رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

حضرتعالی یک زن واقعی تشریف دارین؟yapyapyapf.gif

میشه معیارهای تشخیص یک مرد واقعی رو ذکر بنمائید؟yapyapyapf.gif

خانم جان خیلی تفکراتت عجیبه ... خیلی ببخشید یه مقدار هم خنده دار! :w58:

جواب سوال اولتون بماند برای بعد

و اما معیار هام در مورد یک مرد واقعی :

خود خواه نباشه .

صادق باشه (حتی در بدترین شرایط) .

خیانت نکنه .

مسئولیت پذیر باشه .

بتونه از اعماق وجودش (بدون هیچ چشم داشتی) بهت عشق بده .

دلش مثل مسافر خونه نباشه که هر لحظه یکی رو توش جا بده (به عبارتی یه کم وفادار باشه ) .

غیرت و تعصب داشته باشه البته نه از نوع افراطی .

قلب و روح پاکی داشته باشه و بتونه از خود گذشتگی کنه .

با معرفت باشه

مردونگی و نجابت و شرافت داشته باشه .

بتونه به نظرت احترام بگذاره .

به تو به چشم یه انسان نگاه کنه نه عروسک کوکی (به عبارتی خودش رو خدای روی زمین طرفش ندونه ).

فهم درک احساساتت رو داشته باشه .

یه تکیه گاه واقعی برای لحظات سختت باشه

این قدر منم منم بی خودی نداشته باشه و به جای زور بازو کمی هم از عقل و احساساتش استفاده کنه و................

خلاصه تمام این مطالب این که انسان باشه

حالا شما چنین کسی سراغ داری ؟! :banel_smiley_4:

:ws49::ws47:خودتم نمیدونی چی میخوای!

این رو هم هستم :

sigpic20486_2.gif

I will never go...

با این افکارت شاید He will go for ever!

من می دونم چی می خوام اما تا به حال هیچ مردی پیدا نشده که بتونه منظور من رو متوجه بشه شما هم یکی از اون ها :sigh:

فکر نمی کردم این قدر موشکافانه به این عکس نگاه بشه وگرنه قبلش حتما ادیتش می کردم :vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

man divooneye bache ham yani fekre bache dashtan akhare lezate baram vali vali vali be nazaram akhare khod khahi ham hast bache dar shodan vaghti az sarneveshte ensani ke be donya miyari khabar nadari to che midooni ghare che etefaghati too in donya barash biyofte to che midooni mitooni barash madare idealesh beshi ya na che midooni in donyaro doos dare ya na va hezar ta soale bijavabe dige kheyli az adama engar gharare asbab bazi bekharan hata fek nemikonan chikar daran mikonan man moondam too kare adama chejoori in shojato ya shayadam hemaghato peyda mikonano ye ensano be hamchin donyayi miyaran ke aslan maloom nist ye saniye dige gharare che etefaghi biyofte!!!!1

لینک به دیدگاه

فکر نمی کردم این قدر موشکافانه به این عکس نگاه بشه وگرنه قبلش حتما ادیتش می کردم :vahidrk:

اینا اشتباه برداشت کردن از آواتارت

اینجور که پیداست پسره داره دختره رو اذیت می کنه مثل انسان ها اصلا هم بحث عشقی نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب میشه دیگه:w00:

وجود مردا تویه زندگیه ادم بیشتر ازینکه فایده داشته باشه دردسر و اذیت وآزار داره:icon_razz:

باشه حرفمو عوض میکنم امیدوارم حداقل یکی پیدا بشه که لیاقت پدر بودن و همسر بودن و داشته باشه

bazi marda ke khoshgelo khoshtipan khoobana:icon_pf (17): man oonaro doos daram :4chsmu1:o

لینک به دیدگاه

اااچقد پست خورده این تاپیک ..پیج اول خوندم هیشکی نمیخواس مامان شه عجبااااااااااا..:banel_smiley_4:ولی من نی نی میخوام ...:ws37: به قول دوستم پیر شدیم یکی بمون نگف عیال چه برسه به ننه ...:ws47:

لینک به دیدگاه
خود خواه نباشه .

صادق باشه (حتی در بدترین شرایط) .

خیانت نکنه .

مسئولیت پذیر باشه .

بتونه از اعماق وجودش (بدون هیچ چشم داشتی) بهت عشق بده .

دلش مثل مسافر خونه نباشه که هر لحظه یکی رو توش جا بده (به عبارتی یه کم وفادار باشه ) .

غیرت و تعصب داشته باشه البته نه از نوع افراطی .

قلب و روح پاکی داشته باشه و بتونه از خود گذشتگی کنه .

با معرفت باشه

مردونگی و نجابت و شرافت داشته باشه .

بتونه به نظرت احترام بگذاره .

به تو به چشم یه انسان نگاه کنه نه عروسک کوکی (به عبارتی خودش رو خدای روی زمین طرفش ندونه ).

فهم درک احساساتت رو داشته باشه .

یه تکیه گاه واقعی برای لحظات سختت باشه

این قدر منم منم بی خودی نداشته باشه و به جای زور بازو کمی هم از عقل و احساساتش استفاده کنه و................

چند تا از اینا رو خودتم داری؟ :ws52:

چرا جواب سوال اولم بمونه واسه بعد؟ :ws51:

لینک به دیدگاه

فکر نمی کردم این قدر موشکافانه به این عکس نگاه بشه وگرنه قبلش حتما ادیتش می کردم vahidrk.gif

آبجی این خیییییییییییییییلی تابلوها! موشکافانه هم بررسی نشه تو همون نگاه اول همین برداشت میشه!

sigpic20486_3.gif

شما از این عکس چی برداشت میکنید؟!؟!:ws52:

لینک به دیدگاه

منم مادرم:ws3:

2تا دخمل و يه پسر دارم (مجازي)

هم دوست دارم مادر واقعي بشم هم دوست ندارم:ws52:

آخه بچه هارو براي 10 مين دوست دارم نه بيشتر بعد دوست دارم خفشون كنم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...