رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

نمی شه 13 روز عید رو یه دقیقه شمار بالای صفحه زیر اون عکس هفت سین مثلا بذارین که مثلا هم اکنون این قدر دقیقه از آغاز سال 1390 می گذره. یا دقیقه .......سال 90 مبارک؟:ws52:

لینک به دیدگاه
همونطور که محمدرضا هم گفت باعث سنگینی صفحه میشه :icon_pf (34):

نمی شه 13 روز عید رو یه دقیقه شمار بالای صفحه زیر اون عکس هفت سین مثلا بذارین که مثلا هم اکنون این قدر دقیقه از آغاز سال 1390 می گذره. یا دقیقه .......سال 90 مبارک؟:ws52:

پیش بینی جواب محمد... :ws3:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت مدیران گرامی

امروز میخواستم یک مطلبب رو درقالب فایل pdf ضمیمه کنم در کمال تعجب دیدم که حداکثر حجم فایل قابل قبول 900 کیلو بایته

من خودم به شخصه ندیدم که تا حالا فرومی این حجم رو زیر 2 مگابایت قرار داده باشه

خب این باعث میشه که بچه ها فایل های خودشون در سایتهای share قرار بدن که پس از یک مدتی اکسپایرد میشه و باعث میشه کلا مطلب بسوزه همین اتفاقی که به وفور میبینیم

پس پیشنهاد میکنم حجم مجاز فایلها pdf رو 2 مگا بایت قرار بدید

با تشکر

حامد

البته من از روش زیر استفاده کردم

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=474224#post474224

لینک به دیدگاه

هدف از زدن تاپیک های پی در پی بدون حتی یک نظر چیست؟

بعضی از تالارها فقط تاپیک زده میشه بدون محتوا و خواندن..

مثلا تالار ورزشی،واقعا به اینهمه تاپیک که هر کردم یک خبر است فقط،اصلا چیز جالبی نیست.

این خبرها همه میتوانند به عنوان یک پُست جدا در یک تاپیک مطرح شوند و این نحوه تاپیک زدن جالب نیست.

لینک به دیدگاه
هدف از زدن تاپیک های پی در پی بدون حتی یک نظر چیست؟

بعضی از تالارها فقط تاپیک زده میشه بدون محتوا و خواندن..

مثلا تالار ورزشی،واقعا به اینهمه تاپیک که هر کردم یک خبر است فقط،اصلا چیز جالبی نیست.

این خبرها همه میتوانند به عنوان یک پُست جدا در یک تاپیک مطرح شوند و این نحوه تاپیک زدن جالب نیست.

کاملاً موافقم. :a030:

البته بعضی تاپیک های خبری بعد از اینکه 2،3ماه ازشون میگذره به بایگانی منتقل میشن. یعنی هر از چندگاهی این پاکسازی تو تالارها هست و تاپیک هایی که دیگه ارزش چندانی ندارن واسه حذف به بایگانی منتقل میشن.

ولی باهاتون موافقم که چه بهتر که مطالب خبری از یک دست تو یه تاپیک گذاشته بشه.

ایشالا که همه دوستان هم به این قضیه توجه کنن. به عنوان مثال بخش ورزشی رو گفتین که میتونه مثلاً یه تاپیک خبرهای لیگ برتر باشه یه تاپیک خبرهای یه باشگاه خاص یه تاپیک خبرهای جام باشگاه های اروپا و .... و اون خبرهای قدیمی هم به بایگانی منتقل بشن.

لینک به دیدگاه

بنظرم این امتیازاتی که به کاربرها داده میشه مثلا امتیاز برای فعالیت بالا یا امتیاز برای برنده شدن تو فلان مسابقه و...

اینها الان اصلا به چشم نمیان! یعنی اصلا کسی که امتیاز میگیره متوجه نمیشه اصلا این امتیاز کجا میره و...

بنظرم بهتره برای اینکه یه تشویقی برای کاربراها باشه برای فعالیت بیشتر این امتیازات رو تو یه غالب خاص قرار بدیم ( مثل اون مدالها) که هر کس فعالیت خاصی داشت یا تو مسابقه ای اول شد یه مقدار مشخص امتیاز با عنوان امتیاز ویژه در نظر گرفته بشه... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بنظرم این امتیازاتی که به کاربرها داده میشه مثلا امتیاز برای فعالیت بالا یا امتیاز برای برنده شدن تو فلان مسابقه و...

