رفتن به مطلب

زن کوچه یا زن ماهواره؟ فرقش چیست؟

Matin H-d

ارسال های توصیه شده

مهم اینه که اونمرد علی رغم دیدن اونهمه زن به قول خودشون وضع افتضاح یا رنگارنگ باز انقد فکرش سالم باشه که به جز خانم خودش کس دیگه ای رو نبینه.مردی که قراره با دیدن یه سری برنامه ماهواره ای از راه به در بشه همون بهتر که بشه!آدمم طرفشو میشناسه.این آدم کلا بی جنبس ربطی به ماهواره نداره

آدم که نمیتونه چش و گوش شوهرشو ببنده که به کسی نگا نکنه مبادا از راه به در شه....تو ذاتش باشه تو صندوقم نگهش داری باز کار خودشو میکنه

دقیقا وقتی‌ به همسرت اعتماد نداری پس دلیل موندن باهاش چیه؟وقتی‌ احتمال بدی با دیدن ماهواره از تو زده بشه پس ادامه دادن با این آدم توهین به خودته

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مادر پدر من به اندازهٔ کل زندگیشون ماهواره داشتن هیییچ وقت همچین مشکلاتی نداشتن بستگی به خود آدم داره من می‌تونم بحثو باز کنم جوری که عکس حرف شمارو بزنم یعنی‌ ماهواره خیلیم فواید داره حتا میتونه باعث صمیمیت خانواده هم بشه ولی‌ کلا هر آدمی‌ ذاتو شخصیتی داره اینکه ۴تا فیلمو سریال بخواد باعث رواج خیانت بشه حرف بی‌ معنیه قبل از اینکه ماهواره یا این فیلم‌ها باشن خیانتو سردیو...وجود نداشت؟؟؟!!

نمی گیم وجود نداشت و با وسیله ای مثل ماهواره مخالفتی نداریم یه وسیلس باید به خوبی ازش استفاده شه اما من خودم به شخصه اعتقاد دارم که تی وی یه وسیله ی اموزشیه ولی اینم باید دونست که ادم باید در مورد هرچیزی اموزش داشته باشه وگرنه به قولی چشم و گوش بسته نمیشه که

صحبت ما سر اینه که خانوما و اقایونی که دیدن زن و مرد تو کوچه رو خیلی عمل زشتی میدونن نباید از همچین وسیله ای استفاده کنن

لینک به دیدگاه
دقیقا وقتی‌ به همسرت اعتماد نداری پس دلیل موندن باهاش چیه؟وقتی‌ احتمال بدی با دیدن ماهواره از تو زده بشه پس ادامه دادن با این آدم توهین به خودته

دقیقا منم همینو میگم

لینک به دیدگاه
نمی گیم وجود نداشت و با وسیله ای مثل ماهواره مخالفتی نداریم یه وسیلس باید به خوبی ازش استفاده شه اما من خودم به شخصه اعتقاد دارم که تی وی یه وسیله ی اموزشیه ولی اینم باید دونست که ادم باید در مورد هرچیزی اموزش داشته باشه وگرنه به قولی چشم و گوش بسته نمیشه که

صحبت ما سر اینه که خانوما و اقایونی که دیدن زن و مرد تو کوچه رو خیلی عمل زشتی میدونن نباید از همچین وسیله ای استفاده کنن

حرف شمارو رد نمیکنم ولی‌ به شخصه اعتقاد دارم اون زنو مردی که طرز فکرشون اینجوریه با نداشتن ماهواره دردی ازشون دوا نمی‌شه

لینک به دیدگاه
مادر پدر من به اندازهٔ کل زندگیشون ماهواره داشتن هیییچ وقت همچین مشکلاتی نداشتن بستگی به خود آدم داره من می‌تونم بحثو باز کنم جوری که عکس حرف شمارو بزنم یعنی‌ ماهواره خیلیم فواید داره حتا میتونه باعث صمیمیت خانواده هم بشه ولی‌ کلا هر آدمی‌ ذاتو شخصیتی داره اینکه ۴تا فیلمو سریال بخواد باعث رواج خیانت بشه حرف بی‌ معنیه قبل از اینکه ماهواره یا این فیلم‌ها باشن خیانتو سردیو...وجود نداشت؟؟؟!!

