رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

راستی تو بعضی از سایتا کنار نام کاربر نوشته حالت من که یه شکلی مثلا خوشحال گذاشته

اگه اینم بذارین خوشگل میشه ها

بعد بجای اون شکلک انلاین بودن یه چراغ کوچولو سبز باشه

البته همین حالا هم خیلی عالیه

اون با استفاده از یه هک هستش. هرچی تعداد هک ها کمتر باشه امنیت بیشتر و مشکلات کمتر میشه. هکش زیاد ضرورتی نداره. واسه همین استفاده نشده.

در مورد شکلک های آنلاین، این آیکنا که به نظر جالب تر از یه چراغ سبز کوچیک میاد :ws52:

لینک به دیدگاه

ادمین جان ما باید فضای بهتری رو تو تالار ایجاد کنیم که اعضا بیشتر به فعالیت های علمی بپردازند تا مباحث دیگه

البته همه چیز به موقع

من یه نظر دارم ، من میگم هر تالاری با اعضاش یه میتینگ بزارند و بچه ها همدیگرو ملاقات کنند این خیلی تاثیر داره.

و هم چنین اعضا بیشتر دل به کار میدن.

در ضمن ما باید تبلیغاتمونو هم زیاد کنیم... تا عضو گیری بیشتری داشته باشیم و اعضای خوب بیان اینجا

لینک به دیدگاه
ادمین جان ما باید فضای بهتری رو تو تالار ایجاد کنیم که اعضا بیشتر به فعالیت های علمب بپردازند تا مباحث دیگه

البته همه چیز به موقع

من یه نظر دارم ، من میگم هر تالاری با اعضاش یه میتینگ بزارند و بچه ها همدیگرو ملاقات کنند این خیلی تاثیر داره.

و هم چنین اعضا بیشتر دل به کار میدن.

در ضمن ما باید تبلیغاتمونو هم زیاد کنیم... تا عضو گیری بیشتری داشته باشیم و اعضای خوب بیان اینجا

با نظراتتون کاملاً موافقم.

اما ایجاد شرایط میتینگ بین اعضای تالار کار سختیه. به عنوان مثال تو تالار مکانیک که خودتون هم هستین، دوستان از شهرهای مختلف تهران، اصفهان، تبریز، مشهد و ... و حتی خارج از کشور هم هستن. واسه همین شرایطش سخته به خصوص اینکه دوستانی هم که تو یه شهر هستن فرصتش رو داشته باشن. البته با نظرتون موافقم که اگر برگزار بشه خیلی خوبه.

تبلیغات هم برای عضو گیری بهتر لازمه. البته می دونیم که بهترین تبلیغات، مطالب خوب هستش. اگر مطالب جذاب و خوب باشن، قطعاً باعث جذب دوستانی میشه که از گوگل یا جاهای دیگه با سایت آشنا میشن.

:w139:

لینک به دیدگاه
با نظراتتون کاملاً موافقم.

اما ایجاد شرایط میتینگ بین اعضای تالار کار سختیه. به عنوان مثال تو تالار مکانیک که خودتون هم هستین، دوستان از شهرهای مختلف تهران، اصفهان، تبریز، مشهد و ... و حتی خارج از کشور هم هستن. واسه همین شرایطش سخته به خصوص اینکه دوستانی هم که تو یه شهر هستن فرصتش رو داشته باشن. البته با نظرتون موافقم که اگر برگزار بشه خیلی خوبه.

تبلیغات هم برای عضو گیری بهتر لازمه. البته می دونیم که بهترین تبلیغات، مطالب خوب هستش. اگر مطالب جذاب و خوب باشن، قطعاً باعث جذب دوستانی میشه که از گوگل یا جاهای دیگه با سایت آشنا میشن.

:w139:

من بعد امتحانات یه بحث رو شروع می کنم همونطور که میدونی آموزش ویسکوالاستیک تموم شد. مشکل کار تایپ هستش ولی خب آدم و از تنبلی در میاره.

واسه تبلیغاتم باید دست به کار شیم.

مثلا تو بخش سیالات من بعد امتحانات یه بحث جذاب و راه میندازم و جلو میریم. البته من میخواستم این بحث و تو قسمت هیئت علمی مکانیک بیان کنم که متاسفانه به اوون بخش دسترسی ندارم.

