رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Sinister 2012

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ژانر : ترسناک | مرموزانه | هیجانی

زمان : 110 دقیقه

ستارگان : Ethan Hawke, Juliet Rylance and James Ransone

خلاصه داستان : یک نویسنده داستان های جنایی واقعی با دیدن یک فیلم ۸ میلیمتری در می یابد جنایتی که در حال حاضر انجام شده است به قاتلی زنجیره ای مرتبط می شود که قدمتش به دهه ۱۹۶۰ بر می گردد …

trans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.gif

پ.ن : :sad0::sad0::sad0:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

Sinister 2012

ژانر : ترسناک | مرموزانه | هیجانی

زمان : 110 دقیقه

ستارگان : Ethan Hawke, Juliet Rylance and James Ransone

خلاصه داستان : یک نویسنده داستان های جنایی واقعی با دیدن یک فیلم ۸ میلیمتری در می یابد جنایتی که در حال حاضر انجام شده است به قاتلی زنجیره ای مرتبط می شود که قدمتش به دهه ۱۹۶۰ بر می گردد …

trans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.giftrans.gif

پ.ن : :sad0::sad0::sad0:

اینو باهاس این وقت شب نیگا کنی...:w02:(درو پنجره های خونه رم باز بذار قشنگ تو جو قرار میگیری...)

الان می خوام برم فیلم

The Bay رو ببینم...

ژانر : ترسناک | علمی-تخیلی | هیجانی

زمان : 84 دقیقه

ستارگان :Kristen Connolly, Christopher Denham, Jane McNeill | See full cast and crew

خلاصه داستان : فیلم درباره یک مشکل اکولوژیکیه که تبدیل به فاجعه انسانی میشه...

توصیه میشه کسانی که جک جونور دوست ندارن حتماً این فیلم رو ببینن!:gnugghender:

لینک به دیدگاه

Kill Bill 1-2

i8sggexy5b38k925q8cp.jpg

My Baby Shot Me Down

...

عروس ... ! از یک کمای طولانی بیدار میشه

بچه تو شکمش رو به خاطر رفتن تو کما از دست میشده

توی این 4 سال تنها چیزی که بهش فکر میکنه انتقام از گروهیه که خودش هم قبلا یکی از اونا بوده ...

شاید موضوع فیلم تکراری باشه اما خود فیلم اینجوری نیس و به هیچ عنوان پایان فیلم رو نمیتونید حدس بزنید

--

در طول داستان هیچ وقت اسم شخصیت اصلی گفته نمیشه !

بعضی قسمت های فیلم به صورت انیمیشن ژاپنی نمایش داده میشه

موسیقی متن فیلم جز Top 10 تاریخه /

152 ومین فیلم برتر تاریخ سینما

توی هیچ بخشی نتونس اسکار بگیره !

قشنگ بود ...

امتیاز من: 9 از 10

به همه پیشنهاد نمیشه /

لینک به دیدگاه

War Horse 2011

نامزد اسکار بود اگه اشتباه نکنم

فیلم خیلی خوبی بود خوشم اومد خیلی وقت بود رو هاردم داشتم ولی نمیدیدمش احساس میکردم فیلم جالبی نباشه

اغلب صحنه های فیلم از بازیی که از یه حیوون (اسب)‌ گرفتن شگفت زده میشی! بعد دیدن فیلم سوالی که برام پیش اومد این بود که ممکنه یه حیوون نامزد اسکار بشه؟:ws38:

امتیاز جهانی فیلم 7.2 هست ولی من به فیم 7.8 میدم

Life of Pi 2012

زیادی فانتزی بود به قدری که بعضی وقتا فکر میکردم فیلم کودک دارم میبینم! جلوه های ویژه جالبی نداشت و در استفاده از همین جلوه های ویژه نه چندان خوب زیاده روی کرده بودن, بعضی وقتا هم کسل کننده بود

امتیاز جهانی 8.2! من 7 میدم

لینک به دیدگاه

وای چه فیلمی بود !!!!

الله اکبر به این فیلم

عسل

کارگردان : سمیح کاپلان اوغلو

واقعا شاهکاره

ذوق زده شده. :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

یه لیست از فیلمایی که نهایتا نیمه مزخرف میتونن لقب بگیرن!

Agora.2009

adventureland.2009

Summer's Blood .2009

The Haunting in Connecticut.2009

The Red Canvas

The.Ugly.Truth

اینو قبلا دیده بودم نصفه نیمه برای خندیدن وخالی کردن هاردم دیدمxbex7jmjnhtbacgrr3xn.gif

Dobermann

لینک به دیدگاه

بینوایان 2012

نامزد 8 جایزه اسکار

البته فقط حدود 20 دقیقه اش رو دیدم/ بخاطر راسل کرو(بازیگر ذهن زیبا) این فیلم رو گرفته بودم/ پیشنهاد نمی کنم..فقط شعر میخونن:w000:

لینک به دیدگاه
بینوایان 2012

نامزد 8 جایزه اسکار

البته فقط حدود 20 دقیقه اش رو دیدم/ بخاطر راسل کرو(بازیگر ذهن زیبا) این فیلم رو گرفته بودم/ پیشنهاد نمی کنم..فقط شعر میخونن:w000:

20 دقیقه دیدی و به همین زودی در مورد فیلمی که ساختش 4 سال طول کشیده و 3 تا اسکار ( AFI Awards و ... هم به کنار ! ) برده قضاوت کردی ...؟

اونم فقط چون دیالوگهاش موزیکال هستن ؟ سر هم کردن دیالوگ ها به صورت شعر یکی از سخت ترین کارهای ممکن ـه !