اینها الان اصلا به چشم نمیان! یعنی اصلا کسی که امتیاز میگیره متوجه نمیشه اصلا این امتیاز کجا میره و...

بنظرم بهتره برای اینکه یه تشویقی برای کاربراها باشه برای فعالیت بیشتر این امتیازات رو تو یه غالب خاص قرار بدیم ( مثل اون مدالها) که هر کس فعالیت خاصی داشت یا تو مسابقه ای اول شد یه مقدار مشخص امتیاز با عنوان امتیاز ویژه در نظر گرفته بشه... :icon_gol:

یه سری مسابقات مثل مسابقات عکاسی و طراحی که مدال مخصوص خودشون رو دارن.

تو بقیه مسابقات هم که فقط امتیاز داده میشه و اعلام میشه. یا به خاطر فعالیت خوب هم امتیاز داده میشه که البته جدیداً برای تالارهای تخصصی مدال هم در نظر گرفته شده.

منظورت از امتیاز ویژه چه امتیازی هستش :ws38:

لینک به دیدگاه
یه سری مسابقات مثل مسابقات عکاسی و طراحی که مدال مخصوص خودشون رو دارن.

تو بقیه مسابقات هم که فقط امتیاز داده میشه و اعلام میشه. یا به خاطر فعالیت خوب هم امتیاز داده میشه که البته جدیداً برای تالارهای تخصصی مدال هم در نظر گرفته شده.

منظورت از امتیاز ویژه چه امتیازی هستش :ws38:

خب مثلا اون قسمتی که قرمز کردم امتیازش خیلی معلوم نیست

و برای تالار های تخصصی که مثلا کسی فعالیت زیادی داره و مدیرا درخواست امتیاز میکنن براش :ws38:

یا مثلا کسی که تو تالار غیر تخصصی یا همین گفتگوی آزاد فعالیت موثری داشته یا تو تاپیک نظرسنجی اول شده

منظورم از امتیاز ویژه یه امتیاز عددی بغیر از اونی که زیر اسم کاربری هست :w16:

یعنی جدیدا همش مدال میدین؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
خب مثلا اون قسمتی که قرمز کردم امتیازش خیلی معلوم نیست

و برای تالار های تخصصی که مثلا کسی فعالیت زیادی داره و مدیرا درخواست امتیاز میکنن براش :ws38:

یا مثلا کسی که تو تالار غیر تخصصی یا همین گفتگوی آزاد فعالیت موثری داشته یا تو تاپیک نظرسنجی اول شده

منظورم از امتیاز ویژه یه امتیاز عددی بغیر از اونی که زیر اسم کاربری هست :w16:

یعنی جدیدا همش مدال میدین؟ :ws52:

همین امتیازی که به غیر از اون هست رو نمیدونیم چی باشه :ws3:

اون امتیازایی که واسه فعالیت زیاد و به درخواست مدیرا داده میشه، میشه هم تو یه تاپیک اعلام کرد و هم خود مدیرا شخصاً به کاربر اطلاع بدن.

غیر از این امتیاز که امتیاز جور دیگه ای نیست :ws52:

مگر اینکه هک امتیاز پیشرفته یا بانکداری نصب کنیم که مثلاً بگیم این امتیازا تو دانلود فایل های پیوست و اینا تأثیر داره که اون یه امتیازی جدای از اینی که الان هست میشه.

لینک به دیدگاه
همین امتیازی که به غیر از اون هست رو نمیدونیم چی باشه :ws3:

اون امتیازایی که واسه فعالیت زیاد و به درخواست مدیرا داده میشه، میشه هم تو یه تاپیک اعلام کرد و هم خود مدیرا شخصاً به کاربر اطلاع بدن.

غیر از این امتیاز که امتیاز جور دیگه ای نیست :ws52:

مگر اینکه هک امتیاز پیشرفته یا بانکداری نصب کنیم که مثلاً بگیم این امتیازا تو دانلود فایل های پیوست و اینا تأثیر داره که اون یه امتیازی جدای از اینی که الان هست میشه.

آره همون فعالیت زیاد منظورم بود اگه اعتبارش بیشتر بشه یعنی طوری که فقط جنبه اعلام کردن نداشته باشه یعنی خیلی تابلو تر بشه :ws3:

اینم که قرمز کردم خیلی خوبه :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
آره همون فعالیت زیاد منظورم بود اگه اعتبارش بیشتر بشه یعنی طوری که فقط جنبه اعلام کردن نداشته باشه یعنی خیلی تابلو تر بشه :ws3:

اینم که قرمز کردم خیلی خوبه :flowerysmile:

آخه کار دیگه نمیشه که :icon_pf (34): فقط همون هک مدال ها هستش که به تازگی نصب شده.

