رفتن به مطلب

زن کوچه یا زن ماهواره؟ فرقش چیست؟

Matin H-d

ارسال های توصیه شده

بسر عموم دبيره .... ديروز يه جايي سر حرف ماهواره شد ميكفت همين هفته بيش دوتا بجه را توي دستشويي ها كرفته بودند كه ....

خلا صه ماجرا اينكه ميكفتند ما توي ماهواره دييديم ...

وقتي يه نوجوون بالغ ميشه غرايض يه يه دفه و به صورت طوفاني فعال ميشن توي اين سن اكه محيط سالم نباشه و كنترل نشن از همون اول به بيراهه ميرن و عاقبتش كاملا مشخصه

حرف شما كاملا درسته چون توي ماهواره روشهاي درست هم نشون نميدن حتي يه روانشناس ميگفت فيلم هايي كه زن و شوهر با هم ميبينند باعث دلسرديشون از هم ميشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بسر عموم دبيره .... ديروز يه جايي سر حرف ماهواره شد ميكفت همين هفته بيش دوتا بجه را توي دستشويي ها كرفته بودند كه ....

خلا صه ماجرا اينكه ميكفتند ما توي ماهواره دييديم ...

وقتي يه نوجوون بالغ ميشه غرايض يه يه دفه و به صورت طوفاني فعال ميشن توي اين سن اكه محيط سالم نباشه و كنترل نشن از همون اول به بيراهه ميرن و عاقبتش كاملا مشخصه

من موافق نیستم با نظر شما... نوجوون رو نمیشه کنترل کرد ببخشید که با این لحن حرف می زنم اما تو دبیرستانهای ایران همه میرن به سمت همجنس بازی دلیلشم اینه که رابطه ی آزاد با جنس مخالفشون وجود نداره...نمیشه که غریضه رو تو اون سن کشت چون اونوقت عوارض بدتری داره باید این مسائل تو جامعه ی ما حل بشه و بهش به چشم گناه نگاه نشه تمام این ناهنجاریها از سرکوبه باور کنین...به هر حال به جای حذف ماهواره و پاک کردن صورت مسئله باید به فکر راه حل باشیم...

لینک به دیدگاه
من موافق نیستم با نظر شما... نوجوون رو نمیشه کنترل کرد ببخشید که با این لحن حرف می زنم اما تو دبیرستانهای ایران همه میرن به سمت همجنس بازی دلیلشم اینه که رابطه ی آزاد با جنس مخالفشون وجود نداره...نمیشه که غریضه رو تو اون سن کشت چون اونوقت عوارض بدتری داره باید این مسائل تو جامعه ی ما حل بشه و بهش به چشم گناه نگاه نشه تمام این ناهنجاریها از سرکوبه باور کنین...به هر حال به جای حذف ماهواره و پاک کردن صورت مسئله باید به فکر راه حل باشیم...

البته شما درست ميكين من تا يه مقدار خيلي زيادي موافق حرف شمام اما...

مثلا بنا به شرايط اقليمي ايران نوجون البته بسر توي سن 10 تا 12 سالكي بالغ ميشه

حتما شما موافقين كه راهش اين نيست كه اين نو جون را براي ارضا, غرايضش با يه دختر همسنش قرار بدن تا مشكلي بيش نياد خوب الان غرب با مشكلي كه مواجه فرزندان بدون بدر يا حتي بدون بدر و مادره بر عكس جيزي كه دوستمون كفتن كه جرا توي غرب مردم با اين برنامه ها مشكي ندارن غرب به خاطر همين موضوع كرفتار بحرانه اجتماعيه

اين نوجوون ازدواج هم نمي تونه بكنه جون از نظر جسمي هنوز استخون بندي بدنش هم شكل نكرفته كه بتونه فعاليت اقتصادي بكنه از نظر عقلي اصلا كامل نيست و...

بس به نظر شما راهش جيه اين نوجون اينده اين مملكته بايد جه كارش كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به نظرمن بايد توي يه محيط سالم كنترلش كرد... تا هم شرايط جسمي وهم عقليش به حدي برسه كه بتونه كه ازدواج كنه...

مثال ميزنم به خود من ...

من و همينطور برادرم را بدرم به شدت كنترل ميكردن ببخشيد مجبورم بي برده حرف بزنم اما من تا يه سن بالايي در باره مسايل جنسي هيجي نمي دونستيم بدرم مارا نميذاشتن كه ما با هر كس رفت و اومدكنيم و به شدت كنترل ميشديم البته محدود نمي شديم بهترين دوست ما خود بدرم بودن و ما خيلي از اين قضيه لذت هم ميبرديم بدرم خودش مارا به شدت تشويق به ورزش مي كردن و درس و ورزش همه زندكي و فكر ما را به خودش مشغول ميكرد انرزي بي حد نوجووني و جووني ما توي ورزش مصرف ميشد نه اينكه به وسيله غرايض جنسي دفع بشه نتيجه اش هم اينكه هم من و هم برادرم كلكسيوني ازمقاماي قهرماني را يدك ميكشيم حتي خودمن الان مربي هم هستم هر دومون مهندسيم و به لطف خدا ادماي موفق و سالمي هم هستيم ما هيجكونه انحرافي توي زندكيمون نداشتيم و اينها همش حاصل محيط سالميه كه توش بزرك شديم

بس ميشه نوجون را كنترلش كرد و اسم اين سركوب نيست....

