رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از دید من مادر شدن خیانت به خودم و بچه است

یه روز که دیدمت با بچه ات داری میری اسباب بازی فروشی دست شوهرتم گرفتی خوشحال و خندون، اون موقع بهت می گم ...

لینک به دیدگاه
بله...من خیلی بچه ها رو دوست دارم ...مادر شدن رو هم همینطور....به نظرم بهترین حسی که یه زن میتونه تجربه کنه مادر شدنه

فقط یه قسمته قضیه ایراد داره....اونم پدریه که یه بچه باید مشترک از اون و مادر باشه....

کاش میشد فقط بچه وجود داشته باشه بدون پدر....

الان بعضیا میان میگن خب تو اروپا اینجوریه....

پیشاپیش جواب بدم منظورم اینه که اصلا همچین فردی وجود خارجی نداشته باشه....مثل کسایی که کشت انجام میدن!:w16:

بابا که نداره که نادون بشه!:ws3:مردای امروزی اکثرشون مغز فندقین....

بابا داشته باشه یا نداشته باشه یه چیز میشه...خدای نکرده مغزش به باباش میره حالا بیا درست کن! اونجوری حداقل یه مامان هست اگه به مامانش رفت که چه بهتر...شانس اورده:ws3: اگه نرفتم که چیزی و از دست نداده چون در هر دو حالت مغزش فندقی میشه!:ws3:

حداقل اونجوری من یه شانس تو زندگیم دارم اونم اینه که یه بچه دارم ولی موجودی به نام پدر سوهان روحم نمیشه!:w16:

خب میشه دیگه:w00:

وجود مردا تویه زندگیه ادم بیشتر ازینکه فایده داشته باشه دردسر و اذیت وآزار داره:icon_razz:

باشه حرفمو عوض میکنم امیدوارم حداقل یکی پیدا بشه که لیاقت پدر بودن و همسر بودن و داشته باشه

به به چه خانوم با کمالات و با شعور و فهمیده و ..... ای هستی ooraman جون و دست کم گرفته شدی :TAEL_SmileyCente::pichak:

حرف دل من رو زدی عزیزم :ws37:

اما من دیدم الان حرف بزنم دوباره شر می شه خودم رو کنترل کردم اما تو ........

:w36: :icon_pf (17):

اما در مورد قسمت آخر گفته ات آرزوییست بسی محال که فقط باید به غول چراغ جادو (در صورتی که توی افسانه ها پیداش کردی ) بگی آرزوت رو براورده کنه :banel_smiley_4:

ای بابا...........پیدا کردنش که پیدا میشه

باید بپایی مث ماهی از تو دستات سر نخوره........:ws37:

خب همین حرفا رو می زنین که این آقایون روی سرمون سوار می شن دیگه :w00: :w00:

لینک به دیدگاه

چه رویاهایی دارید شما دخترا!

سپیده جان شما که اینقدر ضد زوج هستی اون آواتارتم بی زحمت عوض کن اون سنجابای نر و ماده نازنین از دستت عذاب نکشن...:whistle:

لینک به دیدگاه
به به چه خانوم با کمالات و با شعور و فهمیده و ..... ای هستی ooraman جون و دست کم گرفته شدی :TAEL_SmileyCente::pichak:

حرف دل من رو زدی عزیزم :ws37:

اما من دیدم الان حرف بزنم دوباره شر می شه خودم رو کنترل کردم اما تو ........

:w36: :icon_pf (17):

اما در مورد قسمت آخر گفته ات آرزوییست بسی محال که فقط باید به غول چراغ جادو (در صورتی که توی افسانه ها پیداش کردی ) بگی آرزوت رو براورده کنه :banel_smiley_4:

خب همین حرفا رو می زنین که این آقایون روی سرمون سوار می شن دیگه :w00: :w00:

:ws28:الان اسی میاد یه حال اساسیم به تو میده سپیده جونم:ws3:

سپیده جان شما که اینقدر ضد زوج هستی اون آواتارتم بی زحمت عوض کن اون سنجابای نر و ماده نازنین از دستت عذاب نکشن...:whistle:

اینا ضد زوج بودن نیست به نظر من....

من در مورد خودم حرف میزنم....سپیده رو نمیدونم ولی به نظر من اتفاقا بالاترین درجه تکامل از کنار هم بودن زن و مرد به وجود میاد ولی کنار هم بودن زن ومرد عاقل...وگرنه کنار هم بودنشون تکامل که نمیاره هیچ! تخریبم میکنه دردسرم میسازه!

