رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

جواب کاربر ب صورت پیام خصوصی داده شده .

جو تاپیک های عمومی ه.

بحث های بعدی، در این باره حتما از طریق پیام خصوصی پیگیری بشه، تا تاپیک از حالت عمومی خودش خارج نشه .

با تشکر.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گفتی مخاطب .... میشه اسم مخاطب رو بگی؟

الان قانونی مبنی بر ممنوعیت نیش و کنایه هم داریم ؟ !

در این لحظه منظورمه ها .. نه اینکه همین الان اضافه کنی

من گاهی با جسی (سگم) هم صحبت کردم ... اینم جز اوناس؟ ...!

اینجا کاملا و بوضوح تخلف کردی محمد ..

قوانین کلی انجمن هم مطالعه کن:

قانون شماره 21) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن، آن ارسال سريعا حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اکانت وی بسته خواهد شد.

چند ماه قبل هم اینکار رو کردی، یکی از عاملین بسته شدن تاپیک شدی.

قرار نیست به خاطر حرکات زشت یه نفر با آبروی یه نفر دیگه بازی بشه و اسم اون شخص برده بشه. اون کسایی که کمی از جریانات آگاه بودن، کامل منظور رو از اون پستهات میفهمیدن، وگرنه گزارش هم نمیکردن.

قرار نیست به خاطر مشکلات شخصی که هر چندماه با یه نفر پیدا میکنی و میری سراغ زاپاست، تو اینجا بخواد به صورت کنایه بیان بشه و بیشتر باعث آزار و اذیت اون شخص بشه. مطمئن باش اگه اسم آورده بودی، فقط دسترسی به اونجا بسته نمیشد و دسترسی به انجمن بسته میشد.

امیدوارم این نوع اخلاقت رو درست کنی و هرکس بعد از چندماه انقدر راحت نشناستت.

:icon_gol:

واکینگ و TrueBlue

چرا اخراج شدن :vahidrk:

به خاطر توهین و عدم توجه به اخطار

لینک به دیدگاه
قوانین کلی انجمن هم مطالعه کن:

چند ماه قبل هم اینکار رو کردی، یکی از عاملین بسته شدن تاپیک شدی.

قرار نیست به خاطر حرکات زشت یه نفر با آبروی یه نفر دیگه بازی بشه و اسم اون شخص برده بشه. اون کسایی که کمی از جریانات آگاه بودن، کامل منظور رو از اون پستهات میفهمیدن، وگرنه گزارش هم نمیکردن.

قرار نیست به خاطر مشکلات شخصی که هر چندماه با یه نفر پیدا میکنی و میری سراغ زاپاست، تو اینجا بخواد به صورت کنایه بیان بشه و بیشتر باعث آزار و اذیت اون شخص بشه. مطمئن باش اگه اسم آورده بودی، فقط دسترسی به اونجا بسته نمیشد و دسترسی به انجمن بسته میشد.

امیدوارم این نوع اخلاقت رو درست کنی و هرکس بعد از چندماه انقدر راحت نشناستت.

:icon_gol:

تو پ.خ هم گفتم .. ینی اگه منم پست یه نفرو سه بار گزارش کنم دسترسیشو میبندی؟ ...

اسم اون شخصو تو پ.خ بهم بگو .... اونجا که میتونی ... همونطور که گفتی اسمشو هم من میدونم هم تو .. پس مشکلی نیس

تو قانونت ننوشته بستن دسترسی .. پس اخطارمو بده .. دسترسیمو باز کن ...

محمد دیشب هم در مورد زاپاس یه چیزایی گفتی .... من پستتو گزارش میکنم .. ایشالا که رسیدگی بشه ..

در مورد زاپاس همینجا کامل توضیح بده ....

منظورت از زاپاس چیه ؟

لینک به دیدگاه
تو پ.خ هم گفتم .. ینی اگه منم پست یه نفرو سه بار گزارش کنم دسترسیشو میبندی؟ ...

اسم اون شخصو تو پ.خ بهم بگو .... اونجا که میتونی ... همونطور که گفتی اسمشو هم من میدونم هم تو .. پس مشکلی نیس

تو قانونت ننوشته بستن دسترسی .. پس اخطارمو بده .. دسترسیمو باز کن ...

