رفتن به مطلب

phyto

کاربر انجمن
 • تعداد ارسال ها

  588
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1,264 Excellent

درباره phyto

 • درجه
  <b><font color="#0000CC" face="Tahoma">کاربر انجمن</b></font>
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  مهندسی کشاورزی
 • گرایش
  گیاهپزشکی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. phyto

  »»»»»محفل بچه های کشاورزی«««««

  حالا اومدیم من مُردم تا وقتی همه بیان! بکشید زودتر که بیشتر از اینم استرس به این حیوون بیچاره وارد نشه! باز به من، ماهی یه بار رام میفته اینور حمید کجاس؟ بابا نشده هنوز؟!
 2. phyto

  اخبار و تازه های کشاورزی

  رونمایی کتابخانه مجازی کشاورزی با حضور وزیر جهاد همزمان با بزرگداشت بیست و دومین دوره هفته کتاب، کتابخانه مجازی کشاورزی تحت عنوان 'مدیریت جهادی و توسعه کشاورزی' با حضور محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی و معاونین وی در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی رونمایی شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، معاون وزیر جهادکشاورزی با بیان آنکه با افتتاح کتابخانه 95 درصد از نیازهای علمی محققان در بخش کشاورزی پاسخ داده می شود، گفت: از طریق این کتابخانه مجازی می توان با بیش از 200 ناشر دنیا ارتباط برقرار کرد. اسکندر زند با بیان آنکه آموزش معمولا با کتاب شروع و نتیجه تحقیق هم معمولا به کتاب منتهی می شود، ادامه داد: تاکنون در بین 3 رکن کتاب یعنی آموزش و تحقیق بر روی آموزش و تحقیق سرمایه گذاری شده ولی در زمینه کتاب به ویژه کتاب های علمی در کشور تاکنون کارها و سرمایه گذاری زیادی صورت نگرفته است. معاون وزیر جهادکشاورزی اظهار داشت: یکی از چالش های ما در وزارت جهاد کشاورزی که با آن مواجه بودیم دسترسی به منابع علمی جدید بود که به همت مرکز اسناد و اطلاعات علمی سازمان کار بزرگی انجام شد و امروز در این مراسم کتابخانه مجازی کشاورزی سازمان افتتاح شد. زند تصریح کرد: این کار که با حداقل هزینه انجام شده قادر است 95 درصد نیازهای علمی محققین در بخش کشاورزی و سازمان را پاسخ دهد. این کتابخانه مجازی در 6 پایگاه فهرستگان جامع کشاورزی، پایگاه اگریس ایران، پایگاه جامع مقالات فارسی، منابع دسترسی آزاد کشاورزی، سامانه جامع مدیریت نشریات و کتاب های الکترونیکی غیرفارسی کشاورزی برای استفاده محققان و پژوهشگران این بخش راه اندازی شده است. همچنین از هفته آینده قرار است برای استفاده از این کتابخانه مجازی، آموزش های لازم در پنج منطقه کشور توسط مدرسین و محققان ارایه شود.
 3. phyto

  »»»»»محفل بچه های کشاورزی«««««

  جقدر گرم شده هوا !! آی میچسبه یخ در بهشت میوه ای سفیده مال خودمه، زرده الهه، سبزه معصومه، نارنجیه فائزه، قرمزه هم حنانه خانوم سلام، خوبید؟ خوشید؟ بخورید تا خودم همشو تموم نکردم!
 4. phyto

  »»»»»محفل بچه های کشاورزی«««««

  بچه های اینور (!) سال نو برای همتون سرشار از موفقیت و سلامتی...
 5. من الان سه روزه سرم میخاره وقت ندارم بخارونم! بروشورم کجا بود؟!!
 6. کی بود اسم منو آورد؟! چه خبره اینجا؟!
 7. ما به اینا میگیم آلوئه ورا، بعضیا میگن صبر زرد!
 8. phyto

  »»»»»محفل بچه های کشاورزی«««««

  تکذیب می کنم! فتوشاپه! البته موز با پوست قرمز وجود داره ولی نه به این شفافیت و خوش رنگی! این عکسه معلومه که دستکاری شده ...
 9. phyto

  »»»»»محفل بچه های کشاورزی«««««

  دست و جیغ و هورااااااااااااااااااااا شک نکنید که 12 نفرش بخاطر حضور و فعالیت معصومه بوده ولاغیر !
×
×
 • جدید...