رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

این یوزر منو عوض کنین و قانون 50 تا پست برداشته بشه کمک بزرگی ب ارتقا انجمن میکنه

من با کلی ذوق و شوق اومدم میگم یوزرم عوض بشه شما میگین 50 تا پست بده

خب من ک بیشتر بیننده م یا نویسنده نمیتونم 50 تا پست بدم خب :ws44: چون دوس ندارم با این یوزر پست بزنم :ws44: در نتیجه از انجمن زده میشم و کابری مثه منو از دست میدین :ws3:

ی لطفی ب امثال من بکنین :w16:

این پست اصن جنبه ی شوخی نداره و کاملا جدی گفتم :ws37:

خب بابا تو که این یوزر رو خوشت نمیومد واسه چی باهاش ثبت نام کردی :w000:

داشتی تست میکردی ببینی ثبت نامش کار میکنه یا نه :ws3:

لینک به دیدگاه
خب بابا تو که این یوزر رو خوشت نمیومد واسه چی باهاش ثبت نام کردی :w000:

داشتی تست میکردی ببینی ثبت نامش کار میکنه یا نه :ws3:

ن خیرم :w00: خوشم میاد ولی قدیمی شده :ws44: نیو ورژن میخوام :ws44: همه جا الان یوزرم اینه:ws44: الا اینجا :ws44: میرما :ws44:

لینک به دیدگاه

چرا سایت به این عظمت یه آپلود سنتر که بتونه فایل هاش رو حذف کنه نداره؟

توی این انجمن چندتا مدیر و متخصص و کاربر ویژه و فعال داریم؟

اگه هر کدوم مبلغی رو بدیم می تونیم یه حجم و فضا برای آپلود سنتر بگیریم. خیلی از فایل ها توی آپلود سنترهای دیگه یا حذف میشن یا با بدبختی دانلود میشن.

پیشنهاد2:

به مناسبت روز تاسیس انجمن کاربرای فعال انجمن یه جا جمع بشیم و بگیم و بخندیم و انتقاد و پیشنهاد و ...

لینک به دیدگاه
چرا سایت به این عظمت یه آپلود سنتر که بتونه فایل هاش رو حذف کنه نداره؟

توی این انجمن چندتا مدیر و متخصص و کاربر ویژه و فعال داریم؟

اگه هر کدوم مبلغی رو بدیم می تونیم یه حجم و فضا برای آپلود سنتر بگیریم. خیلی از فایل ها توی آپلود سنترهای دیگه یا حذف میشن یا با بدبختی دانلود میشن.

پیشنهاد2:

به مناسبت روز تاسیس انجمن کاربرای فعال انجمن یه جا جمع بشیم و بگیم و بخندیم و انتقاد و پیشنهاد و ...

این سروری که الان هستیم تواناییش رو در اون حد نداره. ایشالا بعد از تغییر سرور این امکان رو هم تو سایت فراهم می کنیم. :icon_gol: فعلاً فقط آپلودسنتر عکس رو تونستیم راه بندازیم. که میشه بعداً همون رو تبدیل به یه آپلودسنتر عمومی واسه فایل های مختلف کرد.

در مورد پیشنهاد دوم که حالا خیلی مونده. یه 6ماهی باید صبر کرد :ws3:

لینک به دیدگاه

ممنون محمد جان.

به نظر من یکی از دلایل فعالیت نکردن دانشجویان در انجمن همین نبودن آپلود سنتر هستش و اینکه هر کدوم در حد 4 ، 5 مگ باید آپلود کنیم . امیدوارم که هر چه زودتر راه بیفته. حالا انشالله کی درست میشه؟(به نظر خودت)

در مورد دوم هم ما در خدمتیم

لینک به دیدگاه
ممنون محمد جان.

به نظر من یکی از دلایل فعالیت نکردن دانشجویان در انجمن همین نبودن آپلود سنتر هستش و اینکه هر کدوم در حد 4 ، 5 مگ باید آپلود کنیم . امیدوارم که هر چه زودتر راه بیفته. حالا انشالله کی درست میشه؟(به نظر خودت)

در مورد دوم هم ما در خدمتیم

البته فعلاً می تونید از بخش پیوست فایل تو خود انجمن استفاده کنید. فکر کنم هر کاربر تا 10 مگ ظرفیت پیوست فایل داره. :ws38:

نمی تونم تاریخی واسه این قضیه بگم. :icon_pf (34):

میگم که قرار بود اواسط همین ماه سرور رو عوض کنیم ولی متأسفانه نشد.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

میشه کاری کنید که هر کسی در طول یک روز،فقط حق داشته باشه یک تاپیک در گفتگوی آزاد بزنه؟

الان کمیت کاملا داره کیفیت را از بین میبره...

