رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

تازه شروع کردی ؟ جایی دوره رفتی یا خودت میخوای شروع کنی ؟

بیشتر در چه محیطهایی میخوای کار کنی ؟

بله تقریبا...جایی دوره نرفتم اما خودم یکم کار کردم

دوست دارم رو این نرم افزار مسلط بشم..

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 973
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بله تقریبا...جایی دوره نرفتم اما خودم یکم کار کردم

دوست دارم رو این نرم افزار مسلط بشم..

من کتابهای نیما جمشیدی (راهنمای کاربردی و بعدش پیشرفته شو ) برای کسایی که خیلی آشنا نیستن و خودشون میخوان شروع کنن معرفی میکنم

البته ناگفته نماند خیلی ها کتابهای آقای جمشیدی رو حجیم و کم محتوا میدونن ولی چون دیدم برای تازه کارها خیلی خوبه

شما بگیر تمریناتشو انجام بده برا من بفرست اشکالاتتو در بیارم یا که اینجا بیا سوالتو بپرس

به عنوان مرجع کامل هم کتابهای آقای علیپور حقیقی رو معرفی میکنم

لینک به دیدگاه
من کتابهای نیما جمشیدی (راهنمای کاربردی و بعدش پیشرفته شو ) برای کسایی که خیلی آشنا نیستن و خودشون میخوان شروع کنن معرفی میکنم

البته ناگفته نماند خیلی ها کتابهای آقای جمشیدی رو حجیم و کم محتوا میدونن ولی چون دیدم برای تازه کارها خیلی خوبه

شما بگیر تمریناتشو انجام بده برا من بفرست اشکالاتتو در بیارم یا که اینجا بیا سوالتو بپرس

به عنوان مرجع کامل هم کتابهای آقای علیپور حقیقی رو معرفی میکنم

ممنون از راهنماییتون ...چشم حتما تهیه می کنم

سپاس فراوان به خاطر کمک شما...

تو زحمت میفتید...

:girl_blush2:

لینک به دیدگاه
درمورد متلب چه پیشنهادی دارید؟؟؟

برا متلب باید شبانه روزی روش تمرکز کنی تا نتیجه بگیری - اگه خودت میخوای شروع کنی

پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان کتاب نیما جمشیدی رو نگیری چون سنگینه و اشکال هم زیاد داره

پیشنهادم کتاب آقای حامد منتظری انتشارات خانیران هست

من متلب کار نیستم اگه در تاپیک خودش سوال کنی دوستان بیشتر راهنماییت میکنن :a030:

لینک به دیدگاه
برا متلب باید شبانه روزی روش تمرکز کنی تا نتیجه بگیری - اگه خودت میخوای شروع کنی

پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان کتاب نیما جمشیدی رو نگیری چون سنگینه و اشکال هم زیاد داره

پیشنهادم کتاب آقای حامد منتظری انتشارات خانیران هست

من متلب کار نیستم اگه در تاپیک خودش سوال کنی دوستان بیشتر راهنماییت میکنن :a030:

بازم ممنون

بسیار بسیار لطف کردید...

چشم حتما..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام من توی کتیا catia v5-6R20130 میخوایم فایل سیو کنم اخطار زیر رو میده تو رو خدا کمک کنید

داداش بارها و بارها در مورد سیو نکردن در کتیا ورژن 6 در فرومها و وبلاگهای مختلف نظر داده شده

کتیا ورژن 6 تحت شبکه هست و در این صورت میشه سیو کرد - قاعدتا نسخه های قفل شکسته این قابلیت رو نداره

حداقل اگه راهی باشه ما هم بی خبریم

از نسخه های ورژن 5 استفاده کن (ریلیز 20-21 خوبه) - برای اینکه نرم افزار باگ نداشته باشه از سرویس پگ های بالاتر استفاده کن

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید اگه ممکنه اساتید کمک کنند من catia v5r21 رو از سایت سافت گذر دانلود کردم و برنامه رو نصب کردم و کرک رو ریختم بدون مشکل برنامه اجرا میشه ولی موقعی که من آبدیت اون که نسخه sp6 سرویس پک 6 رو بعد نصب کتیا میریزم با این ارور مواجه میشم no licence avaliable for requested configuration و برنامه اجرا نمیشه اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه از اساتید این که من بعد نصب sp6 سرویی پک 6 ds liscance server و آموزش که داخل فایل آن هست جلو میروم ولی موقعه که روی settings management v5R21 کلیک میکنم صفحع سفید میاد که در اصل نباید اینجوری باشه دوستان نمیدونم چرا این جوری میشه netforwk 4.5 رو سیستم نصب است جاوا هم دارم اگه میشه کمک کنید کلافه شدم این عکسش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشید اگه ممکنه اساتید کمک کنند من catia v5r21 رو از سایت سافت گذر دانلود کردم و برنامه رو نصب کردم و کرک رو ریختم بدون مشکل برنامه اجرا میشه ولی موقعی که من آبدیت اون که نسخه sp6 سرویس پک 6 رو بعد نصب کتیا میریزم با این ارور مواجه میشم no licence avaliable for requested configuration و برنامه اجرا نمیشه اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید

اول خود نرم افزار رو نصب کن

بعد سرویس پک و بعد کرک کن

بعد هم Documentition

نمیدونم - پیش نیومده

همون وقتی که داری میزاری برای اصلاح نصب رو بزار و از نو نصب کن و همه فایلهای دایرکتوری نصب رو هم پاک کن درست نصب بشه

لینک به دیدگاه
اول خود نرم افزار رو نصب کن

بعد سرویس پک و بعد کرک کن

بعد هم Documentition

نمیدونم - پیش نیومده

همون وقتی که داری میزاری برای اصلاح نصب رو بزار و از نو نصب کن و همه فایلهای دایرکتوری نصب رو هم پاک کن درست نصب بشه

دوست خوبم همه مراحله که گفتی رو اجرا کردم باز با این ارور مواجه شدم

ممنون میشم نگاه کنی

لینک به دیدگاه
دوست خوبم همه مراحله که گفتی رو اجرا کردم باز با این ارور مواجه شدم

ممنون میشم نگاه کنی

مشكل تو كرك كردنشه

جاي هدر دادن وقتتون يه نسخه ديگه تهيه و نصب كنيد

مثلا يه نسخه شركتي كه سالم بودنش رو تضمين كرده باشن

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید من آخر ورژن کتیا catia v5r20 رو ریختم و از 21 گذشتم و سرویس پک 1 اون هم ریختم کتیا نصب شد و به درستی کار میکنه فقط یک مشکلی که دارم این هست که موقعی که رو part desgin می روم و انتخاب میکنم ایکون ها x-y x-z y-z من ریز به نظر میایند برای این که یک ذره درشتر به نظر بیان باید چه کاری انجام دهم ممنون

لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشید من آخر ورژن کتیا catia v5r20 رو ریختم و از 21 گذشتم و سرویس پک 1 اون هم ریختم کتیا نصب شد و به درستی کار میکنه فقط یک مشکلی که دارم این هست که موقعی که رو part desgin می روم و انتخاب میکنم ایکون ها x-y x-z y-z من ریز به نظر میایند برای این که یک ذره درشتر به نظر بیان باید چه کاری انجام دهم ممنون

روي خود نمودار درختي كليك كن رنگش تيره تر ميشه

و پايين نگه داشتن اسكرول + يه كليك راست و حركت دادن موس

لینک به دیدگاه
روي خود نمودار درختي كليك كن رنگش تيره تر ميشه

و پايين نگه داشتن اسكرول + يه كليك راست و حركت دادن موس

ممنون از پاسخت دوست خوبم حتما رو کتیا باید Documentition نصب بشه

چون برای من که گرفتم فقط برنامه و sp1 اون هست ؟

لینک به دیدگاه

واز کجل بفهمیم که سرویس پک1 روی کتیا ما نصب شده هست چون من الان سرویس پک 7 از اینترنت دانلود کردم و میخوام ببینم از کجا میشه فهمید سرویس پک روی نرم افزار نصب شده بازم تشکر که کمک میکنید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام ببخشید من میخوام سر این اچار را بکشم چطوری باید این کارو بکنم :hanghead:

images?q=tbn:ANd9GcSKftuJ6fSpQVWkjbeGxyYZ-Za1z1dj_mgSz2JTQzKmLGshEE9N

امین جان تو شروع کن بعد جایی ایراد داشتی کمکت میکنم

به صورت خیلی ساده دو تا دایره بزن که داخلی و بیرونی باشه بعد دوتا خط صاف مماس به داخلی تا رد کردن دایره بیرونی بزن بعد قسمتهای اضافه رو تریم کن

مدل کن ببینم با چه حساسیتی مدل میکنی که بهتر راهنماییت کنم

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید من میخوام سر این اچار را بکشم چطوری باید این کارو بکنم :hanghead:

images?q=tbn:ANd9GcSKftuJ6fSpQVWkjbeGxyYZ-Za1z1dj_mgSz2JTQzKmLGshEE9N

امین جان تو شروع کن بعد جایی ایراد داشتی کمکت میکنم

به صورت خیلی ساده دو تا دایره بزن که داخلی و بیرونی باشه بعد دوتا خط صاف مماس به داخلی تا رد کردن دایره بیرونی بزن بعد قسمتهای اضافه رو تریم کن

مدل کن ببینم با چه حساسیتی مدل میکنی که بهتر راهنماییت کنم

سلام

مهندس J.A این چه کاریه؟! مثل اینکه تقلب نمیکردی

Mr.101 شما این عکس رو ببر تو کتیا روش Spline بزن مثل کاربن . 2 دقیقه ای کل آچار با اندازه دقیق در میاد. چرا اینقدر سختی میدی به خودت :icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...