رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

فکر میکنم که بحث داره از موضوع اصلیش منحرف میشه.

ابراهیم عزیز بحث خوبی رو راه انداخت و پیمان عزیز خیلی منطقی جواب ایشون رو دادند.

مباحثی که در ادامه آمده از نظر من میتونه در همان بخش هیات علمی تالار مکانیک بررسی بشه چون بحث اختصاصی شده.

با سپاس

لینک به دیدگاه

عرض شود خدمت شما که تعداد مدیران باید با آمار بازدید و تعداد کاربران عضو شده و فعال متناسب باشه

تو بعضی از تالار ها واقعا نیاز به بیش از یک مدیر نیست همون طوری که ابرام عزیز هم گفتن

ولی چون آینده درخشانی برای این مجموعه رویت میفرماییم هرچه قدر مدیر خوب و فعال بیشتر باشه انگیزه کاربران هم بیشتر میشه

از ادمین عزیز هم خواهشمندیم که با چشمی باز تر مسئله انتخاب رو اجرا کنند که اینطوری نشه که من متاسف شدم پستای ممد عزیز رو دیدم

انتخابات مهم است عزیزان من

به امید انجمنی نواندیش تر و فعال تر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پینیون شرمنده اگه این دفعه قراره لحنم مثل خودت تند باشه:

مثل اینکه شما فقط چیزایی که دوست داری رو می شنوی یا خودتو میزنی به کوچه علی چپ و هر حرفم رو باید 20 دفعه واست تکرار کنم.

برای بار n ام: انتخاب همکار مدیر به عهده مدیر تالاره

یعنی به پیشنهاد جاوید، همکار مدیر شدی. دیگه تو اون لحظه به قول تو این دفتر و دستک نمیان تو گوشم بخونن یادت نره قوانینو قبلش نشون بدیا. این سهل انگاری خودم بود که قبلش نشون ندادم و n بار گفتم اشتباه کردم.

در مورد میلادم فکر کنم انقدر گفتم دیگه دهنم مو در آورد. هنوزم پستام تو هیئت علمی تالار مکانیک هست و سجاد فیلابی عزیز هم اون بند قانون رو بهت نشون داد.

یکی از برخوردام که آخر همون قانون آورده شده، برکناری از مدیریت بوده. بسته به میزان و نوع تخلفش.

این دیگه به مدیر یا همکارش یا اعضای هیئت علمی مربوط نمیشه که چه تصمیمی در مورد چه فردی گرفته میشه. وظایف هیئت علمی یه تالار هم فکر کنم تو این زمینه مشخصه.

مدیرا مسئولیتی واسه پاسخگویی ندارن. هرکس وظایفش مشخصه. اگرم میان نظر لطفشونه. مسئول پاسخگویی در این زمینه من باید باشم. پس الکی مثل روال همیشگی خودت که دیگه عادی شده نمیخواد شلوغش کنی.

ممنون

بالاخره بعد از چند وقت دیدم که ادمین هم بلده یکم جدی مطالب رو بیان کنه

اتفاقا خیلی خوشحال شدم از اینکه میبینم میشه با شما 2 کلام جدی صحبت کرد و جواب گرفت

در مورد میلاد تا جایی که من یادمه فقط فرمودید ( بارها و بارها ) که قوانین رو نقض کرده ولی نگفتین چطور نقض کرده ...

مثل اینکه پلیس شما رو جریمه کنه و بگه قوانین رو نقض کردین ولی نگه چجوری

هرچی هم بپرسین بازم همینو میگه

این جواب قانع کنندس ؟

در مورد وظایف هیئت علمی هم با گفته ی فرناز ارجمند موافقم که جاش اینجا نیست

مدیران مسئول پاسخگویی نیستند ؟

ببخشید میدونید انقلاب پرولتاریایی شوراها کی به سوی توتالیریسم رفت ؟

زمانیکه رهبران خود را مبرا از پاسخگویی دانستند و اولین شالوده ی فروپاشی نمایان شد

از 1917 تا 1990 راهی دراز بود ولی سرانجام اتفاق افتاد

این جبر تاریخه و غیر قابل تغییر

بهتره از تاریخ درس بگیریم

نه اینکه خودمان را جدا بدانیم از تاریخ

هم اکنون شاهد قلع و قمع اعضای باشگاه توسط مدیر توتالیرش هستیم

مدیری که خود را موظف به پاسخگویی نمیداند

حتما کتاب " قلعه ی حیوانات " را خوانده اید

اما بهتر است دوباره بخوانید و تامل بیشتر کنید

ببنید سال گذشته کدام شخصیت داستان بودید و امروز با این جمله ی طلایی " مدیرا مسئولیتی واسه پاسخگویی ندارن " کدام شخصیت هستید ؟

اینده ی خود و انجمن را ببینید .

