رفتن به مطلب

به چه اتومبیلی علاقه دارید چرا ؟

Amin

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سوناتای 2010

2010hyundaiyfsonata_concept_02_thumb_3.jpg

نسل نو سوناتا در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس به نمایش درآمد.

پیش‌بینی می‌شود با عرضه سوناتا 2011 هیوندای به بازار فروش این شرکت کره‌ای در آمریکا از اوایل سال آینده میلادی با رشد مناسبی همراه شود.

هیوندای موتور اعلام کرده که مصرف سوخت سوناتای جدید این شرکت بهینه بوده و معادل یک گالن بنزین به ازای هر 35 مایل در مسیر جاده است.

اما در شرایطی فروش جهانی هیوندای رشد شش درصدی را طی سال جاری تجربه کرده که دلیل اصلی آن قیمت مناسب و مصرف پایین سوخت محصولات این شرکت بوده، اما فروش همین شرکت در بازار آمریکا در سال جاری افت 24 درصدی را متحمل شده است.قرار است سوناتای جدید هیوندای با موتوری چهار سیلندر روانه بازار شود. موتور این خودرو نیز از نوع 2.4 لیتری است. مدل توربوشارژ شده این خودرو بعدا روانه بازار خواهد شد.

موتور این خودرو هوا و سوخت را مستقیما به سیلندرها تزریق می‌کند که همین امر قدرت موتور را افزایش داده و مصرف سوخت را نیز بهینه می‌کند. قدرت موتور این خودرو بین 198 تا 200 اسب بخار است.

سوناتای جدید یکی از هفت خودرویی است که هیوندای قصد دارد طی دو سال آینده روانه بازار کند. رقیب اصلی این خودرو در بازای کمری تویوتا و آکورد هوندا هستند.

لینک به دیدگاه

من ford-mustang رو می پسندم

یکی از مدل‌های محبوب خودروهای کمپانی فورد است که از دههٔ ۱۹۶۰ تا کنون محبوبیت زیادی داشته‌است.در موستانگ هر آنچه که روحیه مردانه برای داشتن خودرو می خواهد جمع است .

این خودرو در نسخه‌های متفاوت و مدل‌های متنوعی عرضه شده‌است، از جمله کبرا، گیوگاریو، شلبی، بلک ویدو، و غیره.

که من مدل Ford Mustang GT رو ترجیح می دم .

meake91269339135.jpg

LEQi4j1269339433.jpg

video-2010-mustang-gt-burnin-rubber.jpg

چرخ‌ها 19 اینچی .

سبک ماشین های تیپ خشن قدیمی

همیشه جز 10 ماشین برتر دنیا بوده .

قیمت مناسبی هم داره حدود 30 میلیون تومان

اطلاعات بیشتر

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سوناتای 2010

2010hyundaiyfsonata_concept_02_thumb_3.jpg

نسل نو سوناتا در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس به نمایش درآمد.

پیش‌بینی می‌شود با عرضه سوناتا 2011 هیوندای به بازار فروش این شرکت کره‌ای در آمریکا از اوایل سال آینده میلادی با رشد مناسبی همراه شود.

هیوندای موتور اعلام کرده که مصرف سوخت سوناتای جدید این شرکت بهینه بوده و معادل یک گالن بنزین به ازای هر 35 مایل در مسیر جاده است.

اما در شرایطی فروش جهانی هیوندای رشد شش درصدی را طی سال جاری تجربه کرده که دلیل اصلی آن قیمت مناسب و مصرف پایین سوخت محصولات این شرکت بوده، اما فروش همین شرکت در بازار آمریکا در سال جاری افت 24 درصدی را متحمل شده است.قرار است سوناتای جدید هیوندای با موتوری چهار سیلندر روانه بازار شود. موتور این خودرو نیز از نوع 2.4 لیتری است. مدل توربوشارژ شده این خودرو بعدا روانه بازار خواهد شد.

موتور این خودرو هوا و سوخت را مستقیما به سیلندرها تزریق می‌کند که همین امر قدرت موتور را افزایش داده و مصرف سوخت را نیز بهینه می‌کند. قدرت موتور این خودرو بین 198 تا 200 اسب بخار است.

سوناتای جدید یکی از هفت خودرویی است که هیوندای قصد دارد طی دو سال آینده روانه بازار کند. رقیب اصلی این خودرو در بازای کمری تویوتا و آکورد هوندا هستند.

فانووس جان.

عموي من يه سوناتاي 2011 خريده.

روي هرچي ماشينه كم كرده.خيلي خوشگله.

البته جنسيس هم زيباييه خودشو داره:icon_gol::icon_gol::icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام.دوستان لطف کنند و بگن به چه اتومبیلی علاقه دارند و دلیل این انتخابو بیان کنند . لطفا فقط نگن من bmw دوست دارم کامل مدل ماشینو بگن .

البته اشکالی نداری کلی هم بگن اما سعی کنند در فرصت مناسب مدل ماشین را هم عنوان کنند :ws3:

اگر منظور کمپانی هستش که من هیچ کمپانی ایی رو در حال حاضر به قدرت تویوتا نمیبینم.

تیم طراحی فوفولاده قدرتمند

تیم فروش قدرتمند

و از همه مهمتر

تیم مدیریت فوقولاده قدرمند

اگر منظور شما کلاس خودرو هستش

من هیچ کلاسی رو به خوبی کلاس suv نمیدونم.

مخصوصا suv های امروز که واقعا هم امکانات یه شاسی بلند رو تو خودشون دارن هم امکانات و قدرت یه سدان رو.

اما اگر منظورتون مدل هستش.

من به شخصه عاشق شاسی بلند های gmc هستم.

هر چی باشه gmc تولید کننده ی برتر شاسی بلند های دنیاست!

افسوس که تو این مملکت نیست!

لینک به دیدگاه

من یه دوستی دارم که حسابی عشق ماشینه

خیلی ماشینای گرون قیمت داشته

bmw 740

بنز e280

تیوتا لندگروز

مورانو

انواع هیوندای

.

.

.

ولی تو کل ماشینایی که داشته من از یکیشون خیلی خوشم اومد

اونم بنز 180 کمپرسور با گیربکس دستی بود که رانندگی باهاش واقعا راحت بود.

ما خیلی باهم مسافرت میریم و من پشت همشون نشستم ولی اون 180 که داشت کوچیک بود ولی از همه راحتتر و تیز تر بود...

لینک به دیدگاه
من یه دوستی دارم که حسابی عشق ماشینه

خیلی ماشینای گرون قیمت داشته

bmw 740

بنز e280

تیوتا لندگروز

مورانو

انواع هیوندای

.

.

.

ولی تو کل ماشینایی که داشته من از یکیشون خیلی خوشم اومد

اونم بنز 180 کمپرسور با گیربکس دستی بود که رانندگی باهاش واقعا راحت بود.

ما خیلی باهم مسافرت میریم و من پشت همشون نشستم ولی اون 180 که داشت کوچیک بود ولی از همه راحتتر و تیز تر بود...

ماشین اروپایی یه چیز دیگست

البته بسیار پرخرج ولی بسیار راحت و تند و سریع

واااااای خدا

میشه من یه روزی ام6 بخرم:ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...