لینک به دیدگاه
20 دقیقه دیدی و به همین زودی در مورد فیلمی که ساختش 4 سال طول کشیده و 3 تا اسکار ( AFI Awards و ... هم به کنار ! ) برده قضاوت کردی ...؟

اونم فقط چون دیالوگهاش موزیکال هستن ؟ سر هم کردن دیالوگ ها به صورت شعر یکی از سخت ترین کارهای ممکن ـه !

دو نوع قضاوت رو با تجربه میشناسم.

یکی قضاوتی که اطلاعات زیادی میخواد مث اسکار،جلوه های ویژه، سبک فیلم و...

دومی قضاوت احساسی.

من در مورد فیلم ها احساسی قضاوت میکنم. کلا فیلمی که لذت بخش نباشه از نظرم رده

فاکتورهای لذیذ من و شما هم احتمالا فرق دارن

لینک به دیدگاه
دو نوع قضاوت رو با تجربه میشناسم.

یکی قضاوتی که اطلاعات زیادی میخواد مث اسکار،جلوه های ویژه، سبک فیلم و...

دومی قضاوت احساسی.

من در مورد فیلم ها احساسی قضاوت میکنم. کلا فیلمی که لذت بخش نباشه از نظرم رده

فاکتورهای لذیذ من و شما هم احتمالا فرق دارن

اصلا بحث من اسکار نیس

و کاری به جایزه و .. هم ندارم

اما اینکه 20 دقیقه از فیلم رو ببینی و قضاوت کنی مثل همون قضاوت کردن از روی ظاهره

بین فیلم 5 دقیقه استراحت کنی یا Stop بزنی و ... کلا حس فیلم متفاوت میشه دیگه 100 دقیقه از فیلم رو ندیدن جای خود داره

اخرش هم بگی توی فیلم فقط شعر میخونن...!

اون پست قبل رو هم واسه خودت گفتم شاید ترغیب بشی بقیش رو ببینی/

هر طور دوست داری ...!

لینک به دیدگاه

a walk in the clouds

پیاده روی رو ابرا!

محصول سال 1995 و با بازی همون وکیله تو وکیل مدافع شیطان (اسمشُ نمیدونم!) و محصول مشترک مکزیکُ بلادِ کفر (آمریکا)

فیلمه خوبی بود برای یه بار دیدن خوب بود!

پسریمونم ماشالا چه جوون مونده تا الانا!!! من اون موقع 4 سالم بود این فیلمُ بازییده بود و الانم که 22 سالمه و میبینمش همون مثِ جوونیاشه!

خلاصه فیلم : یه قهرمان جنگ که فقط 24 ساعت ازدواجیده بود و بعدش رفته بود جنگ بعدِ 4 سال برمیگرده پیشه همسرش و میبینه اون نامه هایی که هرروز مینوشته همسرش نمیخونده و پسرمونم سرخورده میشه و میزاره میره یه شهره دیگه تا کار پیدا کنم و ازین طرفم تو قطار ( روم به دیوار )یه دختری روش بالا میاره و بلیتاشون جابه جا میشه و خلاصه هر دو در یک مقصد پیاده میشن و دوباره باهم سوار اتوبوس میشن (اینو در نظر بگیرین اصن باهم برخورد نداشتن:banel_smiley_4:) و بعدش دخترمون گریه میکنه پسره میپرسه چته؟ دختره میگه خونوادم سنتی ان و من باردارم اگه به بابام بگم منو میکشته و پسره میگه اشکال نداره من نقش یه همسره 24 ساعته واست بازی میکنه بعدش مثلا از هم جدا میشیم! دختره می قبوله! (دختره اصله نسب دار بوده و یه تاکستانه خیلی بزرگ داشتن)حالات بماند چقد پدره دختره به پسره سرکوفت میزنهُ اینا!

فرداش پسره میخواس بره و پدربزرگه دختره نمیزاره و میگه باس تو برداشت محصول شرکت کنی! و پسره می قبوله تا عصری! و بعد به دختره میگه خیلی میخوامتُ ازین چرت و پرتا ولی من زن دارم!!!:w58::banel_smiley_4: آره دیگه پسره در عرضه 34 ساعته عاشقه دختره شد !!!:imoksmiley:

و فرداش برمیگرده خونه و میبینه همسرش با یکی دوسته و برگه طلاق جلوش گذاشتن و پسره سریع برگه رو می امضائه و برمیگرده پیشه عشقش!!!!:banel_smiley_4:

فیلمم تمومید دیگه!!!

