رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فیلم Magnolia

جالب بود

------------------

مگنولیا (1999)

نویسنده و کارگردان: پل توماس اندرسون

188 دقیقه؛نامزد اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد(تام کروز)،بهترین موسیقی و بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی.

به طور همزمان اتفاقاتی برای شخصیتهای مختلف می افتد که اوج این اتفاقات مصادف می شود با بارانی از قورباغه ها..

کلاً دید خوبی نسبت به فیلمهایی که مدت زمانشان بخواهد از دو ساعت بیشتر شود ندارم و به نظرم بهتر است فیلمساز توانایی اش را در حداکثر 100 دقیقه نشان بدهد.البته فیلمهای بسیار زیادی هستند که دوستشان دارم و زمان زیادی هم دارند.. به هر حال مدتها بود فیلم سه ساعته تماشا نکرده بودم.

فیلم شامل داستانکهای زیادیست که کم و بیش به هم متصلند،تعدد داستانها و شخصیتها و عدم تمرکز فیلم بر روی یک ماجرا و یا کاراکتر باعث می شود در پایان ندانیم این داستان چه کسی بود و یا حرفش چه بود اما خوب ریتم سریع فیلم برای تعقیب تمامی شخصیتها و ماجراها باعث می شود فیلم با وجود مدت زمان زیاد خسته کننده نشود..

چه جالب! منم تازه این فیلمو دیدم و به نظرم فیلم خوبی اومد

لینک به دیدگاه
دیشب داشتم شام میخوردم خواهرمم داشت ویلای من رو میدید ما هم نشستیم دیدیم این دو قسمتی که من دیدم خیلی جالب شروع کرده بود و البته خنده دار هم بود بیشتر از هرچی این سیامک انصاری خیلی نقشش رو خوب بازی کرده بود یعنی قیافه این یارو رو من میبینم ناخوداگاه میخندم / امروز هم اگه جور شد قسمت 3 و 4 ش رو ببینیم :whistle::ws3:

قسمت 3 و 4 هم دیدم خندش بیشتر از دو قسمت قبل بود / فانتزی های همیشگی مهران مدیری هم تو این فیلم دیده میشه / در کل من فکر میکنم هرچی جلوتر بره باحال تر میشه :a030:

لینک به دیدگاه

a beautiful mind

با بازی عالی راسل کرو کلا بازیاشو خیلی دوس دارم کاملا خودشو تطبیق میده

و بیشتر از همه تحت تاثیر شخصیت واقعی جان نش قرار گرفتم

خیلی فیلم عالی و تاثیر گذاری بود پیشنهاد میکنم ببینین

امتیاز من 9 از 10

لینک به دیدگاه

Django

کارگردان : سرجیو کوربوچی

بازیگر: فرانکو نرو

من عاشق وسترن ایتالیایی ام. خیلی حال میکنم با شخصیت پردازیشون.

نمای آخر فیلم خیلی جالب بود.

لینک به دیدگاه

Sherlock Holmes Game of Shadows

فیلمی محصول سال ۲۰۱۱ به کارگردانی گای ریچی . در این فیلم رابرت داونی جونیور ، جود لاو ، نومی راپاس ، جارد هریس و استیفن فرای بازی کرده اند. ولی هیچ کس نمیتونه مثل جرمی برت این شخصیت دوست داشتنی رو بازی کنه:ws37:

The Grey (خاکستری)

The_Grey.jpg

در فیلم" خاکستری " لیان نیسون نقش مرد منزوی و دنیا دیده ای را بازی می کند که همراه مردان دیگر برای شرکت های نفتی آلاسکا کار می کند . کار او نگهداری از تاسیسات چاله نفت است از طریق شکار گرگ ها ولی از بد حادثه خودش همراه با کارگران دیگر گرفتار گرگها می شود.

