رفتن به مطلب

سوالهای تخصصی از مهندسان کشاورزی

ارسال های توصیه شده

خواهش میکنم....

اگه دقت کنین تو همین تاپیکی که دادین ما بین پست ها نوشته که این مطلب از فلان سایت کپی برداری شده..

میتونین از اون لینک ها کمک بگیرین واسه مشاهده کل مطلب:a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 425
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به جانه بچم متوجه نشدم نه اینکه همیشه اینقد خنگ باشما الان دیروقته بعدشم از صبح تو نت اینور و اونور گشتم خسته شده بود فرستادم بخوابه میشه بیشتر راهنمایی کنین انگار داره جالب میشه !!!!!

لینک به دیدگاه
به جانه بچم متوجه نشدم نه اینکه همیشه اینقد خنگ باشما الان دیروقته بعدشم از صبح تو نت اینور و اونور گشتم خسته شده بود فرستادم بخوابه میشه بیشتر راهنمایی کنین انگار داره جالب میشه !!!!!

همون صفحه ای دادین رو باز کنین..ی صفحه بعد اون پست اول!

وسطای پست به ی سایت دیگه اشاره شده ک منبع اون مطالب..حتی قید شده ک بدون ذکر منبع کپی و..نشود!

خب برین فردا با حوصله بیشتر برگردین..ماها اینجا هستیم کاری از دستمون بربیاد دریغ نمیکنیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
واقعا لطف کردین ببخشید خیلی مزاحم شدم سرتونو درد آوردم شاید فردا دیگه شما نباشین گفتم ازتون به اندازه کافی تشکر کرده باشم واقعا ممنونم

خواهش میکنم دوست عزیز.

فردا اگه منم نباشم دوستان هستن..الان دیروقت همگی رفتن:w16:

خوشحال میشیم از فردا شمارم تو جمع خودمون ببینیم.:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

والا چند وقته مثل خفاش شبا بیدارم روزا میخوابم فردام اگه بیام خب دوستاتون منو نمیشناسن هرچند مزاحم شمام شدیم نمیشناسی اما باز شما بنظر میاد مهربونتر باشین به هر حال بازم بسیار ممنون شاید اومدم اول میام در خونه شما بعد بقیه دوستان !!!

لینک به دیدگاه
والا چند وقته مثل خفاش شبا بیدارم روزا میخوابم فردام اگه بیام خب دوستاتون منو نمیشناسن هرچند مزاحم شمام شدیم نمیشناسی اما باز شما بنظر میاد مهربونتر باشین به هر حال بازم بسیار ممنون شاید اومدم اول میام در خونه شما بعد بقیه دوستان !!!

نه اینطورام نیس...

گفتم بیاین تو این تاپیک که هر کی هر کاری از دستش بر بیاد واستون انجام بده.

مطمئن باشین فردا به محض ورودشون به تالار ی سر به این تاپیک میزنن.

در خدمتیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
درود....بچه ها مگه درخت گوجه هم داریم؟ این عکس واسه استرالیاستw58.gif

52avz6trlxe6yki9mzb.jpg

بعید میدونم این درخت باشه!

این بوته اس

مثل خیار درختی که درخت نیست

لینک به دیدگاه

سلام. این عکس اگر صحت داشته باشه که صددرصد بوته تربیت شده گوجه فرنگیه ...

میشه چنین ارقامی از گیاهان رو تولید کرد که یا رشد مریستمی بالایی داشته باشه یا باردهیش افزایش پیدا کنه ... اما در هر صورت این عکس یه مقدار غیر منطقی میاد ...

چون نسبت ساقه به شاخه اصلا باورکردنی نیست!

اگر میشه منبع این عکس رو قرار بدید.

لینک به دیدگاه
سلام. این عکس اگر صحت داشته باشه که صددرصد بوته تربیت شده گوجه فرنگیه ...

میشه چنین ارقامی از گیاهان رو تولید کرد که یا رشد مریستمی بالایی داشته باشه یا باردهیش افزایش پیدا کنه ... اما در هر صورت این عکس یه مقدار غیر منطقی میاد ...

چون نسبت ساقه به شاخه اصلا باورکردنی نیست!

اگر میشه منبع این عکس رو قرار بدید.

من این رو در یک شبکه اجتماعی دیدم:ws3:ولی دقت کنید در قسمت بالاییش شبکه بندی شده:w16:

لینک به دیدگاه
من این رو در یک شبکه اجتماعی دیدم:ws3:ولی دقت کنید در قسمت بالاییش شبکه بندی شده:w16:

شرمنده متوجه منظورتون از شبکه بندی نشدم ...

فقط اینکه گفتید این درخته ... میگم خیر ایشون درخت نیست ... درخت تعریف خاص خودش رو داره!

و اینکه دقت زیادی لازم نیست ... اینجا باردهی گوجه خوشه ایه! ... همچین چیزی نداریم بجان خودم! انگور که نیست! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شرمنده متوجه منظورتون از شبکه بندی نشدم ...

فقط اینکه گفتید این درخته ... میگم خیر ایشون درخت نیست ... درخت تعریف خاص خودش رو داره!

و اینکه دقت زیادی لازم نیست ... اینجا باردهی گوجه خوشه ایه! ... همچین چیزی نداریم بجان خودم! انگور که نیست! :banel_smiley_4:

یک سری سیم های نازک سفید رنگ در بالای تصویر مشخص است که برگهای بوته روی اون قرار گرفته...

ایشون کیه:ws3:چون شما ندیدید دلیل نمیشه که نباشه:banel_smiley_4:

از طرفیم عمر بوته گوجه اونقدی نیس ک تبدیل به درخت بشه!:w58:

عمرش چقدره؟

لینک به دیدگاه

عمرش چقدره؟

رشد گوجه تو زمین کشاورزی فصلیه! معمولا اواخر بهار نشا کاری میشه(منطقه خودمون رو گفتم)مطمئنا تو مناطق گرمسیر جنوبی کشور چندین مرتبه کشت میشه.

پس از کاشت نشا گوجه بسته به نوع رقمش بین 2-3 ماه زمان برا برداشت محصول نیاز داره...و بعد از برداشت بوته ش خشک میشه و از بین میره!

(داخل گلخونه رو عرض نکردما!!)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...