رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فیلم رقصنده در تاریکی Dancer In The Dark اثری فوق العاده از لارس ون تریه کارگردان دانمارکی

اگه میخواید فیلمای این کارگردان رو ببینید اول داگویل رو ببینید چون موضوع وفضاش کاملا متفاوت با سایر اثارش هست بعد این فیلمشو بعد شاهکار جنجالیش ضدمسیح رو که غوغایی برای خودش به پاکرده بود

در یک کلمه این فیلم شاهکاربود

لینک به دیدگاه
فیلم رقصنده در تاریکی Dancer In The Dark اثری فوق العاده از لارس ون تریه کارگردان دانمارکی

اگه میخواید فیلمای این کارگردان رو ببینید اول داگویل رو ببینید چون موضوع وفضاش کاملا متفاوت با سایر اثارش هست بعد این فیلمشو بعد شاهکار جنجالیش ضدمسیح رو که غوغایی برای خودش به پاکرده بود

در یک کلمه این فیلم شاهکاربود

فون تریه یک آدم نیمه دیوانه است.

واقعا فیلمهای اعجاب انگیزی داره بر خلاف دوستمون ضد مسیح رو دوست نداشتم.

اما این فیلمها رو من ازش دیدم به ترتیب علاقه میگم

1- 5 مانع

2- احمقها

3- شکستن امواج

4- رقصنده در تاریکی

5- داگویل

6- اروپا

7- epidemic

8- عنصر جنایت

9- ماندرلی

و یه کار جالب داره که به صورت سریال بود توی یه بیمارستان بود اسمشو یادم نیست!!!!

وای چقدر جالب بود پر از شوخی های عجیب و غریب

فون تریه تو ایران طرفدار زیاد داره اگه اشتباه نکنم فیلم اروپا و ماندرلی رو توی جشنواره نشون دادند.

هوس کردم یه بار دیگه 5 مانع رو ببینم.!!!!!!!

لینک به دیدگاه

انتهای خیابان هشتم

jkz4jt9c62np0492xuhe.jpg

کارگردان: علیرضا امینی

بازیگران: ترانه علیدوستی

صابر ابر

حامد بهداد

من این فیلم رو فقط و فقط بخاطر ترانه علیدوستی دیدم. درباره ی این فیلم نمیدونم چی بگم، از هر لحاظ که بخوایم حساب کنیم ضعیفه، از فیلمنامه ی پر از چال و چولش گرفته تا بازیای لوث شده و کارگردانی و تدوین و.... عکس العملا هم بدون اسنثنا کلیشه.. البته من بازیای صابر ابر و ترانه رو همیشه دوست داشتم ولی اینجا دیگه زیادی اگزجره شده بازیاشون..شخصیت پردازی هم که اصلا معنا محلی از اعراب نداره در این فیلم.فقط حرص خوردم موقع دیدنش.

باور بفرمایید وقتی فیلم به اون شکل تموم شد تا 2 مین همینجور مونده بودم که این چی بود!!!!!!!!!

فقط میتونم بگم متاسفم برای این سینما.

ضمن اینکه من آثار این آقای امینی رو به هیچ عنوان قبول ندارم. فیلماش هیچ چیز نداره به جز ادعا.

پ.ن : هر کسی فهمید جناب بهداد چرا همیشه و همه جا انقدر ادا اطوار در میاره و تیک داره خواهش میکنم بگه. دغدغمه واقعا. جدی بیماره؟:ws52:

نمره ی من 10/4

لینک به دیدگاه

incendies

فیلم عجیبی بود آخرش واقعا غیر قابل انتظار بود یعنی واقعا نمیشد حدس زد که اینجور تموم شه

نشون میده که یه اشتباه چه تاوان عظیمی رو میتونه داشته باشه

ارزش دیدن داره

امتیاز من 7.5 از 10

لینک به دیدگاه

من که کلا همش فیلم می بینم .آخرینش همین الان داره می تغیره .چون تلویز.... جلومه

کاش اسمش و می زاشتید با حال ترین فیلمی که دیدی چی بود؟

سرگذشت عجیب بنجامین پاتر:w16:

لینک به دیدگاه

فیلم اردت ساخته درایر

برای چندمین بار دیدم

نمیدونم این فیلم چرا اینقدر جادویی و مسحورکننده است. هرچی میبینم سیر نمیشم

یادمه اولین بار توسینما صحرا دیدم خوشم نیومد اما دفعات بعد بیشتر وبیشتر عاشق فیلم شدم.

