رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

اونقده گفتم شمارش پستهای این بخشها رو خاموش کنید و یا تو بخش آمار نشون داده نشن آخرش هم نکردین

حالا خانوم بنده اومده و ماشالا اسپم خونش هم فوق العاده بالاس :ws17:

خود دانید حالا:ws43:

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد

نظرت چیه یه گروه توی فیسبوک بزنیم به اسم "انجمن نواندیشان ایران"؟!؟

خوبه؟؟؟

اینطوری هم یه تبلیغه و هم اینه توی فیسبوک هم هستیم

این گروه قبلاً زده شده. تو پروفایل من تو فیس بوک برین هستش. ابوذر قبلاً ایجاد کرده. ولی کی حالشو داره اونجا فعالیتی بکنه.

فکر کنم مهنازم عضوش باشه. :ws38:

پیشنهادی ندارم :persiana__hahaha:

پس اسپم نکن :banel_smiley_4:

اونقده گفتم شمارش پستهای این بخشها رو خاموش کنید و یا تو بخش آمار نشون داده نشن آخرش هم نکردین

حالا خانوم بنده اومده و ماشالا اسپم خونش هم فوق العاده بالاس :ws17:

خود دانید حالا:ws43:

شمارش رو برداشتم دیگه :ws52:

حالا تو لو نده کدوم قسمتا شمارش نداره، اسپما رو برن تو اون تالارا بکنن. :ws3:

الان تالار تفریح و سرگرمی و مناسبت ها پست ها شمارش نمیشن و اون پایین هم نشون نمیده آمارش رو.

گفتگوی آزاد هم اون پایین آمارش رو نشون نمیده.

لینک به دیدگاه
شمارش رو برداشتم دیگه :ws52:

حالا تو لو نده کدوم قسمتا شمارش نداره، اسپما رو برن تو اون تالارا بکنن. :ws3:

الان تالار تفریح و سرگرمی و مناسبت ها پست ها شمارش نمیشن و اون پایین هم نشون نمیده آمارش رو.

دستت طلا

نگران اسپم این دخترا هم نباش

به حاژخانوم مسپرم هدایتشون کنه به بخشهایی که شمارش نمیشن :ws17:

فقط قربون دستت این محدودیت پست تو گروهها رو هم وردار

محدودیت 30 ثانیه ای بین پستهای متوالی:w139:

لینک به دیدگاه
دستت طلا

نگران اسپم این دخترا هم نباش

به حاژخانوم مسپرم هدایتشون کنه به بخشهایی که شمارش نمیشن :ws17:

فقط قربون دستت این محدودیت پست تو گروهها رو هم وردار

محدودیت 30 ثانیه ای بین پستهای متوالی:w139:

نه به اون پیشنهادت واسه کمتر شدن اسپم

نه به این پیشنهادت واسه کمک به اسپم سریعتر :w58:

30ثانیه هست، سرعت اسپم در این حد بالاس، نباشه چی میشه :ws3:

این واسه جلوگیری از فشار روی سرور هستش و یه مقدار نرماله.

لینک به دیدگاه

گفت و گو آزاد رو نشو ن بده بهتر نیست؟ :ws52:

الان چند دقیقست آمار اون پایین اینه:

post_new.gif پیشینه نام اصفهان post_new.gif ختم صلوات post_new.gif آخرین sms (پیامک) که دریافت کردی چی بوده؟ post_new.gif تشخیص هویت شماره سیزده post_new.gif ماشین مهران مدیری لو رفت post_new.gif خواص برخی داروهای گیاهی post_new.gif مشاعره با ضرب المثل post_new.gif بچه های تالار مکانیک نظرشون چیه؟ایکن تالار! 20-12, 00:10 post_new.gif دختر کوچولو ناز ببین چطوری داره نگات میکنه!! post_new.gif درخواست تعویض نام های کاربری اعضا post_new.gif چقدر با روحیاتتون آشنا هستید؟ تست خودشناسی post_new.gif سوال: مادر بودن... 19-12, 23:57 post_new.gif فــــــــــــــال (100% واقعي)

همش گفت و گو و طنز و زنگ تفریح و ایناست

گفت و گو آزاد که از اینا بهتره:ws51:

یارو عنوان تاپیک رو میبینه خوشش میاد میپره تو نظر بده

لینک به دیدگاه
گفت و گو آزاد رو نشو ن بده بهتر نیست؟ :ws52:

الان چند دقیقست آمار اون پایین اینه:

post_new.gif پیشینه نام اصفهان post_new.gif ختم صلوات post_new.gif آخرین sms (پیامک) که دریافت کردی چی بوده؟ post_new.gif تشخیص هویت شماره سیزده post_new.gif ماشین مهران مدیری لو رفت post_new.gif خواص برخی داروهای گیاهی post_new.gif مشاعره با ضرب المثل post_new.gif بچه های تالار مکانیک نظرشون چیه؟ایکن تالار! 20-12, 00:10 post_new.gif دختر کوچولو ناز ببین چطوری داره نگات میکنه!! post_new.gif درخواست تعویض نام های کاربری اعضا post_new.gif چقدر با روحیاتتون آشنا هستید؟ تست خودشناسی post_new.gif سوال: مادر بودن... 19-12, 23:57 post_new.gif فــــــــــــــال (100% واقعي)

همش گفت و گو و طنز و زنگ تفریح و ایناست

گفت و گو آزاد که از اینا بهتره:ws51:

یارو عنوان تاپیک رو میبینه خوشش میاد میپره تو نظر بده

خوب شد اینا رو نشون دادی. فکر کنم تالار عکس هم بهتره نشون داده نشه. من که طنزم برداشتم. نمیدونم چرا هستش :ws52: شایدم یادم رفته برنداشتم :ws52:

هر شب ساعت 12:15 دقیقه سایت قطع میشود!!!!!

آره متأسفانه. الان تقریباً یه هفته هستش این مشکل پیش اومده و تو این ساعت به مدت 10 دقیقه سرور دچار حملات ddos میشه. :icon_pf (34):دنبالشیم تا بتونیم جلوی حمله ها رو بگیریم.

لینک به دیدگاه

با سلام یه ایده توپ

سعی کنین برای انجمن، یک سیستم پیغام صوتی طراحی کنید

فکر نمی کنم پیاده سازی این کار چندان سخت باشه

چند مورد رو در اینجا بررسی می کنم

1- نوع فایل باید خیلی فشرده باشه ، با فرمت های جدید و کم حجم این کار به راحتی انجام

میشه ، مثلا با فرمت ogg هر 60 ثانیه فکر کنم کمتر از 200 کیلوبایت بشه .

2- برای اینکه دیتابیس با مشکل حجم زیاد فایل ها روبرو نشه یک مدت زمان مشخص برای

نگه داری فایل ها تعیین میشه ، مثلا پیغام های صوتی که کاربران برای همدیگه میگذارن

حداکثر 3 روز در پروفایلشون ذخیره میشه و به صورت ایمیل به کاربران اطلاع رسانی میشه که

بیان و پیغامشون رو بشنوند . بعد از شنیدن پیغام، سوالی از کاربر پرسیده میشه مبنی بر اینکه

آیا مایلید پیام حذف شود ؟ اگه کاربر تایید نکرد، سیستم باید اون کاربر رو مجبور کنه که فایل

صوتی رو دانلود کنه و در کامپیوترش ذخیره کنه. پس از دانلود، فایل صوتی به صورت اتوماتیک حذف میشه . بدین ترتیب مشکل حجم پیغام های صوتی هم حل میشه.

3- مهم تر از همه اینکه فایل ضبط شده مثلا نباید از 300 کیلوبایت بیشتر باشه و کل پیام های

صوتی که کاربران می تونن در صندوقشون داشته باشن مثلا 5 مگابایت باشه. در صورت پر

شدن صندوق پیام صوتی قبل از اتمام 3 روز مهلت ، سیستم به کاربر اطلاع میده که هرچه

سریع تر صندوقش رو خالی کنه.

4- مشخصات فنی که من تست کردم این ها بود، ogg

32 Kbps

mono channel

22050 Hz

برای 60 ثانیه حدود 100 کیلوبایت

البته مطمئنا کاربران نمی خوان برای هم قصه تعریف کنن ولی در 30 ثانیه میشه حدود 100

کلمه بیان کرد.

5- محدودیت بزرگ برای کاربران اینه که میکروفون ندارن ولی می تونن با استفاده از موبایل

صدای خودشون رو ضبط کنن و سپس با استفاده از سیستم پیغام صوتی اون رو آپلود کنن

اکثر موبایل ها از فرمت amr برای ضبط صدا استفاده می کنن که بسیار فشرده س و با کمی زحمت میشه از این فرمت توی انجمن پشتیبانی کرد، اهل فن حتما راهشو پیدا می کنن. :a030:

6- کاربران این انجمن از فرهنگ بالایی برخوردارند و مطمئنا از این سیستم به نحو مطلوب و

شایسته استفاده خواهند کرد.

لینک به دیدگاه
با سلام یه ایده توپ

سعی کنین برای انجمن، یک سیستم پیغام صوتی طراحی کنید

فکر نمی کنم پیاده سازی این کار چندان سخت باشه

چند مورد رو در اینجا بررسی می کنم

1- نوع فایل باید خیلی فشرده باشه ، با فرمت های جدید و کم حجم این کار به راحتی انجام

میشه ، مثلا با فرمت ogg هر 60 ثانیه فکر کنم کمتر از 200 کیلوبایت بشه .