محمد دیشب هم در مورد زاپاس یه چیزایی گفتی .... من پستتو گزارش میکنم .. ایشالا که رسیدگی بشه ..

در مورد زاپاس همینجا کامل توضیح بده ....

منظورت از زاپاس چیه ؟

منم تو پیغام خصوصی گفتم، گزارش داده شده بررسی میشه. اگه درست باشه اقدام میشه.

وقتی جریاناتی رو بدونی خیلی راحت کنایه هایی که زده میشه رو می فهمی. اون پستات رو قطعاً همه متوجه نشدن ولی خود اون شخص و چند نفری که جریان رو تا حدودی میدونن متوجه میشن. مشابه اون پستها هم قبلاً گزارش شده بود ازت، ولی خود من زیاد چیزی دستگیرم نشد، چون انقدر واضح نبود.

اسم رو تو پیغام خصوصی بهت میگم.

قانون رو بخون در صورت تکرار اکانت وی بسته میشه. حتماً میخوای اکانتت کامل بسته بشه؟ :banel_smiley_4:

چون گفتم اینکارت رو چند ماه پیش هم تکرار کرده بودی که اون موقع چون غیر از تو دوستان دیگه هم اینکار رو کرده بودن، تاپیک کلاً بسته شد و یه تذکر کلی هم تو تاپیک داده شد.

قضیه زاپاس چون برمیگرده به اسمی که میخوام بگم در ارتباطه، تو خصوصی بهت میگم.

شرمنده نمیخوام این تاپیک هم مثل تاپیک دیروز باز به بیراهه کشیده بشه. تو خصوصی در خدمتم.

لینک به دیدگاه

همش دعوا و اخراج و اخطار و ناراحتی.همتون هم میاین ادعای باسوادی و با فرهنگی و منطقی بودن میکنید.اولیش هم خودم.ول کنید دیگه بابا.

مگه کسی هست که بدون ایراد باشه؟اگه کسی هم تخلفی انجام میده دیگه باید عواقبشو بپذیره دیگه.اگه دوست هستین که باید کوتاه بیاین.اگه هم نیستین که دیگه با عزیزم و دورت بگردم چرا همدیگه رو گول میزنید؟تو زندگی شخصی مون به اندازه کافی ناراحتی داریم که دیگه اینجا بیشترش نکنیم.

یکم مهربون تر باشید.یا بی خیال تر.یا هر صفت دیگه ای.برید موهاتون و تو آینه نگاه کنید ببینید در اثر این دعوا ها همتون یا گر شدین یا موهاتون سفید شده.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به چه دلیل امضای من حذف شده؟

کی به خودش اجازه این کار رو داده؟؟؟؟

f61co9n70e2cq3pymyqj.jpg

اگر مدرکی دال بر خلاف

توهین

تحقیر با هر ادعای دیگه ای در موردش دارین باید بزارین تا همه ببینن

وگرنه چنتا عکس هست بد نیست کاربرا ببینن

لینک به دیدگاه
به چه دلیل امضای من حذف شده؟

کی به خودش اجازه این کار رو داده؟؟؟؟

f61co9n70e2cq3pymyqj.jpg

اگر مدرکی دال بر خلاف

توهین

تحقیر با هر ادعای دیگه ای در موردش دارین باید بزارین تا همه ببینن

وگرنه چنتا عکس هست بد نیست کاربرا ببینن

طبق بند 2 قوانین و شرایط امضا و کنایه ات تو امضا و تذکری که هم هفته قبل و هم دیروز بابت ویرایش امضا بهت دادم که توجهی نکردی و تنها تغییری که دادی این بود که «فقط حقیقت رو گفتم» امضات ویرایش شد و قسمت مشکل دار حذف شد.

امضای بعضی دیگه از دوستان نیز به نوعی دیگه خلاف قوانین بود و گزارش شده بود که اونا هم حذف شد. از جمله امضای مجتبی مدیر تالار ورزش

قانون شماره 9) در صورت عدم رعایت قوانین و شرایط امضا و عدم توجه به تذکر داده شده نسبت به اصلاح امضا پس از 1 هفته، مدیران ارشد مجاز به حذف امضای شخص مربوطه می باشند.
لینک به دیدگاه

من هنوز نفهمیدم چرا اینقدر توی انجمن دعوا هست.