لینک به دیدگاه
البته که دوست دام

حد تعالی یه زن مادر واقعی بودنه.......

میگم مثل اینکه رویاهای محمود در مورد افزایش جمعیت کم کم قراره به واقعیت بپیونده! :ws3:

لینک به دیدگاه

من در مورد خودم حرف میزنم....سپیده رو نمیدونم ولی به نظر من اتفاقا بالاترین درجه تکامل از کنار هم بودن زن و مرد به وجود میاد ولی کنار هم بودن زن ومرد عاقل...وگرنه کنار هم بودنشون تکامل که نمیاره هیچ! تخریبم میکنه دردسرم میسازه!

ببین یه نیگاه به پستای قبلیت بکنی میبینی که چقدر همه شمول حرف زدی...

ما که از اول داریم میگیم انتخابت درست باشه زندگیتم درسته !

لینک به دیدگاه
ببین یه نیگاه به پستای قبلیت بکنی میبینی که چقدر همه شمول حرف زدی...

ما که از اول داریم میگیم انتخابت درست باشه زندگیتم درسته !

شاید:ws51:

به هرحال منظوره من همه نبودن....شاید ذهنیتم بد بوده....

محمود میاد شهرتون؟

لینک به دیدگاه

محمود میاد شهرتون؟

:ws47:نه بابا دارم میرم شورای عالی معماری و شهرسازی واسه دفاع پروژه مون! محمود لامصب همش شهر ماست بیرونم نمیره ...

لینک به دیدگاه

ممنون از محمدمهدی بابت تاپیک خوبش :icon_gol:

و اسی بابت آهنگ و فلش زیبایی که قرار داده :icon_gol:

به نظر من هر دختری دوست داره یه روزی مادر بشه...اکثر دخترخانومها دوران کودکیشون عروسک بازی میکنن چون دوست دارن نقش مادر رو ایفا کنن...

لینک به دیدگاه

رویا !!! ... :ws28: :ws28: :ws28:

چرا باید عوضش کنم ؟؟ :ws52:

من به نر و ماده بودنشون فکر نمی کنم بلکه از احساسی که بینشونه لذت می برم :ws37:

همون طور که ooraman جون هم گفت زن و مرد مکمل هم هستن

اما یه مرد واقعی .......:w16:

و مشکل اصلی من با آقایون اینه که اندک صفتی از اون مرد واقعی تا به این زمان در وجود هیچ جنس مذکری ندیدم

و همین باعث شده که آقایون فکر می کنن برضدشونم (البته حقیقت رو در موردشون بیان می کنم :viannen_38:)

چنین مردی بیشتر شبیه افسانه بوده و احتمالا اصلا به وجود نخواهد اومد :banel_smiley_4:

:ws28:الان اسی میاد یه حال اساسیم به تو میده سپیده جونم:ws3:

نه عزیزم من و آقای اسی زیادی پرمون به پر هم گرفته و ترجیه دادیم در مورد عقاید همدیگه نظر ندیم :ws37:

تا حدود زیادی با نظرت موافقم :a030:

راستی من فردا ممکنه برم پیش محمود بچه ها! :ws3:

سلام برسون و بگو زودی برگرده که ما دلتنگ چهره هم چون ماهش می شیم :persiana__hahaha: :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
اما یه مرد واقعی .......:w16:

و مشکل اصلی من با آقایون اینه که اندک صفتی از اون مرد واقعی تا به این زمان در وجود هیچ جنس مذکری ندیدم

چنین مردی بیشتر شبیه افسانه بوده و احتمالا اصلا به وجود نخواهد اومد :banel_smiley_4:

حضرتعالی یک زن واقعی تشریف دارین؟yapyapyapf.gif

میشه معیارهای تشخیص یک مرد واقعی رو ذکر بنمائید؟yapyapyapf.gif

خانم جان خیلی تفکراتت عجیبه ... خیلی ببخشید یه مقدار هم خنده دار! :w58:

لینک به دیدگاه
من به نر و ماده بودنشون فکر نمی کنم بلکه از احساسی که بینشونه لذت می برم :ws37:
:ws49: :ws47:خودتم نمیدونی چی میخوای!

این رو هم هستم :

sigpic20486_2.gif

I will never go...

با این افکارت شاید He will go for ever!

لینک به دیدگاه
به نظر من هر دختری دوست داره یه روزی مادر بشه...اکثر دخترخانومها دوران کودکیشون عروسک بازی میکنن چون دوست دارن نقش مادر رو ایفا کنن...

افسانه خانم مثل اینکه سپیده و خانم جانی دپ (!) نظر متفاوتی دارن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...