رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

این روزا که فیلم و سریال زیاد میبینم

cindrella man:داستان زندگی یه بوکسر بود بسیار زیبا و تاثیر گذار بود

pich perfect:ازین فیلمای تینج بود خوشم نیومد

انیمیشنbraveکار خوبی بود

و سریال friendsکه دیگه گفتن نداره عاااااااااالیه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

فیلم دختران چلسی

ساخته اندی وارهول

این دیوانه کچل (اندی وارهول) فیلماش از خودش عجیب تره !!!!

یک فیلم تجربی صرف.

لینک به دیدگاه

فیلم What Ever Happened To Baby Jane

فیلم بسیارجالبی درباره منویات ذهنی وروحی انسانها

این تریلر روانشانسی در سال 1962 با کارگردانی رابرت آلدریچ و هنرنمایی به یاد ماندنیه بتا دیویس و جوان کارفورد که نقش خواهران جین و بلیچ را بازی می کنند،ساخته شد.

والتر هیل و شرکت Aldrich با هم قرار دادی بسته اند تا فیلم What Ever Happened to Baby Jane را باز سازی کنند.آقای هیل هم فیلم را کارگردانی میکند هم وظیفه بازنویسی فیلم نامه را به عهده دارد.

لینک به دیدگاه

یکی از زیباترین واثربخش ترین اثار تاریخ سینما ویکی از شاهکارهای به یادماندنی کیشلوفسکی کارگردان نابغه لهستانی

Blind Chance یا شانس کور فیلمیه که ندیدن اون اجحاف در حق سینماست

فکرکنید سه گانه اثرپروانه ای حتی نتونست نیمی از مضمون این شاهکاررو روایت کنه

لینک به دیدگاه

فیلم عشق

هانکه

نمیدونم درباره این فیلم چی میگم !!!! شاهکار شایدم تکرار نشدنی

فکر میکنم در حال حاضر مهمترین کارگردان دنیاست.

لینک به دیدگاه
فیلم عشق

هانکه

نمیدونم درباره این فیلم چی میگم !!!! شاهکار شایدم تکرار نشدنی

فکر میکنم در حال حاضر مهمترین کارگردان دنیاست.

هانکه یک کارگردان نابغه به تمام معناست

کسی که هم فلسفه ان هم از نوع المانیش راتحصیل کرده وهم دانش اموخته روانشناسیست واثرات این دورا درنگاه منقدانه اجتماعی میشائیل هانکه به مسائل روز ووقایع تاریخی به خوبی میتوان دریافت

هانکه درباره روانشناسی و فلسفه می‌گوید: تنها چیزی که از روانشناسی و فلسفه یاد گرفتم این بود: قبل از مطالعه فکر می‌کنیم که جوابی برای سوال‌هایمان پیدا خواهیم کرد. اما در پایان جوابی در کار نیست، بلکه فقط پرسش‌ها برایمان باقی می‌ماند. تنها چیزی که از تحصیل برایم باقی مانده همین است! به سوال کردن ادامه خواهیم داد؛ اما این به معنی یافتن پاسخی برای سوال‌های‌مان نخواهد بود.

نگاه متفاوت هانکه شاید درفیلم بازی های بی مزه یا بازی های مسخره به اوج خودش میرسه

لینک به دیدگاه
wtnzm0m1af7m3w4fwug5.jpg

خیلی فیلم عجیبی بود راجع به یه فردی به اسم اسکار که یه روز کاریشو نشون میده ،وقتی از خواب پا میشه سوار لیموزین میشه و اون تو خودشو گریم میکنه و رانندش اونو در جاهای مختلف شهر پیاده میکنه تا نقش شخصیتا رو بازی کنه ،مثلا یه جا نقش یه بازیگر یه جا خودشو جای یه ولگرد و حتی جای یه پدر جا میزنه در واقع این شغلشه و ازش کسب درامد میکنه ،فک میکنم ارزش دیدن داره

من این فیلم رو دیدم

به اعتقاد من فیلم بسیار خوبی بود و نشون میده که کاراکس یک خوره سینما به تمام معناست.

فیلم به قدری ارجاع سینمایی داره که قابل گفتن نیست

در نهایت این فیلم یک سینمای آنارشیستی و سورئالیستی رو معرفی میکنه

جریان آزاد فیلمهاش به سبک امپراطوری درون لینچ و خودوروفسکی و لحن فیلمش شبیه فیلمهای گرینوی و آرابال هست.

بنده خیلی لذت بردم.

حتما ببینیدش

لئوس کاراکس

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم فیلم license to wed بود

واقعا تو سبک همچین فیلمایی خیلی باحال بود کلی خندیدم وتهشم خیلی سرهم بندی نبود داستان فیلم

به هرحال از اون فیلمایی هست که میشه برای دوساعت اوقات فراغت با فراغ بال نشست ودید

لینک به دیدگاه
من این فیلم رو دیدم

به اعتقاد من فیلم بسیار خوبی بود و نشون میده که کاراکس یک خوره سینما به تمام معناست.

جریان آزاد فیلمهاش به سبک امپراطوری درون لینچ و خودوروفسکی و لحن فیلمش شبیه فیلمهای گرینوی و آرابال هست.

بنده خیلی لذت بردم.

حتما ببینیدش

لئوس کاراکس

منم این فیلم رو چندوقت پیش دیدم ولی علیرغم همون حس خوبی که نسبت به ساخت یافتگی فیلم داشتم در قبال انتقال مفاهیمش دچار نوعی تناقض شدم

به نظرم داستان اخر فیلم مجزا از روایت کلی داستان که بقول شما نوعی از انارشیسم رو نشون میده بود

صحبت هایی که بین ماشین ها رد وبدل میشد وخانه ان شب مرد که همدمش یک میمون بود

به نظرتون فیلم حرفش چی بود؟

لینک به دیدگاه
من این فیلم رو دیدم

بنده خیلی لذت بردم.

حتما ببینیدش

لئوس کاراکس

منظورم از آنارشیسم در سبک فیلم بود که کارگردان رها از قید بند فیلمسازی بود. خودشم اول فیلم هم وارد سالن سینما شد.

نکته ای درباره این سبک فیلمها هست اینکه به شدت نسبت به تاویل مقاوم هستند.

به سبک پست مدرنها میشه ارجاعات فیلم رو کنار هم گذشت

از دیو و دلبر کوکتو و عموی من ژاک تاتی

حتی به فیلم خودش توکیو

امپراطور درون لینچ

دقیقا هر اپیزود فیلم ارجاعی به سبک های سینمای فرانسه بود.

شخصیت های فیلم مدام از هویت به نقش تغییر پیدا می کردند. این باعث فاصله گذاری جالبی می شد که نظیرشو ندیده بودم.

درباره صحنه آخر فیلم منو یاد فیلم عشق من ماکس ناگیسا اوشیما انداخت. برای اولین صحبت از خانواده شد.

در کل فیلم دوست داشتنی بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...