2- برای اینکه دیتابیس با مشکل حجم زیاد فایل ها روبرو نشه یک مدت زمان مشخص برای

نگه داری فایل ها تعیین میشه ، مثلا پیغام های صوتی که کاربران برای همدیگه میگذارن

حداکثر 3 روز در پروفایلشون ذخیره میشه و به صورت ایمیل به کاربران اطلاع رسانی میشه که

بیان و پیغامشون رو بشنوند . بعد از شنیدن پیغام، سوالی از کاربر پرسیده میشه مبنی بر اینکه

آیا مایلید پیام حذف شود ؟ اگه کاربر تایید نکرد، سیستم باید اون کاربر رو مجبور کنه که فایل

صوتی رو دانلود کنه و در کامپیوترش ذخیره کنه. پس از دانلود، فایل صوتی به صورت اتوماتیک حذف میشه . بدین ترتیب مشکل حجم پیغام های صوتی هم حل میشه.

3- مهم تر از همه اینکه فایل ضبط شده مثلا نباید از 300 کیلوبایت بیشتر باشه و کل پیام های

صوتی که کاربران می تونن در صندوقشون داشته باشن مثلا 5 مگابایت باشه. در صورت پر

شدن صندوق پیام صوتی قبل از اتمام 3 روز مهلت ، سیستم به کاربر اطلاع میده که هرچه

سریع تر صندوقش رو خالی کنه.

4- مشخصات فنی که من تست کردم این ها بود، ogg

32 Kbps

mono channel

22050 Hz

برای 60 ثانیه حدود 100 کیلوبایت

البته مطمئنا کاربران نمی خوان برای هم قصه تعریف کنن ولی در 30 ثانیه میشه حدود 100

کلمه بیان کرد.

5- محدودیت بزرگ برای کاربران اینه که میکروفون ندارن ولی می تونن با استفاده از موبایل

صدای خودشون رو ضبط کنن و سپس با استفاده از سیستم پیغام صوتی اون رو آپلود کنن

اکثر موبایل ها از فرمت amr برای ضبط صدا استفاده می کنن که بسیار فشرده س و با کمی زحمت میشه از این فرمت توی انجمن پشتیبانی کرد، اهل فن حتما راهشو پیدا می کنن. :a030:

6- کاربران این انجمن از فرهنگ بالایی برخوردارند و مطمئنا از این سیستم به نحو مطلوب و

شایسته استفاده خواهند کرد.

سلام.

ایده جالبی هستش. ولی نیاز به یه برنامه نویسی و تهیه یه هک واسه vbulletin داره که اینکار هم تو تخصص من نیست.

اما میگردم اگر همچین چیزی قبلاً تهیه شده باشه، میتونیم ازش استفاده کنیم. :w139:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
اگه میشه شکلکها به حالت قبلا ( بدون نوشته فارسی!) برگردونده بشه!

ممنون

فقط 6تا شکلک قدیمی نوشته فارسی شده که به نظرم مشکل خاصی نداره و به نظرم جالب تر شده. بالاخره نظرات تو این زمینه ها هم مختلف میشه.

تغییرات ظاهری به عهده گرافیست انجمن هستش:

..:: دفتر گرافیست انجمن ::..

لینک به دیدگاه
فقط 6تا شکلک قدیمی نوشته فارسی شده که به نظرم مشکل خاصی نداره و به نظرم جالب تر شده. بالاخره نظرات تو این زمینه ها هم مختلف میشه.

تغییرات ظاهری به عهده گرافیست انجمن هستش:

مشکلش اینه که فقط محدود به یک احساس میشه (که برداشت شما از اون شکلک بوده) درحالی که بدون نوشته میتونه منظورهای مختلفی رو برسونه و جاهای متفاوتی استفاده بشه

در کنار این جالبه برام قبلا یک تاپیک زده بودید و از شیوه ی نوشتار یه سری که تو صحبتهای خصوصیشون بوده انتقاد کردید و مثلا گفتید چرا به جای خوبم میگن خوفم یا سلام رو سیلام یا شلام میگن و ... ولی الان تو شکلکها همین حرکتو خودتون انجام دادید:

:aghosh: بخلم؟!!!

درکل به نظرم اینها بدون نوشته باشه خیلی بهتره ... هرکس هر چی بخواد خودش کنارش مینویسه و اینقدر محدود به یک برداشت شخصی و یک لفظ شخصی نمیشه..

