رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

خوب خدا رو شکر سوءتفاهما برطرف شد. اگر منم لحن صحبتم خوب نبود معذرت میخوام. خوب من چون اولش بدون مدرک حرفو زدین و بعدشم تو قوانینی که دیدم مشکلی رو ندیدم شاید یه خورده عصبانی شدم و بد صحبت کرده باشم. شرمنده.

شاید این اتفاق خوبیش این بود که با آقا رضا آشنا شدیم. ایشالا که بتونیم دوستای خوبی واسه هم باشیم. :w16:

موفق باشی و نواندیش :a030:

:a030:

لینک به دیدگاه
خوب خدا رو شکر سوءتفاهما برطرف شد. اگر منم لحن صحبتم خوب نبود معذرت میخوام. خوب من چون اولش بدون مدرک حرفو زدین و بعدشم تو قوانینی که دیدم مشکلی رو ندیدم شاید یه خورده عصبانی شدم و بد صحبت کرده باشم. شرمنده.

شاید این اتفاق خوبیش این بود که با آقا رضا آشنا شدیم. ایشالا که بتونیم دوستای خوبی واسه هم باشیم. :w16:

موفق باشی و نواندیش :a030:

:a030:

نه تو رو خدا:icon_pf (34):. ايشالله كاربرايه ديگمون با دعوا اشنا نشن:w16:

خوش امدي رضا:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سپاس از شما

شب گذشته به صورت كاملا اتفاقي تصميم به ثبت نام در اين انجمن گرفتم. با جستجو در تالارهاي مختلف و صفحات مشخصات كاربرانِ اين انجمن درصدد آشنايي بودم و غربت زدايي.

هر چند موضوعي را قابل تامل و عرصه را جولانگاه علمي نيافتم ( شايد در گذر زمان اين نقيصه مرتفع شود )، باز به جستجو در اين خانه ادامه دادم...

به مسئله اي عجيب برخوردم.تناقضي آشكار كه لااقل مي بايست بدين گونه هويدا نمي شد.

بنر تبليغاتي انجمن و اطلاعيه ي شماره 3 برايم جالب بود:

اطلاعیه 3:طبق قوانین انجمن هرگونه توهین به گروه ، شخص یا عقیده خاصی ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

خوب بنابراين مدير كل سايت مي بايست با خاطي برخورد نمايد اما، امروز در امضاي يكي از كاربران جملاتي توهين آميز ديدم!

خيلي عجيب بود! مديران محترم توان تشخيص خطاي خاطي را ندارند؟يا تعمدي در اين عدم اعتنا هست؟ كاربري با آسودگي گروهي را با ذكر نام، منحرف خوانده بود. :ws38:

به عنوان يك دوست بايد بگويم اين مسئله ي پيش پا افتاده، سراشيبي ِ تندي ست كه هيچ كس از چنگالش در امان نيست.

نكته ي بعدي اغلاط املايي ست كه درنوشته ي مديران ارشد انجمن هم به چشم مي خورند تا چه رسد به نوآموزاني چون من!:ws46:

تا همين جا گمانم كافي ست.

برايتان آرزوي توفيق دارم

لینک به دیدگاه

از تذکر شما بسیار سپاسگزارم.

ممنون میشم که نام کاربر رو یا در همین تاپیک یا به صورت پیغام خصوصی به من بگین تا در اسرع وقت رسیدگی کنم.

البته اینکه باید زودتر از اینا متوجه چنین موضوعی میشدیم درسته و از این بابت شرمنده ایم

غط های املایی هم تو صحبت های گفتاری هستش. ولی سعی میشه که این غلط ها تو صحبت های رسمی و مطالب علمی نباشه.

من باز هم ازتون ممنونم که باعث شدید از این پس بیشتر حواسمون رو جمع کنیم :a030:

لینک به دیدگاه
از تذکر شما بسیار سپاسگزارم.

ممنون میشم که نام کاربر رو یا در همین تاپیک یا به صورت پیغام خصوصی به من بگین تا در اسرع وقت رسیدگی کنم.

