رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

به نظر من اگر دختری حوصله ی بچه رو نداره بچه دار نشه چون هم خودش عصبی میشه هم بچه اش (البته من هیچ شناختی درباره ی دخترا ندارم فقط خواستم مثل مادر من نشید همیشه اعصابش خورده)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به خاطر دلایلی که بیشتر حالت حمله به مردها رو داشت!

کم حمله به خانوم ها نداشتیم چه در طول تاریخ چه در این انجمن کسی هم خم به ابرو نیاورد

تو و اسی هم نمی تونید با ما فمنیست ها مبارزه کنید

لینک به دیدگاه
میگن تا گل نسوزه گلاب نمیشه

زحمتهای مادر هم وقتی نتیجه میده که اولین بار صورت نوزادشو میبینه تمام سختیها فراموش میشه:w16:

خوب پس آقایون هم 25 استخونشونو بشکنیم و هر موقع که خانوم استفراغ کردن اونارو هم مسموم کنیم که استفراغ کنن چون بچه فقط برای زن نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چرا انحرافی؟

طرف خودش داره از مردا تو امضاش مایه میذاره، میگه زنان هستی بخش جهانند... بعد میاد اینجا از مادر شدن با واژه های استفراغ و حالت تهوع اسم میبره ...:ws51:

وقتی یه جای کارتون ایراد پیدا میکنه میشه بحث انحرافی...

ببخشید یادم رفت شیر دادن و پوشک عوض کردنو هم بهش اضافه کنم از قلم افتادن

ما هیچ جای کارمون ایراد نداره شمایید که به جای اصل به فرع می چسبید چون جوابی ندارید بدید به اصل به هر وسیله ای دست می اندازید که یه جوابی پیدا کنید

لطف کنید اون بزرگ مرد جهان رو هم با بقیه مردا مقایسه نکنید کوروش یکی بود که دیگه مثل اون نه در جهان بوده و نه کسی مثل اون خواهد آمد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خوب پس آقایون هم 25 استخونشونو بشکنیم و هر موقع که خانوم استفراغ کردن اونارو هم مسموم کنیم که استفراغ کنن چون بچه فقط برای زن نیست:banel_smiley_4:

ببخشید یادم رفت شیر دادن و پوشک عوض کردنو هم بهش اضافه کنم از قلم افتادن

ما هیچ جای کارمون ایراد نداره شمایید که به جای اصل به فرع می چسبید چون جوابی ندارید بدید به اصل به هر وسیله ای دست می اندازید که یه جوابی پیدا کنید

لطف کنید اون بزرگ مرد جهان رو هم با بقیه مردا مقایسه نکنید کوروش یکی بود که دیگه مثل اون نه در جهان بوده و نه کسی مثل اون خواهد آمد:banel_smiley_4:

:a030: :a030::a030:

لینک به دیدگاه
کم حمله به خانوم ها نداشتیم چه در طول تاریخ چه در این انجمن کسی هم خم به ابرو نیاورد

تو و اسی هم نمی تونید با ما فمنیست ها مبارزه کنید

من خودم طرفدار جنبش فمنیسم هستم، البته در آن مقطع زمانی...

ضمن اینکه تاوان ظلم در طول تاریخ به خانمها را ما باید بدیم؟

یه مطلب جالب و قابل توجه فمنیست های عزیز:

زمانی تقریبا برابر با یونانیان باستان حدود 3000 سال پیش، قبیله ای به نام قبیله آمازونها در استپهای روسیه زندگی میکردن که همه شون زن بودن... جالب اینجا بوده که برای amزش جنC به قبایل دیگر حمله ور میشدن مردهاشونو دستگیر میکردن و بعد از amزش جنC باهاشون اونارو میکشتن...:banel_smiley_52:

بچه هایی رو هم که پسر می شدند رو زنده به گور می کردن!:4564:

حالا هی بگین تو طول تاریخ بهمون ظلم شده... :smiley (18):

لینک به دیدگاه

زمانی تقریبا برابر با یونانیان باستان حدود 3000 سال پیش، قبیله ای به نام قبیله آمازونها در استپهای روسیه زندگی میکردن که همه شون زن بودن... جالب اینجا بوده که برای آمیزش جنسی به قبایل دیگر حمله ور میشدن مردهاشونو دستگیر میکردن و بعد از آمیزش جنسی باهاشون اونارو میکشتن...:banel_smiley_52:

:ws28::ws28::ws28:khodayi vaghei bood???!!!akhe zanha bachehashoono mikoshan???!!!harfi mizaniya:ws52:o