وقتی برچسب " جاسوس " توسط برخی مدیران عزیز انجمن به من زده شد من به روشنی اینده ی خویش را دیدم

اینکه توقع دارید از نحوه ی مدیریتتان تعریف شود کار من نیست

22 سال شبانه روز پله های ترقی را پیموده ام که امروز نظر کارشناسی خود را بدهم نه مانند برخی افراد در پروفایل سایر مدیران عکس گل و بلبل قرار دهم و بجای کلمه ی زیبای "سلام " خودم را لوس کنم و بگم " شالام " تا فردا شاهد ارتقای 100 پله ای باشم

یادتان نرود اگر مخالفان و منتقدان نباشند دچار رکود خواهید شد .

در اخر فرمودید " مثل روال قبلی شلوغش میکنم " بسیار بجا بود .

حتما یادم میماند .

لینک به دیدگاه
وظایف بنده در این محدوده نیست و تنها مسئولیت من نظارت بر امور افراد آنلاین و جلوگیری از حملات هکرها , تامین امنیت سایت و مشاوره در زمینه تغییرات سرور هستش و اصولا من در جریانات داخلی تالارها یا مدیریتی دخالت نمیکنم چون اصلا توی شرح وظایف من نیست و علاقه هم به اظهار نظر در رابطه این موضوعات ندارم.......

بقیه دوستان هم حتما دلیلی داشته که سکوت کردند و گرنه علتش بی توجهی به امورات سایت نبوده.......

مدیر ارشد سایت در عرض یک روز برای تاپیکهای سایت نزدیک به 200 برچسب روی میزنه این کجاش عدم توجهه ؟

مدیر فنی هم روی مسائل خاص خودش تمرکز میکنه و همینطور مشاور سایت..

حتی محمد هم روزهایی بوده که تا خود صبح مشغول تنظیمات سایت بوده و خیلی از جریانات مدیریتی که من نمیتونم بیان کنم.......

نباید بی انصافی کرد و با چند مشکل خاص سیاست سکوت رو به منظور اتهام پیش کشید.....

مثل اینکه در قایقی با عده ای نشسته باشی و یکی قایق را سوراخ کند و بگوید قسمتی که خودم نشسته ام را سراخ میکنم

شما ایا میگی جزو وظایف من نیست که جلوشو بگیرم ؟

شما همیشه با این منطق کار میکنید ؟

ببخشید مشکل باید چجور باشه که سیاست سکوت رو ندید بگیریم ؟

همش چنتا مشکل خاص ؟؟؟

چنتا مشکل خاص دیگه باید بوجود بیاد ؟

لینک به دیدگاه
ممنون

بالاخره بعد از چند وقت دیدم که ادمین هم بلده یکم جدی مطالب رو بیان کنه

اتفاقا خیلی خوشحال شدم از اینکه میبینم میشه با شما 2 کلام جدی صحبت کرد و جواب گرفت

در مورد میلاد تا جایی که من یادمه فقط فرمودید ( بارها و بارها ) که قوانین رو نقض کرده ولی نگفتین چطور نقض کرده ...

مثل اینکه پلیس شما رو جریمه کنه و بگه قوانین رو نقض کردین ولی نگه چجوری

هرچی هم بپرسین بازم همینو میگه

این جواب قانع کنندس ؟

در مورد وظایف هیئت علمی هم با گفته ی فرناز ارجمند موافقم که جاش اینجا نیست

مدیران مسئول پاسخگویی نیستند ؟

ببخشید میدونید انقلاب پرولتاریایی شوراها کی به سوی توتالیریسم رفت ؟

زمانیکه رهبران خود را مبرا از پاسخگویی دانستند و اولین شالوده ی فروپاشی نمایان شد

