رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من تعریف Dexter رو زیاد شنیده بودم از دوستام، دیروز نشستم 2 قسمت اول سیزن 1 ش رو دیدم .... :sad0: چقد ناجور آدم می کشتن :4564:

کسی هست اینجا دیده باشه Dexter رو ؟! می خوام بدونم قشنگه که ادامه بدمش یا نه ؟ چون 7 تا سیزنه (تا الان) ، اگر قشنگ نیس نبینمش، کلی چیز میزِ دیگه میشه دید به جاش :w02:

اگه به این ژانر علاقه دارید ببینید وگرنه وقت نزارید براش چون خشونتش بالاست، من خودم دنبال نمیکنمش ،ولی هرجا خوندم همه تعریف میکنن ازش ، تو سبک خودش خیلی سریال قوی و خوش ساختی هست گویا

:a030:

لینک به دیدگاه

King Arthur 2004

King-Arthur.jpg

امپراطوری روم در تمام اروپا و از جمله بریتانیا گسترده شده است . رومیان برای تصاحب سرزمینهای سارماتیا به آنجا حمله می کنند اما این منطقه سلحشوران و شوالیه های بسیار شجاعی دارد که در مقابل ارتش روم تا آخرین نفس ایستادگی می کنند . پس از پانزده سال مبارزه این جنگجویان با ارتش روم به رهبری آرتور ، سرانجام آنها آزادی سرزمینشان را بازپس گرفته و رومیها بریتانیا را ترک می کنند . پس از این پیروزی ، شوالیه ها بایستی یک کشیش رومی و خانواده اش را از هجوم ساکسونها نجات دهند اما در انجام این ماموریت خطر دیگری نیز در مقابل آنها وجود دارد و آن یاغیان بریتانیایی هستند که از رومیها متنفر می باشند

لینک به دیدگاه
چند قسمت از سریال"خاطرات یک خون آشام"

تقابل عشق و خشونت..

خوشم اومد ازش.. شاید تا آخرشو ببینم

حتما تا آخرشو ببین مهندس :w02: البته هنوز که تموم نشده فصل 4 ش ، اما جزو معدود سریالاییه که من به هر بنی بشری پیشنهاد می کنم ببینتش چون پشیمون نمیشه :ws37:

لینک به دیدگاه

فیلم Last Year at Marienbad اثری فوق العاده از الن رنه محصول سال 1961

----------

فیلمی با یک خط داستانی سوررئالیستی و گیج‌کننده که هرچند بسیاری از منتقدان آن را یک شاهکار می‌دانند، اما خیلی از تماشاگران در گذر سال‌ها آن را غیر قابل رمزگشایی و متظاهرانه یافته‌اند.(از نقد فارسی)

من به شخصه خوشم اومد یعنی رسما داشت با اعصاب وروان ادم بازی میکرد تا مجبور باشی فیلم رو بفهمی

لینک به دیدگاه

پریروز با دوستام داشتیم درباره فیلمهای وسترن حرف میزدیم هر کدوم سه فیلم رو انتخاب کردیم

من گفتم جویندگان - جانی گیتار - آخرین غروب

دلم تنگ شد دوباره آخرین غروب رو دیدم.

خیلی زیباست حداقل برای من !

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

3 تا از آخرین فیلمهای زیبایی ک دیدم به ترتیب اولویت:

پرتغال کوکی(A clocwork orange)

نجات سرباز رایان(Saving private Ryan)

سیاره ی ترس(Planet terror)

بودن...

موسیقی اولی فوق العاده بود...

لینک به دیدگاه
حتما تا آخرشو ببین مهندس :w02: البته هنوز که تموم نشده فصل 4 ش ، اما جزو معدود سریالاییه که من به هر بنی بشری پیشنهاد می کنم ببینتش چون پشیمون نمیشه :ws37:

قبلنا بهتر بود ولی الان....

فصل چهارش فوق العاده ضعیف شده:icon_razz:

لینک به دیدگاه

(سرچشمه ) The Fountain

zfeng9ey3ookh5f53sr.jpg

نویسنده و کارگردان :

بازیگران :

,
and

محصول : 2006 آمریکا

فیلم خیلی خاص و متفاوتی بود از کارگردان مورد علاقم. میتونیم بگیم که متفاوت ترین کار آرونوفسکی بود.

فیلم مایه های فلسفی و عرفانی داره و حول محور زندگی و مرگ میچرخه.

من خوشم اومد. کلا فضای خیلی خاصی داره فیلم. مخاطب رو جذب میکنه.

در اینجا هم موسیقی مثل سایر فیلم های آرونوفسکی خیلی نقش پر رنگی داره .شما رو میخکوب میکنه

کلینت مانسل به مانند requiem for a dream باز هم یک موسیقی بینظیر دیگه ارائه داد.

باید بگم این از اون نوع فیلم هاست که بعد از یکبار دیدن تقریبا چیزی ازش نمیفهمید و باید چندین بار فیلم رو ببینید تا بتونید کامل درکش کنید.

:a030:

امتیاز من 8

لینک به دیدگاه
قبلنا بهتر بود ولی الان....

فصل چهارش فوق العاده ضعیف شده:icon_razz:

آره، موافقم ، باید همون 3 فصله تمومش می کردن، قسمت آخر فصل 3 خیلی میومد به اینکه آخرین قسمت کل سریال باشه ، از وقتی الینا ومپایر شده جذابیت نداره ، مخصوصا این قضیه دارو برای ومپایریسم icon_razz.gif

لینک به دیدگاه
فیلم سگ کشی را بعد از مدت ها دوباره دیدم

واقعا فیلم زیباییه

اتفاقا منم دوستام اصرار کردند دوباره این فیلمو ببینیم. متاسفانه دیدم.

واقعا هنوزم فیلم بدیه!

نمیدونم بین سگ کشی و وقتی همه خوابیم کدوم بدتره ؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم وقتی همه خوابیم.

لینک به دیدگاه

فیلم Silent Hill Revelation تپه خاموش -مکاشفات

بعدا سرفرصت چند خطی هم در مورد این قسمتش که سعی کردن تبدیل به تریلوژیش کنن مینویسم

نسخه سال 2006 این فیلم خیلی قویتر بود هرچند نماد گرایی در نسخه 2012 موج میزد

-----------

هنگامی که پدر هدر میسون ناپدید می شود؛ او به داخل یک دنیای موازی عجیب و ترسناک کشیده می شود. دنیایی که جواب تمام کابوس های وحشتناکی که از دوران بچگی همراهش هستند در آنجا نهفته است و...

نام فیلم:

Silent Hill:Revelation

تپه خاموش: مکاشفات

silent_hill_revelation_3d_ver2.jpg

تاریخ اکران درآمریکا:

26 اکتبر 2012

5 آبان 1391

نویسنده و کارگردان:

Michael J. Bassett

میشل جی. باست

بازیگران:

Sean Bean

شان بین

Malcolm McDowell

مالکوم مک داول

Radha Mitchell

راد میچل

Carrie-Anne Moss

کری آن ماس

Adelaide Clemens

آدلاید کلمنز

کمپانی توزیع کننده درآمریکا:

Open Road Films

محصول کشور:

فرانسه / ایالات متحده آمریکا / کانادا

ژانر:

ترسناک / رمزآلود / هیجان انگیز(تریلر)

درجه بندی سنی:

R(مناسب برای افراد بالای 17 سال)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...