واقعا این دنیای مجازی ذره ای ارزش داره اینهمه کدورت و کینه و انتقام؟

خودم هم متاسفانه این چند هفته با یک حرف هایی از یک عده روبرو شدم که چه طور برای هم نقشه میکشن.

چه طور میخوان همدیگه رو زمین بزنند.

آخرش که چی؟

حیفه اینقدر راحت از هم برنجین.:sigh:

لینک به دیدگاه

در 24 ساعت گذشته 2 عدد از تاپیک های من کم شده . با توجه به اینکه به نظر میرسه از تعداد پست ها کم نشده

گمان میرود مشمول ادغام شده اند شاید هم اتومات رفته اند به بایگانی .. !

چنانچه مدیر محترم یا محترمه ای که اینکار رو کردند تقاضا میشود بفرمایند کدام تالار بوده خودمان حدس میزنیم چه تاپیک هایی ممکنه بوده باشند و اگه میدونند هم بفرمایند چه تاپیک هایی بوده ..

به هر حال 2 عدد کسر شده

چون ما این احوالات را اگاه هستیم شب قبل از تعطیل حساب کتابمان را مینویسیم و دقیق است !:ws3:

لینک به دیدگاه
در 24 ساعت گذشته 2 عدد از تاپیک های من کم شده . با توجه به اینکه به نظر میرسه از تعداد پست ها کم نشده

گمان میرود مشمول ادغام شده اند شاید هم اتومات رفته اند به بایگانی .. !

چنانچه مدیر محترم یا محترمه ای که اینکار رو کردند تقاضا میشود بفرمایند کدام تالار بوده خودمان حدس میزنیم چه تاپیک هایی ممکنه بوده باشند و اگه میدونند هم بفرمایند چه تاپیک هایی بوده ..

به هر حال 2 عدد کسر شده

چون ما این احوالات را اگاه هستیم شب قبل از تعطیل حساب کتابمان را مینویسیم و دقیق است !:ws3:

چک شد، تاپیکی از تو حذف یا منتقل نشده.

زیاد به اعداد نوشته شده اکتفا نکن. اشتباه میزنه بعضی وقتا و بعضی وقتا کم میشه امارش. به خصوص واسه پستای قدیمی.

لینک به دیدگاه

با درود

مدیرارشدعزیز

درجستاری که تارنمای آنرا ارایه می نمایم ، در پست شماره 29 آن از کلید گزارش پست خلاف استفاده کرده و خواستاررسیدگی و حذف آن پست شدم.

تارنما:

http://www.noandishaan.com/forums/thread51520-3.html#post833348

دقایقی پس ازآنکه متوجه شدم تالار ادبیات بدون سرپرست است ، پاسخ پست شماره 29 را دادم و درانتها ازنویسنده پست 29 نیزدرخواست کردم پستش را حذف کند.

درپاسخ ایشان با پیام عمومی پست خود را توجیه کرده و پست مورد نظرو پست های ادامه آن همچنان باقی است.

با توجه به دیدن گزارش پست خلاف توسط برخی از مدیران این انجمن ، انتظار این بود پس از گذشت 4 روز یا پاسخی دریافت کنم یا پست حذف شود که متاسفانه تا این لحظه هیچکدام اتفاق نیافتاده .

