگی و شدی ملوان زبل

نت واقعا واسه خالی کردن عقده های درونی فضای مناسبیه تو جامعه ک نمیتونید از حقتون دفاع کنید اینجا هارت و هورت کنید اقلا قانون و واقعیات جامعه ک عوض نمیشه شما خالی بشین

تو ام تو این جامعه رشد کردی همیچین چیزایی ازت بعید نیست

اگه خواستی جوابمو بدی پیغام عمومی و خصوصی هست تو این تایپیک دیگه بسه این بحثا .. اینم ی خواهشه میتونی قبول کنی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

الان با گفتن این حرف شما فردا قوانین ایران عوض خواهدشد ما هم شاد و خوشحال میشیم:ws37:

منظورتو واضح تر بگو من نگرفتم :ws52: چرا اینقدر با لفافه حرف میزنی دوست عزیز بریز بیرون هرچی تو دلته:ws3:

تا جایی که من میدونم من مقام اوزما (!) نیستم که با حرفم قوانین عوض کنم:ws28::ws3:

لینک به دیدگاه
جواب این ارسالتو نمیدم چون انقد فکراتون بسته ست ک ب قول خودتون نمیفهمین

فکر نکن الان خیلی زرنگی ک مقابله ب مثل کردی چون بقیه گفتن نتیجه گیریم مغرضانه بود تو ام ی نتیجه گیری مغرضانه بکنیو حرف خودمو بیای ب خودم بگی و شدی ملوان زبل

نت واقعا واسه خالی کردن عقده های درونی فضای مناسبیه تو جامعه ک نمیتونید از حقتون دفاع کنید اینجا هارت و هورت کنید اقلا قانون و واقعیات جامعه ک عوض نمیشه شما خالی بشین

تو ام تو این جامعه رشد کردی همیچین چیزایی ازت بعید نیست

اگه خواستی جوابمو بدی پیغام عمومی و خصوصی هست تو این تایپیک دیگه بسه این بحثا .. اینم ی خواهشه میتونی قبول کنی :icon_gol:

خانوم شیما حواست باشه وقتی توهین میکنی باید انتظار توهین داشته باشی!!!

خیلی خوبی به این مسأله واقف باشی توهین خیلی راحته پس سعی کن توهین نکنی تا توهین نشوی!!!

لینک به دیدگاه
اشکال نداره آجی:w16: تو این مملکت هر کسی مخالفه نظر حرف بزنه یعنی نمفهمه:w16: یا میگن سن و سالت کوچوله ، یا میگن یه چیزی یه جا خوندی ، یا میگن بدونه مدرک حرف میزنی یا ... خلاصه تو نمیفهمی منم که میفهمم :sigh:

هممون اینجورییما ، ولی خوب شدت و ضعف داره

کلاً از این پس به جای واژه مخالف باید نفهم استفاده بشه:ws3:

قصد نداشتم دیگه هیچ وقت جوابتو بدم ولی اینو باید بگم:

تو نبودی به خاطر اینکه حرفم مخالف حرفای تو بود و تو نتوستی جوابمو بدی به اون مردک تشبیهم کردی؟؟

وقتی آمار میدی باید مدرک بیاری...

واقعا ادب خودت رو میرسونی

لینک به دیدگاه
قصد نداشتم دیگه هیچ وقت جوابتو بدم ولی اینو باید بگم:

تو نبودی به خاطر اینکه حرفم مخالف حرفای تو بود و تو نتوستی جوابمو بدی به اون مردک تشبیهم کردی؟؟

وقتی آمار میدی باید مدرک بیاری...

واقعا ادب خودت رو میرسونی

من همونجا هم گفتم طرز بحث کردن و پیچوندنه بحثت شبیه احمدی نژاد نه خودت و قیافت و اخلاقت؛ این توهین نیست و الانم میگم چون واقعا اونجوریه

مغلطه نفرمایید منظور من از اون حرف کاملا مشخص بود (این هم یک نمونش)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...