رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من فقط ای کی یوسانو میبینم...

خیلی بیمزه است....:ws3:

چطور بچه بودیم خوشمون میومد؟؟؟w000.gif

حالا ظهرا موقع ناهار میبینم..

فقط چون از فرهنگ ژاپن خوشم میاد و یاد کودکی!!!:ws37:

39.jpg

لینک به دیدگاه

Beauty & the Briefcase - 2010

فان بود ، اما خب در نظر داشته باشین که هیلاری داف نقش اصلیشه دیگه :banel_smiley_4: ینی از نظر امتیاز IMDb ، انتظار زیادی نداشته باشین ازش :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

فیلم

بوی خوش موفقیت

نویسنده اش ارنست لمان

عالیه دوبار

برت لنکستر

تونی کورتیس

کارگردان : الکساندر مکندریک

لینک به دیدگاه

irreversible.jpg

فیلم "برگشت ناپذیر" به کارگردانی گاسپار نوئه و بازی ونسان کسل و مونیکا بلوچی...

فیلمی سرگیجه آور و اعصاب خوردکن، من تحمل دیدن بعضی سکانس های آغازینش رو نداشتم و چشمام رو بستم به خاطر خشونت بیش از حد و تا حدی عدم تعادل.

لینک به دیدگاه

آخرین روزها

کارگردان : گاس ون سنت

فیلم درباره آخرین روزهای زندگی کرت کوبین خواننده راک اند رول هست.

به نظر من خیلی فیلم عالیه خیلی

راستی مایکل پیت هم بازی میکنه

لینک به دیدگاه

دیروز و امروز 4 تا فیلم دیدم .

دیروز

The Proposal - 2009 : عالــــــــــــــــی بود :ws28: قهقهه می زدم :hapydancsmil: خیلی فان بود :ws37:

Date Night - 2010 : قبل از دیدنش حس بهتری داشتم نسبت بهش ... می تونست بهتر از اینا باشه :icon_razz:

امروز

اینجا بدون من : خوب بود اما روند یکنواختش خسته می کرد آدمو ... من هی منتظر یه اتفاق هیجان ناک بودم ... همونجوری خسته کننده هم تموم شد :hanghead:

Definitely Maybe - 2008 : باحال بود :ws37:

لینک به دیدگاه

wtnzm0m1af7m3w4fwug5.jpg

خیلی فیلم عجیبی بود راجع به یه فردی به اسم اسکار که یه روز کاریشو نشون میده ،وقتی از خواب پا میشه سوار لیموزین میشه و اون تو خودشو گریم میکنه و رانندش اونو در جاهای مختلف شهر پیاده میکنه تا نقش شخصیتا رو بازی کنه ،مثلا یه جا نقش یه بازیگر یه جا خودشو جای یه ولگرد و حتی جای یه پدر جا میزنه در واقع این شغلشه و ازش کسب درامد میکنه ،فک میکنم ارزش دیدن داره

لینک به دیدگاه
wtnzm0m1af7m3w4fwug5.jpg

خیلی فیلم عجیبی بود راجع به یه فردی به اسم اسکار که یه روز کاریشو نشون میده ،وقتی از خواب پا میشه سوار لیموزین میشه و اون تو خودشو گریم میکنه و رانندش اونو در جاهای مختلف شهر پیاده میکنه تا نقش شخصیتا رو بازی کنه ،مثلا یه جا نقش یه بازیگر یه جا خودشو جای یه ولگرد و حتی جای یه پدر جا میزنه در واقع این شغلشه و ازش کسب درامد میکنه ،فک میکنم ارزش دیدن داره

اگه لینک دانلودشو داری برام بذار

من از لئوس کاراکس خوشم میاد

لینک به دیدگاه
اگه لینک دانلودشو داری برام بذار

من از لئوس کاراکس خوشم میاد

این لینکشه ولی خوب باید ثبت نام کنی که پولیه ولی خب آرشیو خیلی کاملی داره این سایت و می ارزه

تو لیست فیلمای خارجیش هست:icon_gol:

لینک به دیدگاه

The Other Boleyn Girl

فیلمی در مورد زندگی همسر دوم شاه هنری و مادر ملکه الیزابت که به جرم خیانت گردن زده شد

بازیگران: اریک بانا ، ناتالی پورتمن ، اسکارلت یوهانسون

فیلم بدی نبود از فیلمای تاریخی خوشم میاد:a030:

لینک به دیدگاه

0.836477001315371364_taknaz_ir.png

فیلم "آخرین تانگو در پاریس" به کارگردانی برناردو برتولوچی و بازی مارلون براندو و ماریا اشنایدر.

تعریف فیلم رو زیاد شنیده بودم، شاید به خاطر حاشیه های فراوان پیرامونش. داستان جذابی داره ولی شخصیت اصلیِ جذابی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...