رفتن به مطلب

سوالهای تخصصی از مهندسان کشاورزی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 425
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برا كشورهاي مختلف رو هم داره.يادمه برا پروژه درس هوا و اقليم شناسي تو دانشگاه بايد ميزان بارش-باد غالب-بيشنه و كمينه دما و...در ميورديم ك روشون مانور بديم.

و منبعي ك بهمون داد بودن سايت هواشناسي بود:ws38:

در مورد كودها هم دارم ميگردم اگه چيزي پيدا كردم ميزارم برات...عجب سوالايي ميپرسيا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
برا كشورهاي مختلف رو هم داره.يادمه برا پروژه درس هوا و اقليم شناسي تو دانشگاه بايد ميزان بارش-باد غالب-بيشنه و كمينه دما و...در ميورديم ك روشون مانور بديم.

و منبعي ك بهمون داد بودن سايت هواشناسي بود:ws38:

در مورد كودها هم دارم ميگردم اگه چيزي پيدا كردم ميزارم برات...عجب سوالايي ميپرسيا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ببخشید خب فک کردم کشاورزیا میدونن از کجا باید اطلاعاتو در بیاریم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
ببخشید خب فک کردم کشاورزیا میدونن از کجا باید اطلاعاتو در بیاریم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خواهش ميكنم.شوخي كردم:icon_redface:

نه چون اطلاعاتي ك ميخواي شامل كشورهاي مختلف،برا همين سخت گير مياد...ولي نا اميد نشو:a030:

لینک به دیدگاه
خواهش ميكنم.شوخي كردم:icon_redface:

نه چون اطلاعاتي ك ميخواي شامل كشورهاي مختلف،برا همين سخت گير مياد...ولي نا اميد نشو:a030:

چیزی نیابیدی؟:hanghead: واسه چندتا کشورم باشه خوبه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام دوستان

نیاز به کمکتون دارم برای انتخاب چنتا گیاه رونده مناسب جهت پوشوندن دیوار به شکلی که کامل دیوارو سبز کنه ممنون میشم اگه انواع این گیاه ها را معرفی کنین یا جایی را بهم معرفی کنین که مشخصات و نیازهایی که این نوع از گیاهان دارن را نوشته باشه

پیشاپیش از کمکتون ممنون

:icon_redface:

یه تاپیک زدم چون ج نگرفتم اومد اینجا

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

http://www.noandishaan.com/forums/thread134961.html#post1459149

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

نیاز به کمکتون دارم برای انتخاب چنتا گیاه رونده مناسب جهت پوشوندن دیوار به شکلی که کامل دیوارو سبز کنه ممنون میشم اگه انواع این گیاه ها را معرفی کنین یا جایی را بهم معرفی کنین که مشخصات و نیازهایی که این نوع از گیاهان دارن را نوشته باشه

پیشاپیش از کمکتون ممنون

:icon_redface:

یه تاپیک زدم چون ج نگرفتم اومد اینجا

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

http://www.noandishaan.com/forums/thread134961.html#post1459149

سلام دوست عزیز

اطلاعاتی درباره گیاهان بالارونده از دیوار و مشخصات برگ و گل و نوع پوشش در لینک زیر وجود داره:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یک گیاه را هم تو تاپیک شما به صورت جامع معرفی کردم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

باسلام و خسته نباشید .

من نیازمند کمک هستم !

من شرایط پرورش الوئه ورا رو دارم ولی برای این که کسی رو که بخوام پیدا کنم ازم خریداری کنم مشکل دارم چون اکثریت خریدارهای الوئه ورا استان فارس و از استان من دوره ! اگه کمک کنید که چجوری میتونم این کاررو شروع کنم ممنون میشم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
باسلام و خسته نباشید .

من نیازمند کمک هستم !

من شرایط پرورش الوئه ورا رو دارم ولی برای این که کسی رو که بخوام پیدا کنم ازم خریداری کنم مشکل دارم چون اکثریت خریدارهای الوئه ورا استان فارس و از استان من دوره ! اگه کمک کنید که چجوری میتونم این کاررو شروع کنم ممنون میشم. :icon_gol:

سلام دوست گرامي.. اول از همه اينكه لطفا سوالات خودتونو از اين به بعد اينجا بپرسيد ممنون ميشيم..كه هم ارشيوي از سوالات رو در اينجا داشته باشيم تا دوستاني كه به دنبال سوالي همچون سوال شما هستن به راحتي به جواب برسن...

[h=3]سوالهای تخصصی از مهندسان کشاورزی[/h]

حالا براي جواب شما دوست عزيز.. شما پرورش الوئه ورا رو ميدونيد درست.. مشكلتون فروش محصولاتتونه؟

من درست متوجه سوال شما نشدم....

الان فروش الوئه ورا در همه جاي ايران رايجه.. و مختص استان فارس نيست...

منظورتونو واضح ميشه بيان كنيد./:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوست گرامي.. اول از همه اينكه لطفا سوالات خودتونو از اين به بعد اينجا بپرسيد ممنون ميشيم..كه هم ارشيوي از سوالات رو در اينجا داشته باشيم تا دوستاني كه به دنبال سوالي همچون سوال شما هستن به راحتي به جواب برسن...

سوالهای تخصصی از مهندسان کشاورزی

حالا براي جواب شما دوست عزيز.. شما پرورش الوئه ورا رو ميدونيد درست.. مشكلتون فروش محصولاتتونه؟

من درست متوجه سوال شما نشدم....

الان فروش الوئه ورا در همه جاي ايران رايجه.. و مختص استان فارس نيست...

منظورتونو واضح ميشه بيان كنيد./:icon_gol:

ممنونم. فک نمیکردم سوالم تخصصی باشه :ws3:چشم حتما .