از 1917 تا 1990 راهی دراز بود ولی سرانجام اتفاق افتاد

این جبر تاریخه و غیر قابل تغییر

بهتره از تاریخ درس بگیریم

نه اینکه خودمان را جدا بدانیم از تاریخ

هم اکنون شاهد قلع و قمع اعضای باشگاه توسط مدیر توتالیرش هستیم

مدیری که خود را موظف به پاسخگویی نمیداند

حتما کتاب " قلعه ی حیوانات " را خوانده اید

اما بهتر است دوباره بخوانید و تامل بیشتر کنید

ببنید سال گذشته کدام شخصیت داستان بودید و امروز با این جمله ی طلایی " مدیرا مسئولیتی واسه پاسخگویی ندارن " کدام شخصیت هستید ؟

اینده ی خود و انجمن را ببینید .

وقتی برچسب " جاسوس " توسط برخی مدیران عزیز انجمن به من زده شد من به روشنی اینده ی خویش را دیدم

اینکه توقع دارید از نحوه ی مدیریتتان تعریف شود کار من نیست

22 سال شبانه روز پله های ترقی را پیموده ام که امروز نظر کارشناسی خود را بدهم نه مانند برخی افراد در پروفایل سایر مدیران عکس گل و بلبل قرار دهم و بجای کلمه ی زیبای "سلام " خودم را لوس کنم و بگم " شالام " تا فردا شاهد ارتقای 100 پله ای باشم

یادتان نرود اگر مخالفان و منتقدان نباشند دچار رکود خواهید شد .

در اخر فرمودید " مثل روال قبلی شلوغش میکنم " بسیار بجا بود .

حتما یادم میماند .

در مورد میلاد، شماره قانون رو نشون دادم، قبلاً هم که مهندس فیلابی نشون داده بود که کدوم قانون رو نقض شده. چیزی هم بوده که تو تالار مدیرا بوده. یکی از قوانین تالار مدیرا هم اینه که مباحثش تو خود تالار بمونه. توقع نداشته باشین بیام پیغاماشونو بذارم تو عموم تا همه ببینن. فکر کنم کار درستی نباشه.

گفتم مدیرا مسئول پاسخگویی نیستن. هنوزم رو حرفم هستم. منظورم مدیرای تالارا بود.

گفتم هرکس مسئولیتی داره. مدیر تالار مسئول نیست بیاد به این قضیه پاسخ بده. گفتم مسئولش منم.

وقتی انتقاد فرضا از تالار مکانیک میشه، اون موقع دیگه مدیر و همکار مدیر اون تالار هستن که مسئول میشن.

پس اشتباه برداشت نکنید.

یه بار که تغییر سرور داده میشه، میگین محرومتون کردیم، الانم که میگین یکی از مدیرا برچسب جاسوس بهتون زده. خدا سومی رو بخیر کنه.

لینک به دیدگاه
مثل اینکه در قایقی با عده ای نشسته باشی و یکی قایق را سوراخ کند و بگوید قسمتی که خودم نشسته ام را سراخ میکنم

شما ایا میگی جزو وظایف من نیست که جلوشو بگیرم ؟

شما همیشه با این منطق کار میکنید ؟

ببخشید مشکل باید چجور باشه که سیاست سکوت رو ندید بگیریم ؟

همش چنتا مشکل خاص ؟؟؟

چنتا مشکل خاص دیگه باید بوجود بیاد ؟

این سیاست سکوت از کجا اومده؟

فیلم سینمایی جدیده؟

کی سکوت کردیم که حالا میگین سیاست سکوت.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
این تاپیک فقط مخصوص کاربرا هستش. هر کاربری از هر کدوم از مدیران انجمن انتقادی داره اینجا مطرح کنه.

این انتقاد از برخورد مدیر میتونه باشه تا نحوه مدیریتش و سطح علمی و ...

هرچی انتقاد از من و مونا (معاونت کل سایت) و مدیرای ارشد و مدیرا دارین تو این تاپیک مطرح کنید. مطمئن هم باشید که رسیدگی میشه.

