رفتن به مطلب

انتقاد کاربرا نسبت به مدیرا

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همه مدیران و کاربران نواندیشان...

حقیقتش نمیدونم تایپیک رو درست اومدم یا خیر، به هر حال خواستم بابت تاخیر طولانیم از همه خصوصا محمد عزیز و برادر بزرگوارشون عذرخواهی کنم که عدم حضورم و غیبت طولانیم باعث شد که در امر مسئولیتم کوتاهی کنم.امیدوارم که فرصتی باشه و بتونم باز در کنار شما عزیزان باشم و از تجربه و دانش همه نواندیشان گرامی بهره ببرم:icon_gol:

با احترام آرام

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

فقط اول بگم انتقادم به بعضی کاربراست و البته مدیرهای تالارایی که کاش یه جاهایی زودتر تذکر بدن

یه خواهشی داشتم. هرچند میدونم احتمالا خوشایندتون شاید نباشه.

اما میشه دوستان لطف کنند و یک مقدار بخش اسپم کننده روحشون رو کنترل کنند و حداقل صحبت‌های دونفرشون رو به پروفایل هاشون ببرن.

درسته اسپم یه جواریی نمک محسوب میشه اما داره شوریش در میاد. خیلی از تاپیک هایی که دارن تند تند آپ میشن میری میبینی در عرض یک روز 7،8،10 صفحه جلو رفته! ماشاءالله به هیچ بخشی هم رحم نمیشه! یهو حمله میشه به یک تاپیک و ...

میدونم امتحانات دوستان تازه تموم شده و میخان شاد باشن و بعضی هام روزه‌اند و میخان سرشون گرم باشه. اما فکر کنم تو پروفایل ها هم میشه یه کارایی کرد، یه سری گروههایی هم تو انجمن هست، فکر کنم اونجا هم بشه با هم صحبت کنید یا چت باکس هم چیز خوبیه گویا.

خلاصه ببخشید بایت جسارتم. میدونم مجبور نیستم بیام انجمن، اما حیفه یه کم مراعات کنید ارزش یه چیزایی رو از بین نبریم.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

فقط اول بگم انتقادم به بعضی کاربراست و البته مدیرهای تالارایی که کاش یه جاهایی زودتر تذکر بدن

اما میشه دوستان لطف کنند و یک مقدار بخش اسپم کننده روحشون رو کنترل کنند و حداقل صحبت‌های دونفرشون رو به پروفایل هاشون ببرن.

درسته اسپم یه جواریی نمک محسوب میشه اما داره شوریش در میاد. خیلی از تاپیک هایی که دارن تند تند آپ میشن میری میبینی در عرض یک روز 7،8،10 صفحه جلو رفته! ماشاءالله به هیچ بخشی هم رحم نمیشه! یهو حمله میشه به یک تاپیک و ...

میدونم امتحانات دوستان تازه تموم شده و میخان شاد باشن و بعضی هام روزه‌اند و میخان سرشون گرم باشه. اما فکر کنم تو پروفایل ها هم میشه یه کارایی کرد، یه سری گروههایی هم تو انجمن هست، فکر کنم اونجا هم بشه با هم صحبت کنید یا چت باکس هم چیز خوبیه گویا.

خلاصه ببخشید بایت جسارتم. میدونم مجبور نیستم بیام انجمن، اما حیفه یه کم مراعات کنید ارزش یه چیزایی رو از بین نبریم.

حرفات کاملاً درسته :icon_gol:

به نوبه خودم سعی میکنم نسبت به این مسئله تو تاپیکا جدی تر برخورد کنم.

لینک به دیدگاه
سلام

انتقاد کاملاً وارده:a030:

من قبلاً ملاحضه میکردم ولی الان ببینم کسی توجه نمیکنه بقول ممد جدی تر برخورد میکنم:w16:

لینک به دیدگاه
مدیران محترم وقتی میخواید تاپیکی رو حذف کنید به استارتر اطلاع بدید لطفا :icon_gol:

حذف ناقص واسه این بود که خودت دلیلشو اینا رو ببینی دیگه :ws3:

تو این تاپیک:

http://www.noandishaan.com/forums/thread55.html

ه) محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود ( محتوای مرتبط با جرایم رایانه ای)

6. انتشار ***** شكن ها وآموزش روشهای عبور از سامانه های *****ینگ( بند ج ماده 25 قانون ج.ر)

توی خود قوانین انجمن هم هست:

قانون شماره 19) چنانچه تاپيک و يا پيغامي‌ از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد، در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي‌ مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين باره شما را راهنمايي‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد.

:a030:

لینک به دیدگاه
حذف ناقص واسه این بود که خودت دلیلشو اینا رو ببینی دیگه :ws3:

تو این تاپیک:

توی خود قوانین انجمن هم هست:

:a030:

کی میشینه این همه قانون رو بخونه آخه icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
  • 6 سال بعد...

سلام

خب باید انتقاد کنم چون موضوع اینه ولی من می خوام تشکر کنم بابت اینکه خیلی در این انجمن آزادی بیان رعایت می شود .

اینو تا وقتی در انجمن های دیگر نباشی نمی فهمی .

ما دوتا پست زدیم  ( همان انجمنی که آقای عارف تبلیغ مجله را می کند? ) یکیشو قفل کردن ! دومی را حذف ! جوابم که هیچ !?

داخل پرانتز چه حالی میده اخطار بدی و پست را پاک کنی احساس غرور می کنی لحظه اوج هیجانش جایی هست که مثلا آقای عارف بیاد اونجا تبلیغ کنه پستاش را پاک کنم و اخطارم بدم ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...