البته اینکه باید زودتر از اینا متوجه چنین موضوعی میشدیم درسته و از این بابت شرمنده ایم

غط های املایی هم تو صحبت های گفتاری هستش. ولی سعی میشه که این غلط ها تو صحبت های رسمی و مطالب علمی نباشه.

من باز هم ازتون ممنونم که باعث شدید از این پس بیشتر حواسمون رو جمع کنیم :a030:

درود بر شما

از حسن عنايت و بذل توجه شما سپاس گزارم

با وجود اينكه توهين آن كاربر عزيز علني بود ترجيح مي دهم نام ايشان را براي شخص شما بازگويم تا اين دريچه، بابي سوي توهين و هتك حرمت به افراد باز نكند.

لینک به دیدگاه

خوب کاربری که میگفتی رو یکی از مدیرا بعد اینکه اسمش رو گفتین ایدیش رو داد.

ولی دوست من ایشون که حتی یه پست هم تو انجمن نذاشته بودن که بخواد امضاش بررسی بشه. پس نمیشه گفت که ایراد از مدیرا بوده که مدیریت روی کاربرا و امضاهاشون ندارن.

احتمالاً شما هم با توجه به شناخت قبلی که داشتی به پروفایل ایشون سر زدی و متوجه شدی و اتفاقی نبوده.

به هر حال امضای ایشون ویرایش شد.

لینک به دیدگاه
خوب کاربری که میگفتی رو یکی از مدیرا بعد اینکه اسمش رو گفتین ایدیش رو داد.

ولی دوست من ایشون که حتی یه پست هم تو انجمن نذاشته بودن که بخواد امضاش بررسی بشه. پس نمیشه گفت که ایراد از مدیرا بوده که مدیریت روی کاربرا و امضاهاشون ندارن.

احتمالاً شما هم با توجه به شناخت قبلی که داشتی به پروفایل ایشون سر زدی و متوجه شدی و اتفاقی نبوده.

به هر حال امضای ایشون ویرایش شد.

درود

من اگر مي دانستم شما اقدام دوستانه ي مرا به سوء نيت يا اتهام عدم كفايت مديران تعبير مي كنيد، لب از لب نمي گشودم و در حال هم پشيمانم و پوزش مي طلبم

فقط خواستم بگويم انجمن ِ دوستانم ( كه يكايك ايشان را مي شناسم ) با اين اعمال از هدف دور مي شود كه شما آن سخنان عجيب را در پروفايل من مطرح كرديد كه كمي تا قسمتي شوكه شدم!!

به هر حال صلاح مملكت خويش خسروان دانند

بدرود :w139:

لینک به دیدگاه
درود

من اگر مي دانستم شما اقدام دوستانه ي مرا به سوء نيت يا اتهام عدم كفايت مديران تعبير مي كنيد، لب از لب نمي گشودم و در حال هم پشيمانم و پوزش مي طلبم

فقط خواستم بگويم انجمن ِ دوستانم ( كه يكايك ايشان را مي شناسم ) با اين اعمال از هدف دور مي شود كه شما آن سخنان عجيب را در پروفايل من مطرح كرديد كه كمي تا قسمتي شوكه شدم!!

دوست عزيز كار شما اندكي تعجب برانگيز بود

انتقاد زماني سازنده است كه دوستانه باشد ....

ولي اينكه شما نام كاربري رو عنوان مي كنيد كه هنوز 3 تا پست هم نگذاشته كمي نيت شما رو بد جلوه مي كنه دوست عزيز

لینک به دیدگاه
دوست عزيز كار شما اندكي تعجب برانگيز بود

انتقاد زماني سازنده است كه دوستانه باشد ....

ولي اينكه شما نام كاربري رو عنوان مي كنيد كه هنوز 3 تا پست هم نگذاشته كمي نيت شما رو بد جلوه مي كنه دوست عزيز

سميراي عزيزم

مهم نفس عمل بود نه اقدام قاطع!

به هر حال نبايد توهين بشه به هيچ كس، من خودم تا اونجايي كه در حوزه ي مديريتم باشه به كسي اجازه ي تعدي نمي دم مگه بحث هاي گفتگوي آزاد و اون هم نه توهين، ابراز عقيده.