:ws49: با انتقادهای سازنده خودتون باعث پیشرفت انجمن بشید. :ws49:

این تاپیک نیاز به ویرایش داره :w16:

من اومدم اینجا به عنوان یه کاربر پاچه خوار تشکر کنم از زحماتی که بعضی از مدیرها میکشن .....مخصوصا امین که برای تالار مکانیک خیلی زحمت میکشه

همینطور از محمد و مونا ........و از یکی دیگه که اسمشو نمیارم که فکر نکنه به خاطر اون آجر دستش ترسیدم اینا رو میگم

و همینطور از بقیه مدیرانی که توی تالارهای خودشون فعالیت می کنن:w139:

راستی ستاره رو یادم نره که خیلی دخمل گلیه :w16:

دوباره تشکر میکنم از ترانه :byesad:

---------------

بابت فعالیت همه ی مدیران و زحمت کشان سایت ممنون هستم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام ...

من انتقادم به این که ای کاش وقتی مدیرا میگند بررسی میشه ، حد اقل پس از یه هفته جوابش رو بدن ( منظور: تاپیک پیشنهاد ها و ... های خود را ...)

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ...

من انتقادم به این که ای کاش وقتی مدیرا میگند بررسی میشه ، حد اقل پس از یه هفته جوابش رو بدن ( منظور: تاپیک پیشنهاد ها و ... های خود را ...)

:icon_gol:

سلام.

انتقاد کاملاً بجاست :ws3:

یادم هست موضوعی که عنوان کردین در مورد ایجاد بخشی برای دوستان دبیرستانی.

دوستان دیگه هم پیشنهادهای دیگه ای رو داشتن که هنوز تصمیم گیری نشده.

از این بابت عذر میخوام. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

سلام.من اصولا اهل فروم بازی نیستم و دنبال شکایت و اینجور چیزا هم نیستم.اما بعضی از مدیرای اینجا خوبه که تو زندگیشون پست و مقامی ندارن و اصطلاح مدیر شدن اینجا رو با افتخار به همه یادآوری می کنن و ازش سو استفاده می کنن

تو انجمن ادبیات به تاپیک هست به اسم حرفای دل نو اندیشان.طبق قوانین مسخره ای که تو ایران هست و تو این فروم هم هست مدیر محترم میگه نباید تو این تاپیک نقل قول گرفت.اما نمی تونه بفهمه که نقل قول جواب دادن به یه پست با اینکه یه نقل قولو بگیری و حرف دلت رو زیرش بنویسی فرق داره.و برای اینکه بگه من مدیرم و خیلی کارا ازم برمیاد تاپیکو میبنده و به من اخطار میده

بچه ها تو انجمن به رییس کل مملکت فحش می دن شما نمیبینی ولی به حرف دل آدما گیر میدی.اگه اینجوری بخواید انجمنو اداره کنید 2 تا کاربر فقط براتون میمونه.

امیدوارم خدا این مملکتو از دست این مدیران عقده ای نجات بده

جناب trueblue,

شما یک اخطار تخلف در انجمن نواندیشان دریافت کردید.

نوع: بی اعتنایی به قوانین انجمن علی رغم تذکرات داده شده

-------

عدم توجه به قوانین

-------

this infraction is worth 30 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

اصل پست:

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=669767

نقل قول:

گناهه حرف دل یکی دیگه حرف دلت باشه و بخوای نقل قول بگیری؟

لعنت به کشوری که تو دنیای مجازیشم حرف دل آدمو سانسور می کنن

لعنت

با تشکر,

انجمن نواندیشان __________________

لینک به دیدگاه
سلام.من اصولا اهل فروم بازی نیستم و دنبال شکایت و اینجور چیزا هم نیستم.اما بعضی از مدیرای اینجا خوبه که تو زندگیشون پست و مقامی ندارن و اصطلاح مدیر شدن اینجا رو با افتخار به همه یادآوری می کنن و ازش سو استفاده می کنن

تو انجمن ادبیات به تاپیک هست به اسم حرفای دل نو اندیشان.طبق قوانین مسخره ای که تو ایران هست و تو این فروم هم هست مدیر محترم میگه نباید تو این تاپیک نقل قول گرفت.اما نمی تونه بفهمه که نقل قول جواب دادن به یه پست با اینکه یه نقل قولو بگیری و حرف دلت رو زیرش بنویسی فرق داره.و برای اینکه بگه من مدیرم و خیلی کارا ازم برمیاد تاپیکو میبنده و به من اخطار میده

بچه ها تو انجمن به رییس کل مملکت فحش می دن شما نمیبینی ولی به حرف دل آدما گیر میدی.اگه اینجوری بخواید انجمنو اداره کنید 2 تا کاربر فقط براتون میمونه.

