رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

اما در استفراغ و تهوع هیچ لذتی نیست در کمر درد هیچ لذتی نیست در درد زایمان هیچ لذتی نیست

اون استثماری هم که گفتم به خاطر ناعدالتی تمام این زحمات و زحمات بعد از دنیا اومدنشو مادر می کشه بچه میشه برای پدر اگه عدالت بود استثمار نبود میشد رنج بیهوده

:w58:

از مادر شدن فقط همینشو فهمیدی....

تو کم کم داری آفرینش رو می بری زیر سوال! :ws51:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زنان هستی بخش جهانند

و هستی بخش جهان عشق را آفرید

و از عشق سرشت آدمی را آفرید

و از آدمی سرشت آزادی را

کوروش کبیر:icon_gol:

امضاتو یه بار دیگه بخون!

زنان هستی بخش جهانند!

زنان با همین استفراغ و حالت تهوع هستی بخش جهانند...

اگر همه مردا بدن! پس کوروش کبیر شما هم بد بوده!

• Like 3
لینک به دیدگاه
اما در استفراغ و تهوع هیچ لذتی نیست در کمر درد هیچ لذتی نیست در درد زایمان هیچ لذتی نیست

اون استثماری هم که گفتم به خاطر ناعدالتی تمام این زحمات و زحمات بعد از دنیا اومدنشو مادر می کشه بچه میشه برای پدر اگه عدالت بود استثمار نبود میشد رنج بیهوده

میگن تا گل نسوزه گلاب نمیشه

زحمتهای مادر هم وقتی نتیجه میده که اولین بار صورت نوزادشو میبینه تمام سختیها فراموش میشه:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
حالا این کوچولو چند سالشه؟

پسره یا دختر؟

اسمش چیه؟

یه عکس ازش بذار ببینیم...

چه مادر مهربونی!

کوچولو های من دیگه بزرگ شدن 13 و8 ساله ان یه پسر و یه دختر

• Like 2
لینک به دیدگاه

ضمن اینکه این آقایی که شما صداش میکنی کوروش کبیر خودش یکی از بزرگترین استثمار کنندگان زنان بوده!

اگر همه مردا بدن! پس کوروش کبیر شما هم بد بوده!

بحث انحرافی نکش وسط

• Like 1
لینک به دیدگاه

بحث انحرافی نکش وسط

چرا انحرافی؟

طرف خودش داره از مردا تو امضاش مایه میذاره، میگه زنان هستی بخش جهانند... بعد میاد اینجا از مادر شدن با واژه های استفراغ و حالت تهوع اسم میبره ...:ws51:

وقتی یه جای کارتون ایراد پیدا میکنه میشه بحث انحرافی...

• Like 2
لینک به دیدگاه
کوچولو های من دیگه بزرگ شدن 13 و8 ساله ان یه پسر و یه دختر

:flowerysmile:

پس مادر با تجربه ای هستین!

• Like 1
لینک به دیدگاه

میگن تا گل نسوزه گلاب نمیشه

زحمتهای مادر هم وقتی نتیجه میده که اولین بار صورت نوزادشو میبینه تمام سختیها فراموش میشه:w16:

عبارتی که در اولین پست نوشتم، قسمتی از متنی بود که برای یک نشریه فمنیستی در دانشگاه در مورد مادرم نوشتم...

جالب اینجاست سردبیر اون نشریه به خاطر دفاع از حقوق زنان الان تو زندانه...

اما هیچ وقت اعتقاد نداشت که مادر شدن یه امر اشتباهه...

اتفاقا یکی از معدود دخترایی بود که سال سوم درسش ازدواج کرد...

هیچ وقت هم جنبش فمنیسم مادر شدن رو عبث نمیدونست...

• Like 1
لینک به دیدگاه

عبارتی که در اولین پست نوشتم، قسمتی از متنی بود که برای یک نشریه فمنیستی در دانشگاه در مورد مادرم نوشتم...

جالب اینجاست سردبیر اون نشریه به خاطر دفاع از حقوق زنان الان تو زندانه...

اما هیچ وقت اعتقاد نداشت که مادر شدن یه امر اشتباهه...

اتفاقا یکی از معدود دخترایی بود که سال سوم درسش ازدواج کرد...