خوبه من الان هيچ پستي ارسال نكنم بيام به فروم ... به دليل سوء برداشت هاي خودم توهين كنم بعد بگم چون من فقط اينجا عضوم و فعاليت نمي كنم هر چي تو امضام باشه ايراد نداره؟ اين مسئله با روند مديريت و هدايت فروم نا هماهنگه!

اگه تو و دوستانت برام مهم نبوديد مي گفتم بي خيال! بذار همينطوري بمونه

معنا و هدف من مشخصه شما نبايد با برخوردتون مفهومي كه در ذهن ساختيد رو به كلام من القا كنيد، خوب منم واكنش نشون مي دم :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
سميراي عزيزم

مهم نفس عمل بود نه اقدام قاطع!

به هر حال نبايد توهين بشه به هيچ كس، من خودم تا اونجايي كه در حوزه ي مديريتم باشه به كسي اجازه ي تعدي نمي دم مگه بحث هاي گفتگوي آزاد و اون هم نه توهين، ابراز عقيده.

خوبه من الان هيچ پستي ارسال نكنم بيام به فروم ... به دليل سوء برداشت هاي خودم توهين كنم بعد بگم چون من فقط اينجا عضوم و فعاليت نمي كنم هر چي تو امضام باشه ايراد نداره؟ اين مسئله با روند مديريت و هدايت فروم نا هماهنگه!

اگه تو و دوستانت برام مهم نبوديد مي گفتم بي خيال! بذار همينطوري بمونه

معنا و هدف من مشخصه شما نبايد با برخوردتون مفهومي كه در ذهن ساختيد رو به كلام من القا كنيد، خوب منم واكنش نشون مي دم :4chsmu1:

مي دونم ما هم سريع با اين مسئله برخورد كرديم

و مديريت سريعا اقدام كرد

ما نه جبهه گرفتيم نه اينكه اجازه مي ديم كسي به انجمني توهين كنه

همون طور كه مي دوني تمام دوستان من و خيلي از دوستان ديگه در فرهيختگان فعاليت مي كنند

من براي فرهيختگان احترام خاصي قائلم و هميش و همه جا گفته ام و تنها مديريت اينجا بلكه هيچ يك از كاربران اين جا هم خواستا ر اين مسئله نيستند

بحث اينجاست كه من خودم نمي دونستم علي رضا اينجا عضوه

و ديدن امضا با گذاشتن پست همراهه وقتي من پستي از ايشون نديدم چطور متوجه ي اين توهين مي شدم

و اينكه شما سريع بعد از ورودت به اينجا دست روي فيدل گذاشتي همه چيز رو تغيير مي ده و ما رو به فكر فرو مي بره

خودتم ديدي سريعا با اين موضوع برخورد شد عزيز

لینک به دیدگاه
مي دونم ما هم سريع با اين مسئله برخورد كرديم

و مديريت سريعا اقدام كرد

ما نه جبهه گرفتيم نه اينكه اجازه مي ديم كسي به انجمني توهين كنه

همون طور كه مي دوني تمام دوستان من و خيلي از دوستان ديگه در فرهيختگان فعاليت مي كنند

من براي فرهيختگان احترام خاصي قائلم و هميش و همه جا گفته ام و تنها مديريت اينجا بلكه هيچ يك از كاربران اين جا هم خواستا ر اين مسئله نيستند

بحث اينجاست كه من خودم نمي دونستم علي رضا اينجا عضوه

و ديدن امضا با گذاشتن پست همراهه وقتي من پستي از ايشون نديدم چطور متوجه ي اين توهين مي شدم

و اينكه شما سريع بعد از ورودت به اينجا دست روي فيدل گذاشتي همه چيز رو تغيير مي ده و ما رو به فكر فرو مي بره

خودتم ديدي سريعا با اين موضوع برخورد شد عزيز

و خيلي ممنونم از اقدام به موقع تان

خوب من بسيار ريز بين و موشكافم :jawdrop::ws49:

ديدن نام فيدل اتفاقي بود، ديديد كه حتا نامش رو نبردم و خصوصي مطرح كردم اما چون خودتون اعلام كرديد منم اسم مي برم

اما اينكه ادمين ميگه مشكلات شخصي تون رو به انجمن ما آوردين خيلي عجيبه :ws52:، فيدل حتا منُ نمي شناسه منم فقط تاپيكاشُ ديدم،من واقعا از برخورد و واكنش ادمين در عجبم

از اين به بعدم مشكلي پيش بياد مطرح نمي كنم :ws3: به من چه اصلا :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

دوستان خوبم، بعضی از کاربرهایی که از فروم های دیگه به هر دلیلی، ناراحت می شن و به فرومهای دیگه ای می رن، یه جوری می خوان دلخوریشون رو مطرح کنن، تا این مشکلاتی که قبلا داشتن در این فروم تکرار نشه، و تا حدی که به شخصی یا گروهی توهین نشه، نه ادمین نه کاربرهای دیگه اعتراضی نمی کنن، چون به هر حال خیلی از کاربرهایی که الان اینجا هستن در فروم های دیگه هم هستن کما اینکه خود ما هم هستیم. پس دلیلی نداره گله و شکایتهامون رو به فروم های دیگه بکشونیم. منظور ادمین این بوده. ما دوست نداریم هیچ کاربری از بقیه کاربرا یا مدیرا دلگیری داشته باشه، برای همین هم این تاپیک رو زدیم که همین جا انتقادات رو حل و فصل کنیم. ولی نباید این بحث ها موجبات ناراحتی کسی رو فراهم کنه، البته درسته که امضا ایشون یه کم لحنش خوب نبود ولی بعد از اینکه ویرایش شد دیگه فکر نمی کنم جای بحثی باقی مونده باشه. همونطور که فانوس عزیز گفت خود ما هم برای بقیه ی انجمنها خیلی ارزش قائلیم.

همچنان منتظر انتقادات سازنده ی شما هستیم. :rose:

لینک به دیدگاه
دوستان خوبم، بعضی از کاربرهایی که از فروم های دیگه به هر دلیلی، ناراحت می شن و به فرومهای دیگه ای می رن، یه جوری می خوان دلخوریشون رو مطرح کنن، تا این مشکلاتی که قبلا داشتن در این فروم تکرار نشه، و تا حدی که به شخصی یا گروهی توهین نشه، نه ادمین نه کاربرهای دیگه اعتراضی نمی کنن، چون به هر حال خیلی از کاربرهایی که الان اینجا هستن در فروم های دیگه هم هستن کما اینکه خود ما هم هستیم. پس دلیلی نداره گله و شکایتهامون رو به فروم های دیگه بکشونیم. منظور ادمین این بوده. ما دوست نداریم هیچ کاربری از بقیه کاربرا یا مدیرا دلگیری داشته باشه، برای همین هم این تاپیک رو زدیم که همین جا انتقادات رو حل و فصل کنیم. ولی نباید این بحث ها موجبات ناراحتی کسی رو فراهم کنه، البته درسته که امضا ایشون یه کم لحنش خوب نبود ولی بعد از اینکه ویرایش شد دیگه فکر نمی کنم جای بحثی باقی مونده باشه. همونطور که فانوس عزیز گفت خود ما هم برای بقیه ی انجمنها خیلی ارزش قائلیم.

همچنان منتظر انتقادات سازنده ی شما هستیم. :rose:

از يكم بيشتر بود اما چون اقدام شد منم تشكر كردم ديگه :ws3: اما يه موضوع ديگه درباره ي صحبت جناب ادمين بود كه شما پاسخ دادين و ممنونم

في الحال با بانو سميرا در حال گپيم! :4chsmu1:

ايشان قصد كشف مرا دارند

مي تونيد به جرم اسپم پستم را پاك كنيد :w16:

راستي مونا چگونه اي؟

مدتي بود نديده بودمت!