لینک به دیدگاه

زمانی تقریبا برابر با یونانیان باستان حدود 3000 سال پیش، قبیله ای به نام قبیله آمازونها در استپهای روسیه زندگی میکردن که همه شون زن بودن... جالب اینجا بوده که برای آمیزش جنسی به قبایل دیگر حمله ور میشدن مردهاشونو دستگیر میکردن و بعد از آمیزش جنسی باهاشون اونارو میکشتن...:banel_smiley_52:

شما تاوان ظلم تو تاریخ نمیدی شما باید تاوان ظلمی که خودتون دارید انجام میدید پس بدید چون الان هم ظلم خیلی زیادی به زن ها میشه ظاهری ترین و ساده ترینش قوانین ازدواج قوانین جزائی و فرهنگ جامعه که دیگه بماند:banel_smiley_4:

این چیزی که شما میگید منبع معتبر نداره اما اگر هم واقعی باشه بچه ایو که خودشون درد و زحمت کشیده بودن می کشتن نه مثل اعراب که زحمت زن می کشید و دختر زنده به گور می کردن

البته فکر نکنید من الان از شنیدن این موضوع خوشحال شدم چون یه فمنیست برای برابری و عدالت بین همه ی انسان ها تلاش می کنه:a030:

لینک به دیدگاه

دمشون گرم nativeam1.gifgirlpowersmiley.gif:ws3::ws3:

لینک به دیدگاه

khodayi vaghei bood???!!!akhe zanha bachehashoono mikoshan???!!!harfi mizaniya:ws52:o

مستندشو بی بی سی درست کرده...

یه زنه 12 سال روشون تحقیق کرده تا نسلشونو تو دوره های بعد پیدا کنه...

با استفاده از نحوه لباس پوشیدناشون که تو کتیبه ها بوده، اومده از روسیه رسیده به مغولستان ...

می دونید که زن ها در مغولستان و کلا در تیرو طایفه ترکها (نه آذریها، در ادبیات تاریخی ترکها به قابلیلی از آسیای میانه و آسیای شرقی گفته می شود که از چینی ها گرفته تا افغانی ها ترک به حساب می آیند)

مقامش بالاست.

مثلا همین قرقیزستان! همین الانش مردها نمیتونن بدون اجازه همسرشون معالمه های کلان مثل خرید ملک و مستغلات انجام بدن ...

این جانی دپ رو بفرستیم بره قرقیزستان زندگی کنه از دستش راحت شیم... :ws3::ws2:

لینک به دیدگاه

اینو اگه به خدا اعتقاد داری، به خدا بگو...

اگرم به نظریه داروین اعتقاد داری، تازه تکامل یافته شده اش اینه...

اگرم که به هیچ چی اعتقاد نداری برو یه جوری ژن ها رو تغییر بده که مردا حامله بشن... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اینو اگه به خدا اعتقاد داری، به خدا بگو...

اگرم به نظریه داروین اعتقاد داری، تازه تکامل یافته شده اش اینه...

اگرم که به هیچ چی اعتقاد نداری برو یه جوری ژن ها رو تغییر بده که مردا حامله بشن... :banel_smiley_4:

چرا این کارارو بکنیم خدا عقل داده

یه اتاق تو بیمارستان میسازیم برای شکستن استخون های مرد روز زایمان زن استخون هاشو میشکنیم برای استفراغش هم غذای مسموم کافیه:ws37:

لینک به دیدگاه

مستندشو بی بی سی درست کرده...

یه زنه 12 سال روشون تحقیق کرده تا نسلشونو تو دوره های بعد پیدا کنه...

با استفاده از نحوه لباس پوشیدناشون که تو کتیبه ها بوده، اومده از روسیه رسیده به مغولستان ...

می دونید که زن ها در مغولستان و کلا در تیرو طایفه ترکها (نه آذریها، در ادبیات تاریخی ترکها به قابلیلی از آسیای میانه و آسیای شرقی گفته می شود که از چینی ها گرفته تا افغانی ها ترک به حساب می آیند)

مقامش بالاست.

مثلا همین قرقیزستان! همین الانش مردها نمیتونن بدون اجازه همسرشون معالمه های کلان مثل خرید ملک و مستغلات انجام بدن ...

این جانی دپ رو بفرستیم بره قرقیزستان زندگی کنه از دستش راحت شیم...

:ws3::ws2:

جک می گی؟

کجای این کشورها اینجورین اونم هیچکی نه ترک ها که مرد سالاری از قدیم بینشون حاک بوده:banel_smiley_4:

این قبیله رو پیدا کنید کجاست من میرم پیششون زندگی می کنم بعد که خواستن حمله کنن به جایی من ایران بهشون نشون میدم:ws3:

لینک به دیدگاه

جک می گی؟

کجای این کشورها اینجورین اونم هیچکی نه ترک ها که مرد سالاری از قدیم بینشون حاک بوده:banel_smiley_4:

این قبیله رو پیدا کنید کجاست من میرم پیششون زندگی می کنم بعد که خواستن حمله کنن به جایی من ایران بهشون نشون میدم:ws3:

نه دخترم!

