رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

تو که کلاً حقته :ws3:

دلیلا رو آتروس خودش کامل گفت دیگه.

اون عینک انریکه رو از آواتارت بردار که عینک بدبینیه :ws3: یه کمی با دید بهتری به همه بچه ها نگاه کن بابا. بعد میبینی هر مسئله ای خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو میکنی حل میشه :a030:

آقا بدبینی کجا بود همه بودیم میدونیم که مهندسان چی بود و چی شد ، اولشم همینطوری شروع شد ، من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پند گیر از سخنم خواه ملال ادمین جان :ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مثل اینکه تو تالار اخبار اومدم گفتم دوستان اسپم نکنید به بعضی از علما و فضلا بر خورده :banel_smiley_4::ws3:

من نه با کسی خصومت شخصی دارم نه از کسی خدای نکرده کینه ای به دل دارم،و اردتمند همه دوستان عزیزی که تو این سایت عضو هستن هستیم(این رو از صمیم قلبم گفتم):icon_gol::w16: دیروز وقتی دیدم همش 5 دقیقه نشده که ،این تاپیک 2 صفحه جلو رفته بود وظیفه خودم دیدم بیام یه پستی مبنی بر اینکه دوستان عزیز اسپم نکنید و بذارید این خبر یه خبر بمونه نه اسپم کده بشه همین ،اگر دوستان عزیز دقت کرده باشن من به شخص خاصی اشاره نکردم که به بعضی ها برخورده :w16:

بعدشم بهتر هیچ سایتی رو با سایت دیگه مقایسه نکنیم...هر سایتی رویکرد خودش رو نسبت به موضوع های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، علمی، و اجتماعی داره.....

اگر به دوستان نو اندیش برخورده که چرا من اونجا یه تذکر کلی دادم از همین جا معذرت خواهی میکنم :icon_gol:و به دوستان به عنوان یه برادر کوچکتر پیشنهاد میکنم به عنوان یه تحصیلکرده کمی روشنتر به موضوعاتی که در رابطه با پیرامونشون بحث میشه دقت کنن...:a030:

اراتمند شما جاوید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فک کنم بین تذکر دوستانه اسپم نکنید و تهدید دوستانه برخورد میشه تفاوت هایی وجود داشته باشه حالا نمیدونم یا تو شهر شما به برخورد میشه میگن دوستانه یا تو شهر من به برخورد میشه میگن تهدید :ws38:

لینک به دیدگاه
فک کنم بین تذکر دوستانه اسپم نکنید و تهدید دوستانه برخورد میشه تفاوت هایی وجود داشته باشه حالا نمیدونم یا تو شهر شما به برخورد میشه میگن دوستانه یا تو شهر من به برخورد میشه میگن تهدید :ws38:

شهر من و شما نداره عزیزم ما هممون هموطنیم ،و وطنمون هم ایرانه:icon_gol:(همه جای ایران سرای من است)icon_gol.gif

بلاخره هر کی یه سلایقه ای داره و شاید سلیقه شما باعث این برداشت شده !

اگر دیگران هم مثل شما به این موضوع نگاه میکردن حتماً متذکر می شدن:a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام چرا ویرایش پست برای من فعال نیست من حق دارم پست های خودم رو ویرایش کنم لطفا رسیدگی فرمایید

• شما می توانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را دارید
  • شما میتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

لینک به دیدگاه
سلام چرا ویرایش پست برای من فعال نیست من حق دارم پست های خودم رو ویرایش کنم لطفا رسیدگی فرمایید

• شما می توانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را دارید
  • شما میتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

الان با توجه به رسیدن پست هاتون به 12تا احتمالاً می تونید دیگه. :a030:

واسه کاربرای تازه وارد این قابلیت فعال نیست.

لینک به دیدگاه
الان با توجه به رسیدن پست هاتون به 12تا احتمالاً می تونید دیگه. :a030:

واسه کاربرای تازه وارد این قابلیت فعال نیست.