لینک به دیدگاه

به نظر من واقعا این مشکلات ربطی به ماهواره نداره...همون کار ماهواره و اینترنت هم انجام میده پس لابد باید موافق قطع نت توی ایران باشید؟؟؟

اینکه دیدن روابط توی فیلم ها تأثیر داره یا نه و نمیدونم...اما خیلی ها رو دیدم که بعد از رابطه با همسرشون احساس گناه میکنن و فک میکنن کار بدی انجام دادن...حالا حساب کنید اینا میشینن ماهواره هم میبینن..فانتزی س ک س ی هر کردوم چینج میشه و در قالب هم نمیگنجه..بعضی ها ذاتا آدم های سردی هستن خب طرف مقابلشون که تا قبل ازدواج نمیدونسته باید چه گلی به سرش بگیره؟!؟!؟!؟

اما اینکه سریال ها رواج حیانت میکنن و آمار خیانت زیاد شده دلیلش این نیس که تو فیلم ها نشون میدن پس بقیه انجام میدن..بیشترین تأثیری که این فیلم ها داره اینکه کاری که فرد شاید دیرترر انجام بده زودتر انجام میده...هیچ کسی وقتی همه چی روبراهه نمیره دنبال کس دیگه مگه اینکه سیستم عاملش ایراد داشته باشه!!!!!!!

کسی که عشق و س ک س و نیازهاش و جای دیگه جست و جو میکنه اگه بیمار نباشه قطعا یه مشکلی داره!!!و از سر خوشحالی نیس!!

لینک به دیدگاه

اينكه بكين ادما يا به رنك سياهن ويا سفيد كاملا غلطه

97در صد ادما والرهايي از سفيد و سياهن و محيطه كه روشون تاثير ميذاره كه اين خاكستري بيشتر سياه باشه يا سفيد محيط ميتونه اونها را تا مرز سياهي كامل يا سيفيدي كامل بيش ببره

ديدن فيلمهاي ماهواره و به قول شما س ك س ميتونه اين 97در صد را نابود كنه و در نتيجه جامعه را...

كسي كه توي روابطه با همسرش مشكل داره بيماره و بايد مشاوره رواني بشه نه بشينه باي ماهواره

من نفهميدم شما ميكين كسي كه مزاجش سرده بايد همسرش كه كناهي نداره بره يه شريك جنسي ديكه براي خودش بيداكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
به نظرمن بايد توي يه محيط سالم كنترلش كرد... تا هم شرايط جسمي وهم عقليش به حدي برسه كه بتونه كه ازدواج كنه...

مثال ميزنم به خود من ...

من و همينطور برادرم را بدرم به شدت كنترل ميكردن ببخشيد مجبورم بي برده حرف بزنم اما من تا يه سن بالايي در باره مسايل جنسي هيجي نمي دونستيم بدرم مارا نميذاشتن كه ما با هر كس رفت و اومدكنيم و به شدت كنترل ميشديم البته محدود نمي شديم بهترين دوست ما خود بدرم بودن و ما خيلي از اين قضيه لذت هم ميبرديم بدرم خودش مارا به شدت تشويق به ورزش مي كردن و درس و ورزش همه زندكي و فكر ما را به خودش مشغول ميكرد انرزي بي حد نوجووني و جووني ما توي ورزش مصرف ميشد نه اينكه به وسيله غرايض جنسي دفع بشه نتيجه اش هم اينكه هم من و هم برادرم كلكسيوني ازمقاماي قهرماني را يدك ميكشيم حتي خودمن الان مربي هم هستم هر دومون مهندسيم و به لطف خدا ادماي موفق و سالمي هم هستيم ما هيجكونه انحرافي توي زندكيمون نداشتيم و اينها همش حاصل محيط سالميه كه توش بزرك شديم

بس ميشه نوجون را كنترلش كرد و اسم اين سركوب نيست....

شما درست میگین...اما این مسائل تا یه حدیش قابل کنترله...

شما احتمالا دوستای خوبی داشتین یا لااقل این که روحیه ای شبیه شما داشتن چون در خیلی از موارد این جوری نیست...

و مورد دیگه این که حقیقتش ادما توی این یه مورد خیلی با هم متفاوتن فکر نکنم دیگه نیاز باشه که این بحثو باز کنم خودتون قاعدتا در جریان هستین دیگه...

لینک به دیدگاه
شما درست میگین...اما این مسائل تا یه حدیش قابل کنترله...

شما احتمالا دوستای خوبی داشتین یا لااقل این که روحیه ای شبیه شما داشتن چون در خیلی از موارد این جوری نیست...

و مورد دیگه این که حقیقتش ادما توی این یه مورد خیلی با هم متفاوتن فکر نکنم دیگه نیاز باشه که این بحثو باز کنم خودتون قاعدتا در جریان هستین دیگه...

منکه گفتم خیلی از حرفهای شما را کاملا قبول دارم اصلا خودم هم در موردش حرف دارم اما منظور من این بود که میشه نوجوون را کنترلش کرد بدون اینکه غرایضش راسرکوب کرد اما یه محط سالم میخواد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بهتر نیست زنهاهم به خودشون برسند تا مردهاشون چشم ودلشون دنبال کسان دیگه نره

خوب مرتبی و تمیزی رو از توماهواره یاد بگیرند

لینک به دیدگاه

افرین

تخم مرغ رنگیتم مبارک:ws3:

لینک به دیدگاه

همچنین مرد‌ها از مرد‌های ماهواره یاد بگیرن:دی

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...