رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

لطفا مدیران ارشد پیگیری کنند

1- انبوهی از تایپیک های بی محتوا و لوس که فایده ای جز اسپم نداره و همیشه تو آخرین ارسال ها در صدره

2- تبدیل شدن انجمن نواندیشان به مسجد نواندیشان- به اندازه کافی در صدا و سیمای میلی آخوند و مطالب مذهبی داره به سمع و نظرمون میرسه لطفا اینجارو تبدیل به مسجد محلتون نکنید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم با نظر آقا مهدی موافقم

اینجا یک سایت علمی هستش

1- دلیلی نداره تو هر رفرش تایپیک های لوث و بی محتوا آپ بشن و با سرعت نور پیش برن که روز به روزم بیشتر میشن.

2- تبلیغ دین رو ببرید تو سایت های دینی و حوزوی (خصوصا اینکه به اندازه کافی علم برای دفاع ندارید)

3- تایپیک های حاوی تبلیغ نیهیلیسم، شیطان پرستی و فراماسونی رو برخورد کنید

4- اینجا کمِ کم همه لیسانسن یعنی بالای 18 سال! پس داداش و عمو و آبجی و فامیل بازی درشان هیچ کس نیست لطفا این اصلاحات خاله بازی رو از تایپیک ها جمع کنید ببرید تو پروفایل و نهایتا چت باکس.

علی رغم موفقیت هایی که سایت کسب میکنه این تایپیک ها خیلی ها رو دلسرد کرده.

ممنون:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

وقتی توی تاپیکی که من قبلا توش نوشتم ، کسی مطلبی میزاره ، برام یک ایمیل اطلاع رسانی میاد، چیکار کنم که دیگه نیاد؟

برید به کنترل پنل و بعدش ویرایش تنظیمات شخصی

از قسمت اطلاع رسانی و دریافت پیام، از اون منوی کشویی دومین مورد یعنی اشتراک بدون خبرنامه بوسیله ایمیل رو انتخاب کنید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
لطفا مدیران ارشد پیگیری کنند

1- انبوهی از تایپیک های بی محتوا و لوس که فایده ای جز اسپم نداره و همیشه تو آخرین ارسال ها در صدره

2- تبدیل شدن انجمن نواندیشان به مسجد نواندیشان- به اندازه کافی در صدا و سیمای میلی آخوند و مطالب مذهبی داره به سمع و نظرمون میرسه لطفا اینجارو تبدیل به مسجد محلتون نکنید

منم با نظر آقا مهدی موافقم

اینجا یک سایت علمی هستش

1- دلیلی نداره تو هر رفرش تایپیک های لوث و بی محتوا آپ بشن و با سرعت نور پیش برن که روز به روزم بیشتر میشن.

2- تبلیغ دین رو ببرید تو سایت های دینی و حوزوی (خصوصا اینکه به اندازه کافی علم برای دفاع ندارید)

3- تایپیک های حاوی تبلیغ نیهیلیسم، شیطان پرستی و فراماسونی رو برخورد کنید

4- اینجا کمِ کم همه لیسانسن یعنی بالای 18 سال! پس داداش و عمو و آبجی و فامیل بازی درشان هیچ کس نیست لطفا این اصلاحات خاله بازی رو از تایپیک ها جمع کنید ببرید تو پروفایل و نهایتا چت باکس.

علی رغم موفقیت هایی که سایت کسب میکنه این تایپیک ها خیلی ها رو دلسرد کرده.

ممنون:icon_gol::icon_gol:

نقداتون کاملاً وارده و موافقم باهاتون که یه مدتیه متأسفانه تعداد تاپیک های بی محتوا زیاد شده. حالا چندتاشو قفل کردیم این اواخر و بازم هست. ولی خب لااقل خود شماها که میگین دیگه رعایت کنین :banel_smiley_4:

از اون جمله. مهدی توی:

http://www.noandishaan.com/forums/thread126476.html

هانیه توی:

http://www.noandishaan.com/forums/thread129921.html

بحث تبلیغ دین و غیردین هم نیست. این مطلب هست که کلاً بحث اعتقادی خلاف قوانین انجمنه. ولی باز خیلی مواقع رعایت نمیشه و سعی می کنیم با حذف یا تذکرهای دوستانه حل بشه. ولی باز از خود شما هم مهدی جان گله دارم تو این زمینه که یکی از فعالان تو این نوع بحثا هستی. چه خودت تاپیکش رو بزنی چه تو تاپیکای بقیه :banel_smiley_4:

ابزار گزارش هم واسه همین چیزاس. :ws3:

امیدوارم بچه ها این پستا و نقدا رو ببینن و خودشون رعایت کنن قبل از اینکه ما بخوایم برخوردی رو کنیم که مثلاً پست و تاپیک حذف کنیم یا تذکر بدیم و ... :w16:

لینک به دیدگاه
نقداتون کاملاً وارده و موافقم باهاتون که یه مدتیه متأسفانه تعداد تاپیک های بی محتوا زیاد شده. حالا چندتاشو قفل کردیم این اواخر و بازم هست. ولی خب لااقل خود شماها که میگین دیگه رعایت کنین :banel_smiley_4:

از اون جمله. مهدی توی:

هانیه توی:

بحث تبلیغ دین و غیردین هم نیست. این مطلب هست که کلاً بحث اعتقادی خلاف قوانین انجمنه. ولی باز خیلی مواقع رعایت نمیشه و سعی می کنیم با حذف یا تذکرهای دوستانه حل بشه. ولی باز از خود شما هم مهدی جان گله دارم تو این زمینه که یکی از فعالان تو این نوع بحثا هستی. چه خودت تاپیکش رو بزنی چه تو تاپیکای بقیه :banel_smiley_4:

امیدوارم بچه ها این پستا و نقدا رو ببینن و خودشون رعایت کنن قبل از اینکه ما بخوایم برخوردی رو کنیم که مثلاً پست و تاپیک حذف کنیم یا تذکر بدیم و ... :w16:

محمد جان موضوع راهنمایی برای شوهر کردن طنز هستش و در قسمت گفتگوی خودمونی داره پیش میره درسته :icon_razz:

اما تحلیل شخصیتی رو قبول دارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
محمد جان موضوع راهنمایی برای شوهر کردن طنز هستش و در قسمت گفتگوی خودمونی داره پیش میره درسته :icon_razz:

اما تحلیل شخصیتی رو قبول دارم :icon_gol:

خب واسه همینم بسته نشده. :ws3: ولی تعداد که زیاد بشه همونطور که بچه ها گفتن لوث میشه

لینک به دیدگاه
خب واسه همینم بسته نشده. :ws3: ولی تعداد که زیاد بشه همونطور که بچه ها گفتن لوث میشه

محمد درسته ولی بعضی موقعها یه شیطونی کوچیک روحیه می ده به بچه ها اما زیادش بی نمک میشه

دارمشون :w02::icon_gol:و بچه ها از فعالان اون تاپیکها هستن

لینک به دیدگاه

شاید بقیه نظرات منو قبول نداشته باشن...اما بنظر من یکم بحثای جالبو خنده دار مث شوهر پیدا کردن..وجودشون بد که نیست ضروریم هست...

من که تازه امتحانم تموم شده...، قبلش نفر اول تو مسابقات شناسایی محیط زیست شدم....

اما الان حالم داره از درس بهم میخوره اگه میام سایت ،حداقل فعلا برا اسایشو راحتیه ذهنمه....

الان دوس ندارم مطالب درسی بخونم...بنابراین وقتی میام سایت میرم سراغ خنده بازار...یا تاپیکای اینجوری...

.

میدونم اینجا یه سایت علمیه و اگر من میخام تفریح کنم باید برم سایت تفریحی...اما من این سایتو این بچه هارو دوسدارم..

و قبول دارم بیش از حدم نباید تاپیکای بی محتوا داشته باشه اما....

یه بنده خدایی که فرضا واسه یه تاپیک خنده دار اومده توسایتتون چشمش میخوره به 4 تا مطلب علمی علاقمند میشه یه چیزی یاد میگیره و تو سایتتون عضو میشه...و از خیلی خدمات علمی دیگه که سایتتون داره استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

از اون جمله. مهدی توی:

هانیه توی:

این تایپیکی که گفتی به نیت اسپم 2ساعته بود:ws3:

تو همون تایپیکم دیدم داره ادامه داده میشه من دیگه پست نذاشتم.

حرف منم اصلا این نیست.

یه سری از تایپیک ها دائمی شدن و ماشالا رشد خوبیم دارن!

مث با یه معمار ازدواج میکنی؟

شبستانه(قبلا)

الانم این راهنمایی برای ....

هرچقدرم که گپ و گفت و گوی خودمونی باشه.

من نمی گم همه مطالب سایت علمی باشه! خود من چون بعد از درگیری شدید با درسws3.gif میام انجمن حوصله درس رو ندارم ولی این تایپیک ها خیلی لوث شده.

دیشب تایپیک جالبی هم زده شد !!! که نشون میداد یه عده تا چه حد جنبه آزادی دارن!