قانون جالبی نیست که حتما تعدادپست ها به 12 برسه حق ویرایش داشته باشیم امان ویرایش کمکی به سایت هیت که اسپم نباشه بنظرم حذف بشه خیلی بهتر هست ممنونم که جواب دادیذ

لینک به دیدگاه

چرا به مساله سرعت سایت رسیدگی نمی‌کنین؟

من باید حتمن ipم عوض کنم تا بتونم سرعت مناسبی داشته باشم، وگرنه با ip وطنی پدرم در میاد تا بیام تو سایت

لینک به دیدگاه
چرا به مساله سرعت سایت رسیدگی نمی‌کنین؟

من باید حتمن ipم عوض کنم تا بتونم سرعت مناسبی داشته باشم، وگرنه با ip وطنی پدرم در میاد تا بیام تو سایت

داره رسیدگی میشه یه سری عوامل مشکلاتی برای ما بوجود آوردن که سرعت ما تاثیر گزاشته اما دلایل افت سرعت انجمن خیلیه داره یکی یکی رسیدگی میشه کاریه که دیگه از دست ما بر میاد داداش باید یکم تحمل کرد جاوید جان

لینک به دیدگاه
داره رسیدگی میشه یه سری عوامل مشکلاتی برای ما بوجود آوردن که سرعت ما تاثیر گزاشته اما دلایل افت سرعت انجمن خیلیه داره یکی یکی رسیدگی میشه کاریه که دیگه از دست ما بر میاد داداش باید یکم تحمل کرد جاوید جان

مرسی علیرضا جان

امیدوارم هر چه زودتر حل بشه مشکلات :icon_gol:

9

( از یاس, به آتروس, آتروس به علیرضا , نام بعدی چیست؟ :ws3: )

لینک به دیدگاه
خبر های خوبی در راه پشت هر تغییر نامی یه انگیزه ای هست این بار انگیزمون خیلی بالاست که بانام واقعی ظاهر میشیم:a030:

اولاً چرا اسمت رو عوض كردي؟

ديماً اسمت رو چرا عوض كردي؟

سيماً چرا اسمت رو از آتروس به عليرضا هاشمي تغيير دادي؟

:ws37:

در اين دنياي بي انگيزگي، خيلي جالبه كه انگيزه داري. :ws3:

در نوع خودت بي نظيري :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

تایپیک زیر رو خانمی مطرح کرده و دغدغشو که به نظرم دغدغه خیلی مهمی هم هست مطرح کرده ، به اطراف خودم که نگاه میکنم خانم های زیادی میبینم با موقعیت های خوب که در مرز 40 سالگی هستن و هنوز مجردن اما :

خیلی متاسف شدم از برخورد بعضی از اعضا با دغدغه این خانم

خیلی متاسف شدم در جایی که اگر نمیشه موضوع رو حل کرد اما میشه با یک برخورد خوب حداقل دلداری داد

و در مجموع از این انجمن و این فروم و همچنین از اعضای انجمن بعید بود واقعا بعید که در تایپیک مشابهی چه نظریاتی دادن ، باید بگم این مسئله ای مطرح شده نه تنها شخصی و کوچک نیست بلکه یکی از معضلات بسیار جدی جامعه ماست گرچه این خانم سن و سالی نداره

اما کاش در مورد مسائلی که مطرح میشه یک دیدگاه انسانی هم داشته باشیم.

و باز هم این موضوع رو تکرار میکنم گرچه آب در هاون کوبیدنه ، مدیریت یک آقا در تالار خانواده به هیچ وجه مناسب نیست ، صلاح مملکت خویش خسروان دانند

http://www.noandishaan.com/forums/thread116741.html

لینک به دیدگاه

سلام خوبی ربطی به مدیریت اونجا نداره این مطلب به شخصه از طرف ارشدها پیگیری شده

اول اینکه هر دو تاپیک توسط یک نفر زده شده و دوم اینجا صداقت خیلی معنای بیشتری داره من نمیتونم به خودم اجازه بدم یه نفر یه موضوعی رو مطرح کنه که به دروغ گو بودنش یقین پیدا کردم با احساسات بچه های انجمن به هر قیمتی نباید بازی بشه اگر من با دسترسی که دارم ببینم یه نفر داره بقیه رو بازی میده و حرفی نزنم به نظرت کار درستیه! اگر به نام کاربری که تاپیک رو زده دقت کنید به دلیل 2 یوزر داشتن دسترسیش بسته شده

مورد بعدی در مورد تالار خانواده هیچ مشکلی نداریم و هم پیمان عزیز هم آفا خانم هردو مدیر اون تالار هستند

به هر حال اگر مورد شخصی با کسی داری بهترین راهش اینه که باهم رو در رو مشکل رو حل کنید اینجوری بهتر جواب میده داداش گلم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام خوبی ربطی به مدیریت اونجا نداره این مطلب به شخصه از طرف ارشدها پیگیری شده