لینک به دیدگاه

فیلم تراموایى به نام هوس A Streetcar Named Desire 1951

سیاه و سفید – ۱۲۲ دقیقه

بازیگران عمده : ویوین لى ، مارلون براندو ، کیم هانتر و کرال مالدن .

کارگردان : الیا کازان .

خلاصه داستان : زنى میان‏سال و مطلقه به نام « بلانش دوبوا » ( لى ) به نیواورلیانز می ‏آید تا نزد خواهرش ، « استلا » ( هانتر ) روزگار بگذراند . اما با شوهر خواهر خشنش ، « استنلى کووالسکى » ( براندو ) کنار نمی ‏آید .

شرح فیلم : یکى از بهترین نسخه‏ هاى سینمایى آثار تنسى ویلیامز که به یمن کارگردانى کازان و موسیقى جاز الکس نورث فضاى پر تنش و تیره و تلخ نیواور لیانز دهه ‏ى ۱۹۴۰ را باز می ‏سازد . در سال‏هاى ۱۹۸۴ ( جان ارمن ) ، ۱۹۹۵ ( گلن جوردن ) و ۱۹۹۸ ( کرک براونینگ ) بازسازى شد .

لینک به دیدگاه

se7en

vr71j6b1s84vu19bi1j.jpg

کارگردان : David Fincher

نویسنده : Andrew Kevin Walker

بازیگران: Morgan Freeman, Brad Pitt ,Kevin Spacey

محصول 1995

شاهکاری دیگر از دیوید فینچر.

چند دقیقه ای هست که تمومش کردم ولی هنوز درگیرشم.مخصوصا اون چند دقیقه ی پایانیش.

بنظر من تا به امروز بهترین کار فینچره.

امتیاز من 9

لینک به دیدگاه

se7en

vr71j6b1s84vu19bi1j.jpg

کارگردان : David Fincher

نویسنده : Andrew Kevin Walker

بازیگران: Morgan Freeman, Brad Pitt ,Kevin Spacey

محصول 1995

شاهکاری دیگر از دیوید فینچر.

چند دقیقه ای هست که تمومش کردم ولی هنوز درگیرشم.مخصوصا اون چند دقیقه ی پایانیش.

بنظر من تا به امروز بهترین کار فینچره.

امتیاز من 9

من هنوزم درگیرشم،بگو مرسی:ws3:

فیلم زندگی خصوصی

لینک به دیدگاه

یه چند وقتی هست که دارم فیلمهای تکراری میبینم. این هشتمین یا نهمین بار بود که اینو دیدم

oldboy

کارگردان: پارک چون ووک

ازمعدود فیلمهایی است که همه جور مخاطبی رو راضی میکنه.

همه چیه این فیلم استادانه ساخته شده.

موسیقی فیلم شاهکاره !!!!

لینک به دیدگاه

فیلم Magnolia

جالب بود

------------------

مگنولیا (1999)

نویسنده و کارگردان: پل توماس اندرسون

188 دقیقه؛نامزد اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد(تام کروز)،بهترین موسیقی و بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی.

به طور همزمان اتفاقاتی برای شخصیتهای مختلف می افتد که اوج این اتفاقات مصادف می شود با بارانی از قورباغه ها..

کلاً دید خوبی نسبت به فیلمهایی که مدت زمانشان بخواهد از دو ساعت بیشتر شود ندارم و به نظرم بهتر است فیلمساز توانایی اش را در حداکثر 100 دقیقه نشان بدهد.البته فیلمهای بسیار زیادی هستند که دوستشان دارم و زمان زیادی هم دارند.. به هر حال مدتها بود فیلم سه ساعته تماشا نکرده بودم.

فیلم شامل داستانکهای زیادیست که کم و بیش به هم متصلند،تعدد داستانها و شخصیتها و عدم تمرکز فیلم بر روی یک ماجرا و یا کاراکتر باعث می شود در پایان ندانیم این داستان چه کسی بود و یا حرفش چه بود اما خوب ریتم سریع فیلم برای تعقیب تمامی شخصیتها و ماجراها باعث می شود فیلم با وجود مدت زمان زیاد خسته کننده نشود..

لینک به دیدگاه

دیشب داشتم شام میخوردم خواهرمم داشت ویلای من رو میدید ما هم نشستیم دیدیم این دو قسمتی که من دیدم خیلی جالب شروع کرده بود و البته خنده دار هم بود بیشتر از هرچی این سیامک انصاری خیلی نقشش رو خوب بازی کرده بود یعنی قیافه این یارو رو من میبینم ناخوداگاه میخندم / امروز هم اگه جور شد قسمت 3 و 4 ش رو ببینیم :whistle::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...