حتی:banel_smiley_4:

با نظرتم موافقم

لینک به دیدگاه
حرف شمارو رد نمیکنم ولی‌ به شخصه اعتقاد دارم اون زنو مردی که طرز فکرشون اینجوریه با نداشتن ماهواره دردی ازشون دوا نمی‌شه

شاید ولی حریم زن و شوهری یه حرمتی داره وای به حال اون روزی که شکسته بشه مخصوصا با این چیزها

لینک به دیدگاه

ولی من به شخصه اینجوری نیستم اگه ازدواج کنم برای بودن در کنار همسرم میجنگم حتی اگر بدترین باشه و خمیرشو خودم میسازم ما نمیگیم ماهواره چیز بدیه میگیم وقتی بیار توخونت که بتونی پا به پاش بری چون به قولی دیدن ادمهای جدید مثل بازیگران سریالهای شبکه های ماهواره ای یه جوری توقعات میره بالا ادم خواهان چیزهای جدید میشه

مثلا اقاهه برمیگرده به خانومش میگه اره ببین اون موهاش بلونده چه خوشگله تو این جور مواقعا خانومان که باید پیش دستی کنن یعنی چه اشکالی داره خب خانوم تو هم برو موهاتو بلوند کن وقتی میبینی شوهرت خوشش میاد

بعضی از خانومها هم رو این حرفشون هستن که منو اینجور دیدی و اینجور پسندید پشیمونی برو فلان کارو بکن اینجاس که اقایون زده میشن و باقی داستان

لینک به دیدگاه
حتی:banel_smiley_4:

با نظرتم موافقم

میدونم ولی‌ من نمی‌فهمم چرا باید ی بذارم؟؟؟یا بخواه رو بخاه ننویسمو..کلا اونجوری بهتر نیست؟دلیلی‌ نداره حرفی‌ که خونده نمی‌شه نوشته بشه

لینک به دیدگاه
میدونم ولی‌ من نمی‌فهمم چرا باید ی بذارم؟؟؟یا بخواه رو بخاه ننویسمو..کلا اونجوری بهتر نیست؟دلیلی‌ نداره حرفی‌ که خونده نمی‌شه نوشته بشه

اون و ، و معدولس واسه زیباییه:w16:ی هم الف دیگه :w16:

لینک به دیدگاه
ولی من به شخصه اینجوری نیستم اگه ازدواج کنم برای بودن در کنار همسرم میجنگم حتی اگر بدترین باشه و خمیرشو خودم میسازم ما نمیگیم ماهواره چیز بدیه میگیم وقتی بیار توخونت که بتونی پا به پاش بری چون به قولی دیدن ادمهای جدید مثل بازیگران سریالهای شبکه های ماهواره ای یه جوری توقعات میره بالا ادم خواهان چیزهای جدید میشه

مثلا اقاهه برمیگرده به خانومش میگه اره ببین اون موهاش بلونده چه خوشگله تو این جور مواقعا خانومان که باید پیش دستی کنن یعنی چه اشکالی داره خب خانوم تو هم برو موهاتو بلوند کن وقتی میبینی شوهرت خوشش میاد

بعضی از خانومها هم رو این حرفشون هیتن که منو اینجور دیدی و اینجور پسندید پشیمونی برو فلان کارو بکن اینجاس که اقایون زده میشن و باقی داستان

این دیگه عقیده شخصیه که بحث فایده داری نمی‌شه ولی‌ آدم باید با کسی‌ که هم فکر خودشه ازدواج کنه و خوب انتظارات نامعقول از همسرش نداشته باشه اینکه مردی فک کنه من دوس دارم پس همسرم انجام بده خودخواهیه خوب علاقه خود زن چی?‌ کلا آدم چشمشو باز کنه اونی‌ که می‌خواد انتخاب کنه نه اینکه انتخاب کنه بعد بخواد تغییر بده به سلیقهٔ خودش

لینک به دیدگاه

من مخالف ماهواره نيستم چون تلويزيون ايران چيزي براي پر كردن اوقات نداره

اما حقيقتش اينه كه بچه ها خيلي زودتراز زمانش پي به برخي چيزا ميبرند والبته ميشه استفاده بهينه هم ازش كرد

لینک به دیدگاه
خب اینم طرز فکریه واسه خودش...