اول اینکه هر دو تاپیک توسط یک نفر زده شده و دوم اینجا صداقت خیلی معنای بیشتری داره من نمیتونم به خودم اجازه بدم یه نفر یه موضوعی رو مطرح کنه که به دروغ گو بودنش یقین پیدا کردم با احساسات بچه های انجمن به هر قیمتی نباید بازی بشه اگر من با دسترسی که دارم ببینم یه نفر داره بقیه رو بازی میده و حرفی نزنم به نظرت کار درستیه! اگر به نام کاربری که تاپیک رو زده دقت کنید به دلیل 2 یوزر داشتن دسترسیش بسته شده

مورد بعدی در مورد تالار خانواده هیچ مشکلی نداریم و هم پیمان عزیز هم آفا خانم هردو مدیر اون تالار هستند

به هر حال اگر مورد شخصی با کسی داری بهترین راهش اینه که باهم رو در رو مشکل رو حل کنید اینجوری بهتر جواب میده داداش گلم:a030:

در مورد دو یوزره بودن مسئله ای که مطرح شده باعث میشه شخص با یک هویت دیگه مطرح کنه نه اصلی من هم باشم با هویت دیگه ای این مسئله رو مطرح میکنم چون حتما خجالت میکشم ، در مورد بازی با احساسات فک نمیکنم این مسئله یک تراژدی باشه ، این یک معضل اجتماعیه نه یک اتفاق ناگوار که احساسات جریحه دار بشه و از طرفی قابل بررسی فک نکنم از سر مرض و غرض چنین چیزی مطرح نشه

در مورد پیمان ، پیمان از دوستانه منه و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم و آفا هم حضورش خیلی کمرنگتر از پیمانه مسائلی که در این تالار مطرح میشه نیازمند حضور یک خانمه برای مدیریت نه اقا ، به هر حال همونطور که گفتم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

لینک به دیدگاه

هی میگی صلاح مملکت خوب خودت تو این مملکتی دیگه حرف من چیزه دیگه ایه من به اسمش کاری ندارم یه تاپیک با همین عنوان تو تالار آزاد زده بود بعد اومده میگه یه نفر دیگه تاپیکش رو کپی کرده:banel_smiley_4:آقا رو پیشونیه بچهای اینجا چی نوشته؟ که بیان معضل دروغ رو حل کنند؟:w58:

ایمان متوجه خرفم شدی اگر مد نظر داری کاربری رو به عنوان مدیریت این تالار پیشنهاد بده ما تمام سعیمون اینه که بهترین هارو انتخاب کنیم حالا تو یه برهه ای بچها حضورشون کم رنگ میشه که به دلیل مشغله هاشونه باید همگی کمک کنیم تا مجموعه پیش بره باز بیا بگو صلاح کله خویش کچلان دانند:vahidrk:

لینک به دیدگاه
هی میگی صلاح مملکت خوب خودت تو این مملکتی دیگه حرف من چیزه دیگه ایه من به اسمش کاری ندارم یه تاپیک با همین عنوان تو تالار آزاد زده بود بعد اومده میگه یه نفر دیگه تاپیکش رو کپی کرده:banel_smiley_4:آقا رو پیشونیه بچهای اینجا چی نوشته؟ که بیان معضل دروغ رو حل کنند؟:w58:

ایمان متوجه خرفم شدی اگر مد نظر داری کاربری رو به عنوان مدیریت این تالار پیشنهاد بده ما تمام سعیمون اینه که بهترین هارو انتخاب کنیم حالا تو یه برهه ای بچها حضورشون کم رنگ میشه که به دلیل مشغله هاشونه باید همگی کمک کنیم تا مجموعه پیش بره باز بیا بگو صلاح کله خویش کچلان دانند:vahidrk:

بابا شماها چقده منفی بافین خو حتما خجالت کشیده ، معتقدم این مشکلو داشته بی دلیل که نگفته بهتر بود اگه راهیم نیست حداقل بد هم برخورد نشه ، بعضی نظرات خیلی بد بود ، و همچنین معتقدم این مسئله خیلی جدی هست که ارزش بحث کردن داشت چون نمونه های زیادی رو دارم میبینم و ممکنه برای کسی راهکاری نشون بده یا از نگرانیش کاسته بشه

قبلا هم گفتم victoria-r با afa گزینه های خوبی برای خانواده هستن هم توش فعالن هم خانومن ، حالا کچلای انجمن رو پیشنهادم فک کنن ، اینم داشته باش560013_j61p36.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...