ادمین جوون اوون ویسکوالاستیک هارو از دست نده! کار خودمه بخونی طلبه میشی!

لینک به دیدگاه
میرم یه نگاهی میندازم سر فرصت.

ولی خب مگه واسه من شهرسازم خوبه؟ :ws52:

من همیشه دوست داشتم از هر کسی یه چیز یاد بگیرم!

کلا اوایلش و بخونی خوبه! بقیش تخصصی میشه.

زدی تو ذق ما! سر فرصت؟ اییشش!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
به نظرتون بهتر نیست گزینه های اضافی (مثل دانشنامه ها) رو با هم تو قسمت انجمن به صورت زیرشاخه لینک بدید؟

یا اینکه کنترل پنل رو اولین لینک قرار بدید که راحت بشه استفاده کرد

دیفالت فرومها اینه که کنترل پنل اولین گزینه باشه که دم دست باشه ولی اینطوری که به نظر میاد در آینده ای نه چندان دور باید کنار گزینه ی خروج اونم به صورت فشرده دنبال کنترل پنل باشیم! :ws52:

پ ن: امیدوارم این دیگه به همین تاپیک مربوط باشه!

لینک به دیدگاه
به نظرتون بهتر نیست گزینه های اضافی (مثل دانشنامه ها) رو با هم تو قسمت انجمن به صورت زیرشاخه لینک بدید؟

یا اینکه کنترل پنل رو اولین لینک قرار بدید که راحت بشه استفاده کرد

دیفالت فرومها اینه که کنترل پنل اولین گزینه باشه که دم دست باشه ولی اینطوری که به نظر میاد در آینده ای نه چندان دور باید کنار گزینه ی خروج اونم به صورت فشرده دنبال کنترل پنل باشیم! :ws52:

پ ن: امیدوارم این دیگه به همین تاپیک مربوط باشه!

درسته. :w139:

به گزینه دوم میاریمش :a030:

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد خیلی خوب دارم

که باعث میشه بازدید کنندگان سایت خیلی خیلی بیشتر بشه

یه تالار بزنیم با عنوان تحصیل در خارج از کشور

توی اون هم زیرتالارهایی خاص بزنیم با عنوان مثلا" آمریکا.. کانادا.. مالزی.. اروپا و ....

اینطوری هم میشه یه سری اطلاعات خوب داد به دوستانی که قصد ادامه تحصیل در خارج رو دارن و هم اینکه بازدیدکنندگان سایت خیلی بیشتر میشه...

چطوره؟؟؟

لینک به دیدگاه
یه پیشنهاد خیلی خوب دارم

که باعث میشه بازدید کنندگان سایت خیلی خیلی بیشتر بشه

یه تالار بزنیم با عنوان تحصیل در خارج از کشور

توی اون هم زیرتالارهایی خاص بزنیم با عنوان مثلا" آمریکا.. کانادا.. مالزی.. اروپا و ....

اینطوری هم میشه یه سری اطلاعات خوب داد به دوستانی که قصد ادامه تحصیل در خارج رو دارن و هم اینکه بازدیدکنندگان سایت خیلی بیشتر میشه...

چطوره؟؟؟

پیشنهاد خوبیه. بررسیش می کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

وقت بخیر

من سه تا پیشنهاد دارم.

1- افتتاح تالار طلا و جواهر که من میتونم کلیه مقالات زرگری رو توش تعریف کنم. این تالار شامل تالار جواهرات با زیر مجموعه مقالات زرگری و عکسهای زیورآلات و قیمت سکه باشه خوبه.

2- افتتاح تالار منحصر به فرد cng - lpg که در مورد سوخت خود رو های دوگانه سوز هست و من باز میتونم کلیه مقالاتشو براش تعریف کنم. این تالار با زیر مجموعه های سوخت گاز مایع و سی ان جی - مقالات فنی - اموزش صاحبان خورد - و مقالات علمی میتونه باشه

3- در صورت امکان تاپیکهای با عنوان مهم رو که در تالار گفتگوی ازاد هست و تعدادشون به 7 تا رسیده در هم ادغام کنید تا جای کمتری بگیره. خیلی شلوغ شده.

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

وقت بخیر

من سه تا پیشنهاد دارم.