اما من مخالفم...

این نوع رفتارها و فسادهای زیر پوستی جامعه ی ما ربطی به ماهواره و این قبیل مسائل نداره...ریشه یابیش خیلی پیچیده تر ازین حرفاس...

:w16:من با نظر شما موافقم چون ماهواره هيچ ربطي به اين موضوعات كه گفتند نداره به عنوان مثال بايد تمام خانوادهاي اروپايي هر روز دعوا كنند و يا كارشان به طلاق بكشد :w16:

لینک به دیدگاه

هر کسی نظر خاصه خودشو داره و در اطرافیانش مثال های متفاوتی میشه دید....

یکیو میبینی هیچ اتفاقی نمیافته... یکیو میبینی نه باسه زندگیش ضرر داره

ما کلیتو میسنجیم نه جزئیاتو..... :ws37:

شاید ولی حریم زن و شوهری یه حرمتی داره وای به حال اون روزی که شکسته بشه مخصوصا با این چیزها

:ws37: وقتی شکسته بشه... دیگه نمیشه درستش کرد

_____________________________-

یک نکته ای که قابله ذکره اینه که مسئله خوده وسیله ماهواره نیست .... ماهواره یک نوع بهانه هست که اینجور مسائل پایه زندگیو سست میکنه

بازم میگم در هر جایی استثنا هست

ما کلیتو میگیم:ws37:

لینک به دیدگاه

عجیبه ها!جامعه بیمار ما چه انگ ها که بهش نمی زنن!یعنی مشکل جامعه بیمار ما ماهوارس!؟مشکلات بغیر این هاست همه میدونن چه هاست!خوب مگر خارج از مرزهای پر گهرمان این سریال های خلاف شرع متجاوزانه پخش نمیشه؟این دلیلی نیست برای کتمان دردهای صعب العلاج جامعه بیمارمان!

لینک به دیدگاه
هر کسی نظر خاصه خودشو داره و در اطرافیانش مثال های متفاوتی میشه دید....

یکیو میبینی هیچ اتفاقی نمیافته... یکیو میبینی نه باسه زندگیش ضرر داره

ما کلیتو میسنجیم نه جزئیاتو..... :ws37:

:ws37: وقتی شکسته بشه... دیگه نمیشه درستش کرد

_____________________________-

یک نکته ای که قابله ذکره اینه که مسئله خوده وسیله ماهواره نیست .... ماهواره یک نوع بهانه هست که اینجور مسائل پایه زندگیو سست میکنه

بازم میگم در هر جایی استثنا هست

ما کلیتو میگیم:ws37:

خوب کلیت چه جوریه؟من بازم میگم اون زنو مردی که با دیدن ماهواره روابطشون سرد می‌شه با نداشتن ماهواره دردی ازشون دوا نمیشه و فکر می‌کنم کلیت با ماهواره مشکلی‌ ندارن من یه مثال کوچیک از خانوادهٔ خودم زدم وگرنه فک کنم اکثر مردم ماهواره دارن

لینک به دیدگاه
من مخالف ماهواره نيستم چون تلويزيون ايران چيزي براي پر كردن اوقات نداره

اما حقيقتش اينه كه بچه ها خيلي زودتراز زمانش پي به برخي چيزا ميبرند والبته ميشه استفاده بهينه هم ازش كرد

بسر عموم دبيره .... ديروز يه جايي سر حرف ماهواره شد ميكفت همين هفته بيش دوتا بجه را توي دستشويي ها كرفته بودند كه ....

خلا صه ماجرا اينكه ميكفتند ما توي ماهواره دييديم ...

وقتي يه نوجوون بالغ ميشه غرايض يه يه دفه و به صورت طوفاني فعال ميشن توي اين سن اكه محيط سالم نباشه و كنترل نشن از همون اول به بيراهه ميرن و عاقبتش كاملا مشخصه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...