حالا هر جور میلتونه

لینک به دیدگاه
مشکلش اینه که فقط محدود به یک احساس میشه (که برداشت شما از اون شکلک بوده) درحالی که بدون نوشته میتونه منظورهای مختلفی رو برسونه و جاهای متفاوتی استفاده بشه

در کنار این جالبه برام قبلا یک تاپیک زده بودید و از شیوه ی نوشتار یه سری که تو صحبتهای خصوصیشون بوده انتقاد کردید و مثلا گفتید چرا به جای خوبم میگن خوفم یا سلام رو سیلام یا شلام میگن و ... ولی الان تو شکلکها همین حرکتو خودتون انجام دادید:

درکل به نظرم اینها بدون نوشته باشه خیلی بهتره ... هرکس هر چی بخواد خودش کنارش مینویسه و اینقدر محدود به یک برداشت شخصی و یک لفظ شخصی نمیشه..

حالا هر جور میلتونه

تعداد این شکلکا فقط این 4 تاس. خیلی هم تو مسئله پیشرفت انجمن تأثیر نداره :ws3:

:w410: :w74: :brodkavelarg: :aghosh:

دوتای زیر هم که همین گفته ها به صورت انگلیسی بود:

:ws50: :imoksmiley:

غالباً تو مسائل ظاهری نظرات و پیشنهادات خیلی مختلفه و نمیشه مطابق نظر همه بود. بعضیا میگن چرا فلان شکلک حذف شده، چرا فلان شکلک تغییر کرده، چرا رنگ مثلاً مدیرا عوض شده، اصلاً چرا این رنگیه. آیکنا چرا تغییر کردن و .....

واسه همین، مسئولیت تغییرات ظاهری رو به گرافیست انجمن دادیم که هرکس هم میتونه پیشنهادای خودش رو در این زمینه ها با ایشون در میون بذاره. حتی یک بند هم به قوانین انجمن تو این زمینه اضافه شده.

لینک به دیدگاه

حالا هر جور میلتونه

به نکته خوبی اشاره کردی

بنظر من هم زیبایی این شکلکها به این هست که بدون کلام باشه و با دیدن اون احساس طرفمون رو بفهمیم

البت تو تاپیک دوستمون code plus هم گفتم که شکلکهای فارسی شده خوب هستن ولی یه کادری دورشون میفته که کیفیتش پایین میاد... :ws52:

لینک به دیدگاه
تعداد این شکلکا فقط این 4 تاس. خیلی هم تو مسئله پیشرفت انجمن تأثیر نداره :ws3:

:w410: :w74: :brodkavelarg: :aghosh:

دوتای زیر هم که همین گفته ها به صورت انگلیسی بود:

:ws50: :imoksmiley:

غالباً تو مسائل ظاهری نظرات و پیشنهادات خیلی مختلفه و نمیشه مطابق نظر همه بود. بعضیا میگن چرا فلان شکلک حذف شده، چرا فلان شکلک تغییر کرده، چرا رنگ مثلاً مدیرا عوض شده، اصلاً چرا این رنگیه. آیکنا چرا تغییر کردن و .....

واسه همین، مسئولیت تغییرات ظاهری رو به گرافیست انجمن دادیم که هرکس هم میتونه پیشنهادای خودش رو در این زمینه ها با ایشون در میون بذاره. حتی یک بند هم به قوانین انجمن تو این زمینه اضافه شده.

البته فکر کنم یه کم بیشتر از 4 تا شکلکه

w410.gif:w00:w888.gifw768.gifw874.gifimoksmiley.gifw554.gifsigh.gif:brodkavelarg::aghosh::there:w74.gif:ws50:w155.gif

به هر حال میشه از همینها سادشم بذارید و هر کی خواست از هر کدوم میخواد استفاده کنه اینجوری نظر بقیه هم تامین میشه

اگه اینجا پست دادم دلیلش این بود که تاپیک دیگه ای رو مناسبش ندیدم (این مساله مربوط به کل انجمن میشد و تو بخش دفتر انجمن دنبال تاپیک گشتم)

خودتون لطفا زحمت انتقالشو بکشید

ممنون

لینک به دیدگاه

کمتره :ws3:

اینا قبلاً اصلاً نبود:

w888.gifw768.gifw874.gif w554.gif

این قبلشم فارسی بود:

:there:

اینم سادشم هست: :w00:

اینم قبلاً انگلیسی بود: sigh.gif

نه مشکلی نیست. اونو گفتم که واسه پیشنهادای بعدی که واسه تغییرات ظاهریه تو اونجا مطرحش کنین. حالا شما یا بقیه دوستان. :w139:

لینک به دیدگاه

راستی تو بعضی از سایتا کنار نام کاربر نوشته حالت من که یه شکلی مثلا خوشحال گذاشته

اگه اینم بذارین خوشگل میشه ها

بعد بجای اون شکلک انلاین بودن یه چراغ کوچولو سبز باشه

البته همین حالا هم خیلی عالیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...