بنابراین ازجنابعالی بعنوان مدیرارشد این انجمن درخواست رسیدگی و پاسخ دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

همه چيز انقدر عوض شده كه نمي دونم اين تاپيك رو بايد كجا بزنم و پيش كي شكايت كنم ، فكر كردم شايد تاپيك " انتقاد از مديران " جاي مناسبي باشه ، اما انگار پيرو جر و بحث هايي كه شده بود تاپيك رو بسته بودند .. :hanghead:

سلام امروز بعد از مدتها در اينترنت دنبال مطلبي مي گشتم ، يادم اومد كه قبلا خودم اين مطلب رو به طور كامل در يك تاپيك در اين انجمن نوشتم ، اسم اون تاپيك رو همراه با نام انجمن جستجو كردم .. چنين تاپيكي موجود نبود :hanghead: كنجكاو شدم و سري به بخش هاي بالاتر زدم و نكته ي خيلي جالبي كه متوجهش شدم ، پاك شدن تعداد بيش از اندازه زيادي از تاپيك ها و پست هاي من و همچين دوستان من بود :sigh:

قبلا هم چنين رفتاري از اين مدير ديده بودم ، قبلا هم اينكار رو كرده بود ، اما نه در اين سطح بزرگ ، اونبار كه شايد چند ماه پيش هم باشه ، بعد از گزارشي كه فرستادم هيچ نتيجه اي دريافت نشد :hanghead: مهم نيست كه امروز هم نتيجه اي دريافت بشه ، رسيدگي صورت بگيره يا نه ، مهم اينه كه افرادي كه مثل من قديمي هستند و براي اين انجمن شب ها و روزها در خلوت انجمن زحمت كشيدن اين چنين بازخوردهايي خيلي سنگين و دردناكه :hanghead:

متاسفانه ، تاپيكي در بخش ادبيات ، تاپيكي داشتيم با عنوان " فهرست چهره هاي ادبي انجمن " كه به طور كامل لينك بسياري از مشاهير ادبيات داخل انجمن در اونجا بود ، افسوس كه اون تاپيك هم پاك شده وگرنه خيلي راحت لينك تاپيك هاي پاك شده رو به عنوان استناد ميتونستم در اختيارتون بگذارم .

اما خوشبختانه يه لينك گويي جا مونده و هنوز پاك نشده ! كه البته اصلا دور از ذهن نيست اگر تا چند ساعت ديگه اين هم پاك بشه : http://www.noandishaan.com/forums/thread6803-8.html#post108398

نكته ي جالب اينكه نه تنها تاپيك هاي من در اون بخش تماما پاك شده ، بلكه پست هاي من هم پاك شده :hanghead:

همه شما هم اين فرد رو مي شناسيد ، چه بسا كه در تاپيكي در همون بخش هم نشون داديد چقدر براي شما عزيز هست ، اما .. ؟

تاپيك هاي قديمي و بسيار خوب زيادي هم از دوستان من پاك شدند

علي : اخوان ثالث:«سلامش را نمي‌خواهند، پاسخ گفت…»

آرمانديس : فریدون مشیری شاعر لحظه های عاشقانه....

مونا : خیام نیشابوری

آرمانديس : پارسی گویان گمنام ...

ياقوت سفيد : محمد علی جمال زاده

ياقوت سفيد : بدیع‌ الزمان فروزانفر

مريم : حافظ

امير : مولانا جلال الدين محمد مولوي

مينا : فقط شعرای خودمون

امين : شيخ بهايي

يوحنا : قیصر امین پور

ايليا : ...:: پائـــــــولوكوئـــــــــ ـليو ::...

ايليا : ...:: نيمايوشيج ::...

منيره : مهدی سهیلی

ياقوت سفيد : صادق هدایت( نویسنده، مترجم و روشنفکر ایرانی)

ايليا : ...:: شريعتي، مردي از جنس كوير ::...

منيره : سهراب سپهری

ايليا : ...:: حميد مصدق ::...

ايليا : ...:: عبيد زاكاني ::...

منيره : فروغ فرخزاد

ايليا : ...:: خسرو گلسرخي ::...

ايليا : ...:: هوشنگ ابتهاج ::...

كاميار : جبران خليل جبران

كاميار : شل سیلوراستاین

كاميار : ویلیام شکسپیر

كاميار : رابیندرانات تاگور

امين : ***صادق چوبک ***

امين : حسین پناهی ^^^^

امين : ايرج ميرزا

ايمان : اشعار شیرین فردوسی

سميرا : كارو

پرندوش : استاد احمد شاملو

خاطره : ..::حسین منزوی::..