هیچ وقت هم جنبش فمنیسم مادر شدن رو عبث نمیدونست...

neutron jan bebakhshid dekhalat mikonam vali khob in doostemon aghidash ine ye aghideye shakhsi khob nemikhad bache dar beshe zoor ke nist mage gharare harkas zan shod bache dar beshe chon mitoone?chon be nazare shoma ghashange?salighash ine saligharo da axare mavaghe nemishe avaz kard

• Like 1
لینک به دیدگاه
neutron jan bebakhshid dekhalat mikonam vali khob in doostemon aghidash ine ye aghideye shakhsi khob nemikhad bache dar beshe zoor ke nist mage gharare harkas zan shod bache dar beshe chon mitoone?chon be nazare shoma ghashange?salighash ine saligharo da axare mavaghe nemishe avaz kard

نگار جان کسی هم قرار نیست ایشون رو به زور مادر کنه!

نظره در برابر نظر!:ws51:

همین و لا غیر!:ws51:

دیکتاتوری که نیست!

حالا خوبه خودت میگی هرکسی نظر خودشو داره!

خب نظر منم اینه!

تازه اگر بری توی پستها بخونی متوجه میشی که برخی دوستانمون چه تندروی ها که نکردن و چه انگ ها و دشنام ها به جامعه آقایون نزدن... :banel_smiley_4:

چنان که آدمی فکر میکند خداوند زنها را آفرید و مردا را برای زجر دادن آنها از جهنم به زمین فرستاد!:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه

چرا انحرافی؟

طرف خودش داره از مردا تو امضاش مایه میذاره، میگه زنان هستی بخش جهانند... بعد میاد اینجا از مادر شدن با واژه های استفراغ و حالت تهوع اسم میبره ...:ws51:

وقتی یه جای کارتون ایراد پیدا میکنه میشه بحث انحرافی...

انحرافش ، نسبت بی پایه زدن به کوروش بزرگ بود....:banel_smiley_4:

دلیل اون نوشته هاشم گفته.... حالا شما نمیبینی یه حرف دیگه است

• Like 1
لینک به دیدگاه
انحرافش ، نسبت بی پایه زدن به کوروش بزرگ بود....:banel_smiley_4:

دلیل اون نوشته هاشم گفته.... حالا شما نمیبینی یه حرف دیگه است

جدا؟:banel_smiley_4:

یه بار قبلا تو یکی از این تاپیکا در مورد کوروش بحث کردم، الانم حال ندارم و حال نمی کنم در مورد کوروش بزرگتون بحث کنم...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
جدا؟:banel_smiley_4:

یه بار قبلا تو یکی از این تاپیکا در مورد کوروش بحث کردم، الانم حال ندارم و حال نمی کنم در مورد کوروش بزرگتون بحث کنم...:banel_smiley_4:

باور کن!!!!

کسی هم منتظر بحث با تو در این مورد نیست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نگار جان کسی هم قرار نیست ایشون رو به زور مادر کنه!

نظره در برابر نظر!:ws51:

همین و لا غیر!:ws51:

دیکتاتوری که نیست!

حالا خوبه خودت میگی هرکسی نظر خودشو داره!

خب نظر منم اینه!

تازه اگر بری توی پستها بخونی متوجه میشی که برخی دوستانمون چه تندروی ها که نکردن و چه انگ ها و دشنام ها به جامعه آقایون نزدن... :banel_smiley_4:

چنان که آدمی فکر میکند خداوند زنها را آفرید و مردا را برای زجر دادن آنها از جهنم به زمین فرستاد!:banel_smiley_4:

na man manzoore digei dashtam akhe to ye joori dar moghabeleshoon jebhe gerefti ke engar aslan nemishe goft nemikham bache dashte basham akhe to soal kardi oonam javab dadan vali man dalile esrareto nemifahmam ba baghiye kar nadaram az khodet soal daram chera in hame esrar dari?o

• Like 1
لینک به دیدگاه
na man manzoore digei dashtam akhe to ye joori dar moghabeleshoon jebhe gerefti ke engar aslan nemishe goft nemikham bache dashte basham akhe to soal kardi oonam javab dadan vali man dalile esrareto nemifahmam ba baghiye kar nadaram az khodet soal daram chera in hame esrar dari?o

به خاطر دلایلی که بیشتر حالت حمله به مردها رو داشت!

• Like 1
لینک به دیدگاه
به خاطر دلایلی که بیشتر حالت حمله به مردها رو داشت!

ahan:w16: hala to khodeto narahat nakon dokhtar pesaray irani azin harfa ziyad mizanan vali az ham khosheshoon miyad moshkek az bade enghelab shooroo shod:3384s:o

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...