من مخالف دین و تایپیک مذهبی و اعتقادی نیستم ولی به 2دلیل میگم بچه ها نزنن:

1- علم کافی برای دفاع ندارن و ندارم.

2- یک عده به راحتی به خودشون اجازه بی حرمتی میدن و در مقابل تایپیک های انحرافی هیچ نظر مخالفی ندارن.

لینک به دیدگاه

از اون جمله. مهدی توی:

هانیه توی:

خب معلومه وقتی تایپیکش باشه منم شرکت میکنم ، اما بد نیس یه آماری بگیری که فقط تو همینا دارم اسپم میکنم یا نه کنارش دو تا مطلب مفیدم قرار میدم اما وقتی اون دو تا مطلب مفید هم مورد استفاده نباشه و انجمن بشه محل جولان این تایپیکا خو معلومه همون مفیداشم دیگه نمیذارم.

نکته بعد اینکه منظورمو از قسمت دوم باید متوجه شده باشی حالا نمیدونم چرا موضوع رو عوض کردی ، تالار یک تایپیک داشت از اول برای صلوات حالا ببین چندتا تایپیک مشابه داره والا مسائل اجتماعی روز که همگی درگیرشیم گمان نکنم تو این حیطه قرار بگیره:ws38:

لینک به دیدگاه
خب معلومه وقتی تایپیکش باشه منم شرکت میکنم ، اما بد نیس یه آماری بگیری که فقط تو همینا دارم اسپم میکنم یا نه کنارش دو تا مطلب مفیدم قرار میدم اما وقتی اون دو تا مطلب مفید هم مورد استفاده نباشه و انجمن بشه محل جولان این تایپیکا خو معلومه همون مفیداشم دیگه نمیذارم.

نکته بعد اینکه منظورمو از قسمت دوم باید متوجه شده باشی حالا نمیدونم چرا موضوع رو عوض کردی ، تالار یک تایپیک داشت از اول برای صلوات حالا ببین چندتا تایپیک مشابه داره والا مسائل اجتماعی روز که همگی درگیرشیم گمان نکنم تو این حیطه قرار بگیره:ws38:

kzvl

نظرم به نظر مهدی نزدیک تر است.:ws3:

محمد جان اینجا بچه ها پیشنهاد میدن یا موضوعی رو عنوان میکنن که منظورشون افراط گرایی هستش

من خودم تو ماه شاید یکی دو ساعت اسپم کنم این موضوع بد نیست گاهی باعث عوض شدن روحیه میشه و گاهی هم باعث بالا موندن رنک سایت به دلیل انبوه بازدید و رفرشه هایی که همون لحظه میشه. اما افراط در هر چیزی خوب نیست.

مثال آب خوردن لازمه ولی زیادی آب بخوری مریض میشی انجمن هم همینه اسپم زیاد بشه اعتبارش کم میشه و اسپم هم نباشه یه جو سنگینی پیدا میکنه که کم کم باعث میشه همون مطالب مفید هم گذاشته نشه.

هر انجمنی یا سایتی با کاربرانش زنده ست وقتی جو صمیمانه و دوستانه ای داشته باشه موندگار میشه اما هر چیزی اعتدالش خوبه و این دیگه وظیفه شماست که این اعتدال رو ایجاد کنی گاهی یه تذکر یا بستن تاپیک کافیه دیگه لازم به دنبال کردن موضوع نیست طرف خودش میفهمه .

حالا این بحث اسپم اما موضوع های دینی هم همینجوری ببین اگه بحث و گفتگو باشه اشکال نداره کلی تاپیک زده بشه اما تاپیکی که فقط مضمونشون بیا تو صلوات بفرست یا با صلوات حضورتو اعلام کنی یا برای سلامتی فلان صلوات برای سلامتی بهمان صلوات و....

این ها هم دقیقا شکل همون اسپم ها هستن و زیاد شدنشون همون مشکلیه رو ایجاد میکنه که اسپم ایجاد میکنه.

اگه پیشنهادی میشه دلیلش اینه در درجه اول این محیط و انجمن رو دوست داریم و نمیخوایم دچار مشکل بشه و دوم هم اینه میدونیم که پیگیری میشه:a030:

لینک به دیدگاه

سلام و درود مهندس عارف

لطف میکنین حجم آپلود ها رو اضافه کنین که من مجبور نشم واسه یه کتاب که میخوام بزارم تو بخش کتابهای معماری این همه راهو نرم سراغ آپلود سنتر سایر آپلود ها؟w000.gif

مگه سایت خودتون چشه؟ من یه عالمه مطلب دارم فقط بخاطر اینکه با آپلود سنتر مشکل دارم بلد نیستم موندنTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

باتشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

kzvl

نظرم به نظر مهدی نزدیک تر است.:ws3:

محمد جان اینجا بچه ها پیشنهاد میدن یا موضوعی رو عنوان میکنن که منظورشون افراط گرایی هستش

من خودم تو ماه شاید یکی دو ساعت اسپم کنم این موضوع بد نیست گاهی باعث عوض شدن روحیه میشه و گاهی هم باعث بالا موندن رنک سایت به دلیل انبوه بازدید و رفرشه هایی که همون لحظه میشه. اما افراط در هر چیزی خوب نیست.