بله مشکلم فروش محصولاته .

من برای فروش الوئه ورا سرچ کردم همه مکان ها برای استان فارس بود.

مشکلمو درست متوجه شدید.

ممنونم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنونم. فک نمیکردم سوالم تخصصی باشه :ws3:چشم حتما .

بله مشکلم فروش محصولاته .

من برای فروش الوئه ورا سرچ کردم همه مکان ها برای استان فارس بود.

مشکلمو درست متوجه شدید.

ممنونم. :icon_gol:

خوب تمام سوالات كشاورزي كه بيان ميشه تخصصيه..

درمورد فروش.. بايد يا خودتون اقدام كنيد يعني بازاريابهاي اين نوع فروش رو پيدا كنيد. يا خودتون از عطاري ها شروع كنيد اين برميگرده به تبحر بيانتون در امر فروش. و شناسوندن كيفيت محصولاتتون به مغازه ها يا بازار...

الوئه ورا يا هرمحصولي براي برند شدن نياز به تلاش و تبليغات بهينه و عالي بودن كيفيت محصولتون بستگي داره...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خوب تمام سوالات كشاورزي كه بيان ميشه تخصصيه..

درمورد فروش.. بايد يا خودتون اقدام كنيد يعني بازاريابهاي اين نوع فروش رو پيدا كنيد. يا خودتون از عطاري ها شروع كنيد اين برميگرده به تبحر بيانتون در امر فروش. و شناسوندن كيفيت محصولاتتون به مغازه ها يا بازار...

الوئه ورا يا هرمحصولي براي برند شدن نياز به تلاش و تبليغات بهينه و عالي بودن كيفيت محصولتون بستگي داره...:icon_gol:

اوکی . ممنونم.

لینک به دیدگاه
اوکی . ممنونم.

بازم من اطلاعاتي در اين زمينه پيدا كردم.. بهتون ميگم..كه مشكلتون حل شه .. نگران نباش.. هميشه اينو بدون. وقتي خداوند ارزويي رو در دل شما ميندازه يعني توانايي اون كار رو در شما ديده.. و مسلما وقتي شما توليد كنيد .. محصول و بركت خدا زمين نميمونه به فروش ميرسه.. توكل به خدا كنيد و استارت كار رو كنيد.. موفق ميشيد شك نكنيد.

يه نكته از كساني كه انرژي منفي ميدن اينكه نه تو بازار بشناس بعد توليد كن بيشتر بترس.. چون اولين قدم براي رشد نكردن شما///

موفق باشي دوست من. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بازم من اطلاعاتي در اين زمينه پيدا كردم.. بهتون ميگم..كه مشكلتون حل شه .. نگران نباش.. هميشه اينو بدون. وقتي خداوند ارزويي رو در دل شما ميندازه يعني توانايي اون كار رو در شما ديده.. و مسلما وقتي شما توليد كنيد .. محصول و بركت خدا زمين نميمونه به فروش ميرسه.. توكل به خدا كنيد و استارت كار رو كنيد.. موفق ميشيد شك نكنيد.

يه نكته از كساني كه انرژي منفي ميدن اينكه نه تو بازار بشناس بعد توليد كن بيشتر بترس.. چون اولين قدم براي رشد نكردن شما///

موفق باشي دوست من. :icon_gol:

ممنونم مثل مهندس سهند روحیه میدید :w16::ws3: ممنونم اگه باز اطلاعاتی داشتید بهم بگید .

راستش چیزی که تو ذهنم برای شروع هست اینه که مزایای الوئه ورا بنویسم زیرش یه شماره تلفن و بعد برن از سر باغ بگیرن. نمیدونم چقد جواب بده !!!!!

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان استادم این همه موضوع دادم بهش رفته یکی رو انتخاب کرده که در موردش یه مقاله بیشتر نداشتم:sad0:...موضوع مقاله من در مورد تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی دراقلیم سرود و خشک و کوهستانی!!!!!!اگه در این مورد اطلاعاتی دارید،منظورم پوشش گیاهی اقلیم سرد و خشک و کوهستانی(مثلا در مورد گیاهان مناسب و قابل رویش این منطقه)برام بذارید دعاتون میکنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سلام دوستان استادم این همه موضوع دادم بهش رفته یکی رو انتخاب کرده که در موردش یه مقاله بیشتر نداشتم:sad0:...موضوع مقاله من در مورد تاثیر پوشش گیاهی در صرفه جویی انرژی دراقلیم سرود و خشک و کوهستانی!!!!!!اگه در این مورد اطلاعاتی دارید،منظورم پوشش گیاهی اقلیم سرد و خشک و کوهستانی(مثلا در مورد گیاهان مناسب و قابل رویش این منطقه)برام بذارید دعاتون میکنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

گياهتون دارويي باشه نباشه..براي تمام گياهان صدق ميكنه موضوع مقالتون يا نه؟

ببينيد اين به دردتون ميخوره..

[h=3]پوشش گیاهی مناطق کویری و بیابانی ایران[/h]

لینک به دیدگاه
گياهتون دارويي باشه نباشه..براي تمام گياهان صدق ميكنه موضوع مقالتون يا نه؟

ببينيد اين به دردتون ميخوره..

پوشش گیاهی مناطق کویری و بیابانی ایران

منطقه سرد وکوهستانی نه کویری و بیابانی:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام خدمت همه دوستان ، من واسه پروژم هرچی موضوع به استادم میگم بهم میگه اینا جدید نیس روش کار شده کسی موضوع جدید سراغ داره کمکم کنه ؟ ممنون میشم ، رشته خاکشناسی هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...