سهيل : دكتر الهي قمشه اي

امين : ایرج میرزا

lovestory: ملاصدرا

رويا : آنا آخماتووا

ترانه : برتولت برشت

Mr.pain : اونوره دو بالزاک

FriendlyGhost : ...::آنتوان چخوف::...

ايليا : سياوش كسرايي

ايليا : پروين اعتصامي

يادش بخير ، روزهايي كه اگر در انجمن هيچكس نبود ، حتي اگر بين همون عده معدود كدورتي هم بود ، يه چيز داشتيم ، صفا .. افسوس :sigh:

حتي اگه قرار نيست به اين شكايت رسيدگي هم بشه ، خوشحالم كه اسم اين افراد اينجا نوشته شد ، جايي كه حداقل مي دونم فعلا افراد لايقي بهش دسترسي دارند .:hanghead:

زنده باد مروت :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اوه!

من اینارو یادمهههههه- چقد بچه ها کمک کردن اینارو باهات!!!

واقعا همشون پاک شدن؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟ :w58:

چه ربطی داره که با تو خصومت دارن این همه تاپیک خوب از بین بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58::w58:

لینک به دیدگاه

درود رفیق :a030:

با توجه به اینکه تاپیک "انتقاد کاربران نسبت به مدیران" در حال حاضر بسته هست پست شما رو به این تاپیک انتقال دادم

امیدوارم به شکایت شما رسیدگی بشه... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

آرمانديس : فریدون مشیری شاعر لحظه های عاشقانه....

من این تاپیک رو یادم هست...

حتی ترتیب پستها هم هنوز تو ذهنم هست...

من ...امین آرماندیس...آذر...کیمیا...ایلیا و یکی دو نفر دیگه که الان حضور ذهن ندارم پست ارسال کرده بودن....:hanghead:

تا اونجایی که یادم هست نه مشکل نگارشی وجود داشت...

نه مشکل فونت و رنگ و طولانی بودن پست....

حتی یادم هست طولانی ترین پست اون ناپیک یکی از پستهای کیمیا بود که شعر کوچه مشیری رو گذاشته بود....

مگه میشه شعر رو نصفه نیمه گذاشت؟

من بعضی از اون شعرها رو خودم تایپ کرده بودم...

:sigh:

حواسم هم بود اون تاپیک شعر تکراری هم نداشت....

چند روز پیش سام هم تنکس داد پائین پستها...

فکر کنم تو تاپیک همکاری هم تاپیک رو معرفی کرد که مشکل فونت نداره....

اما الان تاپیک پاک شده...

:sigh:

ايليا : ...:: پائـــــــولوكوئـــــــــ ـليو ::...

این تاپیک رو هم یادم هست...خونده بودم تاپیک رو و مشکلی از لحاظ نوع فونت و بقیه مسائل نداشت...

آخه نمیشه تاپیک چند پیجی رو پاک کرد...:sigh:

فکر نکنم تا حالا پست با فنت نامناسب و یا با پست طولاانی از قاصدکــــــــ تا حالا کسی دیده باشه....:hanghead:

من فقط تاپیکهایی که حضور ذهن داشتم رو عنوان کردم....

اما این حجم پاک شدن پست و تاپیک خیلی بد بود....

الان تو مهندسان حتی تاپیکهای تولد 2-3 سال پیش بچه ها هم موجوده آدم میبینه کلی دلش شاد میشه...

اینا که دیگه فعالیت مفید بودن...

الان قسمت شاعران ایران خالی شده....:hanghead:

چرا آخه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا. آره متأسفانه فعلاً اون تاپیک بسته شده که ایشالا به زودی باز میشه.

دلیلش رو جویا شدم، گویا چند روز پیش با همکاری اعضای تالار تصمیم گرفته شده که اون قسمت مرتب بشه و مطالب با نظم بیشتری قرار بگیره و البته صحبتا تو این تاپیک انجام شده بود:

http://www.noandishaan.com/forums/thread77798-5.html

ولی خب بهتر بود حدوداً از یکماه قبل بابت حذف مطالب دوستان یا ادغام اونها از طریق اطلاعیه یا پیغام خصوصی اطلاع داده میشد که اگه اون دوستان هم تمایل داشتن، تاپیکاشونو خودشون ویرایش کنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...