مثال آب خوردن لازمه ولی زیادی آب بخوری مریض میشی انجمن هم همینه اسپم زیاد بشه اعتبارش کم میشه و اسپم هم نباشه یه جو سنگینی پیدا میکنه که کم کم باعث میشه همون مطالب مفید هم گذاشته نشه.

هر انجمنی یا سایتی با کاربرانش زنده ست وقتی جو صمیمانه و دوستانه ای داشته باشه موندگار میشه اما هر چیزی اعتدالش خوبه و این دیگه وظیفه شماست که این اعتدال رو ایجاد کنی گاهی یه تذکر یا بستن تاپیک کافیه دیگه لازم به دنبال کردن موضوع نیست طرف خودش میفهمه .

حالا این بحث اسپم اما موضوع های دینی هم همینجوری ببین اگه بحث و گفتگو باشه اشکال نداره کلی تاپیک زده بشه اما تاپیکی که فقط مضمونشون بیا تو صلوات بفرست یا با صلوات حضورتو اعلام کنی یا برای سلامتی فلان صلوات برای سلامتی بهمان صلوات و....

این ها هم دقیقا شکل همون اسپم ها هستن و زیاد شدنشون همون مشکلیه رو ایجاد میکنه که اسپم ایجاد میکنه.

اگه پیشنهادی میشه دلیلش اینه در درجه اول این محیط و انجمن رو دوست داریم و نمیخوایم دچار مشکل بشه و دوم هم اینه میدونیم که پیگیری میشه:a030:

خب مگه من منظورم غیر افراطی هست؟ :ws3: نه موافق افراطم نه تفریط :ws3: 90 درصد بچه هایی که تو اون تاپیکا اسپم میکنن واسه تغییر جو و صمیمانه تر شدنش، تاپیکا و فعالیت های علمی هم دارن و تو مباحث علمی هم شرکت میکنن. اینکه میگین تاپیکش باشه ما شرکت می کنیم، شما باید کنترل کنین خداییش بی انصافیه دیگه :ws3: شده بعضی جاها که احساس می کنیم میریم می بندیم یا تذکر میدیم و .... اما ابزار گزارش در اصل کمک کردن شماها هستش به مدیریت که شاید بعضی جاها رو توجه نداشته باشیم و شما بهمون گوشزد کنین. ولی اغلب این ابزار خیلی کم واسه این مسئله استفاده میشه :ws3:

در مورد مباحث مذهبی هم حرفم مشخص بود دیگه. رعایت قوانین انجمن از سوی همه. مورچه و دانشمند خیالی یا محاسبه سرعت فرشتگان و ... مسئله اجتماعی روزن؟ :banel_smiley_4:

کلاه خودمونو قاضی کنیم دیگه. :ws3:

در مورد اسپم مذهبی فقط یه تاپیک هست (مگه اینکه زیادتر شده باشه و نمیدونم) که تاپیک صلوات. اونم بدون شمارش پست و تشکر. اونم از چند سال پیش اجازه دادیم بمونه صرفاً به خاطر احترام به عقاید دوستان

سلام و درود مهندس عارف

لطف میکنین حجم آپلود ها رو اضافه کنین که من مجبور نشم واسه یه کتاب که میخوام بزارم تو بخش کتابهای معماری این همه راهو نرم سراغ آپلود سنتر سایر آپلود ها؟w000.gif

مگه سایت خودتون چشه؟ من یه عالمه مطلب دارم فقط بخاطر اینکه با آپلود سنتر مشکل دارم بلد نیستم موندنTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

باتشکر:icon_gol:

حجم که زیاده :ws52: 250 مگ ظرفیت آپلود دارین.