لینک به دیدگاه
درود

با سلام خدمت دوست عزیز

ضمن تشکر از حسن نیت شما در مورد بیان انتقاد سازنده برای پیشرفت انجمن میخواستم عرض کنم که مدیریت محترم سایت قطعا منظوری نداشتند ایشان آنقدر شخص قابل احترام و آرامی هستند که تمام انتقادها را با گوش جان میشنوند و در مورد هرگونه انقاد و پیشهناد رسیدگی لازم را به عمل می آورند

اما درباره شخصی که حضرتعالی در موردش صحبت فرمودید باید بگم که از صحبتها چنین بر می آید که ایشان هنوز پستی در انجمن درج نکرده اند پس اقدام عجولانه نباید از طرف مدیران محترم سایت برای حذف شخص مورد نظر صورت گیرد ولی بنده مطمئنم که ریاست محترم سایت به تذکر جدی بسنده کرده اند و ایشان دیگر مرتکب چنین خطایی نمیشوند

ضمنا من خواهش میکنم هر کس از علیرضا(فیدل) دلخوری داره به خودش بگه ایشون آنقدر شخص دوست داشتنی است که حتما با این موضوع با آرامش برخورد میکنه ضمنا علیرضا یکی از بهترین دوستان من هستش خواهش میکنم پشت سرش حرف نزنید. با تشکر

من پوزش میخواهم که در این مورد صحبت کردم ولی چون بحث داشت به سوء تفاهم تبدیل میشد تصمیم برآن گرفتم که چند کلمه ای را برای رفع کدورت پیش آمده بیان کنم

ضمنا جا دارد اینجا از زحمات تمام مدیران انجمن تشکر و قدردانی کنم:a030:

موفق و سربلند باشید:w139:

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

ابراهیم جان

شما سابقا مسئول تالار اخبار و بعد از اون مسئول تالار معماری بودید.

اما چه در بازه زمانی حضور شما در تالار اخبار و چه بعد از اون، همزمان در هر دو تالار فعالیت نداشتید.

قطعا زمان این اجازه رو به شما نمی داد.

انجمن بخش های مختلفی داره،

انتظار حضور افرای با تخصص های مختلف و زمان کافی برای اداره چند تالار به طور همزمان، کمی غیر معقول به نظر می رسه !

کما اینکه در حال حاضر هستند دوستانی که محبت کردند و مسئولیت چند تالار رو در اختیار دارند.

اما همه تالارهای تحت اختیار به طور مشابه پیشرفت نکردند.

دلیل این امر کاملا روشنه

هیچ کدام از دوستان، مانند خود شما در زمان حضورتون، اجباری برای حضور ندارند. بلکه محبتشون شامل حاله من و انجمن شده و البته کاملا و مطلقا بی منت.

شما می دونید که وظیفه مسئول تالار تنها آپدیت نگه داشتن تالار و پاسخ به پرسش ها در حد توان و معلومات نیست.

همواره موضوعات دیگری هم مطرح می شه که وقت و انرژی زیادی می گیره !

بنابراین دو حالت وجود داره:

1) تعدادی از بخش ها تعطیل بشه، تا تعداد مدیرا کاهش پیدا کنه ! در این صورت خود شما اولین نفری خواهید بود که به این موضوع اعتراض خواهید کرد که چرا رشته X با توجه به محبوبیت و گستردگی در دانشگاه ها تالار جداگانه ندارد.

2) رشته هایی که تعداد دانشجویان بیشتری در آن مشغول به تحصیل هستند، مستقل شوند که در این صورت نیاز به افرادی برای اداره تالار خواهد بود و انجام وظایف اشاره شده در بالا.

این موضوع که تالاری دو یا سه مدیر داره، قطعا بر می گرده به بخش های متنوع و زیر تالارهای گسترده مربوط به اون رشته و مطمئن باشید که در این خصوص تقسیم فعالیت شده، برای رشد مناسب زیر بخش های هر تالار.

این انتظار کاملا واهی است که تالار مستقلی به وجود بیاد، اما بدون حضور مسئول و فردی برای جهت دادن به فعالیت ها، پیشرفت کند!

موفق باشید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...