لینک به دیدگاه

یه طرحی بود که یه کم برنامه نویسی میخواد و اگر عملی شه خیلی خوب میشه

مثه همین چیزی که حامد گفت هستش

یه خط دیگه در زیر شمارش پست ها قرار میگیره و توش شمارش امتیازاتی که جداگانه بهش اضافه میشه رو بنویسه و محاسبه کنه

و یکیم مجموع کل امتیازات

در واقع یه کم آمار رو حرفه ای تر کنیم بهتره و باعث فعالیت بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد دیگم اینکه تو تالار های تخصصی و قسمت های آموزشش به نظرم بهتره که کلیک راست برداشته شه این به نفع انجمن هستش

الان یه تاپیکی یکی از بچه ها زده در مورد کپی برداری مطلب در دیگر سایت ها و فروم که اصلش در اینجاست !

مطمئنا اگر کلیک راست برداشته شه کسی حوصله تایپ نداره و مطالب اورجینال میمونه

خلاصه امنیت اطلاعاتی انجمن بالا نیست

لینک به دیدگاه
یه طرحی بود که یه کم برنامه نویسی میخواد و اگر عملی شه خیلی خوب میشه

مثه همین چیزی که حامد گفت هستش

یه خط دیگه در زیر شمارش پست ها قرار میگیره و توش شمارش امتیازاتی که جداگانه بهش اضافه میشه رو بنویسه و محاسبه کنه

و یکیم مجموع کل امتیازات

در واقع یه کم آمار رو حرفه ای تر کنیم بهتره و باعث فعالیت بیشتر میشه

خب هک امتیازات هست که جدا از سیستم امتیازات وی بی هستش و میشه جدا هم نوشته بشه.

یا اینکه هکی که با استفاده از اون میشه یه سری قابلیت ها مثل دانلود فایل های پیوست و اینا رو گذاشت.

ولی خب هکاش سنگینه. :icon_pf (34):

ایشالا بعداً که به 4 ارتقا دادیم یه دفعه اینکار رو انجام میدیم.

یه پیشنهاد دیگم اینکه تو تالار های تخصصی و قسمت های آموزشش به نظرم بهتره که کلیک راست برداشته شه این به نفع انجمن هستش

الان یه تاپیکی یکی از بچه ها زده در مورد کپی برداری مطلب در دیگر سایت ها و فروم که اصلش در اینجاست !

آخه نمیشه فقط تو یه قسمت هایی از انجمن این قابلیت راست کلیک نباشه.

آموزشا معمولاً با عکس هستش. عکسام که اکثراً تو آپلود سنتر آپلود میشن که اختصاصی تر میشه و تو سایتای دیگه نشون نمیده و اینکه واترمارک نواندیشان هم دارن.

اینطوری اگرم گذاشته بشن یه تبلیغی هم واسه خود سایت میشه.

این قضیه متأسفانه تو همه سایتا هستش. :icon_pf (34):

مگه اینکه بخوایم کلی امکان کلیک راست رو تو کل انجمن برداریم که شاید بعضی جاها خودمون هم احتیاجمون بشه و نتونیم.

لینک به دیدگاه

لطفا این امکان را فراهم کنین یک عده فضول که جنبه شنیدن حرف مخالف را ندارند و مدام در حال ارسال گزارش تخلف هستند،نتوانند مطالب ما را ببینند.

اینچوری هم خودشان آرامش دارند،هم ما......

چون من حوصله درگیری با کسی را ندارم،اما بعضی ها بیخیال نمیشن و مدام موش میدوانند.

لینک به دیدگاه

سلام_نمیدونم چند درصد از دوستان با ای دی اس ال در انجمن حضور دارن

اما مطمئنا در صد زیادی هم با دیال اپ فعال هستن

پیشنهادی دارم که لیست دوستان در کنترل پنل شخصی به صورت صفحه ای بشه

به این ترتیب که در هر صفحه30االی40نفر باشه

شاید در نظر اول بسیار چیز پیش افتاده ای باشه_اما وقتی تعداد دوستان از 100نفر بالاتر بره

در نتیجه میزان زمان لود نیز بالاتر خواهد رفت.hanghead.gif

لینک به دیدگاه

خوب اگه همه انجمنها بخوان اینکار رو بکنن کسی دیگه نمیتونه تاپیک بزنه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...