از آپلودسنتر عکس که استفاده نمی کنین؟

فایلای معمولی مثل فایلای زیپ و pdf و اینا باید از پیوست خود انجمن استفاده کنیدا. :w16:

لینک به دیدگاه
در مورد مباحث مذهبی هم حرفم مشخص بود دیگه. رعایت قوانین انجمن از سوی همه. مورچه و دانشمند خیالی یا محاسبه سرعت فرشتگان و ... مسئله اجتماعی روزن؟ :banel_smiley_4:

نتونستم فقط به یک تشکر بسنده کنم:icon_gol::icon_gol:

بهتره بجای گفتن " ممنوعیت تایپیک مذهبی" بگیم "ممنوعیت تایپیک اعتقادی".

یعنی تایپیک های ترویج نیهیلیسم ، فمنیسم، شیطان پرستی هم ممنوع!

مرسی:ws37:

لینک به دیدگاه

فایلای معمولی مثل فایلای زیپ و pdf و اینا باید از پیوست خود انجمن استفاده کنیدا. :w16:

زیاده ولی نمیشه،مثلا حجم پی دی اف 9.54 مگابایت،ولی من فایلم 25،125...مگابایت خب اجازه آپلودشو ندارمباید برم پرشین گیگ خب من نمیخوام برم کارش سخته،چکارکنم؟

نه از آپلود عکس که واسه عکس استفاده میکنن،میرم قسمت فایل پیوست که حجم فایلارم نوشته.

مشکل کارای منن که حجمشون زیاده به حجم فایلای شما تعیین کردین نمیخوره.

لینک به دیدگاه

زیاده ولی نمیشه،مثلا حجم پی دی اف 9.54 مگابایت،ولی من فایلم 25،125...مگابایت خب اجازه آپلودشو ندارمباید برم پرشین گیگ خب من نمیخوام برم کارش سخته،چکارکنم؟

نه از آپلود عکس که واسه عکس استفاده میکنن،میرم قسمت فایل پیوست که حجم فایلارم نوشته.

مشکل کارای منن که حجمشون زیاده به حجم فایلای شما تعیین کردین نمیخوره.

سلام

با برنامه winrar یا winzip می تونین فالتون رو به چند قسمت کنین، بعد فکر کنم می تونین اینجا هم بذارینشون. مثلا همین فایل 25 مگا بایتی رو به 3 یا 4 قسمت تقسیم کنین.

وقتی add to archive رو بزنین، اون پایین داره Split to volumes، ماکزیمم حجم هر قسمت رو وارد کنین:

2cfgxum7cwoxzaazeteb.png

لینک به دیدگاه
خب مگه من منظورم غیر افراطی هست؟ :ws3: نه موافق افراطم نه تفریط :ws3: 90 درصد بچه هایی که تو اون تاپیکا اسپم میکنن واسه تغییر جو و صمیمانه تر شدنش، تاپیکا و فعالیت های علمی هم دارن و تو مباحث علمی هم شرکت میکنن. اینکه میگین تاپیکش باشه ما شرکت می کنیم، شما باید کنترل کنین خداییش بی انصافیه دیگه :ws3: شده بعضی جاها که احساس می کنیم میریم می بندیم یا تذکر میدیم و .... اما ابزار گزارش در اصل کمک کردن شماها هستش به مدیریت که شاید بعضی جاها رو توجه نداشته باشیم و شما بهمون گوشزد کنین. ولی اغلب این ابزار خیلی کم واسه این مسئله استفاده میشه :ws3:

کلاه خودمونو قاضی کنیم دیگه. :ws3:

در مورد اسپم مذهبی فقط یه تاپیک هست (مگه اینکه زیادتر شده باشه و نمیدونم) که تاپیک صلوات. اونم بدون شمارش پست و تشکر. اونم از چند سال پیش اجازه دادیم بمونه صرفاً به خاطر احترام به عقاید دوستان

مدیریت ibm هم کمه برات:icon_gol:افرین کیف کردم محمد

لینک به دیدگاه
سلام

با برنامه winrar یا winzip می تونین فالتون رو به چند قسمت کنین، بعد فکر کنم می تونین اینجا هم بذارینشون. مثلا همین فایل 25 مگا بایتی رو به 3 یا 4 قسمت تقسیم کنین.

وقتی add to archive رو بزنین، اون پایین داره Split to volumes، ماکزیمم حجم هر قسمت رو وارد کنین:

مرسی از توضیحاتت ،اینکارم جالبه، امتحان کردم:a030:

اما مشکلات خودشو داره، ممکنه اصلا کاربر ندونه چطوری باید اپلود کنه، که البته نوشته بشه فکر نمیکنم کاربر متوجه نشه، مثل قسمت یک _قسمت دو و... محمد حجم اپلود رو یکمی هم بالا ببرین بد نیستا.hanghead.gif

من خودم ترجیح میدم یک فایل اینجوری تیکه تیکه نباشه. شکل خوبی نداره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...