فیلمی سراسر دلهره با یک بن مایه تکراری برخورد انسان با گرگ هایی باهوش و خونخوار:banel_smiley_52:

the words(کلمات)

فیلمی زیبا به نوعی یک تراژدی که برای هر انسانی میتونه اتفاق بیفته، اشتباهات غیر قابل جبران ما آدما :ws37:

لینک به دیدگاه

Flight

با بازیه دنیزل واشنگتن؛ فیلم خوبی بود خوشم اومد؛ هم داستان جالبی داره هم اون چند دقیقه حیجانی اولش فوق العادس

Skyfall

معمولی! اونقدری که تبلیغاتش رو کردن نبود؛ فقط تیتراش اولش خیلی قشنگه؛ ادل هم قشنگ خونده

Argo

قشنگ بود؛ این مدل فیلمای جاسوسی رو دوست دارم؛ آرگو داستانش راجع به تسخیر سفارت امریکاست و داستانش تو ایران اتفاق میوفته؛ ایران و محیط رو خیلی بهتر از اون چیزی که من فکر میکردم درست کردن ولی باز ایرادای کوچولو داره ولی در کل قشنگه

لینک به دیدگاه

فصل کرگدن ها

فیلم فصل کرگدن، تازه ترین ساخته بهمن قبادی، می توانست به سادگی یک درام سیاسی باشد یا یک درام عشقی. اما فیلم ضمن این که همه اینها هم هست تبدیل شده به یک فیلم کاملا شاعرانه.

فصل کرگدن حکایت ساحل، شاعر سنی است که دوست و شوهر مینا دختر یک سرهنگ در قبل از انقلاب ایران است و بعد از انقلاب به اتهام نوشتن شعر به زندان می افتد و همسرش را گم می کند...

7qhmxy3vdwaai1odxpx7.png

fasle-kaegadan-arashe-khanande.jpg

لینک به دیدگاه

silver linings playbook

886443662636.200x200-75.jpg

با بازیBradley Cooper, Jennifer Lawrence

بازی جنیفر عالیه هم خنده داره هم درام .

-----------------

what happens in vegas

این یکی خیلی خنده داره

با بازی Cameron Diaz, Ashton Kutcher

در مورد دو تا دوست هستش که به طور اتفاقی جایزه ای برنده میشن و مجبورن برای این جایزه با هم زندگی کنن حتی اگر همدیگر رو نتونن تحمل کنن ...

MV5BMTIxNzMwOTU3OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzk0NTM2MQ@@._V1_SY317_CR0,0,214,317_.jpg

لینک به دیدگاه

در یک حرکت انتحاری 2 تا فیلم دیدم امروز:

ANNA KARENINA

ud2g4vi2kkw23tgnov4k.jpg

کارگردان: Joe Wright

نویسنده : Tom Stoppard (screenplay), Leo Tolstoy

بازیگران: Keira Knightley, Jude Law , Aaron Taylor-Johnson

به عنوان یکی از طرفداران رمان آنا کارنینا ، فیلم خیلی نظرم رو جلب نکرد. درسته که فیلم تلاش کرد که به اثر وفادار بمونه ولی فیلمنامه اش به شدت مشکل داشت. بر خلاف ادعای کارگردان، به نظر میرسه که فیلم فقط به یک برداشت سطحی از اصل اثر اکتفا کرده، البته قبول دارم روایت این داستان خیلی پیچیده و سخته و البته فیلم خیلی طولانی میشد اگر که کارگردان میخواست به همه ی جزییات بپردازه.انتخاب بازیگرا بجز نقش ورونسکی خوب بود بنظرم ، نکته ی دیگه شخصیت پردازی بسیار ضعیف بازیگراست،مخصوصا نقش اصلی فیلم، خود آنا و همینطور کنت ورونسکی.

چیزی که توجه منو جلب کرد شیوه ی روایی فیلم بود که در قالب صحنه های تئاتر بیان میشد. فیلمبرداری و طراحی صحنه و لباس واقعا خوب بود. همینطور موسیقی فیلم که واقعا تاثیر گذار بود. مشکل عمده ی فیلم، فیلمنامه بود.

امتیاز من: 7

Wreck it Ralph

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کارگردان: Rich Moore

نویسنده : Phil Johnston

بازیگران: John C. Reilly, Jack McBrayer , Jane Lynch

یک انیمیشن بینظیر، همه چیز داره این فیلم. از همون اول با هیجانش شما رو درگیر میکنه و تا آخرین لحظه این هیجان ادامه داره.فیلم نامه ی خیلی قویی هم داره.

ضمن اینکه این انیمیشن یکی از شانس های اسکار هست:a030:

امتیاز من: 9

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...