همچنین تالارهایی مثل اخبار،خانواده و..... بعضی دوستان در یک روز 20 تاپیک میزنند که اکثرا حتی یکبار هم خونده نمیشن !!!!!!

لینک به دیدگاه
میشه کاری کنید که هر کسی در طول یک روز،فقط حق داشته باشه یک تاپیک در گفتگوی آزاد بزنه؟

الان کمیت کاملا داره کیفیت را از بین میبره...

همچنین تالارهایی مثل اخبار،خانواده و..... بعضی دوستان در یک روز 20 تاپیک میزنند که اکثرا حتی یکبار هم خونده نمیشن !!!!!!

احتمال اینکه در گفتگوی آزاد نمایش تاپیک رو بعد از تأیید مدیر تالار امکان پذیر کنیم هست، در این مورد به زودی تصمیم گیری میشه.

لینک به دیدگاه
احتمال اینکه در گفتگوی آزاد نمایش تاپیک رو بعد از تأیید مدیر تالار امکان پذیر کنیم هست، در این مورد به زودی تصمیم گیری میشه.

مگه تو بازنشست نشدی ؟ :ws38:

پینیون بیچاره همش میگفت دستای پشت پرده ما باور نمیکردیم

لینک به دیدگاه
مگه تو بازنشست نشدی ؟ :ws38:

پینیون بیچاره همش میگفت دستای پشت پرده ما باور نمیکردیم

بازنشست شدم از مسئولیت ادمینی. تو مباحث میرم شرکت می کنم. ادمین و تصمیم گیرنده نهایی دیگه نیستم.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به همه دوستان. من تازه عضو سایت شدم و مثل بقیه می خواستم پیشنهادی رو مطرح کنم. اصولا هر کسی به هر چیزی که علاقه مند است یا توجهش به آن موضوع بیشتر است در این سایت اگر نباشد یا کم و کسری در آن باشد مورد انتقاد قرار می دهد و من از این حیث چیزی که توجهم و به خودش جلب کرد بحث همایش ها و کنفرانس هایی است که در زمینه شهرسازی در گوشه و کنار کشورمان برگذار می شود و من دوست دارم همایش های برگذار نشده و یا برگذار شده را جهت آگاهی و ارائه مقاله را در این سایت ببینم.شاید چنین فعالیتهایی در این سایت باشد اما من به جهت تازه وارد بودن ندیدم. در هر صورت لازم دیدم این را جهت آگاهی خودم و یا شما عنوان کنم .با تشکر قدرجانی.:w16:

لینک به دیدگاه
سلام و خسته نباشید به همه دوستان. من تازه عضو سایت شدم و مثل بقیه می خواستم پیشنهادی رو مطرح کنم. اصولا هر کسی به هر چیزی که علاقه مند است یا توجهش به آن موضوع بیشتر است در این سایت اگر نباشد یا کم و کسری در آن باشد مورد انتقاد قرار می دهد و من از این حیث چیزی که توجهم و به خودش جلب کرد بحث همایش ها و کنفرانس هایی است که در زمینه شهرسازی در گوشه و کنار کشورمان برگذار می شود و من دوست دارم همایش های برگذار نشده و یا برگذار شده را جهت آگاهی و ارائه مقاله را در این سایت ببینم.شاید چنین فعالیتهایی در این سایت باشد اما من به جهت تازه وارد بودن ندیدم. در هر صورت لازم دیدم این را جهت آگاهی خودم و یا شما عنوان کنم .با تشکر قدرجانی.:w16:

سلام دوست عزیز. خوش اومدین به انجمن و ممنون بابت نظرتون.

در مورد کنفرانس ها و همایش های شهرسازی بخش خبری هستش که البته به نسبت زیاد قوی نیست:

همايشها و كنفرانسها و مسابقات

و ایشالا سعی بر این هست که این بخش خبری قوی تر بشه.

در مورد مقالات این همایش ها هم، مقالات برخوی از اونا تو بخش مقالات شهرسازی هستش:

مقالات همایش بین المللی شهر برتر، طرح برتر

مقالات اولین کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت شهری

مقالات هفتمین كنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران

همایش سیما و منظر شهری

لینک به دیدگاه
نمیشه اون بالا یه پنجره بذارین تاپیکای با پست جدید هیییی بیان و رد بشن دوباره بیان و دوباره برن بیان بالا دوباره بیان پایین :ws3:

:ws38:

مثل نت آهنگ؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...