اتفاقا ترک ها شدیدا به زن هاشون احترام میذاشتن...

اینی که بهت میگم قرقیزستان اینجوریه دیدم که میگم... :smiley (18):

لینک به دیدگاه

نه دخترم!

اتفاقا ترک ها شدیدا به زن هاشون احترام میذاشتن...

با ترک های ما مقایسه میکنی خب! اینا در واقع ترک نیستن، آذری هستن...

ترکمن ها رو میشه گفت که از نسل همون ترک ها هستن.

اینی که بهت میگم قرقیزستان اینجوریه دیدم که میگم... :smiley (18):

ترکمن های ایران هم به زناشون احترام نمی ذارن چین و مغولستان که تاریخشون مشخصه چیکار بوده اما قرقیزستان نمی دونم

مطمئنا به پای ایران زمان کوروش نمیرسیدن:ws37:

لینک به دیدگاه

مادر شدن حس فوق توصیفیه...من اگه به عشق معتقد باشم تنها عشق مادر به فرزندشه...عشقی بی قید و شرط!!

دوست دارم این حس رو تجربه کنم....فکر میکنم مادر بااحساسی هم بشم....

اما

اما

تا وقتی یه دلیل منطقی فقط یه دلیل منطقی برای بچه م نتونم بیارم که چرا اونو به این دنیای به درد نخور(به خصوص اگه ایران باشم)اوردم بچه دار نخواهم شد.....هر جوابی به خصوص ارضای حس مادر شدن خیلی خودخواهانه ست...چون من به خاطر خودم اینکار رو کردم...در صورتی که فداکاری بزرگتر اینه که مادرانه و به خاطر خود اون بچه بهش اجازه ورود به این دنیای مزخرف رو ندی:w16:

لینک به دیدگاه
مادر شدن حس فوق توصیفیه...من اگه به عشق معتقد باشم تنها عشق مادر به فرزندشه...عشقی بی قید و شرط!!

اما

اما

تا وقتی یه دلیل منطقی فقط یه دلیل منطقی برای بچه م نتونم بیارم که چرا اونو به این دنیای به درد نخور(به خصوص اگه ایران باشم)اوردم بچه دار نخواهم شد.....هر جوابی به خصوص ارضای حس مادر شدن خیلی خودخواهانه ست...چون من به خاطر خودم اینکار رو کردم...در صورتی که فداکاری بزرگتر اینه که مادرانه و به خاطر خود اون بچه بهش اجازه ورود به این دنیای مزخرف رو ندی:w16:

اینکه مادر موقع اقدام برای بارداری شرایط زندگیشو در نظر بگیره و اگر واقعا وضعیتش نامطلوبه باردار نشه خیلی خوبه.

اما نمیشه منتظر بود تا هان بهتر بشه و بعد بچه دار شد.

بلاخره بچه ها به دنیا خواهند اومد............خیلی از آدما رو میشناسم که بارها مادراشون در دوران بارداری برای سقطشون اقدام کردن اما اونها مقتدرانه به دنیا اومدن....مثلا...

لینک به دیدگاه

اما

اما

دنیای مزخرف؟ درست نیست به جای دیگران حتی فرزندت، فکر کنی و تصمیم بگیری ... :hanghead:

تو این دنیا هم میشه خوب بود هم بد ... هم خوبی ها رو دید هم بدی ها ...

شما نمیدونی که ... شاید شرایطی پیش بیاد که فرزندت از زندگیش راضی باشه ...:w16:

لینک به دیدگاه
اینکه مادر موقع اقدام برای بارداری شرایط زندگیشو در نظر بگیره و اگر واقعا وضعیتش نامطلوبه باردار نشه خیلی خوبه.

اما نمیشه منتظر بود تا هان بهتر بشه و بعد بچه دار شد.

بلاخره بچه ها به دنیا خواهند اومد............خیلی از آدما رو میشناسم که بارها مادراشون در دوران بارداری برای سقطشون اقدام کردن اما اونها مقتدرانه به دنیا اومدن....مثلا...

متوجه نشدم منظورت رو:ws52:حرفی از سقط یا بارداری بود؟؟:ws52:

دنیای مزخرف؟ درست نیست به جای دیگران حتی فرزندت، فکر کنی و تصمیم بگیری ... :hanghead:

تو این دنیا هم میشه خوب بود هم بد ... هم خوبی ها رو دید هم بدی ها ...

شما نمیدونی که ... شاید شرایطی پیش بیاد که فرزندت از زندگیش راضی باشه ...:w16:

اصلا قبول ندارم....

اگه بچه تون بگه یه دلیل بیار که چرا منو به دنیا اوردی چی بهش میگی؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...