امیدوارم خدا این مملکتو از دست این مدیران عقده ای نجات بده

از این طرز صحبت کردن شما کاملاً مشخص هست که چه رفتاری داشتین.

قبلاً هم چند بار تیکه انداخته بودین و نظم تاپیک رو بهم زده بودین.

می تونستین خیلی محترمانه اعلام کنین که بخشی از قوانین تالار نیاز به اصلاح داره.

در برابر هر قانون تالار و تاپیک جبهه گرفتین و بد صحبت کردین.

به مدیریت من و مدیریت کل انجمن هم توهین کردین.

اخطار رو هم به خاطر توهین گرفتین.

لینک به دیدگاه

من اگه اون پستو نقل قول نمیگرفتم و همینطوری کپی پیستش می کردم عمرا شما می فهمیدی پست کس دیگه ایه چون کاری به پستا نداری فقط میایی سر میزنی ببینی چی خلاف قانون خودته و فوری پاکش می کنی.شما مگه مدیرتم میکنی که بهش توهین کنم؟فقط رنگت با بقیه فرق داره

خوش بگذرون با خودت :ws3:

لینک به دیدگاه
من اگه اون پستو نقل قول نمیگرفتم و همینطوری کپی پیستش می کردم عمرا شما می فهمیدی پست کس دیگه ایه چون کاری به پستا نداری فقط میایی سر میزنی ببینی چی خلاف قانون خودته و فوری پاکش می کنی.شما مگه مدیرتم میکنی که بهش توهین کنم؟فقط رنگت با بقیه فرق داره

خوش بگذرون با خودت :ws3:

سلام دوست عزیز.

نسبت به تخلفات زیادی که تو تالار ادبیات میشد (به خصوص تاپیک حرف دل) همیشه به مدیر تالار گفته بودیم که اگه تذکرات توجهی نمیشه از ابزار اخطار استفاده کن. ولی ایشون علاقه ای به اخطار دادن نداشتن.

این اولین اخطاری است که تو این تالار داده شده پس اینطور نیست که بخوان اخطار الکی بدن. شما خودتون هم تخلف خودتون نسبت به تذکرات داده شده رو قبول دارین. :banel_smiley_4:

در ضمن انتقاد به عملکرد مدیر با توهین به مدیر فرق میکنه دوست عزیز. عنوان تاپیک هم دقت کنید.

لینک به دیدگاه

من دکتر ..........به شدت از مدیر شقایق گله مند وشاکی هستم

ایشان حتی در سایت مهندسان با من به مقابله غیر عادله برخورد میکرد

ایشان تا کنون دومرتبه باعث اخراجم شده است ...................

من حاضرم با وی به مناظره منصفانه ..................بنشینم

از مدیر دیگر نیز گله مندم ........ولی نه با این شدت که باخانم یااقای شقایق دارم

با تشکر

لینک به دیدگاه

ای خدا من ده بار گفتم بذار همو ماچ کنیم تو قبول نکردی خو

اگه مناظره از شبکه 3پخش بشه میام با کمال میل ولی جان من به کسی نگو من مرد هستم فقط تو میدونی و بس دی:

لینک به دیدگاه
من دکتر ..........به شدت از مدیر شقایق گله مند وشاکی هستم

ایشان حتی در سایت مهندسان با من به مقابله غیر عادله برخورد میکرد

ایشان تا کنون دومرتبه باعث اخراجم شده است ...................

من حاضرم با وی به مناظره منصفانه ..................بنشینم

از مدیر دیگر نیز گله مندم ........ولی نه با این شدت که باخانم یااقای شقایق دارم

با تشکر

ببخشید شما مطمئنین ایشون باعث اخراج شما شدن؟ خودتون تقصیری نداشتین؟ :ws38:

بعد اگه دو بار اخراج شدین چرا باز خلاف قوانین انجمن آیدی جدید ساختین و فعالیت می کنین؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

جناب مدیر شما واقعا قصد ندارید فکری به حال ویرایش پست های کاربران توسط مدیران و همکاران مدیر و کاربران ویژه کنید؟

ببخشید این رو میگم اما این واقعا مسخره بازیه وقتی میای میبینی پستت ویرایش شده و دلیلشو هم بهت نمیگن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...