1- افتتاح تالار طلا و جواهر که من میتونم کلیه مقالات زرگری رو توش تعریف کنم. این تالار شامل تالار جواهرات با زیر مجموعه مقالات زرگری و عکسهای زیورآلات و قیمت سکه باشه خوبه.

2- افتتاح تالار منحصر به فرد cng - lpg که در مورد سوخت خود رو های دوگانه سوز هست و من باز میتونم کلیه مقالاتشو براش تعریف کنم. این تالار با زیر مجموعه های سوخت گاز مایع و سی ان جی - مقالات فنی - اموزش صاحبان خورد - و مقالات علمی میتونه باشه

3- در صورت امکان تاپیکهای با عنوان مهم رو که در تالار گفتگوی ازاد هست و تعدادشون به 7 تا رسیده در هم ادغام کنید تا جای کمتری بگیره. خیلی شلوغ شده.

با تشکر

در مورد پیشنهاد اول بررسیش می کنیم :a030:

در مورد پیشنهاد دوم، به نظرم زیربخش صنعت خودرو تو تالار مکانیک مناسب باشه. :w139:

در مورد پیشنهاد سوم، خب اون تاپیک های مهم موضوعاتشون که با هم فرق داره، چطوری ادغام بشن؟ :ws52: البته پیشنهاد در مورد یه تالار بهتره تو دفتر مدیریت اون تالار مطرح بشه، چون تصمیم گیری واسه تالارا به عهده مدیرای تالاراس. :a030:

لینک به دیدگاه
در مورد پیشنهاد اول بررسیش می کنیم :a030:

در مورد پیشنهاد دوم، به نظرم زیربخش صنعت خودرو تو تالار مکانیک مناسب باشه. :w139:

در مورد پیشنهاد سوم، خب اون تاپیک های مهم موضوعاتشون که با هم فرق داره، چطوری ادغام بشن؟ :ws52: البته پیشنهاد در مورد یه تالار بهتره تو دفتر مدیریت اون تالار مطرح بشه، چون تصمیم گیری واسه تالارا به عهده مدیرای تالاراس. :a030:

مورد پیشنهاد سوم رو خودمم میدونستم. ولی اونجوری که شقایق امتیازامو اضافه نمیکنه. به ادمین گفتم تا کاسبی کنم. :ws28:

در مورد پیشنهاد دوم هم همینکه شما محل خاصی براش در نظر گرفتید من مقالاتشو تامین میکنم. ولی به نظرم خوبه که تالار مخصوص خوش رو داشته باشه. چون شلوغ خواهد شد. از طریق موتور های جستجو هم بهتر پیداش میشه. ولی در هر صورت شما هر جور تصمیم بگیرید من در خدمتم.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام من میثم هستم یکی از عوامل رادیو 7 و تصویر زندگی- شما یه مطلبی رو عینا از وبلاگ بنده در مورد رادیو 7 و تصویر زندگی کپی پیست کردین رو سایتتون - خوب بود حداقل اسم منبع رو میاوردین - :ws46:

meisam_lotfali@yahoo.com

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام من میثم هستم یکی از عوامل رادیو 7 و تصویر زندگی- شما یه مطلبی رو عینا از وبلاگ بنده در مورد رادیو 7 و تصویر زندگی کپی پیست کردین رو سایتتون - خوب بود حداقل اسم منبع رو میاوردین - :ws46:

meisam_lotfali@yahoo.com

الان آدرس وبلاگ و آدرس ایمیل و رزومه کاریت رو واسه چی نوشتی اینجا؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

meisam_lotfali@yahoo.com

ای کاش زیر همون مطلبی که دیدین ذکر میکردین که ما لا اقل بدونیم کدوم مطلب بوده :ws52:

لینک به دیدگاه

من که ایده خودم رو دادم

پیشنهاد دادم که تالار "ادامه تحصیل در خارج از شکور" و یا همچین عنوانی رو اضافه کنیم..

حالا مطمئنا" با وجود همچین تالاری خیلی از دوستان در اون فعالیت میکنند که باعث میشه که دوستانی که به مشاوره و اطلاعات نیاز دارند در همین انجمن وقت بگذرونن و جایه دیگه ای نروند..

این میتونه پیشنهاد خوبی باشه...

ضمنا" قبلا هم گفتم که من میتونم مدیر اون تالار بشم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...