ولی نکاتِ مثبتم داشتا! اینکه چقد آهنگای اسپانیایشون قشنگ بود و لهجه شون چقد جالب بود (انگلیس با لهجه اسپانیایی) رسمشون برا برداشت انگور ها خیلی خیلی قشنگ بود ! در کل منظره اون روستا و تاکستان خیلی قشنگ بود و من آرزو کردم یه روزی یه تاکستان مثِ فیلمه داشته باشم!!!:hanghead:

اینم بگم دیگه تِمام! اگه یکی رو من بالا بیاره و. بلیتم باهش جابه جا بشه همون جا یه کتک بهش میزنم!!! نه اینکه بگم اصن مشکلی نیس!!!

کلا من اعصابم یه کوچولو ضعیف شده!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
a walk in the clouds

پیاده روی رو ابرا!

محصول سال 1995 و با بازی همون وکیله تو وکیل مدافع شیطان (اسمشُ نمیدونم!) و محصول مشترک مکزیکُ بلادِ کفر (آمریکا)

فیلمه خوبی بود برای یه بار دیدن خوب بود!

پسریمونم ماشالا چه جوون مونده تا الانا!!! من اون موقع 4 سالم بود این فیلمُ بازییده بود و الانم که 22 سالمه و میبینمش همون مثِ جوونیاشه!

خلاصه فیلم : یه قهرمان جنگ که فقط 24 ساعت ازدواجیده بود و بعدش رفته بود جنگ بعدِ 4 سال برمیگرده پیشه همسرش و میبینه اون نامه هایی که هرروز مینوشته همسرش نمیخونده و پسرمونم سرخورده میشه و میزاره میره یه شهره دیگه تا کار پیدا کنم و ازین طرفم تو قطار ( روم به دیوار )یه دختری روش بالا میاره و بلیتاشون جابه جا میشه و خلاصه هر دو در یک مقصد پیاده میشن و دوباره باهم سوار اتوبوس میشن (اینو در نظر بگیرین اصن باهم برخورد نداشتن:banel_smiley_4:) و بعدش دخترمون گریه میکنه پسره میپرسه چته؟ دختره میگه خونوادم سنتی ان و من باردارم اگه به بابام بگم منو میکشته و پسره میگه اشکال نداره من نقش یه همسره 24 ساعته واست بازی میکنه بعدش مثلا از هم جدا میشیم! دختره می قبوله! (دختره اصله نسب دار بوده و یه تاکستانه خیلی بزرگ داشتن)حالات بماند چقد پدره دختره به پسره سرکوفت میزنهُ اینا!

فرداش پسره میخواس بره و پدربزرگه دختره نمیزاره و میگه باس تو برداشت محصول شرکت کنی! و پسره می قبوله تا عصری! و بعد به دختره میگه خیلی میخوامتُ ازین چرت و پرتا ولی من زن دارم!!!:w58::banel_smiley_4: آره دیگه پسره در عرضه 34 ساعته عاشقه دختره شد !!!:imoksmiley:

و فرداش برمیگرده خونه و میبینه همسرش با یکی دوسته و برگه طلاق جلوش گذاشتن و پسره سریع برگه رو می امضائه و برمیگرده پیشه عشقش!!!!:banel_smiley_4:

فیلمم تمومید دیگه!!!

ولی نکاتِ مثبتم داشتا! اینکه چقد آهنگای اسپانیایشون قشنگ بود و لهجه شون چقد جالب بود (انگلیس با لهجه اسپانیایی) رسمشون برا برداشت انگور ها خیلی خیلی قشنگ بود ! در کل منظره اون روستا و تاکستان خیلی قشنگ بود و من آرزو کردم یه روزی یه تاکستان مثِ فیلمه داشته باشم!!!:hanghead:

اینم بگم دیگه تِمام! اگه یکی رو من بالا بیاره و. بلیتم باهش جابه جا بشه همون جا یه کتک بهش میزنم!!! نه اینکه بگم اصن مشکلی نیس!!!

کلا من اعصابم یه کوچولو ضعیف شده!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:banel_smiley_4: لااقل اولش یه اخطار خطر لوس شدگی بزن

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4: لااقل اولش یه اخطار خطر لوس شدگی بزن

لوس یا لوث؟!!:whistle:

نیازی به این کار نبود چون تو همون یه ربِ اوله فیلم میفهمی به این میرسه!!!:w02:

لینک به دیدگاه

بعد از بوقی فیلم توپکاپی رو برای بار دوم دیدم

ژول داسن کارگردان محبوب منه!

این کارش نسبت به شاهکارش ریفی فی ضعیف تره.

اما برای تجدید خاطره با دوبله نسبتا خوبش جالب توجه بود.

پیتر یوستینف - ملینا مرکوری

محصول 1964

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...